Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dorabiam na kartach chemistry :)

Też już o tym myślałem. Trzeba się przestawić na mniejsze kroczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie mieli kasę to takiej sytuacji mogłoby nie byc. Wiesz. Bardzo mało widziałem składów, które zapadły mi w pamięci, chyba tylko dwa :)

W 15 mogli o tym czasie wydać 40zl za 100k, a teraz dupa xd

 

Stary, jak ja patrzę na rynek i ceny coinsów to mam wrażenie, jakby one krążyły w jakimś podziemiu/zupełnie marginalnie. Ceny za 100k bardzo, bardzo wysokie, dlatego stawki za graczy spadają wraz z liczbą paczek. Ludzie po prostu szczypią się z coinsami. Ja też mam zagwozdkę, żeby już się pozbywac Kluiverta (mimo, że dopiero kilka meczów nim rozegrałem i nie zdążyłem zbytnio przetestować), bo przy tych wszystkich HH od EA może zaraz kosztować nie milion tylko np. pół. A obecnie pół miliona to kilkaset PLN. Sytuacja nie do pomyślenia w poprzednich edycjach :D,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakis czas sprzedaje skład. Obecnie jego cena to według futbin 2,2kk Kupie trzy gry, wyrzucę płytę z fifa do sąsiada i kupie skład w styczniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zagwozdkę, żeby już się pozbywac Kluiverta (mimo, że dopiero kilka meczów nim rozegrałem i nie zdążyłem zbytnio przetestować), bo przy tych wszystkich HH od EA może zaraz kosztować nie milion tylko np. pół. A obecnie pół miliona to kilkaset PLN. Sytuacja nie do pomyślenia w poprzednich edycjach :biggrin:,

Różne perspektywy, różne problemy. Mi koło ***** ile dana karta kosztuje. Pytanie czy gra mi się nią dobrze. Jeśli tak i była ze mną od poczatku, to ceny mogą sobie spadać. Zostaje ze mną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne perspektywy, różne problemy. Mi koło ***** ile dana karta kosztuje. Pytanie czy gra mi się nią dobrze. Jeśli tak i była ze mną od poczatku, to ceny mogą sobie spadać. Zostaje ze mną!

Ja tak miałem z CRem RB, kupiłem za 15kk i za cholerę nie chciałem sprzedać, nawet gdy wiedziałem ze spadnie do 10kk. Spadł do 5 :)

Kwestia tego, ze to była końcówka 15, a nie początek, gdzie jeszcze totw, motm, emotm, toty, tots przed nami. Tutaj trzeba ustrzegac sie jakichkolwiek strat.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu przestalem juz wierzyc ze inwestowanie w ify przyniesie jakis wiekszy zarobek w nerwie sprzedalem Boatenga ze strata 60k bo chcialem zlozyc cos konkretnego i w koncu cos pograc szybciej zarobie malymi kroczkami niz liczac na zarobek z czarnych kart zrobilem bardzo fajny skladzik ktorym naprawde dobrze sie gra jak cos polecam teraz czas zarobic i zrobic jakis konkretny fitnes http://www.futhead.com/16/squads/3265507/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem z CRem RB, kupiłem za 15kk i za cholerę nie chciałem sprzedać, nawet gdy wiedziałem ze spadnie do 10kk. Spadł do 5 :)

Kwestia tego, ze to była końcówka 15, a nie początek, gdzie jeszcze totw, motm, emotm, toty, tots przed nami. Tutaj trzeba ustrzegac sie jakichkolwiek strat.

Wy na PS macie troszkę inaczej. Jak kupię legendę, która mi "podeszła", to wiem, że już lepszej karty w sezonie nie użyczę. Może dlatego obecnie inaczej, to postrzegam.

Gdyby ludzie mieli kasę to takiej sytuacji mogłoby nie byc. Wiesz. Bardzo mało widziałem składów, które zapadły mi w pamięci, chyba tylko dwa :)

Daj mi jeszcze chwilkę...  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeznaczyłem kilka minut i przeczytałem o "zagrywkach" EA dotyczących rzucania kart hero na lewo i prawo oraz ogólnie ich bieżącej polityki. Trudno się z autorem nie zgodzić. Destabilizują market jak się da, żeby obniżać ceny i wzmacniać sprzedaż FP. 

