Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście zmienili w moich składach? 

 

1. http://www.futbin.com/16/squad/314429Tevez i Pereyra nie bardzo mi pasują.

 

2. http://www.futbin.com/16/squad/314442Ben Yedder nie zachwyca

Ja do drugiego składu dałbym Benzemę za Ben Yaddera i Sissoko na CM za Dembele.

Następny wygrałem , ale w kolejnym remisik po prowadzeniu 2:0 :/ Nie no beka ja się dobrze bawie naqet jak przegrywam w tą gierkę, trzaskają panie te ruletki i berbatowy heh jak żyć :)

W ubiegłym tygodniu po paru latach gry w Fife nauczyłem się pierwszego tricku, berba spina (nie liczę fake shota, którego czasem stosowałem wcześniej). Opanowanie go zajęło mi jakieś pół minuty, po 2 meczach swobodnie się nim posługiwałem. Parę bramek mi już zapewnił. Myślałem, że trzeba na to poświęcić nie wiadomo ile czasu a okazało się, że szybko i bezproblemowo. Jeszcze w wolnej chwili opanuję spina jakiegoś i będzie do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed 5 minutami wpadliśmy na siebie w fucie szkoda że nie chciałeś zagrać, mój nick ewa55006 czy coś takiego :)

W jakiej lidze aktualnie grasz? ja jestem w szóstej

Ja też zawsze rezygnuje jak widzę coś naszego... herby, nicki itp. Zawsze się za bardzo spinam wtedy i wychodzi dupa zimna.

Ja do drugiego składu dałbym Benzemę za Ben Yaddera i Sissoko na CM za Dembele.

W ubiegłym tygodniu po paru latach gry w Fife nauczyłem się pierwszego tricku, berba spina (nie liczę fake shota, którego czasem stosowałem wcześniej). Opanowanie go zajęło mi jakieś pół minuty, po 2 meczach swobodnie się nim posługiwałem. Parę bramek mi już zapewnił. Myślałem, że trzeba na to poświęcić nie wiadomo ile czasu a okazało się, że szybko i bezproblemowo. Jeszcze w wolnej chwili opanuję spina jakiegoś i będzie do przodu :)

Już wiem za co dostałeś bana ziomek. Bo cyganisz hehe jak graliśmy zawsze to gryzoniem scoop turna pykales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem za co dostałeś bana ziomek. Bo cyganisz hehe jak graliśmy zawsze to gryzoniem scoop turna pykales

Hah, właśnie popatrzyłem na youtube, robiłem to nie będąc świadomym, że to się nazywa scoop turn :) Z tym, że to można pod fake shota podciągnać, a o nim pisałem, że go nie wliczam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualnie gram czymś takim

post-33555-14566095155572_thumb.png

ale z racji tego, że dla mnie makaroniarze są mega zastanawiam się nad czymś takim (tylko formacja 4-3-1-2 z Dybala na CAM)

b34f6eb5f6d6108a473b357785406dc9.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _drobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed 5 minutami wpadliśmy na siebie w fucie szkoda że nie chciałeś zagrać, mój nick ewa55006 czy coś takiego :)

W jakiej lidze aktualnie grasz? ja jestem w szóstej

 

Hehe no racja, był taki nick. Ale powiedziałem sobie ostatnio, że nie będę grał z Polakami w sezonach. Bo wiele razy trafiłem na czystych sk... że grać się odechciewa. Jak chcesz to możemy zagrać sparing na luzie.

 

Właśnie awansowałem, do 5 ligii rzutem na taśmę. Unki kupiłem tego Mertensa na ostatnie dwa mecze i koleś mi załatwił awans :D. Zostaje w składzie.

 

Tevez poszedł do żyda, Dybala zostaje bo to kocur. A Higuain to klocek, chyba będę grał Joveticiem na razie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie awansowałem, do 5 ligii rzutem na taśmę. Unki kupiłem tego Mertensa na ostatnie dwa mecze i koleś mi załatwił awans :D. Zostaje w składzie.

Ty jesteś w 5 lidze!? Pamiętam jak graliśmy w 15 to mnie wiozles jak taczke z gnojem. Te ligi to jest zwala jakas, bo ludzie lepsi od mnie grają niżej niż ja

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max,grałes Pogbą na ST i cam. Jakieś porównania i oceny?

Zakupy tak drogich kart raczej po weekendzie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tu i tu wymiata... bez różnicy. Na XO lata od 1100000 do 1200000... I to się nie zmienia... Szukaj okazji. Sprzedałem np. Dziś 96 S za 2499000... po 1h kupiłem za 2025000 i sprzedałem za 2h za 2405000... okazję są zawsze.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu i tu wymiata... bez różnicy. Na XO lata od 1100000 do 1200000... I to się nie zmienia... Szukaj okazji. Sprzedałem np. Dziś 96 S za 2499000... po 1h kupiłem za 2025000 i sprzedałem za 2h za 2405000... okazję są zawsze.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Kupiłem typa za 1.1kk

Jest na ST bo cam to u mnie Mertens

Jutro jak córy pozwolą to sprawdzę gościa w akcji. Zaczynam leczyć się z farbowanego składu niż rzecz złociszy i jednego rodzynka. W makaronach to toty Pogba,a w bundes Fahrman 83

Aż mi jakoś dziwnie w składach bez 3,4 czy 5ciu "kolorowych"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9d5a68ca4c379380036bdb565101db96.jpg

404f5d3490a8c9baddcfb59ac566e6c7.jpg

Ja gram takimi składami i właśnie awans do 3 ligi heh, a bywało tak że już nie raz rzucałem padem i mówiłem do siebie że jak spadne do 6 ligi to kończę z tym trybem, ale na szczęście jeszcze się tak nie stało i ostatnio odzyskałem radość z tej gry

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no racja, był taki nick. Ale powiedziałem sobie ostatnio, że nie będę grał z Polakami w sezonach. Bo wiele razy trafiłem na czystych sk... że grać się odechciewa. Jak chcesz to możemy zagrać sparing na luzie.

