Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedzeialek 3 Sterlingi kupione, 3 Wijnaldumy (czy jak mu tam, mowilem ze bedzie hero :p) a ceny takie same, zaraz po ogloszeniu wczesniejszych totw wsio szlo do gory a tu nic. Jak zyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi z tymi kartami.

Wiecie co mówiłem o Trappie - że to dramat, najłagodniej mówiąc...

Wczoraj z braku hajsu włożyłem zwykłego Trappa do hybrydy, CHM6 - bronił lepiej w 7 meczach niż Kurtuła czy Neuer.  :blink:

Ja mam taką "pojacką" teorię, że na charakter gry danej karty ma wpływ charakterystyka pozostałych kart z jego otoczenia. Dotyczy, to przede wszystkim kart z pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglada czy nie oglada ta 1 sytiacja jest bardzo czesta.

W formacjach 433 boczny rb nagminnie schodzi do srodka zostawiajac luke na skrzydle, tez to zauwazylem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo w kazdej fifie, w 15 ile razy cb wystrzeliwal do przodu?! Nawet na moich streamach ile razy o tym mowilem, ze najpierw pieprzony robi krok w przod a dopiero potem wraca. Ba nawet w 14 to bylo, od kiedy wprowadzili IGnite to takie rzeczy sa normalnoscia, nikogo to nie powinno dziwic. Koles albo uzywa IE albo jest niepelnosprytny, ze dopiero to odkryl.

Ale jak sie gra boostujac staty, nie tykajac sezonow online to potem takie cos wychodzi i jest placz. Get over it bro. Sie wkurze to pokaze wam z moich filmow z fut14, ze to byla norma. W druga strone(gdy atakujemy) jest to samo. Przypomnijcie sobie ile razy ktos tu plakal, ze mu zawodnicy "stoja" w miejscu i nie chca wychodzic na pozycje majac "brain laga" :D jak komus zajmuje to 3 edycje, by to pojac i zobaczyc, to ja nie wiem co o tym sadzic.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten krok w przod i sprint za pilka gdy ona leci za kolnierz naprawli, teraz 99% pilki zza plecy jest kasowane przez obroncow to teraz Ci boczni cos odwalaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wielu zapomina, ze to tylko gra a dzialajace na nie algorytmy wlasnie takie cos wytwarzaja. Moze to wlasnie w takich sytuacjach pojawia sie skrypt i momentum? Nie wiem. Potwierdzic to tylko moze ktos, kto ma dostep do kodu gry. Zobacz sobie ile gowniarzy probuje non stop wykorzystywac wlasnie te bledy gry, czyli glitche ;) w kazdym meczu to sie pojawia. Ba, nawet my sami mimowolnie to probujemy, bo to jest klucz do zwyciestwa w grze. Tylko rzadko kto sie przyznaje do tego :D

W sumie ktos napisal fajne slowa kiedys odnosnie tego na forum ea - ludzie grajac w demo mierzyli sie z CPU, nie bylo mozliwosci grania online, wiec CPU nie wykorzystywal bledow gry do przesady. Kiedy wyszla pelna wersja i zaczely sie mecze online ludzie zaczeli szukac bledow gry i nagminnie je wykorzystywac. Taka jest prawda, czlowiek bedzie szukac wszystkiego, by tylko wygrac. Zwlaszcza malolaci, ktorzy maja mniej niz 17-18 lat

Edytowane przez F3niX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem około 5 razy a 1 raz if Kagawy , lloris , byle tego trochę. 2 razy wtopilem tylko tzw. Straciłem tak to zawsze na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Henrik Larsson  :shok: Pierwsza moja legenda w historii zabawy z FUT. Stary jeż jestem, a cieszę się jak dziecko  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Henrik Larsson  :shok: Pierwsza moja legenda w historii zabawy z FUT. Stary jeż jestem, a cieszę się jak dziecko  :biggrin:

 

Z paczki? Czy kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Ibra ich poniosło, nawet Bateson wylewa swoje żale. Imo strasznie gowniane podejście EA do osob, które wydawały szmal aby wpadł Hero.

Trzeba mieć 7 zmysł, aby przewidzieć co zrobi EA przy każdym totw, bo obecnie robią dużo, aby wyciągnąć zaległa kasę z 15.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Henrik Larsson  :shok: Pierwsza moja legenda w historii zabawy z FUT. Stary jeż jestem, a cieszę się jak dziecko  :biggrin:

po ile na PS4 chodzi ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zostawiałeś na noc tego autoclikera ?

