Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy jest moment(um) po stracie czy strzeleniu gola lol , przecież ja już nawet nie przełaczam tylko czekam ostatnim zawodnikiem w obronie na typka :)

To fakt, jak ktoś ma pojęcie to wjeżdża jak w Jennę Jameson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeciez pisalem - 3 konta w 1 lidze.

Jestes w stanie. Sprawdzajac staty przeciwnika na stronie ea.

 

"przeciez" ciebei nie pytalem, tylko chlopakow, ktorzy twierdza ze drogimi kartami gra się gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Stary Człowieku nie obraź się za nazwę klubu, forma żartu po ostatnim spotkanym kliencie.

Myślałem że jesteś spoko ziomek ale widzę że masz jakiś problem wewnętrzny z Widzewem. Napiszę Ci tak mojego kochanego klubu nie obrażasz  bo jak byś przeczytał historię Widzewa to ni jak ma się to do twojej nazwy .Napiszę Ci też że mnie takie proste zaczepki nie ruszają i z szacunku do kilku Twoich kolegów z Żylety zostawię ten temat zamknięty.  

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu nie chodzi o kwestie kart. Ja gram tymi tanimi, bo mi szkoda coinsow a na drogie karty typu TOTY mnie po prostu nie stac w tej edycji. Poza tym nie sadze, aby byl jakikolwiek wplyw, gdyz w 15 mialem caly TOTS Bundes + rozowy Gundogan i to mielilo wszystko, co napotkalo na drodze. Tu pewnie jest tak samo, czyli jeszcze raz podkresle - nie jest kwestia kart a kwestia timingu zwiazanego z podaniami, strzalami, tackle(sorry nie wiem jak po pl to sensownie nazwac) na przeciwnika ;) w tej grze uzywajac mozgu a nie trzymajac sprint sie wygrywa.

Ja nie pajacuje trickami, aby wyrwac prawy analog. Ja wykorzystuje to, co jest najwieksza bronia w tej grze. Szybka klepka w srodku w niekonwencjonalnych kierunkach, aby przeciwnik i AI nie mieli prawa zareagowac. Zazwyczaj to sie udaje i taki Kruse wychodzi sam na sam z GK.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde no ale jednak jakieś takie jest wrazenie ze jest cieżej grając koksami , kupujesz jakąś kartę w pierwszych kilku meczach jest wow jak ten Lewy 92 ale jakoś póżniej zwalnia hehe , nie no raczej to placebo jak w tym filmiku od dommanu . Ale jak widze skład koksów to ja się spinam , zakładam więc ze i większość się spina :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w 1 lidze składem za 5k i gra się nim tak samo jak składem za 500k/1m(zagrałem takimi składami po 3 sezony) -> jeżeli nie ma lagów :) Więc potwierdzę tylko to co napisał Fenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak sobie myśle co musi czuć @MaxyM :) jak przeciwnik widzi te wszystkie toty :) To są najwieksze derby hehe nigdy chyba nie zostałem jakoś ostro pojechany przez taki skład , raz 6-0 z gościem co miał całą barcelone widać jakiś fan fajnie było poatrzeć na tak grającego messiego ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś niespiacy ma ochotę pokazać mi moje miejsce w szeregu teraz ☺?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gram w 1 lidze składem za 5k i gra się nim tak samo jak składem za 500k/1m(zagrałem takimi składami po 3 sezony) -> jeżeli nie ma lagów :) Więc potwierdzę tylko to co napisał Fenix.

 

A ja zdementuję, bo takim messim i neymarem gra się o pierdyliard razy fajniej niż jakimś balasem za 1k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle sformułowałem swoją wypowiedź... mało snu - tego dotyczyła wcześniejsza dyskusja :) Gra się tak samo patrząc na "pomoc" od EA dla przeciwników, czy też dla mnie. Nie widziałem czegoś takiego, żeby gra pomagała przeciwnikowi bardziej gdy grałem droższym składem. Jeżeli chodzi o jakość piłkarzy to tak... jest odczuwalna.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos kiedy maja byc upgrady skilli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle sformułowałem swoją wypowiedź... mało snu - tego dotyczyła wcześniejsza dyskusja :) Gra się tak samo patrząc na "pomoc" od EA dla przeciwników, czy też dla mnie. Nie widziałem czegoś takiego, żeby gra pomagała przeciwnikowi bardziej gdy grałem droższym składem. Jeżeli chodzi o jakość piłkarzy to tak... jest odczuwalna.

