Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

I wszystko po staremu, dyskusje te same jak od 2 lat :biggrin:

I za następne dwa będą te same i dalej będziemy otwierać i narzekać :D

 

Odpowie ktoś kiedy najlepiej sprzedawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to i ja sie dolacze ;)

350k poszlo na paczki-najlepsza karta to ok 2,5k!

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktoś kiedy najlepiej sprzedawać?

Przed 19 grudnia, jak EA będzie rzucało paczki od tego dnia do 2 stycznia codziennie, to co się będzie działo łohohoho. Czekam na CRa i Messiego nif w dobrej cenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie grać na pace wyznawców. Biabany, Giovinco, El Szarawy. Strzeliłem 2 gole i zagrałem od 20 min autobusem. Koleś ku*wicy dostawał. Jak moja obrona stała przed szesnastką, to nie miał jak zagrać górą na dobiega, bądź ruszyć sprintem. Dramat :D

A ja dawno tak się nie bawiłem podczas meczu ;)

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis powod tego ze ceny coinsow leca na leb, na szyje czy to taki okres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tymi ustawieniami? Chciałbym aby mój team był bardziej agresywny w odbiorze. Gdzie to ustawić? Tylko można w czasie meczu presing dac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis powod tego ze ceny coinsow leca na leb, na szyje czy to taki okres?

Duża konkurencja u ludzi którzy jadą na botach. Żadna filozofia go obsługiwać także się ludzie biją o cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis powod tego ze ceny coinsow leca na leb, na szyje czy to taki okres?

Prawdopodobnie podaz przewyzsza popyt :)

 

Duża konkurencja u ludzi którzy jadą na botach. Żadna filozofia go obsługiwać także się ludzie biją o cene

 

Dla osób (firm) sprzedających nie jest to żadna konkurencja. Osoby prywatne, które mają dostęp do publicznych botów posiadają zbyt mały kapitał. Zresztą nie jest tak prosto sprzedawać sobie coinsy, bo skarbówka i tak dopadnie, a konsekwencje są tak duże, że odechce się pierwszemu lepszemu sprzedawać coinsy po kilku miesiącach.

 

Dużo osób np. na publicznych AB szuka źródła, gdzie bezpiecznie można wszystko opchnąć i nie martwić się o konsekwencje prawne. Jeden sprzeda 10kk, drugi 10kk... a firmy mają nadwyżki i mogą wachlować cenami, jak tylko się da, bo to głównie one walczą między sobą. Jesteś prywatną osobą? Kupuje od Ciebie firma sprzedająca coinsy i wysyła anonim do skarbówki.

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw w taktyce większą agresję i chyba mniejsze rozstawienie i zobacz czy pomogło.

Jak to ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie grać na pace wyznawców. Biabany, Giovinco, El Szarawy. Strzeliłem 2 gole i zagrałem od 20 min autobusem. Koleś ku*wicy dostawał. Jak moja obrona stała przed szesnastką, to nie miał jak zagrać górą na dobiega, bądź ruszyć sprintem. Dramat :biggrin:

A ja dawno tak się nie bawiłem podczas meczu ;)

Dziecinada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecinada.

Dlaczego? A dojrzałe jest granie ceny czas góra na szybkiego gracza? Jak nie umie inaczej i sądzi, że tylko tak zdobywając się gole, to niech się męczy.

Ja mogłem nauczyć się, że sprint w większości sytuacji przeszkadza i bez niego da się żyć i strzelać gole, to niech taki tuman tez przejrzy na oczy. A im wyżej jestem tym więcej takich drużyn spotykam.

Oni nie chcą krzywdzić szybkością, to pierw ich klepię, a potem uprzykrzam życie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ustawić?

Da się dopiero przed samym meczem w team management i dalej tactics.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święto, awansowałem do 5 ligi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święto, awansowałem do 5 ligi...

Otworz sobie paczke w ramach swietowania, Ronaldo ST juz tam czeka na Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekał Kościelny... ;) 

Mało brakowało, a zdobyłbym mistrzostwo 6 ligi... Mało.

