Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienie sobie chyba cala BPL na... Dojcze ;) kisze sie w tej 4 lidze caly czas masakra. Dodatkowo czas chyba ustawic 4-3-3 (4) i nauczyc sie nia grac. Co drugi mecz mam goscia z ta taktyka.

W Bundeslidze warto od razu Reusa Lewego i Douglasa Coste kupowac ? Zaden nie jest przereklamowany ;) ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienie sobie chyba cala BPL na... Dojcze ;) kisze sie w tej 4 lidze caly czas masakra. Dodatkowo czas chyba ustawic 4-3-3 (4) i nauczyc sie nia grac. Co drugi mecz mam goscia z ta taktyka.

W Bundeslidze warto od razu Reusa Lewego i Douglasa Coste kupowac ? Zaden nie jest przereklamowany ;) ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Lewy w mojej bundes zawodzi...,w porównaniu do jego karty z 15stki jest cienki. Costa gra u mnie jako cm bo skrzydeł nie ogarniam i w 3 meczach ma tej pozycji ma 3 bramki. Zastanawiam sie nad wymianą Lewego na Auba,tylko szczypię sie z kasą bo mam chrapkę na Diego Costę do mojego fitnes bpl

W sumie bundes kilka razy droższa od bpl,a służy mi do odbudowania kondycji reszcie ekipy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak ja, w ogóle w tej części fify gra mi nie wychodzi... Zagrałem mecz moim składem bpl gdzie na początku szło mi po prostu świetnie, a teraz koleś wytarł mną podłogę, by oszczędzić pada musiałem wyjść z gry... Czas chyba zacząć grać kariery menadżera i zawodnika na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak ja, w ogóle w tej części fify gra mi nie wychodzi... Zagrałem mecz moim składem bpl gdzie na początku szło mi po prostu świetnie, a teraz koleś wytarł mną podłogę, by oszczędzić pada musiałem wyjść z gry... Czas chyba zacząć grać kariery menadżera i zawodnika na jakiś czas.

Graj nie peniaj. Mecz za meczem, do utraty wszystkich włosów i nerwów. A w pewnym momencie samo zaskoczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy turniej jest straszny... Czterech przeciwników - sprinterzy, na 4 mecze - 10 karnych dla przeciwnika... Dla mnie zero mimo tego, że byłem chwilami rzucany po bokach.

 

W finale to już w ogóle beka, kończę mecz z 17 strzałami/11 celnych, posiadanie 65% przegrywając mecz 3-1 po 3 karnych dla przeciwnika, przy których nawet nie sterowałem zawodnikiem faulującym :D Przeciwnicy w tym turnieju tak mnie przestraszyli, że boję się grać dalej z obawy o sprintera.

 

O07E5Io.jpg

 

Jak bronić słaby strzał w te miejsca(zaznaczone na czerwono :D) w karnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są formacje w których niektórzy gracze się budzą, 4312, jajature 2 mecze 4 gole, gość stworzony chyba pod ta formacje

tez wrzucilem na warsztat 4312 tylko z tevezem i dibala ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię grać Serią A w tej fifie, no po prostu nie potrafię. Jak na razie każdy mecz składem z tej ligi to męczarnia. Gram obecnie taką formacją (już trzecia którą testuję):

http://www.futbin.com/16/squad/44429

 

Po pierwsze i najważniejsze w bramce masz ręcznik - w Serie A tylko Perin! Obroną gra Ci się dobrze, ale tam każdy poza Cacerasem (i ewentualnie Ansaldim) jest do wymiany. W pomocy za Melo De Rossi. Zamień pozycjami Callejona z Gabbiadinim i tego ostatniego na Pereyrę (CAM któy potrafi bronić). Jednego z wysuniętych CAM wymień na Mertensa, bo koleś morduje. Powinno grać się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są formacje w których niektórzy gracze się budzą, 4312, jajature 2 mecze 4 gole, gość stworzony chyba pod ta formacje

Gdzie go tam ustawiasz bo poważnie myslę nad jego zakupem .Argentyna na razie musi zaczekać i trzeba wrócić do silnych mudzinów  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierają. X to pressing, co sprowadza się do biegania za przeciwnikiem, śledzeniem go. Ale wtedy zawodnik miota się jak fryga i łatwo go minąć. Jeśli dodasz do tego jockey moves, to nadal śledzi przeciwnika, ale frontem do niego i w pozycji obronnej. Wtedy jesteś dużo trudniejszy do minięcia samą zmianą kierunku. Pilnujesz tak przeciwnika, "odprowadzasz go" do momentu kiedy możesz bezpiecznie odebrać piłkę wciskając O lub [ ]. Dodatkową zaletą tej metody jest oglądać jak przeciwnik za pierwszym razem głupieje trafiając na taką obronę ;)

