Skocz do zawartości
dreamtox

Gran Turismo 7

Rekomendowane odpowiedzi

@piotras3:

Problem w tym ze Standardy w GT to nie jest dodatek, ale jak wlasnie nazwa wskazuje standardem bo AI w 95% przypadkow jezdzilo wlasnie takimi autami, jedyny przypadek kiedy wszystkie auta na trasie byly z PS3 to wyscigi JGTC, a tak to naprawde wyglada zalosnie jak na 12-16 aut tylko jedno (twoje) nie pochodzi z PS2... Jeszcze na PS3 mozna bylo to "jakos" przelknac, ale nie na konsoli ktora jest 43x mocniejsza (wg. Sony) od PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, jak się ścigasz to zwracasz uwagę na detale aut? Pomijam brak widoku z kokpitu (wiadomo, dla pasjonatów to faktycznie przeszkoda) ale jeśli emocji na torze tak mało, że przypieprzasz się do aut standard to sugeruję przestać jeździć z AI, dopisać się do jakiejś ligi online i docenić dobrodziejstwa, które niesie różnorodność aut. Wtedy okazuje się, że dla mnogości NSXów, GTRów też można znaleźć zastosowanie, zdecydowanie lepsze możliwości kształtowania eventów. Zresztą każdy podnosi argument o ilości modeli marek japońskich ale nawet po oczyszczeniu z ewidentnych duplikatów i tak ilość aut bije na głowę konkurencję.

 

Ja myślę, że to co pisze Piotras ma duży sens. Wywalenie modeli standard byłoby wielką stratą dla serii i pozbyciem się w zasadzie jej dziecictwa dlatego pewnego rodzaju kompromis (standardy gdzieś na boku ale do swobodnego wykorzystania) jest uczciwym rozwiązaniem. Ja bym poszedł dalej i dodał - zakładam, że małym kosztem (tylko wtedy ma to sens) - kolejne setki aut strandard na korzyść wycieczek po salonach aut w grze. Raj dla układającego eventy a dodatkowo fajna, coraz bardziej kompletna pigułka wiedzy motoryzacyjnej. W pierwszych GT mogłem pojeździć np. Mazdą 323, do której mam ogromny sentyment - teraz jej nie ma. Jeśli w ten sposób wskrzeszą inne auta tego typu, zapełnią salony także autami niekoniecznie wyścigowymi i wzmocnią pod tym względem wyróżnik marki Gran Turismo - ja wprost nie będę mógł się na takie coś doczekać. Oczywiście fajnie by było gdyby takiemu wzbogaceniu towarzyszyło także oddanie (choćby zbliżone) fizyki właściwej np. dla wysokich vanów. Kto dla odmuły nie chciałby pojechać eventu vanów? Amerykański Voyager vs. europejski Sharan? Spokojnie można zrobić z tego jakość a - nie oszukujmy się - PD będzie musiało znaleźć niezawodny wyróżnić serii GT w obliczu tego co się zbliża albo już jest (pCars, AC). 

 

Prawda jest taka, że na oprawę zwracamy uwagę tylko na początku oraz w sytuacji kiedy nie ma niczego innego co absorbuje. Wiadomo, że od gier na nową platformę można wymagać ale trzeba mieć wyczucie i wiedzieć dla jakich kryteriów w samochodówce można przymknąć oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3 sie skonczylo a GT7 to wielki nieobecny :)

Tak wiem jak i wy, ze PD pewnie w pocie czola pracuje nad GT7.... ale obawiam sie ze szybko to sie ono nie pojawi...

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że przeniesiona konfa na Paryż mogła być w dużej mierze podyktowana zapowiedzią jednego z najważniejszych exów.

Z tego co się orientuje to będą się też w tym czasie odbywać jakieś targi samochodowe, także nadzieja jest spora.

Oczywiście aż tak wielkich nadziei sobie nie robie, ale najwyższa pora żeby w końcu cokolwiek powiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że przeniesiona konfa na Paryż mogła być w dużej mierze podyktowana zapowiedzią jednego z najważniejszych exów.

Z tego co się orientuje to będą się też w tym czasie odbywać jakieś targi samochodowe, także nadzieja jest spora.

Oczywiście aż tak wielkich nadziei sobie nie robie, ale najwyższa pora żeby w końcu cokolwiek powiedzieć :)

 

Cokolwiek to ja moge powiedziec:   ;)

 

PD pracuje nad GT7 i wszyscy wykonuja prace najwyzszej jakosci aby dostarczyc swietne doswiadczenie, prace sa na dosc zaawansowanym etapie i ida pelna para, gra ukaze sie jak bedzie gotowa :D :D :D

 

niczego wiecej ponad taki komunikat sie nie spodziewam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to se wiesz co możesz

 

Pograc w GT6 - Tobie tez polecam :) ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carsy lepsze :P

 

Trol :P 

 

A tak serio z pewnoscia inne, no i maja jeden niezaprzeczalny atut i wyzszosc nad GT7 - sa dostepne :D :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo czekam na GT7, Carsy niestety mi nie podeszły ze względu na sterowanie na padzie. Próbowałem wielu konfiguracji jednak czasami miałem problem nawet z jazdą prosto. W poprzednich GT podobało mi się to że można było dostosować sterowanie do swojego poziomu noobizmu i każdy nawet mniej zaawansowany fan ścigałek mógł czerpać radochę z grania. Do tego samo ustawienie schematu było stosunkowo proste. W P.C masz sto suwaków i zwyczajnie nie mam ochoty testować miliona ustawień żeby wreszcie znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo czekam na GT7

 

I pewnie nie tylko Ty. Kwestia jak dlugo sobie poczekasz.... 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wydanie call of Forza już niebawem, a z GT cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie serie mają plusy i minusy. Forza ma ułatwienie dla leszczy pt cofnij sobie czas.

Spokojnie czekamy na GT 7

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie serie mają plusy i minusy. Forza ma ułatwienie dla leszczy pt cofnij sobie czas.

Spokojnie czekamy na GT 7

 

No ja czekam, ale jakikolwiek hajp i podjarka GT7 wygasla. 

Gram dalej w GT6 (nie mam jeszcze PS4), obawiam sie ze GT7 nie bedzie wnosic powiewu swiezosci ktorej tej serii troche potrzeba. 

Coz jak juz kupie PS4 zainwestuje najpierw w pCARS, potem pewnie Assetto Corsa. 

 

GT7 kupie ale z pewnoscia nie na premiere, ale chyba sama ciekawosc nie pozwoli mi kolo tej produkcji przejsc obojetnie - jak i pomimo tego ze GT5 i GT6 mialy/maja swoje bolaczki to jednak pare setek godzin dobrej zabawy mialem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie serie mają plusy i minusy. Forza ma ułatwienie dla leszczy pt cofnij sobie czas.

Spokojnie czekamy na GT 7

 

 

Nie trzeba używać cofnięcia czasu, to nie przymus, natomiast kartonowy model jazdy, brak AI przeciwników to już w GT problem większy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project Cars to nieporozumienie, a GT7 zje go razem z pudełkiem !

Ja już się doczekać nie mogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project Cars to nieporozumienie, a GT7 zje go razem z pudełkiem !

Ja już się doczekać nie mogę. 

 

No jak nie mozesz to bedziesz mial ciezko bo jakichkolwiek informacji o GT7 nie bylo bardzo dlugo a i nie masz zadnej daty premiery.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pewnie za dwa lata może wyjdzie, ale warto czekać i spędzić znowu kilkaset godzin za kółkiem. O ile te troszkę do tego czasu potanieją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×