 

Właśnie awansowałem, do 5 ligii rzutem na taśmę. Unki kupiłem tego Mertensa na ostatnie dwa mecze i koleś mi załatwił awans :biggrin:. Zostaje w składzie.

 

Tevez poszedł do żyda, Dybala zostaje bo to kocur. A Higuain to klocek, chyba będę grał Joveticiem na razie.

Towarzyskie to nie to samo, może i lepiej bo akurat miałem grać moim Ruskim fitnessem gdzie na szpicy gra Lord Doumbia, Też na chwilę byłem w szóstej bo mnie dopadła niemoc w sobotę i wszystko w plecy dostawałem ale już wróciłem do mojej ulubionej 5 ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu w ogóle gra w 1 lub 2 lidze? :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No parę osób z forum jest tu stałymi bywalcami 1 ligi i czarnych koszulek

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No parę osób z forum jest tu stałymi bywalcami 1 ligi i czarnych koszulek

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

ja gram regularnie w 2 i jak tak czytam te komentarze to rośnie moje ego :p co z tego skoro nie mam smykałki do handlu i nigdy pewnie nie zagram messim lub Ronaldo...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i tacy co mają składy z Messim ale również tacy co wystarczy im Vietto ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Towarzyskie to nie to samo, może i lepiej bo akurat miałem grać moim Ruskim fitnessem gdzie na szpicy gra Lord Doumbia, Też na chwilę byłem w szóstej bo mnie dopadła niemoc w sobotę i wszystko w plecy dostawałem ale już wróciłem do mojej ulubionej 5 ligi :)

 

Może nie to samo, ale lepsza zabawa i więcej funu z gry. Chyba o to chodzi a nie nerwówka jak w sezonach.

 

Chciałem podziękować wszystkim za wczorajsze/dzisiejsze mecze. To była lekcja futbolu, mam nagrane wszystkie mecze. Będzie materiał do analizy na wolną chwilę :biggrin:. Po meczach z Mikim i Matinx, widzę jaką różnicę robią Ronaldo z Messim, penetrowali moje pole karne jak im się podobało. A wchodziło prawie wszystko. Nie miałem już koncepcji na gre a wasi obrońcy stali jak mur.

 

Na dzień dzisiejszy wiem, że moja gra obronna nie istnieje i jakki kolwiek pressing. Do tego gram za wolno, ale fajnie się grało.

 

Mały pozytyw, że udało się chociaż wygrać po jednym meczu :P.

Edytowane przez Whizzer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu w ogóle gra w 1 lub 2 lidze? :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie, nikt tu nie gra ;) trafiles na zle forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie do kościoła poszli czy już w ogóle nie grają ? tylko dwie karty Lewego hero na markecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie do kościoła poszli czy już w ogóle nie grają ? tylko dwie karty Lewego hero na markecie.

Ja mam wrażenie, że im droższa karta tym ciężej ja sprzedać, chyba że zrobisz promocję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest z lewym 92 bujałem się parę dni i w końcu sprzedałem ze stratą 15k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartbuks dokładnie tak jest od kilku tygodni. Moje ostatnie zarobki na drogich kartach to IFy kupione kiedy były najtańsze i sprzedane kiedy osiągnęły swoje maksimum. Schodzą za to świetnie karty tanie z dość duża przebitką. Ludzie nie mają coinsów więc nie przepłacają za drogie karty bo długo na nie zbierali. Na szczęście nadal są leniwi i kupują pierwsze z brzegu tanie karty często sporo przepłacając :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że im droższa karta tym ciężej ja sprzedać, chyba że zrobisz promocję ;)

 

Ta... CR7 kogoś wczoraj mocno wkurzył.

 

2lm5klh.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest z lewym 92 bujałem się parę dni i w końcu sprzedałem ze stratą 15k

A ja dokładnie z 15 k zysku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie to samo, ale lepsza zabawa i więcej funu z gry. Chyba o to chodzi a nie nerwówka jak w sezonach.

 

Chciałem podziękować wszystkim za wczorajsze/dzisiejsze mecze. To była lekcja futbolu, mam nagrane wszystkie mecze. Będzie materiał do analizy na wolną chwilę :biggrin:. Po meczach z Mikim i Matinx, widzę jaką różnicę robią Ronaldo z Messim, penetrowali moje pole karne jak im się podobało. A wchodziło prawie wszystko. Nie miałem już koncepcji na gre a wasi obrońcy stali jak mur.

 

Na dzień dzisiejszy wiem, że moja gra obronna nie istnieje i jakki kolwiek pressing. Do tego gram za wolno, ale fajnie się grało.

 

Mały pozytyw, że udało się chociaż wygrać po jednym meczu :P.

 

Na moje to w obronie robisz jeden błąd. Zostawiasz za dużo miejsca dzięki czemu przeciwnik ma kilka wariantów praktycznie za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×