Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nic specjalnego. Moje stare makarony,które juz znasz

Tylko ten rodzynek i Dybala 81 dojdzie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu zaskoczenie,Tevez juz po za klubem. Ja nie ogarniałem tej karty. Igła to samo. ST u mnie to Pogba i Dybala 81

Czekam cierpliwie na okazje kupna,bo właśnie przegrałem licytacje na poziomie 1,13k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba na CAM... Bestia. Zjadł 96 S. i 92 Lewego. Co on mi za bramki strzela... Potwór, potwór. Ten Remy 80 cb... Kozak za 13k.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś jeden mecz i się wyleczyłem z grania :) kolo grał całym składem Juve i formacją dość rzadko spotykaną trzej środkowi obrońcy z Shadow oraz RB i LB reszta składu Hunter przegrałem 5-0 uwierzcie gościu zero sztuczek żadnego zastawiania piłki a miał 90 celnych podań i posiadanie piłki 65% strzały 20 w tym 19 celnych az popadłem w kompleksy .Teraz to się zastanawiam czy to moje umiejętności a może zgranie drużyny (zielone linie i jeden klub) bo chodziło mu to jak perpetuum mobile

http://www.futbin.com/16/squad/313827

Stary toz to samo co u nas noca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Max----

No ja chce postawić go na ST do pary z Dybala. Na cam mam Mertensa,którego bardzo lubię. Jesli ta opcja się nie sprawdzi,wtedy Pogba zostanie cam,a ja poszukam drugiego ST.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Juz zagadałem kolegę moim translatorem Google on gra od początku w 1 lidze. Moim zdaniem jest to jedna z większych ułomności tej gry bo jak gram z wypasami z forum to się to czuje i widać że jeden czy drugi biega w 1 lidze .Ale jak trafiam na 5 meczy takich kolegów w ligach 3-5 to coś tu nie gra po co w ogóle system tych lig .Albo ten skill jak słyszę że jeden go ma a drugi nie to mnie to najbardziej rozmiesza. Ja to widzę troszkę inaczej jeden ma wyuczonych perfekrto 15 schematów a drugi 4 a wygra ten który ma większy automatyzm tych schematów i o to cała prawda o tej grze takie moje zdanie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętni i nieźli siedzą w 1 lidze, słabi poza nią. W czym problem? Im częściej trafiasz w sezonach na ludzi z 1 ligi, tym większa szansa, że szybciej nauczysz się grac. No bo z kim, jak nie z lepszymi od siebie? CHyba na tym ta gra polega..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Max,grałes Pogbą na ST i cam. Jakieś porównania i oceny?

Zakupy tak drogich kart raczej po weekendzie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę troszkę inaczej jeden ma wyuczonych perfekrto 15 schematów a drugi 4 a wygra ten który ma większy automatyzm tych schematów i o to cała prawda o tej grze takie moje zdanie.

 

Nie zgadzam się z tym. Zawsze ma przewagę ten z 15 schematami bo ma 15 sposobów na zaskoczenie przeciwnika a ten z 4 schematami ma tylko 4 nawet jak będzie miał je opanowane perfekcyjnie. Już po pierwszej połowie przeciwnik będzie wiedział czego się spodziewać i stąd biorą się wyniki "prowadziłem do przerwy 3:0 a przegrałem 3:4".

 

Tutaj na forum wiele osób wręcz chwali się, że nie zna żadnych tricków, sami ograniczają swoje możliwości i szanse na zaskoczenie rywala. Wystarczy nauczyć się raptem 6 zwodów do których wykonania potrzeba tylko 4 różnych kombinacji przycisków - Ball Roll, Spin, Berbatov Spin, Mcgeady Spin, Scoop Turn i Fake Shot 

 

To jest to o czym często pisze F3niX, że trzeba przeciwnika zaskoczyć. Raz iść w lewo, raz w prawo, raz podać, raz kiwnąć, raz strzelić a innym razem wycofać. Ten kto pierwszy odczyta schematy przeciwnika ten wygra, bo będzie mu łatwiej przejąc piłkę a jak ma się piłkę to ma się okazje na zdobycie gola.

 

Sam jestem średni, ale ciągle staram się poprawić swoje umiejętności i szukam przyczyn porażki po swojej stronie bo żeby zacząć grać lepiej trzeba znaleźć słabe punkty i je wyeliminować.

