Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój z tym Tevezem i Dybala do spółki z Perejro, podbija mnie jak na 10 spotkań 8 gram na ten sam trajhardowy skład :))

Jakbym miał sianko to byś mógł spotkać Teveza, aguero do spółki z do Marianem ale nie mam więc gram czym mam :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym Tevezem i Dybala do spółki z Perejro, podbija mnie jak na 10 spotkań 8 gram na ten sam trajhardowy skład :))

Gram tym, na co mi kasa pozwala. Serie A + Tevez to idealny stosunek ceny do jakości. Od razu dlatego jeatem trajhardem??

Oj Panie Kolego, a kto na początku cisnął Jankiem Bolasie? Kto teraz jest trajhardem?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oficjalnie chcę przeprosić Rooneya znalazł się w moim składzie papy i węgla ☺ i co on wprawia to głowa boli od oglądania pięknych brameczek z dystansu. Drugim brakującym ogniwem był chyba Fabregas świetnie potrafi rozegrać co do Yaya jeszcze parę meczy trzeba dać mudzinowi bo jak na razie Kouyate ma pierwszy plac

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tym, na co mi kasa pozwala. Serie A + Tevez to idealny stosunek ceny do jakości. Od razu dlatego jeatem trajhardem??

Oj Panie Kolego, a kto na początku cisnął Jankiem Bolasie? Kto teraz jest trajhardem?

Janusz jest cały czas w moim składzie, jak bym chciał wygrywać za wszelką cenę to już bym miał serię a z Tevezem, ale jako, że nimi gardze nigdy do tego nie dojdzie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz jest cały czas w moim składzie, jak bym chciał wygrywać za wszelką cenę to już bym miał serię a z Tevezem, ale jako, że nimi gardze nigdy do tego nie dojdzie :))

Dziwny z Ciebie człowiek Kolego... ale to piękne jest, że tak się różnimy, jest okazja do dyskusji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Max Kruse to jakis predator, juz drugi mecz jak kolesie mnie gwałca tym zawodnikiem. Teraz 3:0 i wszystkie Kruse.

Kruse i Rode to są 2 folkspredatory.

 

Witam Panowie, dopiero zaczynam grać w FUT16, jako, że jak co roku tworze skład z BBVA nie inaczej jest teraz. 

 

http://www.futbin.com/16/squad/45083

 

Oto co udało mi się póki co stworzyć, mam 10-15k do wydania na jakieś wzmocnienia. Myślałem nad Konoplyanką, ale może jest jakiś lepszy sposób by wydać te ciężko uzbierane coinsy. Dodam, że mało handluje stąd ograniczone środki niestety. Gra w obronie na razie leży u mnie całkowicie, widziałem sposób L2+X i muszę go jutro przetestować, bo wygląda to dramatycznie.

 

Jeśli ktoś jest chętny pograć jakieś mecze online i pokazać jak się gra to zapraszać do znajomych :)

Konoplyanka będzie wzmocnieniem, ale moim zdaniem potrzebujesz ich gdzie indziej. Obrońce z Valencii pogoń, lepszy będzie Nacho za 400 coinsów. Parejo zmień na Koke. Następnie pozbieraj trochę monet i wymień napastnika na Martineza (30k, często jak jest dobry hh można wylicytować po 26-27) i na Rakitica (21) za Kovacica.

 

Te L2+X działa? Grałem wczoraj i zapomniałem i tym. Coś tam porobilem w 88 min ale na skrzydle zwinęli mi tremoulinasa..

Próbowałem wczoraj. Może nie umiem tego zastosować, albo wystarczy, że ktoś widzi cokolwiek więcej niż pierwszego obrońcę przed sobą, bo rozklepać taką obronę jest bardzo łatwo. Jedyne miejsce gdzie się to sprawdzało to obrona rożnego rozgrywanego na krótko. Wprwawdzie dośrodkować łatwo, ale przejść obrońcę z wciśniętym L2+X jest ciężko więc wirtuozów biegania po rożnym do pola karnego skutecznie to zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny z Ciebie człowiek Kolego... ale to piękne jest, że tak się różnimy, jest okazja do dyskusji ;)

Tam mnie ta cala serie a ni ziebi ni grzeje, ludzie mi tak obrzydzili ich grając jak pipki (rajdy), hokej - dodaj sobie, że z 300-400 spotkań ponad połowa wyglądała tak samo, bo grając w piłkę nikt nie gra piłki - masa nieudaczników bez mózgów , wygrana nawet z taka ameba nie sprawia frajdy.

Jak widzę, że gram z idiota robię eksperymenty - przykładowo biegnie taki mół do skrzydła i wychodzi 2 na 2 , ja specjalnie odpuszczam krycie zawodnika który by miał sam na sam z moim bramkarzem gdyby tylko dostał piłkę , i wiesz co? Idiota jak kon z klapkami na oczach ciągnie rajd dalej... Lol - ja się pytam, czemu w pierwszej lidze gdzie gramy w piłkę losuje mi noobow obrzydzajacych grę ?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale chyba nie ma co generalizować. Bo mi, i pewnie nie tylko mi, jest przykro, kiedy jestem wrzucany do jednego worka z ludźmi nieumiejącymi grać tylko dlatego, że upodobałem sobie grajków z Italii.

