Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć, że handel taki lipny. Czym to jest spowodowane?

Na paczki wydawać nie chce coinsów, bo jeszcze chyba nic ciekawego mi nie poleciało w karierze.

 

Masa otwieranych paczek i pomniejszenie rynku o ps3

...tak w skrocie

Rozdzielenie rynków konsol (ps3 od ps4, x360 od xo)

Wprowadzenie widełek, które ea może sobie zmieniać jak chce i kiedy chce.

Ostrzejsza polityka banowania kupców coins.

Drogie coins.

Napieprzanie codziennie mega-super-duper paczek przez ea.

 

Tak w skrócie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Masa otwieranych paczek i pomniejszenie rynku o ps3
...tak w skrocie

http://transfery.info/82540,liga-europy-zlodzieje-ukradli-buty-pilkarzy

 

 

Widać, że dyrektorzy debile z wyższych sfer w życiu w sklepie nie byli, a piłkarze rozpieszczeni, że nie wiedzą co ze sobą zrobić jak im nie powiedzą.

Przecież Marsylia, to nie Pścin Dolny. Buty można kupić w 10 000 sklepów... Co za barany. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hernanes to przekot do fitnessu, nie znasz się :P

A paczki tylko łosie kupują takie :biggrin:

Moze ja sie nie znam,a ty w ktorej lidze jestes?Bo pewnie w pierwszej jak tak sie znasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się błąka tam gdzie ja 6-7 liga ale uwierz On się zna i nie chodziło mu żeby Ci pojechać musisz wyczuć żarta :biggrin: ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja sie nie znam,a ty w ktorej lidze jestes?Bo pewnie w pierwszej jak tak sie znasz:)

Ja w to w ogóle nie gram, dlatego tak często głos zabieram i najwięcej się znam :)

 

A to co pisałem, to było to: http://lmgtfy.com/?q=%C5%BCart

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde odpalilem sobie 15 teraz by popatrzec na ten moj sklad Bundestroyera, pieknie to wyglada i musze przyznac, ze szkoda Jansena, ktory zakonczyl kariere w 2015 roku, bo to byl solidny LB lepszy od TOTS Rodrigueza

Jak dojde do podobnego skladu w 16 to bede happy ;) ale niestety bez KDB... Tu nie da sie latwo nikim go zastapic, to byl moj ulubiony CAM w 15 od NIF po TOTS mialem wszystkie jego wersje i kazda jedna robila roznice

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirat_x Dam Ci dobrą radę jak i mi kolegi dali jak nie idzie to trzeba wyłączyć konsolę albo załączyć inną grę bo fut zmienia człowieka w najgorsze zwierzę i ryje psyche na maxa.W innym temacie widziałem ze meczy Cię gra z arabami ja przeciwko nim prowadziłem krucjatę i grałem nawet jak lagowali i doprowadzali mnie do szału a jak wygrałem odhaczałem arabusa ze swojej internetowej krucjaty .Ale raz Pan Mohamed przeszedł sam siebie i dałem sobie spokój i jak widzę te ich dziwne nazwy lub koszulki eliminuję ich kółkiem na padzie i szukam dalej bo z tymi @#@#@#@ nie warto grać .

Dlatego właśnie napitalam w BF4...,nie idzie w fifie to idzie w innej grze. Czasem taki rozbrat pomaga.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, jeżeli ktoś chce handlowac i jednocześnie posiadać kozacki skład to musi trochę sie napocić. Grunt, to nie byc zbyt pazernym, bo można często stracić xd

Pamiętajcie, ze za 3 tyg może nastąpić pierwszy solidniejszy crash nifow.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego ludzie ustawiają bramkarza na wykonawcę rożnych i wolnych i co stały fragment zmieniają go na kogoś z pola. Mnie to sugeruje debila po drugiej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie samo zmienia jak caly sklad zmienisz chyba, kiedys tak mialem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego ludzie ustawiają bramkarza na wykonawcę rożnych i wolnych i co stały fragment zmieniają go na kogoś z pola. Mnie to sugeruje debila po drugiej stronie.

To sie czasem dzieje niejako "z automatu" jak staly wykonawca siada na lawie. Zdarzylo mi sie chyba w 15 nie pamietam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego ludzie ustawiają bramkarza na wykonawcę rożnych i wolnych i co stały fragment zmieniają go na kogoś z pola. Mnie to sugeruje debila po drugiej stronie.

To samo sie ustawia jakbys nie wiedzial ;) po prostu duzo ludzi tego nie sprawdza i potem tak zostaje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...moze jak przypadkow zamienisz z gk a pozniej poukladasz na wlasciwych pozycjach. Nie wiem ale bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak Vinnie pisze. Zmieniając skład zapominają o przydzieleniu wykonawców stałych fragmentów.

Z automatu do wszystkiego przypisany jest bramkarz. Swoją drogą, to też ciekawa logika ea.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sposrod zebranego materialu zaczal wylaniac mi sie piputkin i jego kolega, chyba dostana swojego osobnego filma pt. karne z dupy.
c1ea7db3333ae.png

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, jeżeli ktoś chce handlowac i jednocześnie posiadać kozacki skład to musi trochę sie napocić. Grunt, to nie byc zbyt pazernym, bo można często stracić xd

Pamiętajcie, ze za 3 tyg może nastąpić pierwszy solidniejszy crash nifow.

A co będzie za 3 tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że było już to poruszane ale gdzie do jasnej ciasnej można kupić koszulki Reprezentacji szukam i nie mogę znaleźć takiej opcji :blink:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co będzie za 3 tygodnie?

Czarny piątek i w uj happy hours, paczek-sraczek itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że było już to poruszane ale gdzie do jasnej ciasnej można kupić koszulki Reprezentacji szukam i nie mogę znaleźć takiej opcji :blink:

W apce w telefonie lub w przeglądarce masz przy strojach filtr "MAN'S NATIONALS", tam masz koszulki reprezentacji.

 

Pierwszy Pantilimon sprzedał się za 19750, kupiony poniżej 11k ;) nawet jak dwóch pozostałych będę musiał sprzedać na QS to i tak wyjdę na plus ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W apce w telefonie lub w przeglądarce masz przy strojach filtr "MAN'S NATIONALS", tam masz koszulki reprezentacji.

Pierwszy Pantilimon sprzedał się za 19750, kupiony poniżej 11k ;) nawet jak dwóch pozostałych będę musiał sprzedać na QS to i tak wyjdę na plus ;)

Dziwny ten rynek,jest ich do uja o 5-6k niżej...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem i to też mnie zastanawia. Choć w chwili obecnej chyba bardziej cieszy ;) 

Czasem się zastanawiam, czy EA poza wystawianiem kart na sprzedaż nie kupuje ich może z takich różnych dziwnych aukcji jak moja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100k do Donovana, 200k do Deco. Przy obecnym handlu może i dwa tygodnie roboty. Jednak Portugalczyk wygląda zdecydowanie ciekawiej niż Amerykanin. @MaxyM, grałeś którymś z nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deco. Dybala tif.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Palitilimon to widziałem jak dziś poszedł za 37250 obok był mój skurczybyk z podobną ceną ale niestety mnie ominęło takie szczęście

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×