Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem w Lublinie przed MM no i... masakra, widząc wszystkich biegnących tylko się zaśmiałem. Pojechał więć do EURO na Orkana i powiedzieli mi, że mają 10 w wolnej sprzedaży tylko, że od 13 beda sprzedawać, chodziłem więc po galeri okolo 11:50 kupiłem konsole nie bijąc się o nią z nikim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie najważniejsze że działa bo z duszą na ramieniu odpalałem, tym bardziej jak zobaczyłem "Made in china" Fox. I jeszcze przy pierwszym odpaleniu pasek miga na niebiesko :) aż mi się gorąco zrobiło.

 

Ps, udało mi się już kupić killzona na allegro za 170pln

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bansai story made my day ;p

 

Patrzac po filmikach co sie dziwic niech sie zabijaja jak chca zawsze to jakas "przygoda" dostal od kogos z lokcia podczas przepychanek, inni wola poczekac te pare dni. Ktos w Olsztynie pod media stal? chcialem dzis zajechac sprawdzic czy cos tam zostalo ale sie rozmyslilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie info jeszcze na temat pochodzenia czrnulek.

 

 

Golasy mada in Japan, Bundle made in China.

 

Bez takich :) Informacja wyssana z palca mam czystą konsole i jest to sztuka u kitajców zrobiona China :)

Edytowane przez Dempsey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrane kulturalnie w saturnie :) killzone+Assasin. Mialem pre-order. Wyszlo 1900 zl bo saturn rozdawal pre ordery za zlotowke na facebooku. Swoja droga nie szkoda wam troszke 200 zl, Ci co kupowali za 2 tys z jedna gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizowal ktos 1.51? ciagle mi przerywa wrrr

U mnie aktualizacja bez problemu. Miałem tylko kłopot z wpisaniem się do PSN.

Swoją konsolkę z AC i KZ kupiłem w Zielonogórskim MM. Konsol było 10 szt, oczekujących więcej. Trzeba było trochę powalczyć ale udało się ;) .

Generalnie prawie każdy obiecuje sobie że nie będzie robił trzody i spokojnym krokiem podąży po konsolę, niestety tak się nie da. Gdy przychodzi chwila otwarcia, budzą się w każdym zwierzęce instynkty. Też padłem tego ofiarą :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrane kulturalnie w saturnie :) killzone+Assasin. Mialem pre-order. Wyszlo 1900 zl bo saturn rozdawal pre ordery za zlotowke na facebooku. Swoja droga nie szkoda wam troszke 200 zl, Ci co kupowali za 2 tys z jedna gra?

Szkoda, no cóż trudno się mówi u mnie maxymalnie do 17 kurier być powinien. Chyba zaraz klocka walne ;XXXXX

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Testowiron ma racje, polacy cebulacy.

Wiesz, że w innych krajach było to samo? Prawo dzungli i kto pierwszy ten lepszy?

 

Wczoraj dostałem telefon od kumpla, który pracuje w media expert, "będą jutro PS4, odstawić jedną pod ladę?", oczywiście! Zachodzę dziś po 10 na luzaka do sklepu, przekraczam wejściowe drzwi i już słyszę jak sypią się kvrwy itp. Podchodzą do kasy, jest kilka osób, wszyscy z pianą na mordzie, mówię "xboty robią jakiś zmasowany atak na premierę Nadkonsoli". Niestety, okazało się, że paleta, która miała przyjechać do sklepu, gdzieś się "zagubiła", prawdopodobnie została wysłana do innego sklepu. Preorderowcy ostro w(pipi)ieni, bo zostali z ręką w nocniku. Teraz siedzę i czekam na telefon ze sklepu, bo "mają nadzieję, że konsole dziś do nich trafią". Beka dobra.

 

Po drodze miałem rtveuro, byłem tak około 11, konsole były, ale już zostały sprzedane, najlepsze jest, że kilka dni temu informacja była taka, że konsole będą, ale dopiero po godzinie 14:00 będzie można kupić, fajnie.

 

Gratulacje i miłej zabawy z PS4, ja nadal czekam na tel. ale nadzieja powoli wygasa, nie pozostało nic innego jak odpalić multi w TLoU, a może i skuszę się na Dragons Crown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wrazenia? Ktos odpalał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszyscy tylko podziwiają wygląd ;)

Działa płynnie, chociaż menu jest według mnie mało intuicyjnie poukładane i parę opcji by się przydało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba zaczynają się problemy z PSN, zalogowany jestem, ale od pół godziny nie mogę odpalić PS Store, a szkoda, bo chciałem coś zassać, jakieś demko FIFY czy coś.

