Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobnie i po kilku godzinach wszystko było ok. Tu Staruszek miał identycznie i dzwonił do EA. Miły pan załatwił tę sprawę po jakimś czasie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i wykonałem milion telefonów do Ea czaty i inne takie bajery i po tygodniu zwrócili kasę .Ale ile nerwów było to moje. Odczekaj 48 godzin i jak kaski brak to ich cisnij

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wszystkimi i czy do rozgrywania zjada Modricia to bym się mógł spierać :>

Podania miałem na myśli ale teraz u mnie króluje Bruno . Modric to znów super drybler i genialne długie piłki. Każdy ma swój styl grania i zawsze będzie tak, że jedna karta będzie perełką u jednego gracza a u innego nic nie warta. Na przykład Suarez tak bardzo chwalony a u mnie wielkiego wow nie było. Nie do mojego stylu grania
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parejo if super karta ale każdy ma inne oczekiwania co do karty wiec jednemu pasi 2 nie.

Jak macie serie A I coins na zbyciu to Dybala sif obowiązek Super karta a na spo mistrz świata.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery padły czy bana wylapalem? Przerzucalem coinsy między kontami i nie mogę się zalogować do futa

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery padły czy bana wylapalem? Przerzucalem coinsy między kontami i nie mogę się zalogować do futa

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

chyba padły, grałem z gościem, wynik 4:4 i mnie wyrzuciło. Jeśli zaliczyło przegrana to będzie wkurw.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz i mnie apka w telefonie nie działa. Może to i dobrze,bo już miałem smaka na zakup Benza,a tak szykuje sie do wyjścia na "stars łors"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma na swoim koncie na XO zakupiona edycję Fify z paczkami co tydzien i gdy ja dzisiaj zalogowalem się na jego konto na moim XO, po czym wrocilem na moje konto i włączylem Fife miałem 2 paczki Premium do otwarcia. Brat w tym tygodniu już otwierał te paczki. Teraz pytanie czy on w następnym tygodniu będzie miał paczki i ja czy tylko jeden z nas?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dziadowskich wideło bo dawno nie było  :)

 

Modric w wersji TOTY i jego genialne długie podania .Napewno jak uzbieram to karta nr jeden na środek pola

 

 

CR jak to CR

 

 

Chlopaki z brazylijskiego fitnessa

 

 

No i moje ostatnie odkrycie Bruno :-) 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podania miałem na myśli ale teraz u mnie króluje Bruno . Modric to znów super drybler i genialne długie piłki. Każdy ma swój styl grania i zawsze będzie tak, że jedna karta będzie perełką u jednego gracza a u innego nic nie warta. Na przykład Suarez tak bardzo chwalony a u mnie wielkiego wow nie było. Nie do mojego stylu grania

Hehe nie rozumiem, ja też gram krótkimi podaniami jak mam takich zawodników, Modrić jest lepszy we wszystkim akurat :)

Chociaż w sumie Parejo więcej miejsca zajmuje na boisku więc w powietrzu pewnie lepiej sobie radzi :biggrin: no i jeszcze jak by mocno wnikać to pewnie więcej nim strzeliłem goli z dystansu

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f721860bec29697c658b8543b513a082.jpg

Ale im ten arab pocisnal w komentarzu

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby juz dziala ale moje konto nadal nie dziala :/

Co za szmelc :( ledwo po miesiacu mam czas, to fut mnie lezy.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie wszystko zaczęło śmigać poprawnie.

Staram sie odkupić Igłę i licytuje Benza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby juz dziala ale moje konto nadal nie dziala :/

Co za szmelc :sad: ledwo po miesiacu mam czas, to fut mnie lezy.

Pochwal się lepiej składem bo tam pewnie same koksy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. Wszystko na liscie i ani wejscc sie nie da relista zrobic. Mam juz nr do supportu, uspie juniora i sfakuje ich na czym swiat stoi. Obym w teakcie czegos nie rozdoopcyl w chalupie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba padły, grałem z gościem, wynik 4:4 i mnie wyrzuciło. Jeśli zaliczyło przegrana to będzie wkurw.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miałem to samo, gram było 2:2 i nagle koniec meczu

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadziu u mnie tez nie dziala. Raz udalo mi sie zalogowac przez aplikacje, moglem zobczyc powiadomienia znajomych, ale do klubu wejsc nie moglem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek chyba się na mnie obraził, bo od 3 dni do mnie nie pisze :(

Bo nie ma o czym ;P

Nie odposujesz nic ani bez zadnych sprawozdan.

Co do supportu to otworzyli "sprawe" :D

Pono wszystko ok i musza sprawidzic, bana nie ma, wyslali nry sprawy na maila i czekac mam kilka godzin do doby. Wieczorem jak mnie najdzie na granie to dzwonie. W sumie to ani jedna dama poki co ni4 poszla w jego strone bo bylo rzeczowo i kolejnosc logiczna( podanie maila z 3 minuty sprawdzania i odpowiedz.) Co nie znaczy ze nie poleci drugim razem. Mam nadziej ze bedzie ok. Jak na razie nie jest. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz Pan zadowolony!

Ja miałem tez jakieś problemy z marketem i sympatyczny człowiek po drugiej stronie rozwiązał problem w krótkim czasie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to sobie ogólnie jakieś jaja robią. Nie znam się ale Fifa to chyba ich sztandarowy produkt do zarabiania a zawsze są jakieś problemy. Szkoda ze żadna firma produkująca gry nie weźmie się na poważnie za Piłkę kopaną

Unki i jak masz tego benzeme bo mój sif Handanovic się o niego pyta ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awruk probowalem kilka razy na companion ale nic a nic. Co za szrot. Akurat teraz. Jak noca nie bujnie to sie wrukwie deczko. Sprawdzalem maila nry sprawy sa wiec cos tam moze sie dzieje. Jak ktos chce nr ea support w Londynie +44 203 014 1818

W miare ogarniete na pierwsze wrazenie. Niby 3 min czekac na odebranie tel ale zaraz znalazl sie doradca, potem 2-3 min sprawdzal konto, pow ze wsio ok i spytal jaki komunikat. Po czym mam nadz ze to nie stara spiewka ze kilka godz. Czekac :D, w sumie zadzwonie jeszcze o 20 jak nie zapomne. Moze im wiecej telefonow bedzie tym "blizej" sie sprawie przyjrzy ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×