Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

a jak rozpoznać czy to wersja chinska lub japoniec ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola z Saturna, Poznań. Made in China FOX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyjść z podziwu nad tym co ludzie wyprawiają na tego typu premierach czy innych wyprzedażach, mnie chce ch@#$ szczelić jak w sklepie pod domem są więcej niż 2 osoby w kolejce po bułki ;)

 

(a oczywiście obiegowa opinia wciąż taka że u nas, panie, to kultura, tylko hamerykańce w blak frajdej się zabijają na promocjach)

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie jest żadne bydło, prostaki itp. tylko zwykli zdrowi ludzie w panice, wystarczy jedna osoba która nie wytrzyma i zaczyna się efekt domina

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie jest żadne bydło, prostaki itp. tylko zwykli zdrowi ludzie w panice, wystarczy jedna osoba która nie wytrzyma i zaczyna się efekt domina

Tak sobie tłumacz...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Tarnów konsola w zestawie z AC4 i KSF made in china. Około 50 osób w kolejce, preordery mieli odłożone a luzem 15 sztuk. Byłem 8 i wziąłem ostatni zestaw za 1999 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to przestrzegałbym wszystkich przed dziwnie atrakcyjnymi ofertami na allegro czy innych portalach/forach - bo ze statystyki wynika że parę osób trafiło wadliwe egzemplarze i zapewne niejednemu przyjdzie do głowy próbować upłynnić takiego bubla z zyskiem.

 

edit: już jeden taki agent jest nawet u nas na forum - rzekomo rano walczył w kolejkach, ale teraz jednak sprzedaje, bo mu 20zł zysku zapachniało ;)
 

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM Częstochowa luzik lekki trucht i udało się 2 w kolejce o dziwo starsza babcia mnie chciała łokciami wypchnąć z kolejki, ale szybko ją ustawiłem opcja z AC IV i Killzone wersja Chiny... a ogólnie mam preorder w Sony Center z gwar odbioru do 15 grudnia(Częstochowa) pisać na PW.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z bielskiego MM i mam rękodzieło z chińskiego Foxconna...

Ale wszystko działa...

 

Rozumiem, że to premiera nowej generacji i w ogóle jest niesamowity hype, ale ludzie zachowują się jak stado idiotów...

Ten filmik który zamieściłem, nie oddawał w całości tego co tam się działo - parę osób wypier****ło się na regale z grami, było trochę porozrzucanych pudełek, itp - słowem istna dzicz...

Chyba zrobiłem się za stary na takie "zabawy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjechalem o 9:40 pod MM otwierali od 10 z informacja ze bedzie 100 konsol w wolnej sprzedazy patrze stoi okolo 60 osob staje w kolejce i patrze za siebie a nagle kolejne 60 stoi za mna ale dobra luz ladnie byla kolejka ustawiona utworzyli sklep i wszyscy kulturalnie powoli szli w tej kolejce nie bylo zadnych narwancow co biegli lub sie wpychali do kolejki bez wiekszych szumow i przepychan udalo zdobyc sie konsole :) konsole poszly w jakies 5-10min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniku Bansai gratulacja akcja lepsza niż w niejednym filmie sensacyjnym, a tak swoją drogą za własne pieniądze żeby takie cyrki (zozumiałbym gdyby czarnulki dawali darmo, to nie ukrywam sam bym się skusił) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet czuje sie lepiej niz po jakims filmie sensacyjnym.

 

Lepsze to niz kurier :D

 

KfEKr.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje maleństwo już ustawione i ograne przez chwile. Dziewczynę zaraz puszczam na miasto aby sprawdziła czy jest NFS Rivals a jak nie to biorę ze sklepu sony :)

Killzone d..e urywa graficznie, menu fajne. Konsola się grzeje ale da się wytrzymać.

 

6blw.jpg

 

7we4.jpg

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w niedużym mieście (Stalowa Wola) i myślałem sobie, że nie będzie dużo osób chętnych na ps'a. A jako że nie jestem jeszcze utwierdzony w swojej decyzji, nie brałem dnia wolnego i siedzę w pracy. Teraz w czasie przerwy zadzwoniłem do Media Expert i Pani powiedziała, że cały nakład poszedł w 30 minut! 

 

Dla mnie to szok.. więc i chyba znak, że ps4 jeszcze musi mnie czymś zachęcić żeby olać dopiero co zakupioną trójkę i kurzącego się obok x360. W grudniu mam premię dlatego nie wiem, czy brać kompa/laptopa za 3k czy ps4... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panowie myślicie że te konsole made in china czy made in japan to się czymś różnią, gwarancja jest taka sama , wykonanie myślę że też , nie popadajmy w panikę szukając made in japan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f849cad0b3c8a4f3m.jpg

Piękny zestaw z MM :) :)   :) :) (Preorder)

 

 

Edit: Made in China :)

Edytowane przez Dempsey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier dowiózł :D Czas na granie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Starh z jakiej sieci i Made in ...?

 

@podobno w Chinach mogli sabotować co niektóre modele :D

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten kierownik z MM co mu porozrzucali wszystkie xboxy moze miec tylko pretensje do siebie. Wystarczylo zrobic jakas kolejke wyjsc wczesniej powiedziec co a tak maja co chcieli:) w saturnie tylko chyba kartonowa stojaca reklama doznala uszczerbku na zdrowiu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×