Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Next week - wtorkowe się nie liczą do środowego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj miał rację - "dupy" nie urywają statsy... To już obrońcy lepsze wrażenie zrobili. 

Nikt nawet powyżej 90 shotsów, nie o takie TOTY walczyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak będzie z napastnikami... Najbardziej medialny: Pogba z pomocników... Iniesty, Modricia już 3 strony do kupienia... Pogby: 5 kart. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Pogba jako jedyny ma widełki 315k - 6kk i na PS4 są one w tej chwili najwyższe a na x1 wyższe ma chyba tylko Pelle. Liczyłem, że kupie sobie jego kartę, ale pewnie będzie za droga. Trudno przytulę kilka fajnych IFów :biggrin:

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Godin po 4 IFach nie dostanie upa to będzie skandal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który z nich zasługuje na shooting powyżej 90 ? Iniesta który pół roku nic nie strzelił ani nie podał ? czy Modrić który strzela dwa gole na rok ? Pogby nie znam to się nie wypowiadam, ale jak widziałem to raczej też do strzelców nie należał :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi potrzeba do szczęścia Pogby i mogą zamknąć FUT. :D

 

Widziałem jak ktoś wystawił po minucie na rynku Modricia za 900K, ale rozsądek wygrał i odpuściłem... Całe szczęście, bo już wiszą poniżej 900K i widzą, i wiszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki z FP, najlepszy wypadł Yaya. W tej edycji żadnego IF z paczki nie wylapalem. Drop tragiczny.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno nie dali TOTW, bo podwyższyli trafy w paczkach jak patrzę ile TOTY CM jest już na rynku... 


Paczki z FP, najlepszy wypadł Yaya. W tej edycji żadnego IF z paczki nie wylapalem. Drop tragiczny.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

5x100K wczoraj - Mata, Cahill,... ... ... Palacio... Taki drop zanotowałem wczoraj.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który z nich zasługuje na shooting powyżej 90 ? Iniesta który pół roku nic nie strzelił ani nie podał ? czy Modrić który strzela dwa gole na rok ? Pogby nie znam to się nie wypowiadam, ale jak widziałem to raczej też do strzelców nie należał :)

Do strzelców nie należał, bo gra na CM'ie a czasem nawet na DM'ie, ale przecież każdy wie, że pier*olnięcie to on ma :P Long Shots i Power Shot po 98, ale słaby finishing na poziomie 76 obniża mu ogólną statystykę strzałów

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modrić, perfect CAM: 

  • 95 Dribbling
  • 99 Agility
  • 99 Balance
  • 93 Reactions
  • 98 Ball control
  • 91 Dribbling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogby nie znam to się nie wypowiadam, ale jak widziałem to raczej też do strzelców nie należał :)

 

To mało widziałeś. Ma skubany armatę w nodze i to właśnie jego strzały z dystansu go rozsławiły.

 

Co do shotingu powyżej 90 to żaden z nich nie ma tyle, bo aż 45% oceny strzałów na karcie to wykończenie a żadna z tych 3 kart nie zachwyca tą statystyką. Później po 20% wpływu mają strzały z dystansu i siła strzału. Kolejne statystki jakie mają wpływ na ocenę końcową to ustawianie, karne i woleje - każde po 5%

 

Strzały Pogby powinny być zabójcze bo nie od dzisiaj wiadomo, że siłą strzału odgrywa często większą role niż pozostałe statystyki. Można go ustawić jako ST, a jego 76 wykończenia nie będzie przeszkadzać bo przy sile strzału ocenionej na 98 większość bramkarzy i tak nie zdąży zareagować jeśli strzał będzie leciał w światło bramki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojutrze będą karty z wysokim shootingiem to sobie kupicie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojutrze będą karty z wysokim shootingiem to sobie kupicie :)

Taa, ciekawe za co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się widzę w standardach EA nie zmienia. Wczoraj miałem problemy ze znalezieniem przeciwnika, dzisiaj w ogóle się nie da. Miesiąc bez tej gry i człowiek zapomniał o EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się widzę w standardach EA nie zmienia. Wczoraj miałem problemy ze znalezieniem przeciwnika, dzisiaj w ogóle się nie da. Miesiąc bez tej gry i człowiek zapomniał o EA.

Nie wiem jak to u ciebie z szukaniem, ale ja zagrałem ok.250 meczy i może że dwa razy mi nie znalazło przeciwnika, ale zaraz po tym, przy następnym szukaniu, znalazło bez problemu

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to u ciebie z szukaniem, ale ja zagrałem ok.250 meczy i może że dwa razy mi nie znalazło przeciwnika, ale zaraz po tym, przy następnym szukaniu, znalazło bez problemu

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

Również, do teraz. Na Twitterze mnóstwo osób pisze o problemach z serwerami. TOTY, więc trudno się dziwić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Fabiański 4 wpuścił bo mógłby być if za asystę

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBVA to typowi playmakersi wiec tutaj szału nie miało być i nie ma. Choć na Modricia się skuszę jak będzie w cenie poniżej 400k . Bo dla mnie kompletny pomocnik z fajnym nastawieniem na defensywe nawet . Miałem na oku jeszcze Ramosa ale Godin fif wybił mi go z głowy a będzie tani bo pewno w okolicach za tydz 200k jak nie niżej. Kupiłem TOTY Marcelo oraz Alvesa o 19 i to był dobry strzał bo już na obu mogę być 90k do przodu. Pewno paki a później weekend zbija cenę i wrócą do maks ceny godz 18. Mam 2 dni na testy bocznych obrońców i jeden zostanie a drugi za Modricia zostanie zmieniony. Ewentualnie Marcelo na CB może być genialny i zrezygnuje z Modricia

Poniżej porównanie do Godina tifa

c0060d5f49d5fa50d10fe58541baff35.jpg

Pogba i jego staty miazdza. Po co mu wykończenie jak to CM czy CAM. Nawet jak dostanie piłę to ciekawe czy będzie do przepchniecia. Taka karta w środku pola to skarb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, kogo z Belgow zmienić na cdm? Witsel, naingollan czy fellaini?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×