Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie patrzcie na pudełko... u mnie na spodzie jest napis Made In China, na konsoli z tyłu Made In Japan.

Aktualnie ściągam demo trine 2, ale strasznie wolno idzie, mimo że mam neta 30MB/s...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdanskim saturnie we wrzeszczu byla masakra. Ale czasami człowiek sie dopasowuje do tłumu jak chce cos kupic a bieglem jak szalony:) było wesolo i sie udalo.myslę xe byla z setka ludzi a konsol 30.

Slavko, setki nie bylo wg mnie, okolo polowy tego. Konsol byly 32 dla nie preorderowcow z tego co slyszalem, ale gdy widzialem grupe przed wejsciem bylem lekko zaskoczony, pierwsza mysl, ze tu bez szans bedzie. Ale spokojnie poszedlem do kolejki i.. dostalem ostatnia, wprawdzie podstawowa wersja ale akcesoria bez problemu sa dostepne. Za mna moze bylo jeszcze okolo 20 osob. Za to w MM na Grunwaldzkiej postawili ponoc 15 szt luzem i wpuscili ludzi, wiec po kilkunastu sek nie bylo nic. 

Ciekawe jestem jak wygladalo w MM na Matarnii, pracownik 2 dni wczesniej powiedzial by przyjsc na otwarcie sklepu, punkt dziesiata i pytac pracownikow o wydanie, poniewaz mialy nie byc wystawiane (ok 40 szt).

 

Gratuluje wszystkim, ktorzy zalapali sie na premierowe egzemplarze.

 

MM: PS4 1699, pad 269, gry 249

Edytowane przez shark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na pudełko... u mnie na spodzie jest napis Made In China, na konsoli z tyłu Made In Japan.

Aktualnie ściągam demo trine 2, ale strasznie wolno idzie, mimo że mam neta 30MB/s...

 

 

To w końcu jak rozpoznać wersję japońską ? Masakra jakaś:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Center Gdynia , Świętojańska. Z kumplem podeszliśmy pod drzwi 20 min przed otwarciem (10:40) elegancko Pan nas wpuścił , przed otwarciem sklepu , pytanie o Pre-Order i właśnie konsola się dostosowywuje do temperatury w pokoju :D Made in China

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam! Kupiony w Saturnie w Warszawie rzutem na taśmę bo prawie mnie zadeptali. Bundle z Killzone. Dziwne bo w gazetce były 2 gry! Druga z Assasinem. Mało tego nawet na pudełku tam gdzie jest kod jest napisane killzone + Assasin. O co biega? Oczywiscie Made in China :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą złapałem cisnienie  :blink:  W meilu od firmy kurierskiej status - "paczka doręczona do adresata" a przecież konsoli nie dostałem. Okazalo sie że kurier w biurowcu trafił do innego biura i zostawił moją PS4 komuś innemu... No to niezły prezent ktoś dostał  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie dostali pierdolca, ale jednak mi tez sie udzielilo, szybko wskoczylem pod drzwi poki w pelni sie jeszcze nie otworzyly i zaczalem zapierdalac z ok. 30 ludzmi ktorzy tez mieli podobny pomysl pod alejke, bieg na 100 metrow ze skretami, popychanie sie, sporo ofiar po drodze az w koncu swiety gral w zasiegu wzroku i ostatnie 50 metrow. Dolecielismy w ok 15, wszyscy sie wyjebali, w miedzyczasie dobiegla reszta i zaczelismy szarpac PS4, udalo mi sie wyciagnac jedna ze spodu to zaczalem uciekac z innym szczesliwcem, typek wyciagnal telefon, nakierowal na mnie i spytal "to co udalo sie ?" Odpowiedzialem ze tak, bylismy pierwsi przy kasie.

 

I tak oto nabylem swoje PS4. Zalujcie ze nie widzieliscie pracownikow, bali sie na glowna alejke wychodzic w obawie o staranowanie, jeden hardkor z kamera stal i krecil, szkoda mi troche Xboxow 360, byly zaraz obok kupki z PS4, wszystkie Xboxy zostaly rozpierdolone na cala alejke w tym amoku, zdenerwowany kierownik stoiska powiedzial i tu cytuje: "ciekawe kto kurwa zaplaci za te xboxy".

