Skocz do zawartości
dreamtox

Gran Turismo 7

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zabawne, że nikt nie bierze pod uwagę opcji, że GT7 w ogóle nie powstanie

Bo to jest niemożliwe.

Jakbyś poszperał w necie, to byś wiedział, że twórca tej gry nie wykluczał premiery siódemki nawet w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? Mało to gier miało być i nigdy nie było? Kasa Panie, kasa. Zobaczyli, ze są znowu lata świetlne za PC i mogki stwierdzić, ze czas zmienić branże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet jakby to był gniot, to samą marką się sprzeda i oni o tym doskonale wiedzą. Tak łatwo sobie tego nie odpuszczą.
BTW. Forza jest aż tak świetna? Chyba będzie trzeba zakupić xklocka  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że nikt nie bierze pod uwagę opcji, że GT7 w ogóle nie powstanie :)

 

Dosc ciekawe podjscie. Choc mnnie wydaje sie to byc malo prawdopodobne.

Zeby gra nie powstala to ktos musialby zrobic bilans ten jest dosc prosty ubicie marki to mniejsza strata niz jej kontynuowanie. Marka GT jest mimo wszystko silna, dalej ma swoje eventy (GT Academy), calkiem spora grupe ludzi zrzeszonych w spolecznosci. PD zatrudnia ponad 100 ludzi i to z pewnoscia doswiadczonych wiec Sony jako wlasciciel albo musialby ich do innych projektow przesuwac albo pogonic.

 

Nie wydaje mi sie zeby Sony zdecydowalo sie na ten ruch bo moze on zaszkodzic im wizerunkowo - jak pisalem GT to silna marka.

 

Jak bedzie czas pokaze - choc nie wroze zeby zeby GT7 pojawilo sie zbyt szybko.

 

Myślę, że nawet jakby to był gniot, to samą marką się sprzeda i oni o tym doskonale wiedzą. Tak łatwo sobie tego nie odpuszczą.

 

 

Gdzies strone czy 2 wczesniej wklejalem wyniki sprzedazy - i GT6 mimo ze marka sprzedalo sie najgorzej w calej serii. Sam fakt ze gra dosc szybko spadla z ceny o czyms swiadczy.

Wiec to powinno im nieco dac do myslenia. Zganianie tego na fakt ze PS3 bylo u konca zywota swojego mysle jest dosc srednim argumentem, jednym z  czynnikow ale nie mozna tym wszystkiego tlumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę, że nawet jakby to był gniot, to samą marką się sprzeda i oni o tym doskonale wiedzą. Tak łatwo sobie tego nie odpuszczą.

BTW. Forza jest aż tak świetna? Chyba będzie trzeba zakupić xklocka

Napiszę Ci tak, dla Forza 3 kupiłem x360, potem dla Forza 4 kupiłem znowu x360, a teraz dla 5 kupiłem xone. Więc tak, jest aż tak świetna :) Aczkolwiek 5 można sobie odpuścić bo jest wykastrowana, przerzucilem się na Horizon 2 i czekam na 6:)

A co do GT, na prawdę nie rozumiem, ze Wam nie przeszkadza dźwięk uderzenia o bandę i reakcja auta... W Forza uderzasz w bandę jest porządny dźwięk, a wyścig kończysz bo auto już sprawne nie dojedzie w czołówce. W GT walisz w bande, słyszysz dźwięk przypominający nie wiadomo co, odbijasz się i jedziesz dalej na hurra:D

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo to takie Star Warsy konsolowego świata. Czasy potęgi i świetności ma za sobą, a teraz każdy liczy w wielkie odrodzenie.

Zresztą marka sprzeda wszystko, już nie raz to udowodniono i nawet jeśli GT7 będzie po prostu GT6 w nowego skórce to i tak będą miliony zysków.

Oczywiście liczę, że tak się nie stanie i naprawdę pokażą na co ich stać.

 

Jednak twierdzenie, że wezmą się do roboty "bo Project Cars jest", nie ma raczej sensu. Dla nich ta gra nie jest aż wielkim konkurentem, tak samo jak nie był Shift, GRID, F1, itd.