PS. Co do cen - @PESsimist, masz rację, jak jakaś karta legend podchodzi to z trudem ją sprzedawać, bo mało co (o ile w ogóle) ma szanse ją przebić. Z tym, że jest jedno ale - wczoraj płaciłem za Kluiverta 955k na BIN, teraz na licytacji schodzi po 910k. Wystawiłem na BIN na 12h za milion. Mam nadzieję, że jakoś zejdzie. Do czego zmierzam, on w trakcie TOTY będzie kosztował 400-500k. Jestem pewien. Coinsy, bo to one decydują w dużej mierze o kształcie rynku na X1 są bardzo ciężko dostępne i drogie. Podobnie było i w zeszłym roku, gdzie nawet w sierpniu kosztowały +/- 10 PLN za 100k. Na PlayStation ceny w ubiegłym roku były znacznie niższe niż na produkcie Microsoftu. Nie wiem jak jest w tym roku, ale mam wrażenie, że na każdej platformie monety są drogie. I gratulacje dla EA, z mojego punktu widzenia tak rynek może (a kto wie - powinien?) wyglądać. Kwestia umiejętnych inwestycji. Na początku władować grube coinsy w karty, które za kilka tygodni stracą 50% wartości to nie jest dobry pomysł. Przynajmniej dla mnie, kiedy wiadomo, że będzie jeszcze jeden patch od EA, zapewne wpłynie na gameplay i będzie trzeba to ograć. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeznaczyłem kilka minut i przeczytałem o "zagrywkach" EA dotyczących rzucania kart hero na lewo i prawo oraz ogólnie ich bieżącej polityki. Trudno się z autorem nie zgodzić. Destabilizują market jak się da, żeby obniżać ceny i wzmacniać sprzedaż FP. 

 

Ich zadaniem jest trzepac kase, to tylko biznes. A ze populacja łakoma na zwyklą zmiane koloru karty wiec czemu nie wrzucic kart we wszytskich odcieniach tęczy. Zaloze sie o skrzynke flaszek ze nic a nic karty tego same zawodnika sie miedzy soba nie roznia a odczucia w ich graniu są tylko i wylacznie subiektywne. Za dlugo w ta gre gram zeby dawac sie wkrecac w te promocje EA. Rynek bedzie coraz bardziej zdestabilizowany bo to jest im na reke, mają ludzie kupowac FP i tyle. Na szczescie nie trzeba handlowac zeby sie swetnie bawic i podnosic swojego skilla, na koncu i tak zostają w gornych ligach tylko gracze ktorzy nie maja w swoich skladach kolorowych karteczek a po prostu solidne zlote, srebrne sklady. Marketingowo i to jak EA to teraz rozgrywa dla mnie rewelacja, po dwoch edycjach gdzie rynek byl zupelnie zniszczony przez cheaterów i AB teraz zaczyna to dzialac tak jak powinno. Gram, rozwijam sie, zarabiam i sukcesywnie ulepszam skład. Dla mne na plus... dla handlarzy zdecydowanie na minus.

Edytowane przez evo666
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich zadaniem jest trzepac kase, to tylko biznes. A ze populacja łakoma na zwyklą zmiane koloru karty wiec czemu nie wrzucic kart we wszytskich odcieniach tęczy. Zaloze sie o skrzynke flaszek ze nic a nic karty tego same zawodnika sie miedzy soba nie roznia a odczucia w ich graniu są tylko i wylacznie subiektywne. Za dlugo w ta gre gram zeby dawac sie wkrecac w te promocje EA. Rynek bedzie coraz bardziej zdestabilizowany bo to jest im na reke, mają ludzie kupowac FP i tyle. Na szczescie nie trzeba handlowac zeby sie swetnie bawic i podnosic swojego skilla, na koncu i tak zostają w gornych ligach tylko gracze ktorzy nie maja w swoich skladach kolorowych karteczek a po prostu solidne zlote, srebrne sklady. Marketingowo i to jak EA to teraz rozgrywa dla mnie rewelacja, po dwoch edycjach gdzie rynek byl zupelnie zniszczony przez cheaterów i AB teraz zaczyna to dzialac tak jak powinno. Gram, rozwijam sie, zarabiam i sukcesywnie ulepszam skład. Dla mne na plus... dla handlarzy zdecydowanie na minus.