 

Fajny dzien, zachowalem sie jak cebula, nie wiem co we mnie wstapilo, ale dzien spoczko.

 

 

trzeba być niezłym cebulakiem ale śmiesznie to opisałeś :) dobrze, że nie można u nas posiadać broni palnej bo by sie debile pozabijali ...

 

btw szokujące jest dla mnie jak to sony wali ludzi w dupe celowo nie dostarczając tyle konsol ile trzeba. ludzie sami się przez to nakrecają, czekają na drugi rzut. ważne żeby nie mieć czasu się zastanowić że tak na prawdę to nie ma w co grać na tej czwórce. liczy się to, że trzeba wygrać wyścig do półki, dojebać rywalowi z łokcia itp i koniecznie pochwalić sie zdjęciem na forum. ludzie są jednak głupi... żal

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być niezłym cebulakiem ale śmiesznie to opisałeś :) dobrze, że nie można u nas posiadać broni palnej bo by sie debile pozabijali ...

 

btw szokujące jest dla mnie jak to sony wali ludzi w dupe celowo nie dostarczając tyle konsol ile trzeba. ludzie sami się przez to nakrecają, czekają na drugi rzut. ważne żeby nie mieć czasu się zastanowić że tak na prawdę to nie ma w co grać na tej czwórce. liczy się to, że trzeba wygrać wyścig do półki, dojebać rywalowi z łokcia itp i koniecznie pochwalić sie zdjęciem na forum. ludzie są jednak głupi... żal

Może Cię zszokuję, ale to jest chwyt marketingowy. Towar, który jest mało dostępny staje się coraz bardziej pożądany. Przez kilka dni wystarczy nakręcić target, który potem będzie dążył do tego, aby jak najszybciej kupić konsolę, czyli np przy najbliższej okazji, nie odwlekając, bo jest to bardzo trudne do zrealizowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Wałbrzych - otwarcie sklepu godzina 10, byłem z kolegami o 9:25 było już z 30 osób non stop ktoś dochodził, przy otwarciu krat akcje jak wszędzie przechodzenie pod, turlanie się, pełzanie i nie wiadomo co jeszcze. Sprint do alejki a tam rozstawione słupki do kolejki. Nie było PS4 na półce bo bali się bijatyk. Konsol było dla preorderowców i 10 do wolnej sprzedaży. Byłem 13 w kolejce , kolega kupił bo miał preorder. Wracamy do domu  dostałem smsa że konsola czeka do odebrania w euro. Pojechaliśmy i też się udało nabyć. Pracownicy MM byli w mocnym szoku jak zobaczyli to co się dzieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać - chodzi dokładnie o to o czym bartbuks pisał, czyli o to żeby wygenerować atmosferę szału i gorączki. Ktoś tam pisał że gdzieniegdzie ceny były wyższe niż zapowiadane - i co z tego? Skoro ciżba i tak by się o te konsole pozabijała...

 

A z prawdziwie next genowych pozycji jak nie było w co grać tak nie ma(no chyba że ktoś liczy Killzone) bo BF4 i w AssCreeda nie uważam za pozycję prawdziwie next-genowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola zakupiona w Radomiu w ME, o 9 byłem sam jeden pod sklepem ( jedyne miejsce w mieście gdzie jeszcze były preordery i można było kopic konsole na ostatnia chwile) Miałem do wyboru zestaw z KZ albo samą konsole, zdecydowałem się na samą konsole za kwotę 1780zł Zaraz obok mam media markt i tam udałem się po BF4 za 249zł, byłem tam około 9:15 i ludzie stali w kolejce po konsole ale tylko ci z preorderami, na polkach samych konsol nie widziałem, były za to pady w rożnych kolorach po 269zł i kamery po 299 zł były także podstawki ale już nie zwróciłem uwagi na cenę

kfaw.jpg

Plazma 50 cali doskonale ogarnia konsole i BF4 ;)

Edytowane przez Seweryn Bukowski
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAM2123pn_nqhrwqp.png

 

Jaram się! :D

 

RTV Euro AGD, pre-order z sierpnia, made in China, wszystko ładnie działa.