Tak, wiem że tamte gry nie były tak dopracowane jak PC, ale chodzi mi o sam fakt. GT jest w swojej własnej lidze, a jedyny konkurent jest na innej platformie, więc to też ich jakoś nie przeraża specjalnie.

Gdyby Forza była PlayStation to wtedy można by liczyć na walkę, ale z samym PC? Aż tak bym tutaj nadziei nie upatrywał.

 

Ja po prostu liczę na to, że PD spojrzy na swoje ostatnie części i stwierdzi, że jednak samochody Standard to pomyłka, a wyłączanie podstawowych funkcji w karierze single player to nie jest dobry pomysł.

Brak efektów pogodowych, niszczenia się samochodów, zużycia opon, paliwa, itd. To przecież wszystko jest w grze, więc dlaczego nie mogę tego mieć w zwykłym single playerowym wyścigu?!

Najwyższa pora również, na dodanie "wyścigowego brudu". Ściganie się to nie lśniące samochody na gładkich jak tafla lodu torach w blasku słońca, z idealnie wypucowanymi bandami, trybunami, pit-stopami, itd. Tutaj ma być syf, tony oleju, spalona guma na torze, obite bandy, walające się części samochodów po torze, itd. Jeśli znów dostaniemy wyścigi w laboratoryjnych warunkach, to nie będzie to dobre posunięcie.

To wszystko jest w prawie każdej obecnej samochodówce, więc warto żeby przyjrzeli się temu jak należy.

 

GT7 ma podobną sytuację jak GT5. Ogromne nadzieje, nowa platforma, nowe możliwości, więc teraz kwestia tego jak to wykorzystają.

Dla mnie GT5 było świetne, ale jednak stagnację i archaizmy dało się już wyczuć wtedy. Więc chyba po tych kilku latach, najwyższa pora na jakieś sensowne zmiany.

Bo jak na E3 zobaczę idealnie wypucowany samochodzik, sunący po idealnie wypucowanym torze, to będę wiedział, że w tej części nic się zmieni, a jak życie pokazało, że tak pewnie będzie.

 

Pozostaje tylko być głupim i mieć tą nadzieję...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do GT, na prawdę nie rozumiem, ze Wam nie przeszkadza dźwięk uderzenia o bandę i reakcja auta... W Forza uderzasz w bandę jest porządny dźwięk, a wyścig kończysz bo auto już sprawne nie dojedzie w czołówce. W GT walisz w bande, słyszysz dźwięk przypominający nie wiadomo co, odbijasz się i jedziesz dalej na hurra:D

 

Juz wyjasniam sa dwie grupy ludzi ci dla ktorych GT (5, 6) to online i ligi - w online dzwieki te same ale za to mozesz wlaczyc uszkodzenia i to nieco zmienia postac rzeczy.

Ci ktorzy sporadycznie graja online i chca zeby offline oferowal takie same mozliwosci chocby dlatego ze ciezko im sie ustawiac, znalezc ekipe - i ci okropnie narzekaja na to ze w trybie dla jednego gracza mozesz woz dowoli obijac (np ja).

Co do dzwiekow uderzen o bande inny woz - to przemilcze - bo ich usprawiedliwianie zalatuje w mojej opinii fanboystwem.

 

Ostanio sporo gralem w GT6 i  zostalo mi pare pucharkow do platyny - mimo wszystkich swoich bolaczek to dobra gra ktora daje sporo funu. Ale nie oszukujmy sie z czesci na czesc oczekiwania rosna tymbardziej ze konkurencja ma to i tamto... jesli  GT pozostanie w miejscu wybiore produkty ktore beda mi bardziej pasowac.

 

To na producencie/wydawcy ciazy sprawdzenie jak duza moze byc potencjalna grupa docelowa i czy to co robia sie sprzeda. Mozna do tego dodac marketing i kreowanie hajpu ale to nie wszystko - bo jesli gra nie przekona graczy to pojdzie w drugi obieg. Jesli produkt nie jest  dostosowany do rynku i konkurencji to moze zostac w tyle... Jesli produkt czyms zniecheci potencjalnego klienta to moze zostac w tyle...

 

Jak bedzie czas pokaze - a swoja droga to ciekaw jestem czy wspomna o GT7 na E3.

