Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie ma o czym ;P

Nie odposujesz nic ani bez zadnych sprawozdan.

Co do supportu to otworzyli "sprawe" :D

Pono wszystko ok i musza sprawidzic, bana nie ma, wyslali nry sprawy na maila i czekac mam kilka godzin do doby. Wieczorem jak mnie najdzie na granie to dzwonie. W sumie to ani jedna dama poki co ni4 poszla w jego strone bo bylo rzeczowo i kolejnosc logiczna( podanie maila z 3 minuty sprawdzania i odpowiedz.) Co nie znaczy ze nie poleci drugim razem. Mam nadziej ze bedzie ok. Jak na razie nie jest. :(

na jaki nr dzwonić? Ograbili mnie z remisu zaliczając porażkę :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra!!!!!!!!!!!!!!

 

Rozgrywanie meczów jest chwilowo niemożliwe. Przepraszamy za niedogodności .Wkrótce przywrócimy normalne funkcjonowanie trybu.SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŻNIEJ

 

Później to Polska będzie lać wikingów.

 

Nie mam słów do tych baranów z Kanady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze, weekend najwięcej ludzi ma czas na granie a oni serwery naprawiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to sobie ogólnie jakieś jaja robią. Nie znam się ale Fifa to chyba ich sztandarowy produkt do zarabiania a zawsze są jakieś problemy. Szkoda ze żadna firma produkująca gry nie weźmie się na poważnie za Piłkę kopaną

Unki i jak masz tego benzeme bo mój sif Handanovic się o niego pyta ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie mam Staruszku. Czekam na obniżki bo muszę jeszcze Igłę odkupić. Nie chce przepłacać. Może jutro,a w poniedziałek to bankowo wyrwę dziada

Luk---oni nie naprawiają,oni je jeszcze bardziej jeb....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jaki nr dzwonić? Ograbili mnie z remisu zaliczając porażkę :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

daruj sobie taka drobnostke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na star-łorsach i robię relist

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znów handel. Niestety zyski z karty po 5-10k, nie ma szału. Zdarzają się większe, ale nie tak jak 15. Wbijam właśnie po Higuaina 87 (dzięki Max za tip, że na web app można selektywnie kupować informy, po użyciu składu koncepcyjnego) i bum. Ktoś go 10k taniej wystawił. Niech krąży i zarabia dla tatusia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znów handel. Niestety zyski z karty po 5-10k, nie ma szału. Zdarzają się większe, ale nie tak jak 15. Wbijam właśnie po Higuaina 87 (dzięki Max za tip, że na web app można selektywnie kupować informy, po użyciu składu koncepcyjnego) i bum. Ktoś go 10k taniej wystawił. Niech krąży i zarabia dla tatusia :D

mozesz przybliżyć temat? Ps. Nigdy nie zarobiłem na jednej karcie więcej niż 3 tysiące, nie mam pojęcia jak to robicie. Ja raczej zarabiam masówka po 500-800 monet ;((( mam 100k na handel

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gajes20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz przybliżyć temat? Ps. Nigdy nie zarobiłem na jednej karcie więcej niż 3 tysiące, nie mam pojęcia jak to robicie. Ja raczej zarabiam masówka po 500-800 monet ;((( mam 100k na handel

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żadna filozofia. Kupuję najtańszą kartę, a potem jej dorzucam zysk plus podatek, no i zostaje robić relist. A i jeszcze trzeba być cierpliwym. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna filozofia. Kupuję najtańszą kartę, a potem jej dorzucam zysk plus podatek, no i zostaje robić relist. A i jeszcze trzeba być cierpliwym.

najtansza ale o jakich kwotach mówimy ? Koło 50k ? Np taki Reus chodzi po strzelam 79-90k jeśli kupie go za 79 to będę miał problem aby sprzedać go tak abym zarobił...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtansza ale o jakich kwotach mówimy ? Koło 50k ? Np taki Reus chodzi po strzelam 79-90k jeśli kupie go za 79 to będę miał problem aby sprzedać go tak abym zarobił...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Handluję tylko kolorowymi kartami. Najlepiej takimi w cenie około 100k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handluję tylko kolorowymi kartami. Najlepiej takimi w cenie około 100k.

Ok. Tylko wez mnie zaloguj ;P

Panowie pisal/dzwonil ktos do supportu odnosnie problemow z logowaniem?

Po drugie primo, czy wszyscy z tym problemem wlaczali wczorsj wieczorem/w nocy fut na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko wez mnie zaloguj ;P

Panowie pisal/dzwonil ktos do supportu odnosnie problemow z logowaniem?

Po drugie primo, czy wszyscy z tym problemem wlaczali wczorsj wieczorem/w nocy fut na konsoli?

Ja Cię zgłosiłem do EA, bo przestałeś do mnie pisać... <foch>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na star-łorsach i robię relist

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie nie, nikogo w kinie nie wkurzasz telefonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na star-łorsach i robię relist

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja szalik, race i czysta bo zaraz nasi terminatorzy grają. A najlepiej z dala od kobiet (znajdą się pewno inne ) w gronie najbliższych męskich stworów. Zostało nam niewiele lat (po Rio juz pewno wszyscy zakończą karierę w reprezentacji) by oglądać ludzi którzy orzelka na piersi traktują jak najbliższą rodzinę. Mimo że ręczna człowiek się nie interesował to w dojczach kilka lat temu moje serce sobie zakradla. Nigdy nie będzie już takich jak oni tak samo jak nigdy nie dożyje drugiego Lewego. Także tylko transfery w fut i przed TV, telebimy i gramy razem

mial ktos rudego kevina tego lp co ma 89 oceny ? daje rade?

Tego z skrzydła to najlepiej ze zmiany bo na spo jest mega kocur. Marnuje się na boku chop
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię zgłosiłem do EA, bo przestałeś do mnie pisać... <foch>

Toz zes zabronil jechac po rzadzie ;P niewiele wiecej mam do powiedzenia ostatnio :D

...rybek tez nie masz, a we fucie mnie nie loguje. Temata nie bylo ;) :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dziadowskich wideło bo dawno nie było  :)

 

Modric w wersji TOTY i jego genialne długie podania .Napewno jak uzbieram to karta nr jeden na środek pola

 

 

CR jak to CR

 

 

Chlopaki z brazylijskiego fitnessa

 

 

No i moje ostatnie odkrycie Bruno :-) 

 

Panowie czy mozecie te filmiki schowac pod spojlerami bo ciezko cos tu wyczytac,czasami jak kazdy czasem wstawia to duzo przewijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko wez mnie zaloguj ;P

Panowie pisal/dzwonil ktos do supportu odnosnie problemow z logowaniem?

Po drugie primo, czy wszyscy z tym problemem wlaczali wczorsj wieczorem/w nocy fut na konsoli?

Ja wczoraj gralem normalnie, pierwszy raz po kilkudniowej przerwie, a od okolo godziny 2-3 nie moglem sie zalogowac zeby zrobić relist. Nie dziala mi do tej pory fut :/
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj gralem normalnie, pierwszy raz po kilkudniowej przerwie, a od okolo godziny 2-3 nie moglem sie zalogowac zeby zrobić relist. Nie dziala mi do tej pory fut :/

Ja tez po dlugiej przerwie. Ale companion chodzilo. Teraz nie chozi nic. :/ biere sie za relist na "leniwym" koncie us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mozecie te filmiki schowac pod spojlerami bo ciezko cos tu wyczytac,czasami jak kazdy czasem wstawia to duzo przewijania.

Naucz dziadka jak się to robi to się poprawie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×