Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba miec dobrego bota

 

Albo po prostu duży portfel :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronney na 2 napastnika się nadaje(para z van persi, ,Costa albo studdrige)? Czy lepiej na inna pozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ataku rooney, aguero, na cam di maria i rooney najlepszy, ale pewnie kwestia upodobań, w każdym razie jest szybki, przepycha, walczy w powietrzu, dobrze strzela, nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Rooneya w klubie i gram nim obecnie jako CAM. Grał też na ST ale słabo. To jest dobra karta, tylko że mi na przykład nie pasuje jego H/H. Często nie ma go na swoim miejscu, co do strzałów i walki to ok. Ale bardziej pasuje mi Cabella. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronney na 2 napastnika się nadaje(para z van persi, ,Costa albo studdrige)? Czy lepiej na inna pozycje?

Z 2 dni temu go kupiłem na ŚPO i też póki co jestem zadowolony. Kiedyś jak zmienię system to chętnie go wypróbuję do ataku, powinien miażdżyć. I jest znacznie szybszy niż się spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś w Fut zmienić taktykę przed meczem, najlepiej w zakładce sklad? Tzn delikatne przesunięcie napastnika bądź pomocnika bez zmiany formacji. Albo kazac drużynie cisnac bardziej jakąś formacja?

Co do CAM w BPL to ciągle szukam, mam obecnie mate ale jakoś tak cienko, miałem Oscara ale on słaby jest, teraz BD testował ozila. Ma ktoś jakieś propozycje prócz Rooneya?

Edytowane przez mihail1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja bardzo długo grałem Taarabtem z QPR. Przyznam, że nie umiem powiedzieć czemu, ale grało mi się nim znakomicie. Był bardzo bramkostrzelny, miał dużo asyst. Jak zmieniłem go na Oscara to jakbym się przesiadł z Porsche do Poloneza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu duży portfel :D.

Nie, jak Foxter napisal to modyfikacja ps3 umozliwia stackowac coinsy - to jest wlasnie coins glitch na ps, dzieki czemu mamy takie wysokie ceny...

To jest gorsze niz AB, serio

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo na CDM do BPL?

Fernandinho, Ramires a moze ktos inny?

Yaya!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na st będzie na zmianę benzyna albo ramos. Lubie grac z falszywa 9, jakoś skrzydła wtedy lepiej chodzą a mkhitaryan świetnie bije z obu nóg, dobrze podaje i jest szybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz ten skład z Robbenem  zajebiście mi się nim grało dużo lepiej niż Balem, za gustavo dałbym Alonso i za Mikite jednak Lewego

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy De Gea znowu dostanie informa :biggrin: . Świetnie bronił w dzisiejszym hicie BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to u ea jestem naprawdę na jakiejś czarnej liście :) kupiłem te 5 paczek po 25k i nie trafiłem żadnego grajka wartego więcej niż 2k :) najlepszy to Gervinho wtf? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie kupować paczek ale wszystko przez Bartbuksa :) chęci mi ostatnio narobił jak trafił Hazarda I Di Marie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie kupować paczek ale wszystko przez Bartbuksa :) chęci mi ostatnio narobił jak trafił Hazarda I Di Marie

Haha tak samo jak mi, jego wina :down:  :D  ja otworzyłem 3 paczki i największy hit to Benzema. Dobre i to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem 5...

Najlepszy Hulk. :/

 

Otworzyłem jedną za 5000 i Tevez.


A zapomniałem o Dzuscoścoś IF - 3x. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A były paczki za 50K? Otworzyłem jeszcze jedną i Szwajnsztajger. Przynajmniej się paczki zwrócą.

 

Ciągle zapominam - kiedy najlepiej sprzedawać, w weekend czy po weekendzie?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie kupować paczek ale wszystko przez Bartbuksa :) chęci mi ostatnio narobił jak trafił Hazarda I Di Marie

Haha tak samo jak mi, jego wina :down: :D ja otworzyłem 3 paczki i największy hit to Benzema. Dobre i to.

Sorry, ja otworzyłem wszystkie i zero radości. Najlepiej otwierać jumbo, bądź za 7, 5k. Reszta to zbyt duża strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumacz się :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ja nie mówię już o jakimś zawodniku za 200k ale najdroższego trafić za max 2k to jest jakiś żart do k.. nędzy :) Najwięcej kontraktów chyba.

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×