Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być cicho, a jest słabo. Konsola w tym samym miejscu (nienajlepiej wentylowanym) co slim i wiatrak huczy tragicznie po 30 min grania. Napęd też głośny.Ze sklepu nie da rady niczego ściągnąć

 

 

Nie, wszyscy tylko podziwiają wygląd ;)

Działa płynnie, chociaż menu jest według mnie mało intuicyjnie poukładane i parę opcji by się przydało...

Dzięki za info.  :)  

A to że ciężko coś ściągnąc ze sklepu to nic dziwnego  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie to samo co u bansai. Stałem 10 w kolejce. Kiedy drzwi sie otworzyły biegłem spokojnie i nawet śmiałem sie z tego do momentu kiedy zobaczyłem za sobą 200 typa tratujacych na swojej drodze wszystko i wszystkich. Po kilku sekundach mina mi zrzedla. Te dziesięć osób przede mną rzuciło sie na konsole, które leżały poukładane na ziemi jak rugbiści na piłkę. Impet ich uderzenia na konsole był tak duzy ze jedna wysunęła sie i wtedy nie miałem innego wyjścia jak rzucić sie na jedna i de facto ostatnia sztukę. Nigdy wiecej takich akcji :D

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Skąd masz informację o dostawie 6 grudnia do MM/Saturn? Dziś byłem w MM na bielanach i pechowo zabrakło 4 konsol, żebym się załapał. Z późniejszych informacji wszędzie wynikało, że dostawa ma być w okolicach 15.12, ba w Sony Centre zapraszali mnie na styczeń -_-

Z centrali Media Market z odpowiedzialności na Wrocław. Info pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema dzwonie w Elblągu do Media Expert i pytam się babki : ile konsol było lub ile zostało ?? a babka do mnie : były tylko 2 konsole ...   Masakra dziekuje i do widzenia ;/  Kolejne dostawy RTV AGD 6 Grudnia Mexpert 9 grudnia ..  Jak wrażenia tych którzy dali dziś rade zdobyc to cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na premiere w Media Expert, Avans była 1 osoba, także konsolę można kupić bez problemu jest ich dużo :)

Jakie miasto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Babcia opowiada co sie dzis dzialo, bydlo sie tluklo i bylo luuuuwzwiuuwuwuzududuud

 

@down

W ksiazeczce niczego nie ma o tym?

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie glupie pytanie,ale jaka powinna byc dioda jak gramy w gre?

U mnie swieci sie tak na bialo,i czasami nie powinno na niebiesko? To ma w ogole znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie glupie pytanie,ale jaka powinna byc dioda jak gramy w gre?

U mnie swieci sie tak na bialo,i czasami nie powinno na niebiesko? To ma w ogole znaczenie?

Zależnie od gry i pomysłu developerów ;)

W Killzone świeci się na zielono a jak zejdziesz, to na czerwono...

 

@update - myślałem, że chodziło o diodę na padzie ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie glupie pytanie,ale jaka powinna byc dioda jak gramy w gre?

U mnie swieci sie tak na bialo,i czasami nie powinno na niebiesko? To ma w ogole znaczenie?

niebieskie - przy uruchamianiu, białe - w trakcie pracy, żółte - konsola uśpiona, czerwone - error

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w saturn arkadia ponoc polamali bramki i stratowali tekturowe reklamy tak sie pchali do konsol :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dla tych co kupili i mieli się chwalić, a ostatecznie 2gie "gdzie kupić"...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z ciekawostek powiem wam, ze siedzialem u babki w PZU "w okienku" i zalatwialem ubezpieczenie jak zadzwonil do mnie kurier - odebralem, powiedzialem babce, ze pozniej zalatwimy ubezpieczenie bo teraz musze szybko odebrac paczke, kobieta zrobila oczy jak 5zł i jak wylatywalem z PZU to powiedziala zebym chociaż nr telefonu zostawil HAHAHA :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy a u mnie w kazdym sklepie będą w połowie grudnia... a mówili, że będą, bo preorderów nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińska czy Japońska?