 

Dokładnie. Już pisałem jakiś czas temu, dla mnie różnica między NIF-em, a IF-em czy SIF-em jest tak niewielka, że szkoda byłoby mi waluty. TOTY czy TOTS to jeszcze zrozumiem, chociaż prawdą jest, że odczucia w grze najlepszych graczy są znikome. Nie czułem większej różnicy między NIF-em Ronaldo a TOTS w 15. Co innego RB, ale tylko dlatego, że była to karta na pozycji ST. W innych przypadkach, bez większego znaczenia.

Jedyne na co mam nadzieję to, że na PlayStation dostaniecie legendy. Dla mnie na Xbox inne karty niż NIF-y i legendy przestały mieć znaczenie. IF-y, SIF-y, TOTS-y, TOTY, nie wiem jak na to można palić walutę (chyba że jakaś istotna zmiana pozycji, wtedy jeszcze rozumiem). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsarov ceny na ps4 w poprzedniej edycji byly niskie dzieki glitchowi z ps3, gdzie owy glitch zalal rynek miliardami coinsow. Wystarczylo miec pierwsza edycje ps3(60gb) i ja zmodyfikowac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeznaczyłem kilka minut i przeczytałem o "zagrywkach" EA dotyczących rzucania kart hero na lewo i prawo oraz ogólnie ich bieżącej polityki. Trudno się z autorem nie zgodzić. Destabilizują market jak się da, żeby obniżać ceny i wzmacniać sprzedaż FP. 

PS. Co do cen - @PESsimist, masz rację, jak jakaś karta legend podchodzi to z trudem ją sprzedawać, bo mało co (o ile w ogóle) ma szanse ją przebić. Z tym, że jest jedno ale - wczoraj płaciłem za Kluiverta 955k na BIN, teraz na licytacji schodzi po 910k. Wystawiłem na BIN na 12h za milion. Mam nadzieję, że jakoś zejdzie. Do czego zmierzam, on w trakcie TOTY będzie kosztował 400-500k. Jestem pewien.

Ja na to patrzę inaczej. Jak miałem w Fifa 15 składy oparte o topowe karty IF, to zamiast cieszyć się nimi myślałem o nadchodzących TOTY i TOTS. Każda karta mogła dostać upgrade. Teraz cieszę się z legend, bo miłe wspomnieniom, a i ostateczne w dyspozycji. To czy zapłaciłem za nie 100% czy 300% więcej względem aktualnej ceny jest dla mnie bez znaczenia. Ważne są tylko mecze, które nimi rozegram. Ty wystawiłeś Kluiverta. Ja nigdy bym tego nie zrobił. Kupuję moich heroes z dzieciństwa, na których mnie stać. Za kilka miesięcy mogą chodzić za QS. Dla mnie bez znaczenia.

Musisz wyluzować z tymi cenami. Mam takich znajomych, którzy po tym jak kupią bilet lotniczy codziennie, aż do wylotu sprawdzają jego aktualną cenę. Jeśli pokaże się w niższej cenie potrafią zjebać sobie wakacje przeżywając fakt, że można było kupić taniej. C'mon!

Moja radość... jej WIELKIE początki  :biggrin: Na dole drugi skład zbudowany z Serie A. Prawdopodobnie najlepszy jakim dotąd grałem w FUT. Dybala miażdży i doprowadza do rozpaczy. Kosztował szkiełka i koraliki.