Ale robi robote te Twoje XL2 , z moja goraca glowa walilem na raz, a tu mozna wyczekac moment, wspomagajac drugim lawiej zeby sie wystawil do odbioru. Tego mi brakowalo, wylosowalo mi goscia ze zloto/srebro/brazowym, pomyslalem ze mnie zmasakruje bo pewno duzo wyzsza liga, wywijal tez niezle, jednak ja na 0 z tylu, a Palacio DeRossi i Melo ;) roznosili go na strzepy ok 20 metra, zadnej dziury, 3-0. Jestem pod wrazeniem ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię grać Serią A w tej fifie, no po prostu nie potrafię. Jak na razie każdy mecz składem z tej ligi to męczarnia. Gram obecnie taką formacją (już trzecia którą testuję):

http://www.futbin.com/16/squad/44429

I zapowiadało się całkiem nieźle. Niestety tak było tylko przez jedną połowę pierwszego meczu :sad: Palacio dwie bramki w 4 meczach, w tym jedna z karnego. I to nie tak, że nie wykańcza akcji, on po prostu ich nie ma. Na papierze moim zdaniem środek pola powinien być zdominowany, w praktyce ku mojemu zdziwieniu jest strasznie pusto, gra opiera się na długich podaniach które z reguły nie dochodzą bo albo przeciwnik ominie mojego zawodnika jak tyczkę albo przy skierowaniu analogu na przykład w lewo zawodnik poda w prawo czy najlepsze: gdy mój zawodnik zaczyna wybiegać na pozycję i podam mu zagraniem w uliczkę to staje na chwilę albo zaczyna biec w innym kierunku.... Na szczęście obrona spisuje się w miarę (chociaż czasami są też jacyś tacy rozbiegani i przeciwnik z łatwością może przejść za moich dwóch obrońców, o czym ja mogę tylko pomarzyć). Na pomocy widoczni są Melo i Gabbiadini.

Nie wiem już czy ja tak słabo gram w tą fifę, czy mam coś nie tak z tym składem... tymczasem idę pograć na razie składem z bpl.

Wywal to towarzystwo i spróbuj czymś takim: http://www.futbin.com/16/squad/44543

Chyba, że masz więcej coins, to możesz dokooptować Mirandę za Jesusa i Bonucciego za Manolasa.

Do tego Nainggolan i Pereyra.

Perin to pozycja obowiązkowa w składzie serie a!

Palacio też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie taki skład wprowadził do 3. ligi online. Stoichkov to najlepszy zawodnik jakim grałem w tej edycji FUT. Bije o klasę Butragueno i Kluiverta. IF Dempsey jako CAM w tej formacji jest idealny, nieziemskie uderzenie z dystansu, niezłe podania, wzrost (!), który pozwala świetnie kontrolować środek boiska. 23 spotkania w 4. lidze online, 12 bramek i 6 asyst. Bułgar - 30 meczów, 32 bramki, 6 asysty (wykonuje też karne). Giovinco przedstawiać nie trzeba. Pozytywnie zaskoczył mnie IF Nagbe, jak na silvera, który oprócz dryblingu i tempa nie ma zachwycających statystyk - 23 mecze, 6 bramek, 5 asyst. Gerrard to król środka boiska. Walker z pewnością jeden z najlepszych prawych obrońców w grze (i tak od lat). Richards mimo że niski wygrywa pojedynki w powietrze (jumping robi swoje, choć obawiałem się, że może być słabo). Rojo to pitbull. Najlepszy obrońca w zespole. Shaw odstaje, najsłabszy z wymienionej czwórki. Ostatni mecz w 4. lidze, do tytułu wystarczy remis. Grunt, że awans klepnięty. W 3. lidze zapewne lekcja pokory :D.

Skąd informacja? Oficjalne konto EA na Twitterze nie podaje takiej wiadomości.

Info mi się pokazało przy odpaleniu Fify na konsoli. Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robi robote te Twoje XL2 , z moja goraca glowa walilem na raz, a tu mozna wyczekac moment, wspomagajac drugim lawiej zeby sie wystawil do odbioru. Tego mi brakowalo, wylosowalo mi goscia ze zloto/srebro/brazowym, pomyslalem ze mnie zmasakruje bo pewno duzo wyzsza liga, wywijal tez niezle, jednak ja na 0 z tylu, a Palacio DeRossi i Melo ;) roznosili go na strzepy ok 20 metra, zadnej dziury, 3-0. Jestem pod wrazeniem ;)

 

 

Proszę bardzo! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie go tam ustawiasz bo poważnie myslę nad jego zakupem .Argentyna na razie musi zaczekać i trzeba wrócić do silnych mudzinów  :biggrin:

Prawy cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy turniej jest straszny... Czterech przeciwników - sprinterzy, na 4 mecze - 10 karnych dla przeciwnika... Dla mnie zero mimo tego, że byłem chwilami rzucany po bokach.

