Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa o tym napastniku Legii ? 

jak tak to co co napisałem jest nie prawdą ?

 

 

Raczej chodziło mi o to:

 

nastrzelał ogórkom w ogórkowej lidze :)

 

ea ta liga nie interesuje - zresztą nie dziwie się hehe

 

Wiesz nie każdy może być super CeeRem w super Realu w słonecznej Hiszpanii. Co jakiś czas tutaj czy w wątku football sypniesz czymś w stylu "kogo obchodzi ta śmieszna liga". Szanujmy się troszeczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska nie ma poważania jeżeli chodzi o EA

 

Wcale się nie dziwię, kasy u nas pewnie specjalnej nie robią. Ja tylko zauważyłem post Sitha pytający o jakieś zestawienie, więc odpisałem. Ogólnie polecam transfermarkt, sporo informacji, zestawień i innych przydatnych rzeczy. Ale już kończę OT. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Krychowiak swoją drogą też pominiety,

 

No właśnie, kolejna bzdura.

Po co się wysilać? Daje się upy najpopularniejszym kartom, bo liczą się fp, a nie jakieś tam realia, czy upodobania graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikolic - who cares ? nastrzelał ogórkom w ogórkowej lidze :)

 

Nie jest nowością, że ea ta liga nie interesuje - zresztą nie dziwie się hehe

 

Czasami te Twoje "hehe" brzmi jak ojej, jestem taka słodka idiotka :P Bez urazu, po prostu tak to dla mnie brzmi. 

 

Wielu ogórków w tej edycji dostało upa za nic, więc to jest po prostu urewsko niesprawiedliwe, że nie doceniono go tutaj, co dla fanów Legii byłoby dość ważne. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej chodziło mi o to:

 

 

Wiesz nie każdy może być super CeeRem w super Realu w słonecznej Hiszpanii. Co jakiś czas tutaj czy w wątku football sypniesz czymś w stylu "kogo obchodzi ta śmieszna liga". Szanujmy się troszeczkę ;)

No ale EA pokazało, że nie interesuje ich ta liga to raz, a dwa przyszedł w miare napastnik i robi rząd co się w głowie nie mieści, to chyba świadczy o sile ligi. Nigdy nie zapomnę jak emeryt Luboja karał, a nawet biegać mu się nie chciało %)

Czasami te Twoje "hehe" brzmi jak ojej, jestem taka słodka idiotka :P Bez urazu, po prostu tak to dla mnie brzmi. 

 

Wielu ogórków w tej edycji dostało upa za nic, więc to jest po prostu urewsko niesprawiedliwe, że nie doceniono go tutaj, co dla fanów Legii byłoby dość ważne. 

Raczej interpretuj to " wiem, że mam racje i potwierdzają to jakieś argumenty" w tym wypadku, że EA ma w tyłku ekstraklase

 

Chłopaki z Kanady pewnie nie wiedzą, gdzie leży Warszawa, a Ty tutaj piszesz, że ich fani Legii mają interesować %)))))))))))))))))) HEHE

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakitić na CAM jest rewelacyjny i zdania nie zmienię. Strzela i asystuje - co mam ci napisać? 

 

BTW

 

Tak moje mecze by wyglądały, gdyby nie strzelanie w słupki, poprzeczki, a bramkarz przeciwnika nie miał zazwyczaj nadprzyrodzonych umiejętności...

Wczoraj miałem mecz, gdzie wszystko co powyżej nie występowało... 

Rezultat... 

 

2zzmc8h.jpg

 

Gość ogarnięty... Ale karty za miliony, strzelały jak powinny strzelać karty za miliony.

MaxyM, z Twoim środkiem pola w postaci Busiego, IFa Krychy, defensywnego CAMa i obrona, która jest murem facet oddaje 15 strzałów. No powiem Ci masz nad czym popracować :)

 

Nikolic - who cares ? nastrzelał ogórkom w ogórkowej lidze :)

 

Nie jest nowością, że ea ta liga nie interesuje - zresztą nie dziwie się hehe

Naszą ligą nie interesują się nawet Polacy :) W tym ja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej interpretuj to " wiem, że mam racje i potwierdzają to jakieś argumenty" w tym wypadku, że EA ma w tyłku ekstraklase

 

Trochę leniwy jesteś co? EA ma w tyłu Ekstraklasę, nie daje upów, olewa, więc who cares? Świadczy to o tym jak EA szanuje fanów swojego produktu z PL, więc czemu dziwisz się, że nas to oburza? Dla mnie np niezrozumiałe jest to, że gościu taki jak Ty, grający na wysokim poziomie, ma w 4 literach działania ludzi z EA. Właśnie takie podejście powoduje, ze oni nic nie zmieniają, tylko liczą cash. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być wiecej tych upów , słabo jak to już wszystko :) Mnie dziwi brak mullera ale bez kitu Nikolic tez jak najbardziej , jakieś losowanie tam było na wolne "sloty" czy jak ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ogórków w tej edycji dostało upa za nic, więc to jest po prostu urewsko niesprawiedliwe, że nie doceniono go tutaj, co dla fanów Legii byłoby dość ważne. 

