Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mangala, Cahill, Koscielny - ktos inny poza Kompany do gry 3 obroncami ?

A Kompany zły czy za drogi? Zastanawiam się nad zakupem jego ale ta pracowitość M/M daje dużo do myślenia. Ktoś mocno testował?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na to patrzę inaczej. Jak miałem w Fifa 15 składy oparte o topowe karty IF, to zamiast cieszyć się nimi myślałem o nadchodzących TOTY i TOTS. Każda karta mogła dostać upgrade. Teraz cieszę się z legend, bo miłe wspomnieniom, a i ostateczne w dyspozycji. To czy zapłaciłem za nie 100% czy 300% więcej względem aktualnej ceny jest dla mnie bez znaczenia. Ważne są tylko mecze, które nimi rozegram. Ty wystawiłeś Kluiverta. Ja nigdy bym tego nie zrobił. Kupuję moich heroes z dzieciństwa, na których mnie stać. Za kilka miesięcy mogą chodzić za QS. Dla mnie bez znaczenia.

Musisz wyluzować z tymi cenami. Mam takich znajomych, którzy po tym jak kupią bilet lotniczy codziennie, aż do wylotu sprawdzają jego aktualną cenę. Jeśli pokaże się w niższej cenie potrafią zjebać sobie wakacje przeżywając fakt, że można było kupić taniej. C'mon!

Moja radość... jej WIELKIE początki  :biggrin: Na dole drugi skład zbudowany z Serie A. Prawdopodobnie najlepszy jakim dotąd grałem w FUT. Dybala miażdży i doprowadza do rozpaczy. Kosztował szkiełka i koraliki.

64dd90eabac613a1.jpg

 

Dużo prawdy. Kluiverta wystawiłem, ale się nie sprzedał, więc lekko przebuduję skład i dalej nim pogram ;). Daj znać jak Larsson, w 15 to była jedna z dwóch legend, które od sierpnia zdążyłem przetestować i jedna konkluzja - nieziemski napastnik. Jeśli nie czuć jego braku siły to w 16 też pozamiata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ktoś? Jakieś uwagi? 

 

http://www.futbin.com/16/squad/26494

Jak jeszcze grałem ze skrzydłowymi, to dużo lepiej grało mi się Berardim niż Salahem.

Wiem, że to może być subiektywne odczucie, ale generalnie w tej edycji lepiej gra mi się bez typowych bocznych pomocników.

Ogrywałem 4-1-2-1-2(2) i teraz próbuję 4-3-1-2.

Może też dlatego, że w makaronach pomoc jest potężna i aż się prosi, żeby to wykorzystać.

W tej drugiej formacji, choć zagrałem dopiero 3 mecze, dwa cm-y biegają jak boczni często, a i środek odpowiednio zagęszczają.

 

Co do reszty: od Palacio i Nainggolana zaczynam skład.

Mimo dorobienia się Pogby, Guarina itp..

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartbuks za Palacio koniecznie Dybala. Bardzo techniczna i efektywna karta. Dobra w kreowaniu jak i wykańczaniu. Najlepiej sprawdza się w duecie z drugim napastnikiem. Ewentualnie Jovetic. Pereyra za De Rossi. On ma H/H i świetne statystyki zarówno ofensywne jak i defensywne. Rewelacyjna karta. Na CAM imo Hernanes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pereyra na cdm to moim zdaniem marnowanie potencjału tej karty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartbuks za Palacio koniecznie Dybala. Bardzo techniczna i efektywna karta. Dobra w kreowaniu jak i wykańczaniu. Najlepiej sprawdza się w duecie z drugim napastnikiem. Ewentualnie Jovetic. Pereyra za De Rossi. On ma H/H i świetne statystyki zarówno ofensywne jak i defensywne. Rewelacyjna karta. Na CAM imo Hernanes.

Też bym wolał Hernanesa i jego wf, skills i free kicks. Ale chce full chemii. No i De Rossi to kot na CDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał Hernanesa i jego wf, skills i free kicks. Ale chce full chemii. No i De Rossi to kot na CDM.

Zmień se formację, będziesz miał chemię, Pereyrę i Hernanesa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo prawdy. Kluiverta wystawiłem, ale się nie sprzedał, więc lekko przebuduję skład i dalej nim pogram ;). Daj znać jak Larsson, w 15 to była jedna z dwóch legend, które od sierpnia zdążyłem przetestować i jedna konkluzja - nieziemski napastnik. Jeśli nie czuć jego braku siły to w 16 też pozamiata.