Ja nie mam fitness składu i kiedyś by moim grajka kondycja wzrosła bez kart postanowiłem zagrać losowo dobranymi kartami z mojego składu.

Może z 4 zawodników ovr 80 reszta max 75 z tego były takie kwiatki jak PP na LO Czy SPO na PO. Zgranie wynosiło ok 40%

Wygrałem ten mecz 3.0 a przeciwnik nawet nie wszedł w moje pole karne.

Także uważam że gra pomaga i to bardzo.

PS. 6 liga.

Wysłane z mądrego telefonu.

Edytowane przez maniol12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie chce byc niemily ale madrosci z 6 ligi to znacza tyle co nic. Jak ktos tam siedzi to po prostu nie umie grac. A jak nie umie, to jaki jest sens takich osadow?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo handi działa tylko w 1 lidze.

Chodzi o samą płynność gry czy zachowania zawodników. Z tym składem grali bardzo przyjemnie, słuchali się itp.

Wysłane z mądrego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie chce byc niemily ale madrosci z 6 ligi to znacza tyle co nic. Jak ktos tam siedzi to po prostu nie umie grac. A jak nie umie, to jaki jest sens takich osadow?

Ogólnie wprowadzamy zasadę, nie grasz w pierwszej lidze, nie piszesz na forum! ;) Edytowane przez bartbuks
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo handi działa tylko w 1 lidze.

Chodzi o samą płynność gry czy zachowania zawodników. Z tym składem grali bardzo przyjemnie, słuchali się itp.

Wysłane z mądrego telefonu.

Gdy nie ma lagów ze strony EA, czy też przeciwnika gra się przyjemnie, natomiast gdy takie się pojawią... nawet najlepszy skład ze 100CHM będzie grał jak piz*eczki :D Zawodnicy będą się mijać z piłką, wywracać po kontakcie z powietrzem... a o płynności nic pisać nie muszę. Z tego co napisałeś, swoje zdanie opierasz na jednym meczu, który zagrałeś takim składem?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w pierwszej lidze jeden sezon to se mogie pisać

Żeby grać,trzeba trenować ,żeby trenować,trzeba mieć czas...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury gadacie, szkoda ze bez zrozumienia.

Na tej samej zasadzie moge wbic na forum medyczne i pisac na temat lekow na aids. W koncu chory bylem pare razy i lekibtez bralem, tylko niekoniecznie na wsponniane aids :)

Chodzilo mi tylko o to, ze jesli ktos nie potrafi grac, to nie rozumie mechaniki gry i jego wypiwiedzi mozna podpiac co najwyzej pod "nie wiem ale sie wypowiem". Nikomu pisac nie zabronilem, wiec glupie komentarze mozecie sobie darowac.

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie ma lagów ze strony EA, czy też przeciwnika gra się przyjemnie, natomiast gdy takie się pojawią... nawet najlepszy skład ze 100CHM będzie grał jak piz*eczki :D Zawodnicy będą się mijać z piłką, wywracać po kontakcie z powietrzem... a o płynności nic pisać nie muszę. Z tego co napisałeś, swoje zdanie opierasz na jednym meczu, który zagrałeś takim składem?

Tak, dokładnie zagrałem jednej mecz i jestem znawca całej tej gry...

Wiadomo, że czasami widać jak gra na siłę pomaga /przeszkadza. No i ogólnie można o tym pisać, chyba że się gra w 6 lidze i ma się kilka postów na forum.

