Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

 Skąd masz informację o dostawie 6 grudnia do MM/Saturn? Dziś byłem w MM na bielanach i pechowo zabrakło 4 konsol, żebym się załapał. Z późniejszych informacji wszędzie wynikało, że dostawa ma być w okolicach 15.12, ba w Sony Centre zapraszali mnie na styczeń -_-

Ja dzisiaj zaszedłem do Avansu i koleś z działu konsol zapraszał na następną dostawę 7-ego(sobota),dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czytam dzisiaj cały temat i tak mnie podkręciliście że taka myśl zakiełkowała mi w głowie a jakby opędzlować swoją konsolke z grami, dołożyć i kupić ps4. Wróciłem do domu i mi przeszło stwierdziłem że kupię sobie w przyszłym roku na prezent urodzinowy. A wracając do tłumów  ludzi w sklepach, rozpychaniach itp. Pamiętam jak dziś kiedy w Warszawie otwierali Blue City przy zachodniej. Otwierali tam jakiś sklep chyba Euro AGD. Pomyślałem że przed wykładem wstąpie z ciekawości, super promocją było dvd za 89 zł jakiejś znanej firmy. Byłem 30 min przed otwarciem z 5 m od wejścia głownego . Jakieś 5 min przed otwarciem tłum zaczął napierać tak, że stwierdziłem że nie wytrzymam,  jeszcze chwila i wyszedłbym ze zgniecionymi jajkami. Przeprosiłem grzecznie (był problem z wydostaniem) i poszedłem na koniec kolejki. Sklep się otworzył, to co ujrzały moje oczy nie zapomnę do końca życia, po prostu bydło. Ludzie rzucili się w pierwszej kolejności na dvd w końcu było w super promocji. I wiecie co jak już zabrakło tych firmowych (bodajże Panasonic) to ludzie brali po 89zł wszystkie firmy jakie były na stanowisku (typu WIWA  itp). Ci co nie załapali się na dvd zaczeli brać co popadnie z półek. Finał był taki że jak wszedłem do sklepu po kilku minutach , a następnie poszedłem w stronę kas to półki były niemal wyczyszczone. Od tamtej pory powiedziałem sobie dość robienia ludzi w ch..ja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszedłem na otwarcie MM w Toruniu o godz. 8.40. było około 20 osób i co chwile schodziły się nowe, łącznie było około 40 osób. Przed otwarciem wyszedł kierownik i zaprosił wszystkich z preorderem na spokojne odebranie konsol w sklepie. Nam kazano ustawić się w kolejkę przy informacji gdzie będą wydawane konsole. Wiele osób wpychało się w kolejkę ale nie było tragedii. Po 15 min pracownik przynosi ostatnie 3 konsole, ja byłem akurat 3 w kolejce. Przyniósł 2 największe zestawy i jedną gołą konsole. 2 osoby przede mną wzięły 2 zestawy a dla mnie został golas. Ucieszony zgodziłem się na golasa, po czym pracownik skanuje pudło i przeprasza mnie bo konsola jest zarezerwowana... Udałem się do Media Expert ale nie dostali żadnych konsol. Pojechałem do AVANS, byłem 5 min po otwarciu. W sklepie pusto i leżą 3 konsole. Wyszedłem z golasem i przedłużona gwarancją na 3 lata : ) Made in China 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Nareszcie w domu  :) Po konsolę pojechałem po godzinie 9 do Avansu. W środku praktycznie puściutko, panowie przynieśli mi z zaplecza konsolę, na którą pre-order złożyłem na początku listopada. Bez stresu, nerwów i niepotrzebnego podniecania się. Na minus - dostępne były tylko 2 gry - Knack i Killzone za 279 zł (!) : O

 

Aktualizacja zrobiona, ale zalogować się oczywiście nie można.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh w koncu mam konsole, oczywiscie problem GODZINE GODZINE Spędziłem w rtv euro agd zanim mi konsole wydali mimo, że była opłacona, jakiś problem mieli z wydaniem i jeszcze do mnie kierownik ze dzisiaj moge jej nie dostać.... zaczalem akcje i jakoś konsole mogli wydać bez problemu. Teraz sciagam update potem instalka killzone i jazda :biggrin:\