Brzuch mnie z nerwów rozbolał... Cholerna gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem w weekend i mam dziwne odczucia.Męczyłem się w 7 lidze do tej pory...w piątek usiadłem i spadek do 8.Zaraz potem awans i mistrzostwo,kolejny awans i mistrzostwo 7 i podobnie było w 6 lidze.Trochę się obawiałem,bo czytam Was regularnie i ponoć jakaś klątwa 6 ligi panuje,a ja przeszedłem,jak burza mimo,że skład i umiejętności bardzo przeciętne.W 5 lidze zebrałem baty i spadłem.W sobotę zasiadłem,żeby powalczyć w 6 lidze i grając ostatni mecz brakowało mi punktu do utrzymania.Gość strzelił mi 2 bramki...pierwszą w taki sposób,że uderzył lobem z połowy boiska i kiedy piłka dolatywała do bramki włączył pauzę.Po odpauzowaniu piłka już była za kołnierzem mojego bramkarza :) Przeszedłem na styl superofensywny i po długiej piłce wrzucił mi na 2-0.W drugiej połowie strzeliłem na 2-1,potem miałem akcję sam na sam...gość wyszedł bramkarzem i sfaulował mnie przed szesnastką.Rzut wolny,ale brak kartki - nawet żółtej :shok: Chwilę później za drugą żółtą zawodnik przeciwnika musiał opuścić boisko (82 minuta).Zaczęły się moje huraganowe ataki i koleś w 88 minucie się rozłączył w obawie,że wyrównam.....Przegrałem,spadłem z ligi i się zaczęło - porażka za porażką z każdym. I tak:

- przy długich piłkach górą,mój obrońca robi krok do przodu i potem nie ma już szans z Aubameyangami (tracę bramki);

- nie potrafię JUŻ powstrzymać rajdów od środka boiska (tracę bramki);

- przegrywam wszystkie przebitki pod moim polem karnym (tracę bramki); 

- wszystkie drugie piłki zbiera przeciwnik;

- podania mam bardzo niecelne;

- przeciwnikowi często wystarczą 2 podania,żeby strzelić mi bramkę;

- moi napastnicy nie strzelają prawie nic.

Można sobie to tłumaczyć chyba tylko w ten sposób,że w sobotę/niedzielę gra więcej ludzi i trafiam na lepszych graczy.Ogólnie jestem w lekkim szoku i chyba zmierzam do 10 ligi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja spadlem z 1 ligi do 2 a później do 3 a w niej wygrać nie mogę bo co chwilę jakieś karne z kapelusza albo setek nie strzelam. Nie ma rady na ta gre. Niekiedy bardzo proste podania nie wychodzą a innym razem wszystkie bo jak można nazwać mecz w którym oddalem 10 strzałów z bliska na bramkę i 1 tylko celny a gość w całym meczu oddal 1 strzał z karnego a drugi to samobój. Coz ostatnio gra przynosi więcej nerwów niz rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy wszyscy ten ból. Ja gdy zacząłem grę na nowym koncie kompletnie od zera, co prawda BPL z aguero hazardem toure itp awansowała do 1 ligi ogrywajac każda ligę. Utrzymalem się raz w pierwszej lidze a później było już gorzej, podobnie jak mówisz, akcje piękne ale już brakowało wykończenia, karne w tej grze to przekleństwo oraz co mnie najgorzej wkurza gdy mamy sytuację sam na sam i zaczniemy bramkarzem wychodzić do napastnika to bramkarz ma tak zjebane skrypty że napastnik omija bramkarze a ten już nie potrafi zareagować żeby cofnąć się do tyłu tylko stoi. Jest to pewna bramka w takiej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Hazarda i Toure Ci brakuje, a potem już tylko lać takich leszczy,jak ja po 5-0 i do samego końca oglądać każdą powtórkę  :)

Edytowane przez horned-viper
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też leją i oglądają powtórki. 99% osób grających w fifę to dla mnie idioci bez skilla i farciarze, 1% to osoby grające w fifę i siedzące na tym forum heheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- przy długich piłkach górą,mój obrońca robi krok do przodu i potem nie ma już szans z Aubameyangami (tracę bramki);

 

To mój największy problem w obronie, tak jak inne rzeczy(błędy) jestem w stanie sobie wytłumaczyć, tak będąc np w 3 lidze, gdzie staram się już bardzo żeby grać ostrożnie w tyłach i dużo się męcze w ataku zeby coś strzelić, trafia mi się TEN BŁĄD, kompletnie nie wiem czym spowodowany i jest dupa blada.

Ale znając życie, odpowiedź na to jest jedna - ĆWICZYĆ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować EA, że wymyślili tak debilną taktykę jak autobus. Gram w 7 lidze i 5 pierwszych meczy to remisy po 1-1 albo 2-2. Wszyscy na autobusie, wszyscy się boją chyba, że stracą bramkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem przeciwko typowi co miał 5 obrońców i autobus i przejść to jakaś klepanka to był coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×