 

Zresztą marka sprzeda wszystko, już nie raz to udowodniono i nawet jeśli GT7 będzie po prostu GT6 w nowego skórce to i tak będą miliony zysków.

 

No i to jest jedyne zdanie z ktorym sie nie zgadzam. Patricko GT6 bylo najgorzej sprzedajaca sie gra w serii!!! do czerwca 2014 - sprzedalo sie ledwie 2,340,000 sztuk (dla porownania Tomb Raider w pierwsze 48h osiagnal 1mln sprzedanych kopii...). I raczej ciezko zrzucic to na karb konca generacji. Pomijam fakt ze w maju 2014 jak dostalem gre w prezencie mozna bylo ja kupic za polowe ceny premierowej (100pln), a  sprzedaz mogla byc pozniej lekko podbita tym ze wylaczyli online w GT5.

Smiem twierdzic ze zyski z GT6 byly nizsze od oczekiwanych no chyba ze ludzie kupowali credits do gry za jakiejs koszmarne pieniadze.....

Spojrz tez na to ze GT6 ladowalo bardzo mocno w drugim obiegu, ludzie kupowali wbijali platynke i gonili ta gre...

 

Wiec mysle ze PD/SONY powinni jednak troszke wnioskow wyciagnac. Ale obawiam sie ze nadzieje sa marne bo GT to filozofia... ciekawa ale dosc dziwna i nie do konca mi osobiscie pasujaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I raczej ciezko zrzucic to na karb konca generacji.

Ludzie już byli zapatrzeni w nową generację, nikt nie zwracał uwagi na to się dzieje na starej.

GT6 wyszło w najgorszym możliwym momencie i takie są tego skutki.

Drugie Gran Turismo na każdej generacji to było po prostu dopakowane poprzednie. Pierwsze robiło za taki wstęp, a dopiero w drugim było wszystkiego 2x więcej.

Co prawda tutaj może 2x wszystkiego nie ma, ale gra jest wciąż wspierana i ma dodawane nowe rzeczy, eventy, itd. Do tego poprawili kilka bolączek z GT5, ale niestety kilka również zostało.

Poza tym Ci co bawią się w online na pewno nie narzekają, bo ilość zabawy jaką daje online jest tak ogromna, że mało która gra jest w stanie konkurować.

 

Możemy gadać, marudzić, silić się na jakieś filozoficzne wywody, ale fakt jest taki, że dopóki nie zobaczymy czegokolwiek odnośnie GT7, to niczego nie wiemy jak to wyglądać będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem z kad to narzekanie na GT6 ;) No moze jednak rozumiem, każdy szuka w grze czego innego i odbiera ja po swojemu ...o ile w nią gra w ogóle:) Ja jestem oczywiście upośledzony bo w GT6 grałem i gram cały czas i uważam ze gra jest świetna:)

Nie interesuje mnie singiel choć tez jest wciągający , ciagle wspierany z mnóstwem opcji. Ale fakt to nie zabawa dla mnie. Dla mnie liczy sie online a online i społecznościowy aspekt jest poza konkurencja. Po pierwsze dzięki PD za tysiąc aut łącznie z autami STANDARD!! Jak ktoś odpala grę raz na miesiąc to na te auta nie musi nawet patrzeć. Za to dla zajawkowiczow jeżdżących 2 wyścigi ligowe w tygodniu to opcja dzięki której bez nudy można organizować eVenty przez długie lata:) Dla tego ilośc aut dla niektórych jest tak ważna a dla tych którzy chcą jeźdźca tylko w dopracowanych furach są auta premium. Co do argumentu Pipola to wystarczy włączyć ciężkie uszkodzenia i tyle:) ( w online oczywiście)

Dalej co do przewag GT6 nad GT5 to podstawowa sprawa jest nowy , dokladniejsz FF. Prowdzenie i czucie auta jest dużo lepsze niż w GT5.

