Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hello FIFA fans,

 

The third title update for FIFA 16 is now available for PC. The title update will be available for PS4/XB1 at a later date.

 

This update includes new content:

Star heads for some players, many of which are from the newly promoted Barclays Premier League teams this season.

New third kits have been added for Roma, Barcelona, and Inter Milan.

 

This update includes general stability improvements and addresses the following items identified by the community and the FIFA Live Service team:

Improvements to online matchmaking.

One instance of a team celebrating a goal at the wrong moment.

An exploit to win/loss record in FIFA Online Seasons.

Correct country flags appearing in FIFA Pro Clubs.

One instance of Pro Club accomplishments resetting for a small number of users.

An issue on PS4 that caused screen size changes to not save correctly.

 

In addition to the above, the update addresses the following in FIFA Ultimate Team:

Updated the default value assigned to the Buy Now option to the max value when listing an item for sale on the Transfer Market.

Improvements to Compare Price when used on consumable items.

Issue where your Goalkeeper was the default selection for all Player Roles.

An issue in settings where the image of the ball didn’t match the selected ball.

An issue that caused a shared Concept Squad to be displayed as a playable squad in the EA Sports Football Club news feed.

An issue with the use of historical kits by your opponent in Play a Friend’s Squad.

 

Thank you to all FIFA fans who continue to provide their constructive feedback on Twitter, Facebook, and the EA Forums. Throughout the course of the FIFA 16 season we’ll provide you with more information and updates if and when they become available.

 

Play On.

 

The FIFA Team

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie postanowiłem, sprzedaje cały skład kupuje za wszystko paczki a potem puszczam samą grę... W to się nie da grać spokojnie przed patchem jakoś szło a teraz to tylko nerwy i grać się nie da normalnie i kupuje CODa albo Fallouta!! Będę miał około 400k na paczki to może jak coś poleci to dam znać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issue where your Goalkeeper was the default selection for all Player Roles.

Skubańcy śledzą nasze forum, kryć się! :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, david silva przetestowany niestety dupy nie urywa a jest wrecz fatalny, cos ktos na temat ozila i fabregasa, jak sie sprawuja ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic,wydałem kasę na Rooneya cam i jestem spłukany. Dam mu szanse w jednym sezonie 6 ligi. Jesli zawiedzie poleci za Payetem na rynek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic,wydałem kasę na Rooneya cam i jestem spłukany. Dam mu szanse w jednym sezonie 6 ligi. Jesli zawiedzie poleci za Payetem na rynek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na CM nie zawiedzie ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Cesem i jestem zadowolony podanie strzał ma to czego wymagam od cm.Na spo go nie sprawdzałem .Unki wal ryźawym z każdej pozycji na camie idealny kolo.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to snajperka powoli odchodzi w niepamięć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to snajperka powoli odchodzi w niepamięć ^^

Why?

Bo nie w temacie jestem. Nigdy nie snajpiłem bo palce z drewna i refleks jak u leniwca....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trading to mi się podoba. Wchodzę rano na web app, a tam w nocy 60 kart sprzedanych! Pozbyłem się każdego zalegającego IFa i nie straciłem na nim ani jednego coinsa! Brakuje mi już tyci tyci do miliona, a potem wjeżdżam na ***** w handel mocnymi kartami :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która linia obrony lepsza?

Alba-Mathieu-ter stegen-barzagli- abate się czy tremoulinas-varane-kiko casila-barzagli-abate? Z jednej strony najlepszy lb ale słabszy cb a z drugiej strony świetny cb ale dupiaty lb. Jakby się do mojego składu dało wrzucić albe z varanem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why?

Bo nie w temacie jestem. Nigdy nie snajpiłem bo palce z drewna i refleks jak u leniwca....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

EA z nowym patchem naprawiło błąd i teraz z konsoli karty sa wystawiane za min/max, a nie jak do tej pory min/min.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzili kiedy ten patch wyjdzie na ps4? Wczoraj mi szukalo przeciwnika w 2 lidze 6 min. Nowy rekord..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA z nowym patchem naprawiło błąd i teraz z konsoli karty sa wystawiane za min/max, a nie jak do tej pory min/min.

Dybala, koscielny, nainggolan, i nie pamietam co jeszcze pyszczalem z konsoli w fazie REM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zaskoczenia, patch w listopadzie to był pewnik. Mam nadzieję, że karne poprawione. Gameplay też zapewne wywrócony do góry nogami jak zwykle w listopadowych patchach. W early access pace miał minimalne znaczenie i od tamtej pory z każdą łatą rośnie. Zobaczymy czy teraz nam się 15 nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam Cra i to dziewice :) rano na licytacji wygrałem za 1,5kk

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to będzie. Jedno jest pewne, wg EA nie będzie zmian w gameplayu :D

 

Próbuję skleić jakiś ciekawy skład... ale zawodnicy, których chcę użyć mają takie ceny, że mając w pamięci ceny w 15stce wolę grać non-rare za 400c. Składam sobie składy z różnych lig... w cenie średniego składu z BPL/BBVA/Bundes mam skład złożony z najlepszych zawodników z Serie A(poza Pogbą). Chyba zostanę przy "próbowaniu" zarabiania coinsów i graniu non-rarami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to będzie. Jedno jest pewne, wg EA nie będzie zmian w gameplayu :D

Próbuję skleić jakiś ciekawy skład... ale zawodnicy, których chcę użyć mają takie ceny, że mając w pamięci ceny w 15stce wolę grać non-rare za 400c. Składam sobie składy z różnych lig... w cenie średniego składu z BPL/BBVA/Bundes mam skład złożony z najlepszych zawodników z Serie A(poza Pogbą). Chyba zostanę przy "próbowaniu" zarabiania coinsów i graniu non-rarami...

Z tego co pamiętam ten patch który podkrecil pace też nie był ogłoszony jako patch podkrecajacy pace.

Która linia obrony lepsza?

Alba-Mathieu-ter stegen-barzagli- abate się czy tremoulinas-varane-kiko casila-barzagli-abate? Z jednej strony najlepszy lb ale słabszy cb a z drugiej strony świetny cb ale dupiaty lb. Jakby się do mojego składu dało wrzucić albe z varanem...

Hm? Ktoś coś?

Potwierdzili kiedy ten patch wyjdzie na ps4? Wczoraj mi szukalo przeciwnika w 2 lidze 6 min. Nowy rekord..

Nikt nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ten patch który podkrecil pace też nie był ogłoszony jako patch podkrecajacy pace.

Hm? Ktoś coś?

Nikt nic?

Teraz pewnie będzie tak samo, trzeba poczekać na jakieś opinie grających na PC.

 

Co do daty wyjścia patcha na PS4:

 

"The title update will be available for PS4/XB1 at a later date."

 

Tylko tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak i ciekawe jakie będą opinie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś gdzieś na innym forum wyczai jakieś info i wrzuci nam tutaj bo jestem mega ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×