Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie czy sprzedac Ronaldo i Messiego ze strata nawet tych 100-150k i w weekend zainwestowac w toty wiem ze 16 rzadzi sie swoimi prawami ale napiszcie jak ceny rosly w zeszlym roku niebieskich kart

Poczekaj i sprzedaj w niedziele nify CR i Messiego bo poleca lekko do góry w sam raz na podatek będzie. Ja tez myślałem ze ceny toty będą kosmiczne a tu proszę. Miałem plan zostawić Messiego a CR nifa na Hero zamienić jak cena spadnie oraz odkupić tifa Neymara . Jednak chyba będzie inwestycja w Modricia i Inieste bo ich cena raczej będzie w granicach 500k statystyki nie będą się mocno wyróżniać od topowych drogich nifow. Do tego może 2 obrońców z TOTY jak poswiece Messiego który u mnie przegrywa z Balem nifem nawet. Atak z TOTY to już będa kosmiczne ceny także nawet o zakupie nie myślę

PS. Ktoś już może ma namiar jak wyglądają w cyferki pomocników?

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balem musze zagrac ale Messi to samo u mnie na poczatku chodzil jak przecinak teraz gra slabo wiec czas na zmiany.Dzieki stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekspertów od handlu IFami :)

W nowym totw pojawi sie TIF Higuain na którego się napaliłem jak szczerbaty na suchary i powiedziałem sobie że muszę go mieć. I teraz moje pytanie, kiedy będzie jego najniższa cena? Liczę po cichu, że w niedziele jego cena spadnie ładnie ze względu na ostatni dzień TOTY, mogę mieć rację? SIF już spadł ponieżej 100k, masakra...sprzedawać go teraz mimo takiej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwa niedziela, lub standardowo poniedziałek, wtorek kiedy blisko końca totw. Ciężko zgadnąć na 100%

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj z SIFem... SIF wrzucaj z zawyżoną, jak wyjdzie TIF... Nie panikuj, panikarze po nowym +IF oddają za grosze, a ta karta później rośnie w cenie.

Kupuj w niedzielę, w niedzielę powinno wszystko być za grosze... Z nowego TOTW i TOTY (prócz LW/RW/LW).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deco wyleciał. Nie pasuje do 4-2-2-2 jako CAM. Teraz do wyboru - Donovan, Zola, Litmanen, Brian Laudrup czy może poczekać chwilę w nadziei, ze Okocha zleci do 340k, bo tyle budżetu zostało. 

@Maxym, grałeś którymś z nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deco wyleciał. Nie pasuje do 4-2-2-2 jako CAM. Teraz do wyboru - Donovan, Zola, Litmanen, Brian Laudrup czy może poczekać chwilę w nadziei, ze Okocha zleci do 340k, bo tyle budżetu zostało. 

@Maxym, grałeś którymś z nich?

 

Nie, ale od siebie polecam Coste... O wiele silniejszy niż Deco, z mocniejszym i precyzyjnym strzałem, może nie ma takich rewelacyjnych podań i przeglądu pola ale nie odczuwa się tego zbytnio... Do tego ma FK na poziomie mistrzowskim... Szybki, zwinny, silny... Spokojnie może też robić za CM, a cena jego jest niska jak nigdy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale od siebie polecam Coste... O wiele silniejszy niż Deco, z mocniejszym i precyzyjnym strzałem, może nie ma takich rewelacyjnych podań i przeglądu pola ale nie odczuwa się tego zbytnio... Do tego ma FK na poziomie mistrzowskim... Szybki, zwinny, silny... Spokojnie może też robić za CM, a cena jego jest niska jak nigdy... 

 

Chciałbym, ale za mniej niż 400k go nie kupię, czyli poza moim zasięgiem cenowym o jakieś 50-80k ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wisi za 425K... Wait...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale, Godin, Igła... Reszta paździerz. 


Tak się zastanawiam, że z Alvesa i Marcelo można z LWB/RWB, zrobić LW/RW i będą wymiatać z 7 CHM. 


Lewandowski, uwielbiam tą kartę ale jest moim przekleństwem w tej edycji, przez nią stoję okrakiem między BBVA, a Bundesligą... Ale nie ma opcji, bym go wywalił ze składu.

On ma tak kliniczne wykończenie i takie młoty w nogach, że potrafi walnąć bramkę z kibla... 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM zapomniałeś o SIF Hamsika i o Ben Yedder. Ten drugi będzie kosztował grosze a jego karta wygląda kozacko

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten SiF Hamsika bardzo mnie zainteresował i pewnie będzie latał w mojej serie A. No i ten TiF Igła nie wiem jak ale muszę go mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no4b zależy jaki doping :)

Grał koś Lukaku If fajny potwór czy raczej odpuścić wielkiego mudzina .Są już jakieś przewidywania do dzisiejszej drużyny tygodnia.

Korci mnie ta BBVA ale wtedy serie a poszło by do ............a szkoda mi chłopaków .

Miałem podobny dylemat z moją bundes...,i już 3/4 składu sprzedane

Czasem potrzebna jest jakaś odmiana,choć w moim przypadku i tak max to 6 liga

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten SiF Hamsika bardzo mnie zainteresował i pewnie będzie latał w mojej serie A. No i ten TiF Igła nie wiem jak ale muszę go mieć

ja jak nie zmienie skladu to tak samo ... juz ponad 250 spotkan rozegralem Serie A, ciezko bedzie sie przestawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vinnie zoba jaka Pomoc do klepania http://www.futbin.com/16/squad/202579 .No chyba jednak zostanę przy serieA

shit nie stac mnie :D ale jak zrezygnuje z IF dybaly to sie zmieszcze :P obczaj if perisica, powaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale, Godin, Igła... Reszta paździerz.

Tak się zastanawiam, że z Alvesa i Marcelo można z LWB/RWB, zrobić LW/RW i będą wymiatać z 7 CHM.

Lewandowski, uwielbiam tą kartę ale jest moim przekleństwem w tej edycji, przez nią stoję okrakiem między BBVA, a Bundesligą... Ale nie ma opcji, bym go wywalił ze składu.

On ma tak kliniczne wykończenie i takie młoty w nogach, że potrafi walnąć bramkę z kibla...

LW/RW potrzeba nie tylko pejsa ale i dobry strzał. Takie karty lepiej sprawdza się na LM/RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten if Persica fajnie wygląda ale czy warto poświęcić If Dybale .Poza tym temat nie do przejścia zapomniałem o Tevezie który z Igłą są u mnie napadem numer jeden i już nie mogę się doczekać jak zagram jego TIF(igła).Jest jeszcze if Bigla i If  Hamsika naprawdę będzie musiał pokazać Cojones :biggrin: żeby zaistnieć w mojej małej La Cosa Nostra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYm8zywWYAEjTzC.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12417969_10153222220971345_5355678092942


Swoją drogą Pogba miał dużo lepszego TOTS'a w FUT15 niż TOTY w FUT16... trochę dziwne

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

"The release of TOTW 18 has been slightly delayed. If you packed a regular version after 6 pm UK, you will be compensated."

 


Swoją drogą Pogba miał dużo lepszego TOTS'a w FUT15 niż TOTY w FUT16... trochę dziwne

 

Mikołaj miał rację - "dupy" nie urywają statsy... To już obrońcy lepsze wrażenie zrobili. 


1 225 000, ktoś dał na licytację za Pogbę - yt, coinsowy krezus albo debil.

Nim dojdzie do końca, pewno będzie 300K-400K w plecy. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×