Do tego poprawa wizualna zachowań samochodu. Pracujące zawieszenie , samochód pochylający sie do przodu przy hamowaniu, na boki przy skręcaniu , to wszystko zostało ulepszone w GT6. Do tego więcej aut , więcej torów, nawet takie auta VISION dają dodatkowa frajdę:)

Gt6 to świetna pełno prawna gra , żadna tam latka jak twierdza niektórzy. Najlepsza ściganka na ps3 , wystarczy tylko trochę pograć;)

Jak będzie na ps4 .....myśle ze podobnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Jednak twierdzenie, że wezmą się do roboty "bo Project Cars jest", nie ma raczej sensu. Dla nich ta gra nie jest aż wielkim konkurentem, tak samo jak nie był Shift, GRID, F1, itd.

Moim zdaniem grubo się mylisz. pCARS jest teraz głównym konkurentem flagowych serii na obu konsolach. Wystarczy poczytać opinie ludzi którzy spędzili setki jak nie tysiące godzin w GT czy FM.

Ja w GT gram od jedynki i najpierw pierwsza część Forzy była miła odmianą. Niestety później seria zaczęła zjadać własny ogon. Teraz właśnie pCARS zrobiło krok w kierunku w jakim GT powinno pójść dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyjście PC wyjdzie wszystkim na dobre. Bo i Forza 5 jest zdecydowanym krokiem w tył jeśli chodzi o content. Liczę na przebudzenie tak Turn 10 jak i Polyphony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem grubo się mylisz. pCARS jest teraz głównym konkurentem flagowych serii na obu konsolach. Wystarczy poczytać opinie ludzi którzy spędzili setki jak nie tysiące godzin w GT czy FM.

Ja w GT gram od jedynki i najpierw pierwsza część Forzy była miła odmianą. Niestety później seria zaczęła zjadać własny ogon. Teraz właśnie pCARS zrobiło krok w kierunku w jakim GT powinno pójść dawno.

Dokładnie. Moim zdaniem wyjście GT6 na starą generacje to był ogromny błąd, chociaż jak wiadomo społecznościowo przyjęło się bardzo dobrze, bo to w dalszym ciągu bardzo dobra gra.

Jednak jakby przyrównać do poprzedniej części jest to praktycznie obraz pt. kopiuj/wklej z małymi wyjątkami. Serii GT brakuje świeżości, którą właśnie Project Cars wnosi.

Nie wiem kiedy GT7 pojawi się na rynku, ale podejrzewam biorąc pod uwagę w jakich odstępach czasowych wychodziły kolejne części, na pewno nie prędzej niż za 2/3 lata, coś chyba nawet przebąkiwali o 2017...

Do tego czasu PC może spokojnie się zadomowić i przekonać sporą część graczy że czekanie na nowe GT nie musi być aż tak potrzebne, jeśli oczywiście PC będzie wspierane przynajmniej tak jak GT.

Mi osobiście PC daje właśnie to czego brakuje w Gran Turismo, tą świeżość, dynamikę, brak tej strasznej sterylności jaką ma GT.

Jeśli gra nie zostanie "umartwiona" i coś wokół niej się rozwinie to według mnie spora część graczy przestanie czekać z utęsknieniem na nową odsłonę GT.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że Polyphony Digital musi się teraz naprawdę postarać jeśli chodzi o nową część Gran Turismo. Osób ze starej gwardii, która kocha GT i wychowała się np. na 3 albo 4 części jest coraz mniej, a nowi gracze konsolowi (PCtowcy i tak mają swój świat z masą simracerów od zawsze) zobaczą Forzę, Project CARS, wyrobią sobie zdanie jak powinna wyglądać samochodówka i nie kupią GT7 "bo to GT7" :)

 

Liczę, że w serii wraz z 7 częścią zajdą w końcu poważne zmiany. Szczególnie chodzi mi tutaj o sterylność i swojego rodzaju wypranie z emocji wyścigów w trybie single player...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Największym problemem serii Gran Turismo są - o zgrozo - sami jej fani. Sam wliczam się do tego grona. Pomimo, że zdaję sobie sprawę, że kolejne GT (szczególnie edycje na PS3) to wyjątkowo perfidna odcinka kuponów, w dzień premiery stawiam się w sklepie i kupuję w ciemno. Nawet jeśli recenzję nie są zbyt optymistyczne. Polyphony jedzie na samem marce, samochody standard i premium? brak porządnych zniszczeń? odbijanie się od band? Po co to poprawiać, przecież to jest Gran Turismo i w tydzień po premierze i tak będą rekordy sprzedaży. Jedynym pocieszeniem jest nowa generacja konsol. Poly po prostu musi stworzyć nowy silnik graficzny (a może skubnie co nieco od DriveCluba) a to może automatycznie zmienić samą rozgrywkę

 

Więcej nie mam do napisania, ale niech za moje słowa poświadczy fakt, że kupiłem PS2 dla GT4 a PS3 dla GT5

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Po co to poprawiać, przecież to jest Gran Turismo i w tydzień po premierze i tak będą rekordy sprzedaży.