Kart legend jest bardzo mało. Jeśli Ci zależy na sprzedaży karty Kluiverta, to wystarczy troszkę cierpliwości. Sprzeda się.

Ja myślę nad kartą Briana Laudrupa. Ewentualnie Zola lub Shevchenko. Możesz coś o tych kartach napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień se formację, będziesz miał chemię, Pereyrę i Hernanesa :P

potwierdzam, De Rossi rzeznik !

testuje IF Perisicia na CAM, narazie mecz z golem i 2 asysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może któryś z Was się zna jak to zrobić a mianowicie. Mój dostawca Internetu odwalił mi psikusa i przez przypadek usunął na zawsze mojego maila (wiadomo hasła itp.) Mój problem jest taki ze nie pamiętam hasła do forum a przy zmianie woła o stare hasło a do przypomnienia starego maila jest jakiś sposób na obejście tej procedury.

Co do De Rossiego makarony bez niego nie mają sensu :P
Sithman pw :)

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, De Rossi rzeznik !

testuje IF Perisicia na CAM, narazie mecz z golem i 2 asysty

O widzisz! Kupiłem go dziś w nocy i dopiero będę testował. Generalnie zniechęciłem się już pod koniec 15 do wszelkich kolorowych kart, ale jego wziąłem ze względu na zmianę pozycji. Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart legend jest bardzo mało. Jeśli Ci zależy na sprzedaży karty Kluiverta, to wystarczy troszkę cierpliwości. Sprzeda się.

Ja myślę nad kartą Briana Laudrupa. Ewentualnie Zola lub Shevchenko. Możesz coś o tych kartach napisać?

 

Zola niezły ale wszystkie recenzje pochodzą z "15", a trochę się zmieniło - choćby fizyka.

Shevchenko ponoć naprawdę dobry, jedynie co to H/H jako mankament ale Tevez ma też taką i dla mnie jest to karta nie do zastąpienia, przetrwał wszystkie czystki w klubie i przetrwa do końca... 

Ja kupiłem dziś Deco - długo się zastanawiałem czy wrócić do Costy czy dać szansę czemuś nowemu i poczytałem, pooglądałem... Ta karta powinna być fenomenalna.

 

14tosyg.jpg

 

Buduję sA... Większość CM za te drobne pieniądze to jest coś wspaniałego - żadna liga nie ma takiego wyboru, w dodatku wszędzie ceny z kosmosu, a tu promocja jak z Tesco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał Hernanesa i jego wf, skills i free kicks. Ale chce full chemii. No i De Rossi to kot na CDM.

Nie przyjrzałem się wystarczająco dokładnie i napisałem bzdury. Sorry, ale przeskakuję między stronami szukając kart pod mój nowy skład. Przy tej formacji De Rossi, to pozycja obowiązkowa. Pereyra pozycja wymuszona. Zmień jedynie Palacio na Dybala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjrzałem się wystarczająco dokładnie i napisałem bzdury. Sorry, ale przeskakuję między stronami szukając kart pod mój nowy skład. Przy tej formacji De Rossi, to pozycja obowiązkowa. Pereyra pozycja wymuszona. Zmień jedynie Palacio na Dybala.

Chce sprawdzić tą formację, bo grałem z kilkoma rywalami i naprawdę fajnie to wyglądało z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sprawdzić tą formację, bo grałem z kilkoma rywalami i naprawdę fajnie to wyglądało z ich strony.

Mi się też całkiem nieźle tym grało, a potem wlazł Piachu i mi nagadał o 3 obrońcach :P

Dybalę bierz tylko pod warunkiem, że umiesz i czeszesz triki, ja tego nie ogarniam, więc wolę Palacio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też całkiem nieźle tym grało, a potem wlazł Piachu i mi nagadał o 3 obrońcach :P

Dybalę bierz tylko pod warunkiem, że umiesz i czeszesz triki, ja tego nie ogarniam, więc wolę Palacio.

