Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe a najgorsze, że u Ciebie to już trwa od ho ho ho :P

Ale jak to lubisz, to się baw i nie szczyp. W końcu gry są po to, żeby dawać nam frajdę :)

 

Ja w zeszłej edycji twardo BPL, teraz twardo Serie A i chyba przy tym zostanę. Mam prawie wszystkie ważniejsze karty z tej ligi.

 

Zmieniłem politykę transferową - żadnych kolorów - tanie zamienniki + legendy... Ale takie które dają frajdę i są lepsze - dlatego mieszam, mieszam i mieszam... Ale jedno jest pewne: Kluivert + Tevez - tutaj już nic nie zmieniam, to duet kompletny, najlepsi napastnicy w grze jak dla mnie. Tevez nawet jak 3 mecze zagrał z musu na CM to też 3 bramki załadował. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a najgorsze, że u Ciebie to już trwa od ho ho ho :P

Ale jak to lubisz, to się baw i nie szczyp. W końcu gry są po to, żeby dawać nam frajdę :)

 

Ja w zeszłej edycji twardo BPL, teraz twardo Serie A i chyba przy tym zostanę. Mam prawie wszystkie ważniejsze karty z tej ligi.

 

Dobra baza na Xbox. Mnóstwo legend z Włoch, Vieri drogi nie jest, a też myślę, że go któregoś dnia przetestuję. Legenda Interu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra baza na Xbox. Mnóstwo legend z Włoch, Vieri drogi nie jest, a też myślę, że go któregoś dnia przetestuję. Legenda Interu.

 

Ile bym dał za Alvaro Recobę, albo np Angelo Di Livio! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-59020-0-79594100-1445537664_thumb.p

Ja taką hybrydą śmigam ostatnio , wypadł z paczki obama young i žal go było nie wykorzystać jak costy i krossa , powoli mi to się zmienia w bundes muszé się przestawić szkoda że boateng taki drogi ale zaczałem doceniać w końcu konkretnych zawodników .

Ogólnie całkiem spoko jest ten co op na splicie :) Wpadł do mnie znajomy , piwko śmiechy .... I zjazd po pijaku do 8 ligi hehe :)

@stary człowiek olej totalnie jak ktoś cię jedzie w sieci a zwłaszcza jakiś pakol ja ci dobrze radzę wiem coś o tym , spokoju później nie daje a taki frajer ma później paliwo :) Widzew z Citko na zawsze w sercu mym , szkoda ż e nie ma legend Polskich ech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danielski jak Alves w bramce się spisuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra baza na Xbox. Mnóstwo legend z Włoch, Vieri drogi nie jest, a też myślę, że go któregoś dnia przetestuję. Legenda Interu.

Qrna fajna sprawa te legendy. :( ea nam nie da ani legend ani coinsow :/ ssacze, dziady i niech ich uj.

Ps. Sorki ale musialem puscic hejta

...bo Vierim i jeszcze kilkoma superhiros bym pogral :) coz we swieta moze ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy w bbva , choć ja miło wspominam tego Moya z Atletico też . Generalnie co ma mi wpaść to i tak zawsze wpadnie :) Teraz to myślałem o Neuerze ale za głowe sié złapałem jak ceny zobaczyłem :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem politykę transferową - żadnych kolorów - tanie zamienniki + legendy... Ale takie które dają frajdę i są lepsze - dlatego mieszam, mieszam i mieszam... Ale jedno jest pewne: Kluivert + Tevez - tutaj już nic nie zmieniam, to duet kompletny, najlepsi napastnicy w grze jak dla mnie. Tevez nawet jak 3 mecze zagrał z musu na CM to też 3 bramki załadował. 

Nie stać mnie na legendy i raczej nie będzie. Nie dla mnie handel w tej edycji. Pogdy się dorobiłem sprzedając ify kupione na handel.

Z tym, że poszły ze stratą, albo zarobkiem jakimś śmiesznym. Dlatego daję sobie siana.

Może z meczów się dorobię na Kluiverta, bo uwielbiałem go jako piłkarza z czasów zwłaszcza Ajaxu.

Ale z meczów to pewnie w okolicach premiery Fifa 17 będzie :D

 

Dobra baza na Xbox. Mnóstwo legend z Włoch, Vieri drogi nie jest, a też myślę, że go któregoś dnia przetestuję. Legenda Interu.

