Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.futbin.com/16/squad/317335

 

Zbudowałem taki skład i powiem jedno - porażenie mózgu i kończyn. Niegrywalne. Handicap mnie zżarł. Każda przebitka trafia do przeciwnika, każdy przeciwnik autobus i kontry, bo nastawia się jakby grał mecz sezonu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/317335

Zbudowałem taki skład i powiem jedno - porażenie mózgu i kończyn. Niegrywalne. Handicap mnie zżarł. Każda przebitka trafia do przeciwnika, każdy przeciwnik autobus i kontry, bo nastawia się jakby grał mecz sezonu.

Imo kto twierdzi ze tak nie jest ze grubasami gra sie gorzej jwst ignorantem. Przepasione sklady = handicap czy jakkolwiek to zwac + losowanie przeciwnikow z lig 1,2,3 wyzej.

Ciekaw jestem dlaczego kozaki graja glownie ogorkami. Ode mnie szacun dla tych ktorzy czarnymi skladami buszuja non stop w 1 lidze. To mowie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem wam, ze ten UP Kane calkiem fajnie smiga w ataku, mimo braku szalu na karcie. Solidny ST do BPL. Szukalem kogos taniego do pary z Martialem(mialbyc dosyc silny ST z dobrym strzalem) na 4 konto, gdzie jest aktualnie krok od 1 ligi i chyba znalazlem ;d w dodatku Zabaleta tez ladnie kosi pedziwiatrow. Tylko Hart mnie nie zachwyca w tym skladzie. No i Martial nie ma tego wykonczenia czasami.

Czemu tyle kont mam? Bo to dla mnie najszybszy sposob na grindowanie coinsow ;) niz uzeranie sie z idiotami w 1 lidze. W dodatku coin boosty(na kazdym z kont sa dosyc wysokie poziomy, stad duzo mam odblokowanych) tez duzo daja do spotkan.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy o tym pisałem - wiele razy uznawano, że to bzdury...

Dlatego walczę o życie w każdej lidze... :D

Bo ja w zasadzie mało kiedy gram z ligą w której jestem... I w zasadzie mało kiedy nie mam cegły przy nodze. 

Ale no cóż... W zasadzie chyba w końcu dla ciekawości zrobię jakiś skład za 20K i pogram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12767571_985992361489674_1269017353_n.jp

 

.

.

.

.

 

12784423_985910874831156_2098707260_n.jp

 

PS. Stary Człowieku nie obraź się za nazwę klubu, forma żartu po ostatnim spotkanym kliencie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12767571_985992361489674_1269017353_n.jp

.

.

.

.

12784423_985910874831156_2098707260_n.jp

PS. Stary Człowieku nie obraź się za nazwę klubu, forma żartu po ostatnim spotkanym kliencie.

Rywal Twój ma 4 celne strzały i 6 goli. Nie zauważyłeś, że po 45 minucie nastąpiła zmiana połów?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rywal Twój ma 4 celne strzały i 6 goli. Nie zauważyłeś, że po 45 minucie nastąpiła zmiana połów?

Weź mi nawet nic nie pisz... Po pierwszej połowie wynik był 3:3, gdzie koleś miał trzy celne strzały. Druga połowa to już pier*olony kosmos, dwa samobóje. Pierwszy po już dosyć znanym scenariuszu; obrońca zagrywa do bramkarza w spokojnej sytuacji, a bramkarz rozkłada nogi jak rasowa dziwka. Drugi zaś to rożny przeciwnika, gdzie po wrzutce w pole karne piłka odbija się  od głowy obrońcy nad którym nawet nie miałem kontroli. Nigdy nie zrozumiem jednej rzeczy, jak można twierdzić, że w tej grze nie ma handicapu?! Ja nie twierdze, że z tym nie da się walczyć, bo się da, ale trzeba być po prostu dobry. Ja nie jestem jakiś mega dobry w tą grę, ale mam swoje doświadczenie w FUT i trochę czasu już na to gówno zmarnowałem i takich ludzi jak ten nawet nie powinno mi szukać do gry.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z kompem tylko z konsolą i za stary jestem na masochizm. Generalnie gdybym mógł,zagrałbym mecz online,ale nie mógłbym robić co chwile pauzy...,a tego wymagała sytuacja.