Mnie np Dybala, czy Icardi TOTS w 15 nie przekonali. Ale sprawdzę go, bo wiesz, czasami po prostu w danej edycji karta nie podchodzi i tyle. W 14 Neymar mi totalnie nie podszedł, a w 15 udało mi się jakoś go ogarnąć.

 

Patrzę na niego i 2* WF to coś czego nie lubię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz będę popierniczał takim czymś, skład włącznie z ławką.

Ponad dwa tygodnie nie odpalałem Fify w ogóle i wczoraj zagrałem tym 3 mecze:

 

http://www.futbin.com/16/squad/26654

 

Na razie 2 remisy i wygrana.

Bramki dla przeciwników po karnych i chyba tylko 1 z akcji, moje wszystkie z akcji.

 

edit: tak - De Rossi na ławce! a co! wolno mi :P

Generalnie świetna karta, ale ta trójka co mam daje świetnie radę, De Rossi wchodzi z ławy.

Naniggolan świetnie czyści, do tego podaje i strzela. Pogbą nigdy wcześniej nie grałem i jestem zadowolony tym co narazie pokazał.

Ktoś tu się jarał if Guarinem, że sadzi bramy z dystansu i z wolnych. Uwierzcie mi, zwykła karta robi to samo, więc ... jak mawiał klasyk: po co przepłacać? ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjrzałem się wystarczająco dokładnie i napisałem bzdury. Sorry, ale przeskakuję między stronami szukając kart pod mój nowy skład. Przy tej formacji De Rossi, to pozycja obowiązkowa. Pereyra pozycja wymuszona. Zmień jedynie Palacio na Dybala.

Palacio za Dybale ??? Kurdupel do pięt nie dorasta Kucykowi! Ode mnie wylecial ze skladu przedwczoraj, i dzięki niemu przywitalem profesora Giorgio. Palacio to fucking Master, tzn cazzo maestro napadu Serie A.

De Rossi na ławce, bluźnisz Sith!

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

if Guarin lata na liście :P  tak chciałem sprawdzić i zagrać jakąś wypas kartą w miare możliwości i zapytam czy testowałeś już Persica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palacio za Dybale ??? Kurdupel do pięt nie dorasta Kucykowi! Ode mnie wylecial ze skladu przedwczoraj, i dzięki niemu przywitalem profesora Giorgio. Palacio to fucking Master, tzn cazzo maestro napadu Serie A.

De Rossi na ławce, bluźnisz Sith!

Co do Palacio to pełna zgoda... prawie :D to nie jest żaden kucyk, tylko pieprzony padawan Jedi!

De Rossi tak, wiem... ale postawiłem na atak i chłopaków z lepszymi strzałami i podaniem.

Zresztą dlatego wrzuciłem skład razem z ławką, bo to jest dopiero faza testów.

Narazie każdy ma szansę na pierwszą jedenastkę, zobaczymy co się z tego wykluje.

 

Mam ochotę jeszcze kupić Marchisio, bo chyba tylko jego jeszcze nie miałem w składzie.

 

 

if Guarin lata na liście :P  tak chciałem sprawdzić i zagrać jakąś wypas kartą w miare możliwości i zapytam czy testowałeś już Persica

Nie testowałem, kupiony, a właściwie wylicytowany przed snem dziś w nocy.

Nie wiem czy dziś przetestuję, bo zaraz mecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie byłoby proste gdyby można było w tygodniu zrobić 5 transferów i ban na inne.

Tak się zastanawiam, że z tym zmienianiem składów to jakaś choroba. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie byłoby proste gdyby można było w tygodniu zrobić 5 transferów i ban na inne.

Tak się zastanawiam, że z tym zmienianiem składów to jakaś choroba. 

Hehe a najgorsze, że u Ciebie to już trwa od ho ho ho :P

Ale jak to lubisz, to się baw i nie szczyp. W końcu gry są po to, żeby dawać nam frajdę :)

 

Ja w zeszłej edycji twardo BPL, teraz twardo Serie A i chyba przy tym zostanę. Mam prawie wszystkie ważniejsze karty z tej ligi.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybalę bierz tylko pod warunkiem, że umiesz i czeszesz triki, ja tego nie ogarniam, więc wolę Palacio.

Nie zgadzam się. Dybala rewelacyjnie drybluje się kontrolując kierunek i tempo. Można nie umieć żadnej sztuczki i minąć dryblingiem całą obronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×