 

Polecam czasami obejrzeć cały swój mecz, zwłaszcza przegrany wysoko i wtedy można zobaczyć jak schematycznie, jak słabo się zagrało i dlaczego porażka była tak wysoka

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie znam ani jednego tricku :) Może jakbym się nauczył w końcu pokonałbym tą pierd.. 2 ligę :) Czasami mnie kusi ale jak słysze "then flick left stick press bumper and press right analog then push bla bla bla :) za to jak wyżej absolutna podstawa zmiana tempa i "rwana" gra czasami w szoku jestem jak zwykłe klepanie bez schematu daje rade :)

Ten tevez to spdanie w końcu ? Ktoś tutaj pieał że będzie poniżej 100 tysi hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym. Zawsze ma przewagę ten z 15 schematami bo ma 15 sposobów na zaskoczenie przeciwnika a ten z 4 schematami ma tylko 4 nawet jak będzie miał je opanowane perfekcyjnie. Już po pierwszej połowie przeciwnik będzie wiedział czego się spodziewać i stąd biorą się wyniki "prowadziłem do przerwy 3:0 a przegrałem 3:4".

 

Tutaj na forum wiele osób wręcz chwali się, że nie zna żadnych tricków, sami ograniczają swoje możliwości i szanse na zaskoczenie rywala. Wystarczy nauczyć się raptem 6 zwodów do których wykonania potrzeba tylko 4 różnych kombinacji przycisków - Ball Roll, Spin, Berbatov Spin, Mcgeady Spin, Scoop Turn i Fake Shot 

 

To jest to o czym często pisze F3niX, że trzeba przeciwnika zaskoczyć. Raz iść w lewo, raz w prawo, raz podać, raz kiwnąć, raz strzelić a innym razem wycofać. Ten kto pierwszy odczyta schematy przeciwnika ten wygra, bo będzie mu łatwiej przejąc piłkę a jak ma się piłkę to ma się okazje na zdobycie gola.

 

Sam jestem średni, ale ciągle staram się poprawić swoje umiejętności i szukam przyczyn porażki po swojej stronie bo żeby zacząć grać lepiej trzeba znaleźć słabe punkty i je wyeliminować.

 

Polecam czasami obejrzeć cały swój mecz, zwłaszcza przegrany wysoko i wtedy można zobaczyć jak schematycznie, jak słabo się zagrało i dlaczego porażka była tak wysoka

 

 

Mądrze pisze, polać mu :) sam opanowałem ostatnio ruletke, zacząłem częściej używać fake shoota, i odrazu widzę progress w swoich meczach, często pomaga to przy wyniku 0:1 , żeby mecz odwrócić, co prawda trafiam takich magików, co na te moje zwody sikają z góry, jednak przy wyrównanym meczu, jest to zajebisty handi. Wszystko po sparingu z matinx, tak mnie sponiewierał wtedy trickami i klepką, że musiałem się za to wziąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake shot z odpowiednim wyczuciem przed polem karnym daje otwarta droge do bramki. Zwlaszcza z 4 czy 5*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nagraniem meczu kozacki pomysl. Az sie boje zobaczyc jaki cienki jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście zmienili w moich składach?

1. http://www.futbin.com/16/squad/314429Tevez i Pereyra nie bardzo mi pasują.

2. http://www.futbin.com/16/squad/314442Ben Yedder nie zachwyca

Skład 1 to mertens i lord doumbia

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Co byście zmienili w moich składach?

1. http://www.futbin.com/16/squad/314429Tevez i Pereyra nie bardzo mi pasują.

2. http://www.futbin.com/16/squad/314442Ben Yedder nie zachwyca

Skład 1 to mertens i lord doumbia

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak porównałem sobie teraz Coste po upie ze starą kartą i szału nie ma, nieznaczne różnice, myślałem że lepiej się prezentuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład 1 to mertens i lord doumbia

 

Nie trawię ani jednego ani drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mertens jak dla mnie jest kozacki na cam. Tani i dobry v

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie trawię ani jednego ani drugiego.

Na Cam może hamsik lub Hernani albo if Anderson w ostateczności callejon. Na st możesz spróbować meneza z Milanu, albo tego Muriela

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że jeszcze jakaś szansa jest ? :)

Szanse są zawsze kolego tylko trzeba w to uwierzyć
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Następny wygrałem , ale w kolejnym remisik po prowadzeniu 2:0 :/ Nie no beka ja się dobrze bawie naqet jak przegrywam w tą gierkę, trzaskają panie te ruletki i berbatowy heh jak żyć :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie trawię ani jednego ani drugiego.

Przed 5 minutami wpadliśmy na siebie w fucie szkoda że nie chciałeś zagrać, mój nick ewa55006 czy coś takiego :)

W jakiej lidze aktualnie grasz? ja jestem w szóstej

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×