Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zara Ci Coś pokaże i z Pogba będziesz latał wyżej niż 7☺.Jak nim grałem to potem zasnąć nie mogłem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Pogba tylko strzelaj

http://www.futbin.com/16/squad/310179

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ostatnia tura upów? Czwarty raz z rzędu sprzedaję Douglasa Costę czekając na jego piątkowy up ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to kończąc już te heheszki powiedz - sam sobie wypracowałeś sytuację, czy była asysta? :biggrin:

Rajd ze środka sam, triki, (w)zwody i weszło. Nie używałem tylko no touch dribbling :biggrin:

Już miałem podawać do lepiej ustawionego kolegi, ale to by było sweaty golie, a takich się nie strzela :laugh:

 

edit: bez heheszek - jest szansa na up dla Pjanica? Trochę wypadłem z obiegu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozpisce go nie ma i to dziwne bo to top pomocników Serie A w tym sezonie bramki asysty

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ustawiacie obrone na "cofnieta" czytalem to tu kilka razy i przydaloby mi sie bo czesto cb siedza na polowie i wtedy dostaje rajda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12742313_10154012153964759_4939067055881

 

Całkiem przyjemne nowe karteczki :D

 

#PACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

e1f6570b3e60a88e20ad60b9daec3e9c.jpg

Bez komentarza....

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTY Pogba jako SC to Terminator... 7 meczy 12 goli.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

TOTY Pogba jako SC to Terminator... 7 meczy 12 goli.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Właśnie myślę nad wstawieniem go jako drugiego st razem z Dybala.Tylko musze pozbyć sie CR,a bez dużej straty monet to nie będzie możliwe...

 

Max---zmieniałeś mu pozycję na karcie?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę nad wstawieniem go jako drugiego st razem z Dybala.Tylko musze pozbyć sie CR,a bez dużej straty monet to nie będzie możliwe...

 

Max---zmieniałeś mu pozycję na karcie?

Po co pozbywać się CR? Stawiaj go na st i jazda, lepszego napastnika nie znajdziesz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moneta na Pogbe potrzebna

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienić zioma z najlepszej linii na murzaja z drugiej linii? Tak jak piachu mówi, cr na ST i za niego jakiś neymar czy Konopka, byle szybki i żeby umiał podać w stronę CR. Jeśli Cr nie robi popłochu z przodu to murzaj tym bardziej się zmarnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTY Pogba sprawdzi się na każdej pozcji. Najciężej gra mi się przeciw niemu i TOTY Neymarowi. Ten drugi to jeszcze większy wariat, w rękach ogarniętego gracza praktycznie nie do zatrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rękach ogarniętego to każdy gracz jest mocny.

Toty Pogba ma wysoki rating kreatora i teoretycznie słabe wykończenie.

CR wykancza wsio i ma 5* skills no i jest szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CR może jest szybki, ale prowadzi się trochę jak wóz z węglem, nie ma lekkości. Przez to nie czuje się aż tak jego pace. Mnie to przeszkadza, bo w mojej głowie jest szybszy ;) Za to strzał ma zajebisty :)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mam dylemat czy zrobic 1 wypasiony sklad neymar - messi - suarez - bale

Czy olac suareza i bale'a i kupic CRa do drugiego skladu a w 1 zostawic tylko neymara z messim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że każdy jest mocny w rękach ogarniętego gracza, ale TOTY Neymar robi różnicę. Wczoraj w finale pucharu grałem z gościem, któremu Neymar po prostu wygrał mecz. Nawet jak przewidywałem jego ruchy i każdego innego piłkarza bym zatrzymał, to on się wcisnął, albo był szybszy, strzałami kąsił niemiłosiernie. Sam też grałem tą kartą 2 razy i to najlepsza karta jaką kiedykolwiek grałem w FUT.


ja wlasnie mam dylemat czy zrobic 1 wypasiony sklad neymar - messi - suarez - bale Czy olac suareza i bale'a i kupic CRa do drugiego skladu a w 1 zostawic tylko neymara z messim.

Mnie Suarezem i Balem się grałem dużo lepiej niż CRem. Wolałbym każdego z nich z osobna niż CRa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jak widać, co glowa to opinia. Bale też mi się grało super, a Suárez jest dobry ale nie jakiś meczczendzer, bardzo podobny do Benzemy IFA czy tam sifa :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR balans 62, pogba 65 czy jakoś tak, agility +10 dla cr. Obydwaj to długie patole więc jak CR to wóz z węglem to pogba będzie jakaś drezyna..

Cr jest noob friendly, nie musisz umieć trików, scoopem zawsze kogoś zwiniesz, strzał z obu nóg malina, głowa idealna, do tego warunki fizyczne i worki dzięki, którym zawsze będzie czekał jak sęp. Więc jak CR nie robi się rozpierduchy to... To radzę poćwiczyć grę, bo ta karta to jak cheaty..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to na zasadzie kto bogatemu zabroni. Dziadek też do kościoła może Ferrari jeździć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak widać, co glowa to opinia. Bale też mi się grało super, a Suárez jest dobry ale nie jakiś meczczendzer, bardzo podobny do Benzemy IFA czy tam sifa :)

Benzemą się dobrze gra, ale jak dla mnie to inny poziom. Nim nastukałem bilans bramek/mecz około 0.7, Suarezem miałem ponad gola na mecz. Każdemu pasuje trochę co innego do jego koncepcji gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzema i suarez to dla mnie bardzo podobni piłkarze jeśli chudzi o ich profil. Wszystko na wysokim poziomie się bez wyróżniające się rzeczy (no może poza strzałem suareza) dobre tempo, podanie, strzał i główki. W sumie lewy na tak samo. Taki typ to mój ulubiony ST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mam dylemat czy zrobic 1 wypasiony sklad neymar - messi - suarez - bale Czy olac suareza i bale'a i kupic CRa do drugiego skladu a w 1 zostawic tylko neymara z messim.

 

Ja robię jedna mocna pake :-) wczoraj szukałem na LT Neyamara 91 ale upy spowodowały ,ze dopiero kupie po boom bo teraz tylko człowiek przepłaci za karte prawie 250k. 

 

http://www.futbin.com/16/squad/69579

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×