 

W finale to już w ogóle beka, kończę mecz z 17 strzałami/11 celnych, posiadanie 65% przegrywając mecz 3-1 po 3 karnych dla przeciwnika, przy których nawet nie sterowałem zawodnikiem faulującym :D Przeciwnicy w tym turnieju tak mnie przestraszyli, że boję się grać dalej z obawy o sprintera.

 

O07E5Io.jpg

 

Jak bronić słaby strzał w te miejsca(zaznaczone na czerwono :D) w karnych?

Przesun tylko bramkarza i stoj.

Sprinterzy to są przykre stworzenia, myślą, że są dobzi - ale to tak naprawdę tylko zakompleksione papierzaki bez skilla :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać o tym turnieju to samo - same trajhardy. Na szczęście z takimi coraz lepiej mi idzie.

Wczoraj poszedłem gładko do finału, ale tam niestety już trafiłem ogarniętego typa i poległem.

 

Edit: w dodatku grałem fitnesem na zmianę z ligą.

Liga main skład, fitnesem turniej.

 

edit: Pany mamy już 2000 stron! Na zdrowie :D :drinks:

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać o tym turnieju to samo - same trajhardy. Na szczęście z takimi coraz lepiej mi idzie.

Wczoraj poszedłem gładko do finału, ale tam niestety już trafiłem ogarniętego typa i poległem.

 

Edit: w dodatku grałem fitnesem na zmianę z ligą.

Liga main skład, fitnesem turniej.

 

edit: Pany mamy już 2000 stron! Na zdrowie :biggrin: :drinks:

 

Z okazji tych 2000 stron powinniśmy mieć podforum FUT, a w nim konkretne tematy - składy, ceny, porady, problemy. Dużo wartościowych postów tutaj ginie w nawale wiadomości. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stracił sam do siebie szacunek jak bym grał te smieszne sprinty, albo hokej do narożnika i na patelnie - szanujmy się przynajmniej jak gramy że sobą :))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji tych 2000 stron powinniśmy mieć podforum FUT, a w nim konkretne tematy - składy, ceny, porady, problemy. Dużo wartościowych postów tutaj ginie w nawale wiadomości. 

Tych pod(t)forów byłoby więcej jakby zebrać to wszystko stąd: żony, zakupy, gotowanie itp. itd. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do sprinterów, ja dla nich jak pierwszy strzele gola mam piątego obrońcę na ławce i autobus + grę na czas :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji tych 2000 stron powinniśmy mieć podforum FUT, a w nim konkretne tematy - składy, ceny, porady, problemy. Dużo wartościowych postów tutaj ginie w nawale wiadomości.

To by nie wypaliło tak samo jak temat xbox fut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wracam do swojego blp tylko mam pewne dylematy i wołam o pomoc  :P  http://www.futbin.com/16/squad/44616 .Na pewno biorę pod uwagę Yaya choć jeszcze nie zakupiony cofnięty cm tu też mam problem i chyba Kouyate tam wyląduje. Drugi napastnik problem by był rozwiązany gdyby Kun troszku mniej $ kosztował .Może kolegi pokombinują i jakąś hybrydę zapodam bo jak sam to skleję to już wyjdzie nowa fifka :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale zauważyłem, że w tym roku bpl bez Janika Bolasie to nie bpl :laugh:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal to towarzystwo i spróbuj czymś takim: http://www.futbin.com/16/squad/44543

Chyba, że masz więcej coins, to możesz dokooptować Mirandę za Jesusa i Bonucciego za Manolasa.

Do tego Nainggolan i Pereyra.

Perin to pozycja obowiązkowa w składzie serie a!

Palacio też.

 

Po pierwsze i najważniejsze w bramce masz ręcznik - w Serie A tylko Perin! Obroną gra Ci się dobrze, ale tam każdy poza Cacerasem (i ewentualnie Ansaldim) jest do wymiany. W pomocy za Melo De Rossi. Zamień pozycjami Callejona z Gabbiadinim i tego ostatniego na Pereyrę (CAM któy potrafi bronić). Jednego z wysuniętych CAM wymień na Mertensa, bo koleś morduje. Powinno grać się lepiej.

Kurcze, teraz nie wiem którą opcję wybrać :D

Ale muszę podziękować Wam Panowie bo przyznam, że strasznie mnie zmotywowaliście do dalszej gry! Dzięki wielkie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×