64dd90eabac613a1.jpg

Edytowane przez PESsimist
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z kolegów zna dobrze angielski nie chcę wyjść na idiotę tłumacza z netu potrzebuję jedno zdanie do jeb.....cipek co jadą na karne proszę dla mnie jest ważna sprawa wiem stary a głupi ale nerwy mi puściły 5 karnych powtórki i wjazd w kamerę a nie chcę budzić syna aby mi pomógł po już późno :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z kolegów zna dobrze angielski nie chcę wyjść na idiotę tłumacza z netu potrzebuję jedno zdanie do jeb.....cipek co jadą na karne proszę dla mnie jest ważna sprawa wiem stary a głupi ale nerwy mi puściły 5 karnych powtórki i wjazd w kamerę a nie chcę budzić syna aby mi pomógł po już późno :P

Wyślij mi na PW co chcesz żeby Ci przetłumaczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z kolegów zna dobrze angielski nie chcę wyjść na idiotę tłumacza z netu potrzebuję jedno zdanie do jeb.....cipek co jadą na karne proszę dla mnie jest ważna sprawa wiem stary a głupi ale nerwy mi puściły 5 karnych powtórki i wjazd w kamerę a nie chcę budzić syna aby mi pomógł po już późno :P

Idź spać i odstaw tą grę co najmniej na tydzień, serio.

To nie jest złośliwy post, tylko szczera rada raptem rok starszego kolegi ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź spać i odstaw tą grę co najmniej na tydzień, serio.

To nie jest złośliwy post, tylko szczera rada raptem rok starszego kolegi ;)

Albo zrób to co ja...,z pada kalekę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć handel. Popuszczałem ify syfy z listy z lekką stratą, albo nikłym zarobkiem i wracam do grania.

Przynajmniej na Pogbę starczyło i jeszcze myślę nad if Perisicem.

I tylko z tego względu, że dali mu CAM, może być ciekawy na tej pozycji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bony z karta katalizator to napastnik prawie kompletny !!! Gdyby mial ta jedna gwiazdke sztuczek wiecej bylby o wiele drozszy ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze możesz mu dac huntera i będzie szybciej strzelał i mocniej biegał :-) no albo Hawka to wszystkiego po trochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że ja tu jestem największym maniakiem hhehe a tu pikus jestem :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że ja tu jestem największym maniakiem hhehe a tu pikus jestem :)

Ty jesteś maniak growy :biggrin: , wiekszego nie znam. Z reszta sam chyba juz dystansu nabrales przez te wszystkie lata grania. Mnie ta gra juz ani nie grzeje ani nie ziembi, uzaleznienie jest dalej ale juz nic mnie w niej nie zaskoczy, ani debile drzący się do mikrofonu, ani wszyscy inni robiacy celowy syf podczas meczu. Gram, popijam piwko i ciesze sie samą grą. Szkoda nerwów.

 

Który z kolegów zna dobrze angielski nie chcę wyjść na idiotę tłumacza z netu potrzebuję jedno zdanie do jeb.....cipek co jadą na karne proszę dla mnie jest ważna sprawa wiem stary a głupi ale nerwy mi puściły 5 karnych powtórki i wjazd w kamerę a nie chcę budzić syna aby mi pomógł po już późno :P

W czym CI Stary to pomoże? Zniżasz sie do poziomu zakompleksionych 15latków? Posłuchaj Sitha i odstaw pada, moze ta gra cie przerasta w tym momencie.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do wysadzania komuś na priva, uwazajcie z tym bo można warna dostac i później bana od Sony. Warna dostałem kilka lat temu i od tamtej pory nie wysylam glupot, a jak mi ktoś nawsadza to zglaszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się to zgłasza? Bo kilku imbecyli po wysokiej porażce mnie na pw obrażało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze możesz mu dac huntera i będzie szybciej strzelał i mocniej biegał :-) no albo Hawka to wszystkiego po trochu

Owszem :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie no ku***. Wy zglaszacie to jak ktos Was obrazi ? :o

Wysle mi pajac priva, przeczytam i to wszystko. Najczesciej odpisuje 'have a nice day'. Ale zeby podpierdalac...Jeszcze Ty Piachu :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Gdzie się to zgłasza? Bo kilku imbecyli po wysokiej porażce mnie na pw obrażało.

Zsdzwon pod 997

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tip. Jak zadzwonisz na 799 to przyjedzie policja na wstecznym :-D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×