Taki Dybala. Ja nim nie używam w ogóle sztuczek, serio! Chłopak ma chemię z Tevezem, ma piorunującą lewą nogę, niezłe podanie i świetny balans. I co, mam go odpuścić bo są ludzie, którzy grając nim używają tylko prawego analoga? Daj spokój ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie generalizuje tylko tłumacze moje podejście i obrzydzenie serie a, gracze są tani i mocni stąd zainteresowanie takich polmozgow. Messiego maja rzadziej ale i takiego wczoraj spotkałem, ten gość to bestia rajdów, dobrze,że taki drogi bo gimbaza by nas nim zagryzla :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra teraz serie A bo faktycznie jest podkręcona w porównaniu do zeszłego roku. A ceny podobne. Co dziwne mi się nimi gra gorzej niż 15tce. Szczególnie obrona to jakaś tragedia, chiellini to niedojda a Barzagli nie lepszy. Po super serii daremnych występów zastanawiam się nad czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruse i Rode to są 2 folkspredatory.

Konoplyanka będzie wzmocnieniem, ale moim zdaniem potrzebujesz ich gdzie indziej. Obrońce z Valencii pogoń, lepszy będzie Nacho za 400 coinsów. Parejo zmień na Koke. Następnie pozbieraj trochę monet i wymień napastnika na Martineza (30k, często jak jest dobry hh można wylicytować po 26-27) i na Rakitica (21) za Kovacica.

Próbowałem wczoraj. Może nie umiem tego zastosować, albo wystarczy, że ktoś widzi cokolwiek więcej niż pierwszego obrońcę przed sobą, bo rozklepać taką obronę jest bardzo łatwo. Jedyne miejsce gdzie się to sprawdzało to obrona rożnego rozgrywanego na krótko. Wprwawdzie dośrodkować łatwo, ale przejść obrońcę z wciśniętym L2+X jest ciężko więc wirtuozów biegania po rożnym do pola karnego skutecznie to zniechęca.

Tak też właśnie miałem koleś słaby bo chyba z 4;1 dostał, próbowałem teL2+X i nie wychodziło mi za bardzo..

Dużo ludzi gra teraz serie A bo faktycznie jest podkręcona w porównaniu do zeszłego roku. A ceny podobne. Co dziwne mi się nimi gra gorzej niż 15tce. Szczególnie obrona to jakaś tragedia, chiellini to niedojda a Barzagli nie lepszy. Po super serii daremnych występów zastanawiam się nad czymś innym.

I zuan dzizas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudiger jest niezły jak na 76 ovr nonrare, ale do Mirandy startu nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Rudiger wcale nie ustępuje Mirandzie ale to tylko na poziomie 6 ligi (Rooney załatwił staremu awans) więc moja opinia może  być mało obiektywna  no i on jest z Brazyliany :P.Przeprosiłem już Rooneya to teraz czas na Dybale lewa noga jak u Siadaczki w 95 :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konoplyanka będzie wzmocnieniem, ale moim zdaniem potrzebujesz ich gdzie indziej. Obrońce z Valencii pogoń, lepszy będzie Nacho za 400 coinsów. Parejo zmień na Koke. Następnie pozbieraj trochę monet i wymień napastnika na Martineza (30k, często jak jest dobry hh można wylicytować po 26-27) i na Rakitica (21) za Kovacica.

Dzięki za podpowiedz, póki co Rakitic i Martinez poza moim zasięgiem ale moze kiedyś ;) Jak zmienię Parejo na Koke to kogo dać na CAM? Parejo? Myśle zeby wsadzić Krychowiaka na CM zamiast Parejo lub Kovacica. Jeśli chodzi o środek obrony to myśle nad Mathieu za Abdenoura ale to tez duży wydatek niestety. Nacho chyba jest bocznym obrońca a Abdenour (z Valencii) jest środkowym? Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś Bonucciego i Mirandę?

Miranda zagral 3 mecze dopiero i jest ok. Bonucci not yet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo krzynio z realem B-)

Krzynowek UWAGA lewa noga.... Looooooool pamiętajcie ten komentarz? Jak Jacek był by bogiem futbolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz, póki co Rakitic i Martinez poza moim zasięgiem ale moze kiedyś ;) Jak zmienię Parejo na Koke to kogo dać na CAM? Parejo? Myśle zeby wsadzić Krychowiaka na CM zamiast Parejo lub Kovacica. Jeśli chodzi o środek obrony to myśle nad Mathieu za Abdenoura ale to tez duży wydatek niestety. Nacho chyba jest bocznym obrońca a Abdenour (z Valencii) jest środkowym?

Nacho jest środkowym obrońcą. Z CAM w BBVA jest lipa, jest drogi James i długo nic. U mnie w fitnesie na środku pomocy gra Banega, mogę pisać o nim tylko dobrze, polecam wypróbować. On i Koke nominalnie są CAM, polecałbym tam dać Banegę, a Koke na CM ze względu na jego H/H, które sprawia, że biega i w ataku i w obronie. Krychowiak... sam nie wiem, spróbuj, może Ci podejdzie. Mnie denerwuje jego bardzo kiepskie podanie i równie mierny strzał. Mathieu to świetny obrońca, polecam.

Masz dużo Hiszpanów w koło, polecam sprawdzić tę karte: http://www.futhead.com/16/players/899/bueno/

Już 2-3 osoby o niej wspominały na tym forum. Dobrze uderzenie, dobre podanie i co najważniejsze, zasze jest pod grą, zawsze można mu podać, a on i poda i uderzy i balansem zwiedzie obrońcę. Mnie ta karta zadziwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie formacje polecacie? :)

Które sa OP w tej edycji? I jakimi gra wam sie najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie formacje polecacie? :)

Które sa OP w tej edycji? I jakimi gra wam sie najlepiej?

433(4) , 4312 aczkolwiek scisk tu jest straszny :) ją gram tymi dwoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś grał 451(2)? Albo 4411 mnie jakoś one podchodzą a mało ludzi widzę ze nimi gra

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4312 uwielbiam. Idealna przyprawa do makaronu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×