Chińska. Głośniejsza chyba nwet niż PS3 fat. Slima w tych samych warunkach praktycznie nie było słychać. Trzeba szukać nowego miejsca z lepszym przepływem powietrza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z EURO, kamera, dwa pady, killzone made in japan, fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z EURO, kamera, dwa pady, killzone made in japan, fart.

gdzie to sprawdzic te made in  ? ;)

 

mam moja z chin , fuck

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością z Japonii jest lepsza niż z Chin,bo w kraju kwitnącej wiśni elementy skladały fachowe małe żółte rączki za 2 dolary, a w Chinach małe żółte rączki z ulicy za 2 centy,co oczywiście przekłada się na cenę.Już widzę niedługo aukcje na allegro,"Made in Japan" i przebicie na cenie:) Ludzie....przestańce nakręcać się na te bzdury :blink: .Sorry za offtop,pozdrawiam.

Edytowane przez horned-viper
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuje komuś kto w Saturnie w Galeri Krakowskiej oddał mi konsolę bo miał w ręce 3, to chyba kolega którego przewrócili na pudełka. Ogólnie ludzie bydło odwalili, miałem w rękach juz konsole to jakisc gosciu sie zaczal szarpac i ochroniarz kazał mu oddać, przeciez sie nie bede bil z dzieciakiem. Najlepsi byli handlarze co zony poprzyprowadzali i kolegow i po 4-5 konsoli kupowali i sie jeszcze klocili ze im ktos podkradl 6...paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością z Japonii jest lepsza niż z Chin,bo w kraju kwitnącej wiśni elementy skladały fachowe małe żółte rączki za 2 dolary, a w Chinach małe żółte rączki z ulicy za 2 centy,co oczywiście przekłada się na cenę.Już widzę niedługo aukcje na allegro,"Made in Japan" i przebicie na cenie:) Ludzie....przestańce nakręcać się na te bzdury :blink: .Sorry za offtop,pozdrawiam.

 

tez mam chinska a nie widze probemu zeby z chinskiej zrobic japońską i sprzedawać bo niby lepsza sony musiało zadbać zeby sie ładnie sprzedały w europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuje komuś kto w Saturnie w Galeri Krakowskiej oddał mi konsolę bo miał w ręce 3, to chyba kolega którego przewrócili na pudełka. Ogólnie ludzie bydło odwalili, miałem w rękach juz konsole to jakisc gosciu sie zaczal szarpac i ochroniarz kazał mu oddać, przeciez sie nie bede bil z dzieciakiem. Najlepsi byli handlarze co zony poprzyprowadzali i kolegow i po 4-5 konsoli kupowali i sie jeszcze klocili ze im ktos podkradl 6...paranoja.

Ja też wziąłem 2 na start i oddałem potem jakiemuś dziadkowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Tarnowie w MM ustawili ładnie kolejkę, ogłosili że było 13 konsol (ja byłem ok 10-ty) i że nie ma ich na sklepie tylko na magazynie i na stoisku koleś przyjmuje zamówienia. jak podnieśli kratę to wszyscy ładnie poszli po kolei (takim szybszym kroczkiem) i się ustawili w kolejce przy kompie na którym koleś pytał pojedynczo jaki zestaw, drukował zamówienie i trzeba było podejść sobie pod magazyn gdzie wydawali :). kulturka i spokój, oprócz jednego rudego brodacza co na chama przeszedł obok wszystkich i się ustawił w kolejce niedaleko mnie. zaraz go zaczęli zaczepiać że bez kolejki, że cham, a ten (ewidentnie myślał że mu się upiekło do tej pory) głupia mina i "no co? no co? i co z tego?". ale każdy przed kogo się wepchał po kolei go przestawiał dalej za siebie i chyba ostatecznie nie dostał konsoli :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×