Nawet mniejsza o fanów - powtórzę się, ale - jak wydajemy grę pod szyldem Fifa, uwzględniamy w niej tyle lig, to warto byłoby przyłożyć się do roboty i zerknąć na statystyki danych lig.

Założę się, że oni nawet nie wiedzą ile bramek ma taki Nikolic.

To właśnie świadczy o lenistwie i nastawieniu na mainstream.

I tu nie ma nic do rzeczy czy ktoś ogląda daną ligę, czy nie. Gra nazywa się FIFA, a liga polska w niej występuje, więc wypadałoby żeby jej twórcy się ogarniali, a nie szli ze wszystkim po najmniejszej linii oporu.

Inaczej niech dadzą sobie siana i wydadzą grę tylko z BBVA, BPL, Serie A, Bundesligą i Ligue One, po co cała reszta? Dla picu? Albo żeby się przed premierą pochwalić ilością lig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę leniwy jesteś co? EA ma w tyłu Ekstraklasę, nie daje upów, olewa, więc who cares? Świadczy to o tym jak EA szanuje fanów swojego produktu z PL, więc czemu dziwisz się, że nas to oburza? Dla mnie np niezrozumiałe jest to, że gościu taki jak Ty, grający na wysokim poziomie, ma w 4 literach działania ludzi z EA. Właśnie takie podejście powoduje, ze oni nic nie zmieniają, tylko liczą cash. 

Ja nie jestem po prostu fanem Ekstraklasy, jak na sezon zagram kilka meczów tymi klubami to góra, wiem, że oni zaniedbują niektóre ligi - ja tego nie zmienie. Rozumiem wasze oburzenie, a niekiedy moje posty trzeba czytać z przymkniętymi oczami i się nie spinać (ogórek, ogórkowa liga)

 

Mogli by zatrudnić człowieka obeznanego na każda ligę i on by ogarniał takie rzeczy, podpowiadał - ale to wiadomo wiąże się z tym, ze trzeba dzięgi płacić komuś. Ea tylko w swojej kieszeni umie liczyć :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tylko dodam, ze ta gowniana gra jest zawsze reklamowana podczas meczow naszej ligi. W sensie oni maja z ea podpisana jakas umowe

Aha i zeby nie bylo - z naszej ligi upa dostal Gerson. Za co? Nie wiem ale koles jest TRAGICZNY :D ea logic strikes again

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska nie ma poważania jeżeli chodzi o EA

 

I słusznie. Jak można poważać ligę, która od 20 lat nie ma klubu w Lidze Mistrzów? Piłkarze w Polsce to najbardziej przepłacona grupa społeczna. W skali jakości pracy w stosunku do wynagrodzeń nie ma nic lepszego tylko być kopaczem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zatrudnić człowieka obeznanego na każda ligę i on by ogarniał takie rzeczy, podpowiadał - ale to wiadomo wiąże się z tym, ze trzeba dzięgi płacić komuś. Ea tylko w swojej kieszeni umie liczyć :biggrin:

Tak, w dobie google faktycznie trzeba wielkiego wysiłku, żeby ogarnąć podstawy każdej z firmowanych przez własną grę lig, no proszę Cię...

 

 

Ja tylko dodam, ze ta gowniana gra jest zawsze reklamowana podczas meczow naszej ligi. W sensie oni maja z ea podpisana jakas umowe

Aha i zeby nie bylo - z naszej ligi upa dostal Gerson. Za co? Nie wiem ale koles jest TRAGICZNY :biggrin: ea logic strikes again

Nic dodać, nic ująć.

I słusznie. Jak można poważać ligę, która od 20 lat nie ma klubu w Lidze Mistrzów? Piłkarze w Polsce to najbardziej przepłacona grupa społeczna. W skali jakości pracy w stosunku do wynagrodzeń nie ma nic lepszego tylko być kopaczem. 

Ok, ale to jest mimo wszystko temat na inną dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie. Jak można poważać ligę, która od 20 lat nie ma klubu w Lidze Mistrzów? Piłkarze w Polsce to najbardziej przepłacona grupa społeczna. W skali jakości pracy w stosunku do wynagrodzeń nie ma nic lepszego tylko być kopaczem.

Sam oglądam polska ligę, kibicuje polskiemu klubowi, ale n ie wypada się nie zgodzić i nie dziwi mnie zbytnio oliwka z ea. Pewnie dają ify na podstawie suchych wyników na livescore, bo nie sądzę żeby wiedzieli co się tutaj dzieje

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to już nawet nie ma oficjalnych turniejów od EA więc co się dziwić, że olewaja upy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzymowcy się wyprzedają...