Wysłane z mądrego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie powaznie zastanawiam czy nie sprzedac tego w cholere, jak sie wygrywa to jest fajnie a jak sie przegrywa to bez kitu prawie pare razy pada w pol zlamalem ukrecajac go az plastiki strzelaly jednak sie hamuje bo po co wykladac 2 stowy na nowego (DS3 jest caly polamany ale dziala) . Dwa razy pod rzad rage quit w lidze bo jakies pacholki gole z dupy strzelaja... moze z zawodnikow wyjdzie z 500k i poleci wszystko na allegro wraz z gra bo w koncu sie z tego raka trzeba wyleczyc. Na PS3 gier masa na PS4 tez juz sie powoli zbiera kupka a ja caly czas fifa i fifa. Juz drugi raz wieczor spedzam przy multi tlou i sie swietnie bawie a przy fifie tylko kurwica strzela. Wystawiajac taniej od konkurencji za wszystko wpadna jakies 3 stowki wiec za to mozna zrobic sobie zapas browara i postawic w kacie piramidke.

Ktos juz sie tu probowal z tego wyleczyc grajac w Battlefronta (Fenix?) ale nie wiem jak sie to skonczylo :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra misiu juz sie tak nie biczuj. Stwierdzilem tylko fakt, ze osoba z 6 ligi nie umie grac, nie ogarnia mechaniki gry i na temat handi ma pojecie bliskie zeru.

Nic do Ciebie nie mam przeciez ;)

Mozesz sie ze mna nie zgodzic i pisz sobie dalej, jak dla mnie luz.

Tylko skoro ty masz prawo do swojej opinii, to ja mam tez do swojej. A moja jest taka ze nie wiesz o czym piszesz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech EA da możliwość zagrania sezonu bez jakichkolwiek lagów - wtedy można ocenić, czy istnieje jakakolwiek pomoc ze strony gry. Tyle w temacie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie powaznie zastanawiam czy nie sprzedac tego w cholere, jak sie wygrywa to jest fajnie a jak sie przegrywa to bez kitu prawie pare razy pada w pol zlamalem ukrecajac go az plastiki strzelaly jednak sie hamuje bo po co wykladac 2 stowy na nowego (DS3 jest caly polamany ale dziala) . Dwa razy pod rzad rage quit w lidze bo jakies pacholki gole z dupy strzelaja... moze z zawodnikow wyjdzie z 500k i poleci wszystko na allegro wraz z gra bo w koncu sie z tego raka trzeba wyleczyc. Na PS3 gier masa na PS4 tez juz sie powoli zbiera kupka a ja caly czas fifa i fifa. Juz drugi raz wieczor spedzam przy multi tlou i sie swietnie bawie a przy fifie tylko kurwica strzela. Wystawiajac taniej od konkurencji za wszystko wpadna jakies 3 stowki wiec za to mozna zrobic sobie zapas browara i postawic w kacie piramidke.

Ktos juz sie tu probowal z tego wyleczyc grajac w Battlefronta (Fenix?) ale nie wiem jak sie to skonczylo :p

Ja gram w battlefront, uncharted, diablo i driveclub.

Efekt? Zero nerwów, o 60% mniej kłótni z żoną i gram dla przyjemności a nie chorego uzależnienia. Dla mnie zmiana na duży plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem kilka dni i byłem zaskoczony nawet pozytywnie ale teraz widzę jednak że to dalej wygląda to tak samo jak kiedyś, im wyższa liga tym gorzej i mniej radości z grania. 90% ludzi gra na pałę, jakieś dziwne lagi ustawiane jakby i cała masa innych pobocznie wkur****jacych rzeczy.

Za coinsy pootwierałem paczki dla jaj i sru, gra idzie do żyda. A jak będę se chciał pokupować piłkarzyków i ustawiać to mam FM-a.

Coż było miło, ale szybko się skończyło, sam nie wiem co mnie podkusiło żeby się znowu w to babrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore uzależnienie :x

mnie się teraz jakoś lepiej żyje a do fify nie ciągnie w ogóle. Chyba przejadla się po tryhardowaniu przez 3 edycje z rzędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×