 

No chyba nie do konca skoro - GT6 zaliczylo najgorsza sprzedaz w serii - to ze Ty kupujesz nie oznacza ze wielu innych tak robi. Dane nt sprzedazy i linki do zrodel masz w moich wczesniejszych postach w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie do konca skoro - GT6 zaliczylo najgorsza sprzedaz w serii - to ze Ty kupujesz nie oznacza ze wielu innych tak robi. Dane nt sprzedazy i linki do zrodel masz w moich wczesniejszych postach w tym temacie.

 

 

ale nadal GT6 sprzedało się dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę, że wyszło jak już coraz więcej graczy przechodziło na nową generację co skutecznie zmniejszyło pole zainteresowania.

Nie ukrywajmy też, że część osób potraktowała GT6 jak powinna- jako lifting GT5 i dała sobie spokój z tym tytułem i wolała grać dlaj w GT5/ coś innego. Wypuszczenie zliftingowanej gry na koniec generacji to proszenie się o niską sprzedaż i nic tego zmienić nie mogło... Szkoda, że nie pomysleli o wrzuceniu GT na premierę PS4, wtedy mogłoby być ciekawie... z tym, że zapewne PD potrzebuje kolejny raz sporo czasu na GT i szef PD nie poszedł by a to, żeby wypuścić coś szybko, byle było na nową generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nadal GT6 sprzedało się dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę, że wyszło jak już coraz więcej graczy przechodziło na nową generację co skutecznie zmniejszyło pole zainteresowania.

Nie ukrywajmy też, że część osób potraktowała GT6 jak powinna- jako lifting GT5 i dała sobie spokój z tym tytułem i wolała grać dlaj w GT5/ coś innego. Wypuszczenie zliftingowanej gry na koniec generacji to proszenie się o niską sprzedaż i nic tego zmienić nie mogło... Szkoda, że nie pomysleli o wrzuceniu GT na premierę PS4, wtedy mogłoby być ciekawie... z tym, że zapewne PD potrzebuje kolejny raz sporo czasu na GT i szef PD nie poszedł by a to, żeby wypuścić coś szybko, byle było na nową generację.

 

No czy ja wiem... niestety ani Sony ani PD nie publikowalo ani oczekiwan ani informacji czy gra sprzedala sie dobrze. Biorac pod uwage informacje ktore mowia o niecalych 3mln (choc te nie sa az tak swieze bo z przed roku) to ja tutaj nie widze powodow do dumy, owszem moze produkcja GT6 byla dosc tania i taka sprzedaz byla ok, ale pamietajac placze SqrEnx nad TR i fakt ze zadowoleni byli dopiero po tym jak wydali wersje na PS4 (a 3,4mln bylo watoscia ponizej oczekiwan), to jakos nie widze powodow do dumy z GT6. GT5 po wycieciu funkcji online stalo sie malo zachecajace dla gracza. owszem jesli ktos mial tylko pare eventow do przejachania  i chcial powalczyc o zloty standard a reszte mial  przejechana to luz... Wiec to wymusilo przesiadke.

 

O ile nizszej sprzedazy mozna bylo sie spodziewac to tak jak pisalem nie znamy oczekiwan - a mi wydaje sie ze te mogly byc jednak wieksze od tego ile GT6  sie sprzedalo.