Nie mam tyle czasu na granie jak inni,i każda możliwość zagrania off czy on bardzo mnie cieszy. Bez urazy,ale pozwól wiec,że sam będę dokonywał wyborów. Nawet gra z konsolą powoduje często,że czterdziestodwuletni łysiejący facet ma fun przez kilkanaście minut zabawy. Także luzik i taki tam...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spoko spoko rozumiem, po prostu zawsze jak gram turniej z kompem to czuję jakbym się sam nad sobą znęcał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo kto twierdzi ze tak nie jest ze grubasami gra sie gorzej jwst ignorantem. Przepasione sklady = handicap czy jakkolwiek to zwac + losowanie przeciwnikow z lig 1,2,3 wyzej.

Ciekaw jestem dlaczego kozaki graja glownie ogorkami. Ode mnie szacun dla tych ktorzy czarnymi skladami buszuja non stop w 1 lidze. To mowie ja.

I w pierwszej i w drugiej nie trafiłem nawet raz na skład z choć jednym IF. Coś w tym jest Tadziu,stali bywalcy forumowi tych lig muszą się wypowiedzieć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12767571_985992361489674_1269017353_n.jp

 

.

.

.

.

 

12784423_985910874831156_2098707260_n.jp

 

PS. Stary Człowieku nie obraź się za nazwę klubu, forma żartu po ostatnim spotkanym kliencie.

Matko Boska, do czego ta gra doprowadza, jeszcze trochę i co drugi w kaftanie wystąpi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najgorsze, że ciśniesz jakiegoś gościa... Masz słupki, poprzeczki, bramkarz broni wszystko... W końcu strzelasz... A on choć nic nie gra, bez problemu (i wiesz nim to nastąpi, po prostu wiesz) po jakiejś minucie strzela ci bramkę... Ty znów walczysz ze wszystkim, strzelasz na 2:1... A po chwili to samo... 2:2... 3:2... 90 minuta i można odłożyć pada... Bo kończy się 3:3. 

Takie mecze mnie najbardziej wkurzają.

 

Jak ktoś jest dobry i to widzę i mnie stłamsi na własnej połowie, zniszczy, itd., to nie mam z tym problemu - po prostu był lepszy...

Ale te nadganianie (jak się wydaje kontrolowane) mnie doprowadza do furii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszecie jest 100% prawdą, wczoraj kupiłem TOTY Pogbe i od tego momentu przegrałem 9 meczy z rzędu, aż się boję konsole odpalać.

Chyba wyleczyłem się z kolorowych kart na dobre. Żeby Pogba odbijał się od Juana Maty jakby był Radkiem Pestka z top model ?! sic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/317335

 

Zbudowałem taki skład i powiem jedno - porażenie mózgu i kończyn. Niegrywalne. Handicap mnie zżarł. Każda przebitka trafia do przeciwnika, każdy przeciwnik autobus i kontry, bo nastawia się jakby grał mecz sezonu. 

 

Kilka zmian - złoty Goretzka sprzedany, w jego miejsca silver Goretzka. Za kartę rare Howarda, non rare Guzan. Na chwile na trybuny wyleciał z ciekawości Rui Costa, a w jego miejsce NIF Oscar. Skład od razu zaczął przyjemniej funkcjonować. To jest śmieszne, że tryb, którego sama nazwa "Ultimate Team" nie sprzyja tworzeniu drogich składów. Bo co z tego, że np. Rui Costa dewastuje w każdym aspekcie gry Oscara, skoro w podlinkowanym składzie dostaje pomylenia zmysłów? 