Z legend włoskich to można potorów w obronie zrobić Maldini, Nesta, Cannavaro...ehhh

No nic, zostaję przy tym co mam, bo skład mi się podoba i przyjemność z grania mam przede wszystkim, a o to chodzi. Reszta to tylko dodatek.

 

Ktoś coś może napisać odnośnie Marchisio? Warto go wypróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z legend włoskich to można potorów w obronie zrobić Maldini, Nesta, Cannavaro...ehhh

No nic, zostaję przy tym co mam, bo skład mi się podoba i przyjemność z grania mam przede wszystkim, a o to chodzi. Reszta to tylko dodatek.

 

Ktoś coś może napisać odnośnie Marchisio? Warto go wypróbować?

 

Nescie dali wytrzymałość meczową "33" - pozamiatali kartę, debile. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie byłoby proste gdyby można było w tygodniu zrobić 5 transferów i ban na inne.

Tak się zastanawiam, że z tym zmienianiem składów to jakaś choroba.

Cały urok UT. Mnogość kombinacji i możliwość ich testowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nescie dali wytrzymałość meczową "33" - pozamiatali kartę, debile. 

No to faktycznie debile... przyznaję, że nie przeglądałem tych kart szczegółowo, bo żadnej nie kupię przy obecnym handlu.

Ja bym chyba tylko kota dostał na punkcie jednej legendy... jakby dali Zinedine Zidane. Skład bym wyprzedał pewnie, żeby go mieć :biggrin:

Ale szczęście w nieszczęściu nie ma go.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz o awans do 3. ligi. Wystarcza mi remis. Po 10 minutach prowadzę 1:0 + zmarnowałem rzut karny. Po pierwszej połowie 12 strzałów z czego 10 celnych, posiadanie 61:39 na moją korzyść. W drugiej połowie nie mogę wymienić celnego podania, obrona rozstępuje się niczym morza przed Mojżeszem. Tracę 2 bramki i przegrywam 1:2. Skill nie ma tu momentami żadnego znaczenia. Co ja poradzę, że na defensywnym goście z M/H chcą sobie pobiegać po pomocy? Nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że zadomowiłem się w szóstej lidze, w poprzednim sezonie byłem o punkt od awansu do 5. Ten sezon to bilans 0-1-6... 3 mecze do końca, żeby się utrzymać muszę zgarnąć komplet punktów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA oszalało w tej edycji z tymi Hepi Hałersami. To już jawna kpina żeby codziennie jakieś turbo paczki dawać, fioletowe karty co tydzień, IF dla Ibry za 2 bramki... :laugh:

 

Hajs się musi zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z włoskich legend to Del Piero, aż dziw, że nikt go nie wymienił :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z włoskich legend to Del Piero, aż dziw, że nikt go nie wymienił

Przesyt na ulicach moze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chciałbym przestrzec przed Iniesta bo wydałem na niego 50k a mi nie podszedł maksymalnie , gram dużo podaniami i wydawało mi się że będzie pasował a wolnego i małego Inieste co chwila mi ktoś przestawiał , Thiago Alcantara o wiele lepsza opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z włoskich legend to Del Piero, aż dziw, że nikt go nie wymienił :P

 

Przesyt na ulicach moze ;P

A może dlatego dwa mądralusie, że Alessandro nie ma w grze? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego dwa mądralusie, że Alessandro nie ma w grze? :P

Wishlist też był na tej stroniee

Ps ja Del Piero grałem w fut :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za handel pierwszy raz od dwóch tygodni, rano kilkadziesiąt tysięcy do przodu zachęciły do szerszej akcji, nakupowałem kart... I wszystko poleciało na ryj... Daje sobie z tym spokój - tylko nerwy się traci. Jakby łachudry monitorowały rynek czy idą ceny do góry - jak idą - akcja taka, by leciały w dół. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mię umiem atakować w tej grze, cały czas się rozbijam o obronę przeciwnika a jak coś wpadnie to fartem, PLAY BEAUTIFUL a wpadają tylko farfocle albo sprint ze sztuczkami i karniaki. Nie mogę się odnaleźć po tym patchu w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wishlist też był na tej stroniee

Nie przesadzaj, ja tylko Zidana wspomniałem. Jakbym mial wymienić cały mój dream team marzeń, to byście mnie zjedli, ze to nie temat o legendach.

Cała reszta wspominana na ostatnich stronach występuje w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez > Aubameyang, Butragueno czy Kluivert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

Tevez = kosmita. 

Jak wyjdzie jego kolorowa karta to nerkę sprzedam, by mieć - to chyba jedyna karta dla jakiej zwariuję. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×