 

GT7 wroze ze nie pojawi sie zbyt szybko - zobaczymy czy na E3 cos powiedza, jesli nic nie powiedza mysle ze mozna spokojnie obstawiac poczatek 2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony się po prostu zajęło PS4 i resztę olali, nie po raz pierwszy zresztą stosowali taki trick. Zapewne woleli by więcej sprzedaży (kto by nie chciał?) ale jeśli potraktujemy GT6 jako lifting to nawet mniej niż 3mln nie jest wynikiem jakimś złym. Moim zdaniem GT6 miało w zasadzie tylko jeden cel: odbić sobie bardzo długi i drogi deweloping GT5, który na pewno pochłonął porządną sumę $. Wiadomo nie od dziś, że łatwo jest właśnie zarobić ponownie wydając nową, ulepszoną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony się po prostu zajęło PS4 i resztę olali, nie po raz pierwszy zresztą stosowali taki trick. Zapewne woleli by więcej sprzedaży (kto by nie chciał?) ale jeśli potraktujemy GT6 jako lifting to nawet mniej niż 3mln nie jest wynikiem jakimś złym. Moim zdaniem GT6 miało w zasadzie tylko jeden cel: odbić sobie bardzo długi i drogi deweloping GT5, który na pewno pochłonął porządną sumę $. Wiadomo nie od dziś, że łatwo jest właśnie zarobić ponownie wydając nową, ulepszoną wersję...

 

Co mieli odbijac? skoro GT5 Prolog to chyba ponad 5mln kopii (przed jeszcze wydaniem pelnego GT wiec tez na tym zarobili) a GT5 to ponad 10mln kopii.

Wiec wydaje mi sie ze na GT5 raczej stratni nie byli.

 

Przy tych liczbach GT6 wypada slabiej niz slabo moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mieli odbijac? skoro GT5 Prolog to chyba ponad 5mln kopii (przed jeszcze wydaniem pelnego GT wiec tez na tym zarobili) a GT5 to ponad 10mln kopii.

Wiec wydaje mi sie ze na GT5 raczej stratni nie byli.

 

Przy tych liczbach GT6 wypada slabiej niz slabo moim zdaniem.

 

stratni może i nie byli ale zawsze to dzięki GT6 zyskali kolejny spory zastrzyk gotówki, którego by nie uzyskali samym tylko wydaniem GT5 complete :)

 

zresztą o czym tu dyskutować- wypuścili 6. to wypuścili, teraz czekajmy na 7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Tym razem nie będziecie musieli czekać tak długo. Gran Turismo zadebiutuje wcześniej.”

 

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być wcześniej niż w '17...

Stawiam więc na 31.12.16.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Yamauchi has confirmed that there will be more premium cars added to Gran Turismo 7". Haha, bedzie "wiecej" aut premium... co oznacza, ze nadal beda tez standardowe. Po co komu te rupiecie rodem z PS2 ? Ani na widoku z wewnatrz nie pojezdzisz, bo drazni, ze wszystkie auta wygladaja tak samo... sa ich setki, ale co z tego, jesli sa takie same.. ani na widoku z zewnatrz, bo jakosc auta rodem z 2000 kluje w oczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ciągle są te narzekania na te standard cars. Przecież, to nie jest główna strona tej gry i tak też nie było z 5 i 6. Myślę, że głównie zajmują się nowymi autami, trasami i fizyką i wolą dać te standardy jako dodatek niż ich nie wrzucać.Trzeba, to potraktować jako dodatek historii aut GT, jak np. Medal of honor z ps3, który miał na płycie medala z ps2. Szczerze, to moim zdaniem jest to plus bo sporo osób na pewno takie auta cieszą. Fajnie jak by dali czysty salon z autami Premium jak to było w 5 a nie mieszać jak w 6. Standardy powinny wylądować w jakimś odległym mniej ważnym kącie w menu i tylko jako dodatek i ciekawostka + opcja wyboru czy chcemy mieszać auta standard np. w karierze i wtedy chyba nikt by już na to nie narzekał. Chociaż trzeba przyznać, że są i standardy, które nie odbiegają wyglądem zewnętrznym od premium jak np. Ruf Yellow bird(w gt6). Dla mnie ważna jest fizyka, nowe auta, grafika(o to raczej można być spokojnym) i najbardziej co wymaga dużej zmiany, to dźwięk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to czemu? O ile w GT5 i 6 jakoś to przełknąłem, to w siódemce taki zabieg będzie totalną pomyłką. Lepiej skupili by się na rzeczach istotnych typu fizyka i DŹWIĘK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×