 

no i mam chińczyka ;) 

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o info dla tych co kupili dzisiaj grę, czy w kilzone shadow fall PL da się ustawić język angielski. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było na premierze w Katowicach: 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o info dla tych co kupili dzisiaj grę, czy w kilzone shadow fall PL da się ustawić język angielski. Z góry dzieki

Da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam, jeden jedyny egzemplarz z euro agd w gemini park w bielsku i zaraz zaczynam gre!post-22271-0-90027700-1385748420_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednemu nie zaprzeczycie. Konsolę dostali tylko ci co biegli :)

Albo Ci, którzy mieli pre-ordera lub znajomego na stoisku z konsolami :)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wziąłem 2 na start i oddałem potem jakiemuś dziadkowi ;)

a mi jakis dziad robil sceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Ci, którzy mieli pre-ordera lub znajomego na stoisku z konsolami :)

 

 

Tak, no wiadomo. Ale mówiąc o sprzedaży bezpośredniej w sklepie wychodzi na to, że buraki konsole mają, a kulturalni ludzie muszą czekać do 6 grudnia na następną dostawę. Pytanie tylko po co kulturalni ludzie w ogóle szli pod te sklepy. Jeśli nie możesz na chwilę stać się burakiem to nie masz szans w tym kraju o coś zawalczyć. Przynajmniej tak to wygląda po dzisiejszych wydarzeniach. Zresztą nie tylko dzisiejszych. Takie coś powtarza się co jakiś czas.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, no wiadomo. Ale mówiąc o sprzedaży bezpośredniej w sklepie wychodzi na to, że buraki konsole mają, a kulturalni ludzie muszą czekać do 6 grudnia na następną dostawę. Pytanie tylko po co kulturalni ludzie w ogóle szli pod te sklepy. Jeśli nie możesz na chwilę stać się burakiem to nie masz szans w tym kraju o coś zawalczyć. Przynajmniej tak to wygląda po dzisiejszych wydarzeniach. Zresztą nie tylko dzisiejszych. Takie coś powtarza się co jakiś czas.

No niestety ale masz rację - inaczej się nie da, ale nie każdy tez potrafi stać się burakiem...

A, że zaczyna się sezon świąteczno-sprzedażowy, to takich scen będzie więcej :/

 

A tak poza tematem - większość z nas ma konsolę a i tak produkuje posty na forum, zamiast cieszyć się z nowej generacji :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, no wiadomo. Ale mówiąc o sprzedaży bezpośredniej w sklepie wychodzi na to, że buraki konsole mają, a kulturalni ludzie muszą czekać do 6 grudnia na następną dostawę. Pytanie tylko po co kulturalni ludzie w ogóle szli pod te sklepy. Jeśli nie możesz na chwilę stać się burakiem to nie masz szans w tym kraju o coś zawalczyć. Przynajmniej tak to wygląda po dzisiejszych wydarzeniach. Zresztą nie tylko dzisiejszych. Takie coś powtarza się co jakiś czas.

To zależy od polityki sklepu. Niektórzy kierownicy MM/Saturna byli na tyle kumaci, że całkiem słusznie robili kolejki do pracownika, który wydawał pozwolenie na odebranie towaru z magazynu. Szło się do pracownika, potem do magazynu i do kasy. Kultura. Za to w innych marketach się tym nie przejęli. Wystawili 20 sztuk na palety i niech się dzicz bije o konsole. Ta niemiecka kompilacja powyżej mówi wszystko. Żenada. Do póki ktoś myśli, to nad takim wariactwem da się zapanować. Przynajmniej nikt nie bije się o pudełka. Choć i tak obuwie sportowe przydało się by jako pierwszemu dolecieć do pracownika :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, no wiadomo. Ale mówiąc o sprzedaży bezpośredniej w sklepie wychodzi na to, że buraki konsole mają, a kulturalni ludzie muszą czekać do 6 grudnia na następną dostawę. Pytanie tylko po co kulturalni ludzie w ogóle szli pod te sklepy. Jeśli nie możesz na chwilę stać się burakiem to nie masz szans w tym kraju o coś zawalczyć. Przynajmniej tak to wygląda po dzisiejszych wydarzeniach. Zresztą nie tylko dzisiejszych. Takie coś powtarza się co jakiś czas.