W..ili mnie z Krychowiakiem...

Suareza pomijam, bo banda debili bała się, że sobie zmniejszą potencjalny zysk jak mu OVR zablokują... A należało mu się.

Nikolić... Linetty... Kapustka... Itd., nie dali, bo to banda zblazowanych, leniwych mend... Dopóki nie wejdzie porządna konkurencja, to nawet taktyki nie będzie można zapisać...

Wszystko mają w dupie, grafiki w menu pozmieniają i myślą, że jest cacy... No ale jest, ewentualnie mordę podrą gnoje, że gra wymagająca... To im zrobią arcade, dymając wszystkich, którzy kupili grę przez Demo i biznes dalej się kręci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam oglądam polska ligę, kibicuje polskiemu klubowi, ale n ie wypada się nie zgodzić i nie dziwi mnie zbytnio oliwka z ea. Pewnie dają ify na podstawie suchych wyników na livescore, bo nie sądzę żeby wiedzieli co się tutaj dzieje

Tylko, że Nikolic od nich ifa dostał w tej edycji i to jest najbardziej śmieszne i.... "konsekwentne" ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzymowcy się wyprzedają...

W..ili mnie z Krychowiakiem...

Suareza pomijam, bo banda debili bała się, że sobie zmniejszą potencjalny zysk jak mu OVR zablokują... A należało mu się.

Nikolić... Linetty... Kapustka... Itd., nie dali, bo to banda zblazowanych, leniwych mend... Dopóki nie wejdzie porządna konkurencja, to nawet taktyki nie będzie można zapisać...

Wszystko mają w dupie, grafiki w menu pozmieniają i myślą, że jest cacy... No ale jest, ewentualnie mordę podrą gnoje, że gra wymagająca... To im zrobią arcade, dymając wszystkich, którzy kupili grę przez Demo i biznes dalej się kręci...

 

Tego lepiej, żeby akurat już nie zmieniali ;). W 14 na new-geny zdaje się były eleganckie, ciemne menusy. Teraz te jasne walą po oczach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Nikolic od nich ifa dostał w tej edycji i to jest najbardziej śmieszne i.... "konsekwentne" ;)

Nie jeden Nikolic dostawał z Ekstraklasy IFy, upów chyba nie było nigdy naszej ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko, że Nikolic od nich ifa dostał w tej edycji i to jest najbardziej śmieszne i.... "konsekwentne" ;)

No właśnie to miałem na mysli, pewnie dostał ifa na podstawie livescore i tyle. Może ewentualnie ktoś od nich zagląda na forum ea i czyta temat o potencjalnych.

Podobnie Krychowiak, IF ma jednego ale jest wymieniany jako najlepszy cdm w la lidze, praktycznie tylko za jeden mecz dostał chyba niskie oceny o ile się nie mylę, ale jego nazwisko nie występuje często na livescore jako asystent lub strzelec gola, a up się należy. Grosik odwrotnie, nastrzelal trochę bramek ale zazwyczaj wchodzi w 7o minucie, czy on zasłużył bardziej na up od Krychy?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zreszta to nie pierwszy raz. Pamietacie Rado jak cisnal? Ani zlotej karty ani TOTS :D haha nie wiem czy nawet jakiegos IF mial

Za to pseudopilkarze z Wronek non stop dostaja TOTS, to jest smiech na sali ;)

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kamiński albo Wołąk pamiętam miał TOTSA i to całkiem zacnego :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tego lepiej, żeby akurat już nie zmieniali ;). W 14 na new-geny zdaje się były eleganckie, ciemne menusy. Teraz te jasne walą po oczach. 

Będą musieli zmienić, no bo czym się pochwalą przed premierą 17? Kobiety dodali w tym roku, więc kończą się pomysły na "rewolucje" :laugh:

 

 

upów chyba nie było nigdy naszej ligi :)

Będę się jednak upierał, że to z czystego lenistwa i świadomości, że z tego nie wyciągną kasy tyle ile by chcieli.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sa upy z naszej ligi - Vacek i Gerson...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja się nie zgodzę że nasza liga jest słaba tylko po prostu zaczynając od menadżerów prezesów i ludzi powiązanych z klubami a jest ich cała masa wyciągających pieniądze gdzie nawet nie powinni znajdować się na trybunach. Coś o tym wiem bo od 25 lat widzę jak Polskie kluby są dymane przez tak zwanych przyjaciół klubu. Zaczyna się to zmieniać na lepsze patrząc na aktualnie najlepsze polskie kluby i to cieszy .Choć widzę ze niektórzy znowu popełniają błędy albo są do tego zmuszani wiem że post dość tajemniczy ale kto się Polską kopaną interesuje pewnie wie o czym piszę

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×