Bellerin to jest totalna demolka. Nie do powstrzymania. Polecam, identycznie Mangala. Reus ma młotek w nodze, to wiadomo. Weah grałem już wcześniej. Najbardziej kompletny napastnik z legend w FUT. Taki Aubameyang na sterydach. SIF Shaqiri zapewne najlepszy póki co prawoskrzydłowy w Premiership. Świetne statystyki. Jego NIF też wykona doskonałą robotę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w pierwszej i w drugiej nie trafiłem nawet raz na skład z choć jednym IF. Coś w tym jest Tadziu,stali bywalcy forumowi tych lig muszą się wypowiedzieć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przeciez pisalem, ze ja gram skladami za max 15k :D co innego na glownym - tam jest drozej. Ostatnio jak tam zagralem, to zmasakrowalem kogos Lewym i SIF Kruse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a który z panów gra w 1 lidze (Pytam tych co twierdza, ze lepszymi gra się gorzej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj awansowałem do 1 Ligi :D Squad za 300k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a który z panów gra w 1 lidze (Pytam tych co twierdza, ze lepszymi gra się gorzej)?

Tutaj mamy mały paradoks, bo większość z nas nie gra w 1 lidze, ale nader często grają z ludźmi z 1 ligi. Także można by powiedzieć, że gramy w pierwszej lidze :biggrin: :laugh: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w pierwszej i w drugiej nie trafiłem nawet raz na skład z choć jednym IF. Coś w tym jest Tadziu,stali bywalcy forumowi tych lig muszą się wypowiedzieć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam 6 i jakoś czarno tego nie widzę :-) wręcz przeciwnie ...morda się cieszy od grania składem Bale sif, Neymar sif, Messi, Ronaldo, Casillas sif, Godin fif, Carvajal if ,Krychowiak if dodatkowo karty z wysokim OVR w tej drużynie jak Alba,Alves,Ramos,Iniesta .. Handicap??? hmmm??? już się w temacie wypowiedziałem dość obszernie o wiele wiele wcześniej niż zostały tutaj filmidła jutjuberów wstawione i zdania nie zmienię po rozegraniu w trybie fut 2045 meczyków :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mamy mały paradoks, bo większość z nas nie gra w 1 lidze, ale nader często grają z ludźmi z 1 ligi. Także można by powiedzieć, że gramy w pierwszej lidze :biggrin: :laugh:

Nie jesteście w stanie stwierdzić, na którą gracie ligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kto wygral lige 1 czarnym skladem? Tylko blagam, bez dzieciecych gwiazd z jutiuba.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a który z panów gra w 1 lidze (Pytam tych co twierdza, ze lepszymi gra się gorzej)?

 

Gram w 1. Jak kiedyś pisałem doszedłem tam składem z TOTY Neymarem na szpicy i resztą Brazylijczyków za 15k, z Fabio z Championship na lewej obronie, Juanem Jesusem i Mirandą na środku. Na prawej Peres. W bramce Julio Cesar, defensywni pomocnicy - Fernandinho i Ramires, CAM - Teixeira, skrzydłowi - Anderson i Costa. Najlepszy skład jakim grałem w FUT w tej edycji pod względem funu z gry i płynności. Zupełnie pomijając wyniki, których skutkiem był awans do 1. ligi. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście w stanie stwierdzić, na którą gracie ligę.

A właśnie, że jesteśmy! Ja zawsze jak przegrywam to tylko z ludźmi z 1 ligi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj awansowałem do 1 Ligi :biggrin: Squad za 300k

 

ale za ta kaske to teraz ma się już topowy sklad z nifów... tak naprawde tylko bbva kosztuje miliony a na inne stać każdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a który z panów gra w 1 lidze (Pytam tych co twierdza, ze lepszymi gra się gorzej)?

Przeciez pisalem - 3 konta w 1 lidze.

Nie jesteście w stanie stwierdzić, na którą gracie ligę.

Jestes w stanie. Sprawdzajac staty przeciwnika na stronie ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest moment(um) po stracie czy strzeleniu gola lol , przecież ja już nawet nie przełaczam tylko czekam ostatnim zawodnikiem w obronie na typka :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×