Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Po tym jak Igła poszedł mam monety na Benzemę. Jest ich od uja mało na rynku i zastanawiam sie czy czekać do poniedziałku,czy kupować teraz. Nie mam drugiego ST a przyszły tydzień druga zmiana i czas poranny na granie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja miałem złożyć 

 

Inieta - Bale

    James

Karim - Suarez

 

Ale atak jest w TOTW, więc cebula mode kazała mi poczekać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się czekamy ?

No mam 590k i liczę,ze uda mi sie kupic Benz i odkupić Igłę

Daje sobie czas do poniedziałku rano bo muszę zacząć coś grac. Mam tylko dwa tygodnie w miesiącu na w miarę swobodne granie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żadnych. Po za tym,ze czasem wchodzę bez logowania przez cały dzień,a czasem za każdym razem muszę klepać hasło.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, nie moge sie zalogowac na aplikacje oraz normalnie z poziomu konsoli. I tak juz od godzin nocnych...

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa na fonie

Ligue 1 poszło do ...Wszystko przez kumplaczka który stwierdził że jak będę grał ciapatymi to on wjecej ze mną nie gra .A to wszystko przez wjazd w kamerę Kurzawą który przypomina troszku teroryste ☺☺

Więc fitnesik tez serie A. I tu moje pytanie o Mandziukica daje rade. Persic ktoś go polecał ale zapytam raz jeszcze bo mało tu o nim było.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, nie moge sie zalogowac na aplikacje oraz normalnie z poziomu konsoli. I tak juz od godzin nocnych...

Na mlodego koncie dziala alena moich ni uja. Moze ma to cos wspolnego z tym ze wczoraj odpalilem fut i padlem. Nie wylogowalem sie i wylaczylem konsolem teraz lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie wylogowalem i tez jest lipa chyba cos u nich albo po banie zlapalismy wszystko mozliwe☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś lipa jest też nie mogę się zalogować z poziomu konsoli.

 

Ogólnie EA leży chciałem poklepać w NFS'a i nici.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, nie moge sie zalogowac na aplikacje oraz normalnie z poziomu konsoli. I tak juz od godzin nocnych...

Nie loguje mnie do companion, jakies problemy?

Mam ten sam problem. Nie moge sie zalogowac ani przez aplikacje ani przez konsole. Ciekawe co znowu spieprzyli :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko śmiga tzn apka

@MaxyM zobacz jaki zarobek może być

a490b80bed282f9648e7f0f76a135a4d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam? u mnie się połączyło z kontem ale do Ultimate nie wchodzi. wywala blad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam środki na nowy skład i zastanawiam się co chcę...

Kup Pan wreszcie tego Gullita! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, tak łopatologicznie... Czemu ludzie kupują po droższej cenie czarnego benzeme 89 niż złotego suareza 90? To samo z czarnym Parejo zamiast złotego modrica lub kroosa. Chodzi tylko o podbicie własnego ego i jaranie się kolorem karty?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, tak łopatologicznie... Czemu ludzie kupują po droższej cenie czarnego benzeme 89 niż złotego suareza 90? To samo z czarnym Parejo zamiast złotego modrica lub kroosa. Chodzi tylko o podbicie własnego ego i jaranie się kolorem karty?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Porownaj sobie benzeme 89 i suareza 90, i podejmij decyzje. Pozniej pomysl dobie ze ktos mogl podjac inna porownujac ich staty ;)
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, tak łopatologicznie... Czemu ludzie kupują po droższej cenie czarnego benzeme 89 niż złotego suareza 90? To samo z czarnym Parejo zamiast złotego modrica lub kroosa. Chodzi tylko o podbicie własnego ego i jaranie się kolorem karty?

Dokładnie tak jak Tadek napisał - nie ma co patrzeć na overall karty, tylko na konkretne statystyki.

Na przykładzie tych dwóch kart: Benzema np. taki finishing ma o 4 punkty wyższy niż Suarez. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

89 jest mało na rynku...

Jest lepszy od 90 gryzonia (zależy od stylu grania)... 88 mi sprawiał więcej frajdy niz rarowa Suareza

Ktoś jest fanem królewskich...

Parejo to bardzo fajna karta do rozgrywania i zjada Modricia oraz Kroosa pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wszystkimi i czy do rozgrywania zjada Modricia to bym się mógł spierać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, tak łopatologicznie... Czemu ludzie kupują po droższej cenie czarnego benzeme 89 niż złotego suareza 90? To samo z czarnym Parejo zamiast złotego modrica lub kroosa. Chodzi tylko o podbicie własnego ego i jaranie się kolorem karty?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie kolor karty bardzo pomaga w utrzymaniu sie w pierwszej lidze i dodatkowo wzmacnia moje libido i ego-tego. A po za tym ładniej wyglądają

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modric od wczoraj, kiery wsadził mi w jednym meczu 4 bramki, wszystkie zza pola karnego a ostatnią z 25 metrów jest bogiem ;) 4:1 wygrałem w 3 lidze, a on chodził lepiej od Neymara, Bale'a i IFa Benzemy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOS Team miał się w 72 godziny ze mną skontaktować sprawie bana. Cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem przed chwila kevina za 50 k, kasy mi nie przyznalo a karta zniknela, mial ktos cos podobnego ? co z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×