Tak, no wiadomo. Ale mówiąc o sprzedaży bezpośredniej w sklepie wychodzi na to, że buraki konsole mają, a kulturalni ludzie muszą czekać do 6 grudnia na następną dostawę. Pytanie tylko po co kulturalni ludzie w ogóle szli pod te sklepy.

Mogli zanaczyć, że premiera jest "for burak only". Kulturalni zostaliby w domu. Idąc dalej tym tokiem myślenia, PS5 nie dostaniesz, jeżeli komuś nie dasz w mordę, a PS6 nie dostaniesz, jeżeli kogoś nie odstrzelisz.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale masz rację - inaczej się nie da, ale nie każdy tez potrafi stać się burakiem...

A, że zaczyna się sezon świąteczno-sprzedażowy, to takich scen będzie więcej :/ a i tak produkuje pos

 

większość z nas ma konsolę a i tak produkuje posty na forum, zamiast cieszyć się z nowej generacji :P

 

 

Ja bym grał do rana w Resoguna, ale są pewne ograniczenia czasowo-miejscówkowe, o których nie specjalnie mam ochotę pisać ;) W każdym razie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do konsoli. Gry zrobiły na mnie super wrażenie. Mam PC, który potrafi odpalić wszystko na maxa, a jednak takich efektów jak w Resogunie, czy takiej szczegółowości jak w Killzone to ze świeczką szukać na PC. Tylko żeby nie wszczynać znowu wojenki, proszę. Po prostu to jest inne granie, inna generacja gier nas czeka, a PS4 aż drży żeby pokazać więcej. Ja to czuję. To co mamy teraz to jest pisane na kolanie a i tak wgniata w fotel. Świetna konsola, szybka, cicha, piękna, dopracowana mimo początkowego softu, któremu trochę jeszcze brakuje, ale to dopiero początek, wszyscy to wiemy. To będzie piękna generacja i ja to czuję, bo już trochę tych generacji mam na karku.

 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie sie zalogować do PSN? Grafika i płynność w Killzone miażdży :)

Nie mogę sie doczekać Destiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tn_PB290001.jpg

 

 

Udało się. W Gliwicach (saturn- europa centralna) było kulturalnie, ale z obiecanych 29 konsol dla ludzi okazało się, że jest tylko 10.

Na początku był taki wałek, że pierwsze 4 osoby dostały zestaw ACIV+KZ za 1899 zł, czyli 100 zł taniej, dopiero potem się kierownictwo zorientowało. Widziałem jak babka nawet sprzed sklepu praktycznie gościa zgarnęła, że ma dopłacić 100 zł... nie wiem czemu gość się zgodził. Ja się na zestaw nie załapałem, więc kupiłem golasa i dwie gry.

Całość działa super, mam zestaw Made In China- słyszałem, że parę osób dorwało Japońce, ale nie widziałem na własne oczy.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednemu nie zaprzeczycie. Konsolę dostali tylko ci co biegli :)

Tak, ale ja szedłem i miałem w ręku, ale uznałem "po cholerę komuś odbierać, mam preordera, dostanę go w tą sobote, walić to, biorę KZ "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łomży, w Euro RTV AGD na 9 rano sprzęt nie dojechał. Po 15 już było cacy :biggrin:

Z rana byłem kompletnie sam, a jak odbierałem po 15 to usłyszałem, że jestem drugą osobą która odebrała.

 

4344afd35f.jpg42a4763d59.jpg

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×