 

W ogóle, dzialał w różnych porach po 1-2h ale nigdy po północy. Konsultant przekazał sprawę do centrali i życzył mi powodzenia, więc raczej marne szanse na odzyskanie konta, na którym grałem od ponad 6 lat w każdą edycję FIFY. 

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes programista to zrob sobie pare kont trzaskaj tam coinsy na tym ac a pozniej sprzedawaj :P ja bym tak robil zalezy jaki profit. Ludzie 100k za 80 zl kupuja, bez kitu... bym sprzedal ifa alabe za 200 zl ktory z paki polecial ale zapewne jakis banik by sie na mnie szykowal.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, dzialał w różnych porach po 1-2h ale nigdy po północy. Konsultant przekazał sprawę do centrali i życzył mi powodzenia, więc raczej marne szanse na odzyskanie konta, na którym grałem od ponad 6 lat w każdą edycję FIFY.

Primo - takich rzeczy nie robi sie na koncie glownym

Primo ultimo - takich rzeczy nie robi sie wcale.

Kara musi byc... cheaterom/haxorom/innego typu kretaczom - NIE.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paczki? Czy kupiłeś?

Kupiony. Czyścioszek. W paczki nie wierzę. Paczki są dla hazardzistów. Ja nim nie jestem. Mam "smaka" na jeszcze jedną legendę.

Mam kilka legend na wypożyczeniu. Fajnie się nimi gra. Mają często wierną charakterystykę. Przykładowo Dennis Bergkamp. Myślałem, że wszystkie legendy kosztują krocie, a tu miła niespodzianka. OMG! Henrik Larsson  :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo - takich rzeczy nie robi sie na koncie glownym

Primo ultimo - takich rzeczy nie robi sie wcale.

Kara musi byc... cheaterom/haxorom/innego typu kretaczom - NIE.

Alleluja, popieram zdecydowanie. Czasami sie zastanawiam jaki sens grania w gry maja wieczni oszusci i cheaterzy, jaką oni czerpią radosc z tego ze wygrywaja nieczysto...

A zdziwienie michau24 nie wiem skąd, ban zasłuzony i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony. Czyścioszek. W paczki nie wierzę. Paczki są dla hazardzistów. Ja nim nie jestem. Mam "smaka" na jeszcze jedną legendę.

Mam kilka legend na wypożyczeniu. Fajnie się nimi gra. Mają często wierną charakterystykę. Przykładowo Dennis Bergkamp. Myślałem, że wszystkie legendy kosztują krocie, a tu miła niespodzianka. OMG! Henrik Larsson  :thanks:

 

Legendy mają także dobrze odwzorowane zachowania w różnych sytuacjach. ;)

A ja dziś kupiłem:

 

2lkcwte.jpg

 

Henrik podobno niezła karta. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe kruse juz sa z druzyny tygodnia na gieldzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczołem się slinić na widok tego Christo :P  ladnie się wjeba....na tym handlu tymi Herrerami i Krusami :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczołem się slinić na widok tego Christo ladnie się wjeba....na tym handlu tymi Herrerami i Krusami :whistling:

Za ile kupiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, popieram zdecydowanie. Czasami sie zastanawiam jaki sens grania w gry maja wieczni oszusci i cheaterzy, jaką oni czerpią radosc z tego ze wygrywaja nieczysto...

A zdziwienie michau24 nie wiem skąd, ban zasłuzony i tyle.

 

Co wygrywają? Tryb FUT to tryb w którym nie ma znaczenia jaki skład posiadasz. Czy masz skład za 10mln, czy za 10k, jak niewidzialna ręka EA uzna że masz przegrać to i tak przegrasz :) Momentum było, jest i bedzie. Co ciekawe, w tej edycji nawet w zwykłe sezony online zostały zaimplementowane skrypty odpowiedzialne za tzw. momentum.

 

Poza tym pisząc per oszust wpisujesz się w obraz Polaka, który zawiści sąsiadowi lepszego samochodu i jego posiadanie tłumaczy sobie tylko tym, że "na pewno dorobił się tego na przekrętach". A może po prostu jest od Ciebie mądrzejszy, posiada większą wiedzę i odrobinę sprytu, którego Tobie brak?

 

 

@SkibaPL - coinsy zarabiałem na własny użytek, nie na sprzedaż. Szkoda mi czasu na zakładanie kolejnych kont by zarobić parę złotych. 

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×