Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Hamsika no i zakochałem się w nim (no homo :D ). Ślicznie wbiega z boku boiska do środka konstruując akcję, strzały celne 5/5 ale niestety nie udało mi się nic zamienić na bramkę, a wszystkie były strzelane w polu karnym... Co do strzałów, jak najczęściej strzelacie z daleka, z ostrego kąta w polu karnym, sam na sam? Finezyjnym, spektakularnym czy zwykłym strzałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specem od BBVA nie jestem, ale powiem Ci dwie rzeczy - Konoplanka na pewno będzie wzmocnieniem, a Twój środek pola na pewno będzie co mecz gwałcony. Masz tam trzech jednopłaszczyźnianych zawodników, żaden z nich nie potrafi odbierać piłki. Trafisz na jakiś skład z Serie A i będą Ci zabierać piłkę jak małemu dziecku lizaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowa paka od EA. W sumie nie powinienem ich dostawać :)

dbaf37c1c4a42f79b009fd706a810555.jpg

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te L2+X działa? Grałem wczoraj i zapomniałem i tym. Coś tam porobilem w 88 min ale na skrzydle zwinęli mi tremoulinasa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te L2+X działa? Grałem wczoraj i zapomniałem i tym. Coś tam porobilem w 88 min ale na skrzydle zwinęli mi tremoulinasa..

Szczerze powiem ze zadnych dziur w obronie, sprintrrzy ze skrzydla nawet dostaja szpica z pols karnego. Moja gre w obronie poprawilo w 200% bo wyczekuje na odpowiedni moment na ○ a kolo nie wie co ma robic ;) dla mnie bomba, mecz za meczem na 0 z tylu. Skonczylem dwie godziny temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ze zadnych dziur w obronie, sprintrrzy ze skrzydla nawet dostaja szpica z pols karnego. Moja gre w obronie poprawilo w 200% bo wyczekuje na odpowiedni moment na ○ a kolo nie wie co ma robic ;) dla mnie bomba, mecz za meczem na 0 z tylu. Skonczylem dwie godziny temu :D

Tylko trzymasz wcisniete L2+X ? Ob sam drepta za przeciwnikiem nie dając mu przejść? Po czym w odpowiednim momencie atakujesz O? Czy jakoś inaczej to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obskakuje go podobnie jak jockey, zanim kolo sie wymota obk juz dwoch wtedy kolko, nawet wyprowadza sie pilke lepiej do kontry, jakos wieksza kontrola

...chlopak trafil dychulca jak nic

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą kontrolą przy kontrze? Rano jest i jeszce nie do końca kontaktuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą kontrolą przy kontrze? Rano jest i jeszce nie do końca kontaktuje..

Tzn czesto po pdzyskaniu pilki podaja jakby na slepo spowrotem do przeciwnika i robi sie pinbal w srodku pola, teraz zdarza sie jakby rzadziej, i podania ida jak po sznurku juz od pierwszego ktore imo kluczowe czesto jest.

...zwlaszcza jak przeciwnik presing jedzie

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, to łapie. Ale jak obrona na pressie z jockey ma się do wyprowadzenia kontry? Jakieś tajne kombinacje guzików czy jak? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, to łapie. Ale jak obrona na pressie z jockey ma się do wyprowadzenia kontry? Jakieś tajne kombinacje guzików czy jak? :-)

Ja ogolnie czesto uzywam L2, przy podaniach i strzalach rowniez wiec moze dlatego :)

Zreszta jak w 1 lidze sie bujasz to pewno znasz takie triki ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 2 :-P no przyjęcie z L2 ok, ale podanie + L2. = finezyjne podanie. Dlatego pytam bo jakoś tak dziwnie.. muszę to L2+X przetestować dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zaraz po podaniu, jak bede lupal sprawdze dokladnie co kiedy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, leci mi dzik skrzydłem. Doganiam go swoim lb, on stara się wejść skrzydłem. Ja dusze L2+X i obrońca stara się mu zawadzac, nie przeslizgnie się z piłą obok nóg naszego obrońcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przelazl ze 2 razy a jeden kolo tylko to robil. Lecial do linii zeby zlamac 90° i metr od linii koncowej wejsc pod bramke, boczny go hamowal i zara obok byl cdm. Nawet jak sie przedarl to zaraz srodkowy go kasowal. Dla mnie roznica masakryczna

Dodam jeszcze ze z lige w ktorej nie moglem wygrac meczu zakonczylem mistrzostwem

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napawasz mnie optymizmem. Wrzuć na yt jakieś przykładowe akcje z tym związane, chętnie popatrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromny jak zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ojciec tej metody (brawo ja, fejm fejm ;) ) dodam tylko, żebyście nie oczekiwali samograja w obronie. Przecież gdyby był sposób żeby zamknąć pole karne na kłódkę i wyrzucić klucz do rzeki to każdy z nas by się od razu FIFY pozbył bo nie dałoby się grać ;)

Trzymanie L2 + X pozwala zająć lepszą pozycję obronną i bez faulu odcinać atakującego od bramki. Nadal jednak można, a nawet trzeba, lewym drążkiem kontrolować pozycję.

Dzięki tej metodzie przeciwnik przestanie Was mijać na sprincie prostą zmianą kierunku i... tyle ;) Jeśli ktoś umie dryblować to najprawdopodobniej i tak Was minie. Tylko to jest wtedy nasz błąd lub brak umiejętności, a nie zasługa tego, że jakiś kretyn biegnie na pałę i tylko zmienia kierunek. Jak ktoś mi próbuje zrobić kick off glitch to L2 + X kasuję go już moim ST albo CAM ;)

Ja wiem, że nie każdemu taki sposób obrony podejdzie, ja sam nie potrafiłem korzystać z autoodbioru w 15tce. Jednak mi się tym broni bardzo dobrze, Tadek też jak widać jest zadowolony, więc jeśli to nie jest dobry sposób to jest to cholernie dobre placebo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może ma fajną hybrydę pod Aguero i Teveza? Bo w weekend sprawnie mi poszedł handel i Aguero mam na wyciągnięcie ręki :) i zastanawiam się nad tą dwójką w ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy to z definicji osoba z umiejętnościami większymi od moich. Z takim przegrać to nie wstyd, nie ma nerwów. Nerwy są jak zig zag sprinter wbija się w moja 16 a genialnie si defensywy puszcza go wolno lub łamie nogi bez mojego pozwolenia wydawanego za pomocą pada. Muszę to ogarnąć bo nie raz koleś nie prezentuje nic a strzela mi jakoś 1-2 bramki i wtedy gram na lekkim obesraniu z nerwami. Jak macie jakieś filmiki z tym to dajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia strona, weź wywal dybale i daj aguero i finito.

Up. Możesz wywalić perrina dac harta, wywalić zabalete i dac walkera i cacy

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos fajnego w 2 paczkach? u mnie tylko Welbeck i polecial za 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym Tevezem i Dybala do spółki z Perejro, podbija mnie jak na 10 spotkań 8 gram na ten sam trajhardowy skład :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×