Przy okazji niezły zamęt zrobił się w Euro, kilku gości nie dostało swoich gołych konsol z powodu jakiegoś zamieszania (na wieść o tym, że dostaną 6 grudnia, polecieli szukać szczęścia na mieście) i chcieli się wpraszać z piwem do mnie. :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz mam swoj egzemplarz ;> po 15 bedzie fifa 14 i jedziemyy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn krakow 

Testowiron ma racje, polacy cebulacy.

Odkupilem od goscia za 50 zl konsole w wersji z killzone , ogolnie kosztowala 1899 + te jego 50. Jeszcz jakis dziad ( doslownie , chlop z 60 lat )przy kasie zaczal drzec morde, ze podstawilem dziecko i mu konsole ukradlem. Punkt 9 i otwarcie sklepu ... 9:00,30 - brak konsol, a bylo ich dosc sporo i nawet bundle z kam, drugim padem i killzonem. Ludzie brali ewidetnie na handel. PATOLOGIA. Mi sie udalo wyrwac do zestawu drugiego pada, kam , fife i bf4. Testowalem, KLASA LUDZIE !!

 

Zapraszam do znajomych nick, czarnuchh, pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola zakupiona w Radomiu w ME, o 9 byłem sam jeden pod sklepem ( jedyne miejsce w mieście gdzie jeszcze były preordery i można było kopic konsole na ostatnia chwile) Miałem do wyboru zestaw z KZ albo samą konsole, zdecydowałem się na samą konsole za kwotę 1780zł Zaraz obok mam media markt i tam udałem się po BF4 za 249zł, byłem tam około 9:15 i ludzie stali w kolejce po konsole ale tylko ci z preorderami, na polkach samych konsol nie widziałem, były za to pady w rożnych kolorach po 269zł i kamery po 299 zł były także podstawki ale już nie zwróciłem uwagi na cenę

kfaw.jpg

Plazma 50 cali doskonale ogarnia konsole i BF4 ;)

Nie wygląda na 50 cali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie info jeszcze na temat pochodzenia czrnulek.

 

 

Golasy mada in Japan, Bundle made in China.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Plazma 50 cali doskonale ogarnia konsole i BF4 ;)

Dołączona grafika
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golasy mada in Japan, Bundle made in China.

 

To potwierdzone info, czy po prostu na bazie tego jak ludzie otwierają swoje paki? :)

Bo sporo osób ma golasy i też są Chinole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie info jeszcze na temat pochodzenia czrnulek.

 

 

Golasy mada in Japan, Bundle made in China.

 

Nie jest tak, mam golasa i jest Made in China. Do Polski dotarła partia wymieszanych konsol, w jednym sklepie na palecie potrafiły leżeć obok siebie Made in Japan oraz Made in China, nikt na to uwagi nie zwracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław

Ostatnia sztuka jaka była dostępna w wolnej sprzedaży w całym mieście. Jakoś godzina 12:50.

W RTVEuroAGD. Zestaw z Killzone za 1.999 PLN.

 

I tak do odbioru o 14 jutro, bo zamówienie telefoniczne. Ostatnia w magazynie.

 

Wszystkie możliwe wielkie i małe sklepy obdzwoniłem i wiem, że najbliższa dostawa jest 6 grudnia (Media Markt i Saturn)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzone info, czy po prostu na bazie tego jak ludzie otwierają swoje paki? :)

Bo sporo osób ma golasy i też są Chinole.

 

 

 Aaa nie dopisałem, to był wyniki moich obserwcji. +/- 50szt w kolejce :P zweryfikowaliśmy i akurat wszystkie były tak jak pisałem. Ale to tylko z obserwacji.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat ilości rzuconych sztuk konsoli to tak jak pisali koledzy wcześniej, to jest darmowa reklama dla sony, mało tego może pokarzą ten szał przed MM w wiadomościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizowal ktos 1.51? ciagle mi przerywa wrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×