Na razie ściągnąłem demo Trine 2 i pełną wersję FLOWER, bo miałem zakupiony jeszcze na PS3. Sklepik chodził wcześniej bez problemu, teraz lipa. Ktoś już sprawdzał tę opcję zdalnego downloadu, bo myślę jakby tu wydać komendę ściągania z poziomu przeglądarki na Pececie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba byc burakiem zeby tak sie rozpychac jak ci .......i biegac jak oszolom po sklepie,brak slow.Ja wolalem dogadac sie ze sprzedawca dwa dni wczesniej i miec z glowy stania i przepychania sie z tym plebsem.Jest to zenujace a chwalenie sie tym na forum ze sie biegalo po sklepie haha to jeszcze bardziej.Ja bym tak nie potrafil zle bym sie czul z tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam bylem w euro Tesco w Lublinie i dopoki nie zarejestrują w systemie to konsoli nie dostane spytalem sie czy juz dotarly sprzedawca ze cos tam przyszlo i cisza... Grrrr i czekam dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na premiere w Media Expert, Avans była 1 osoba, także konsolę można kupić bez problemu jest ich dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście na śląsku chyba jeszcze nie każdy wie, że w Katowicach są dwa saturny. Duży w SSC gdzie było bydło, oraz drugi Saturn w galerii katowickiej. Malutki i otwarty od 9 tam tez sie udalem i spokojnie kupilem konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba byc burakiem zeby tak sie rozpychac jak ci .......i biegac jak oszolom po sklepie,brak slow.Ja wolalem dogadac sie ze sprzedawca dwa dni wczesniej i miec z glowy stania i przepychania sie z tym plebsem.Jest to zenujace a chwalenie sie tym na forum ze sie biegalo po sklepie haha to jeszcze bardziej.Ja bym tak nie potrafil zle bym sie czul z tym.

 

Bez przesady, takie wydarzenie jest raz na 7 lat. Przynajmniej będzie co wspominać przy kolejnej takiej akcji na premierę PS 5 :) I po co od razu wyzywać od buraków, plebsu etc. skoro takie sytuacje mają miejsce na całym świecie i (prawie) każdy z uśmiechem na twarzy to odbiera? 

 

EDIT:

Ehh nie spojrzałem kto napisał ten komentarz. Niepotrzebnie odpowiadałem...

Edytowane przez dreamtox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wrazenia? Ktos odpalał?

A jak wrazenia? Ktos odpalał?

Miało być cicho, a jest słabo. Konsola w tym samym miejscu (nienajlepiej wentylowanym) co slim i wiatrak huczy tragicznie po 30 min grania. Napęd też głośny.Ze sklepu nie da rady niczego ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław

Ostatnia sztuka jaka była dostępna w wolnej sprzedaży w całym mieście. Jakoś godzina 12:50.

W RTVEuroAGD. Zestaw z Killzone za 1.999 PLN.

 

I tak do odbioru o 14 jutro, bo zamówienie telefoniczne. Ostatnia w magazynie.

 

Wszystkie możliwe wielkie i małe sklepy obdzwoniłem i wiem, że najbliższa dostawa jest 6 grudnia (Media Markt i Saturn)

 

 Skąd masz informację o dostawie 6 grudnia do MM/Saturn? Dziś byłem w MM na bielanach i pechowo zabrakło 4 konsol, żebym się załapał. Z późniejszych informacji wszędzie wynikało, że dostawa ma być w okolicach 15.12, ba w Sony Centre zapraszali mnie na styczeń -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis po 40 minutowym czekaniu na otwarcie sklepu dorwalem swoje ps4  :yes: Najlepsze bylo to ze w sklepie byly tylko dwie sztuki! Ogolnie na cala Norwegie bylo 900 sztuk reszta poszla w preorderach.

1424417_10202021504492889_1477038451_n.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, takie wydarzenie jest raz na 7 lat. Przynajmniej będzie co wspominać przy kolejnej takiej akcji na premierę PS 5 :) I po co od razu wyzywać od buraków, plebsu etc. skoro takie sytuacje mają miejsce na całym świecie i (prawie) każdy z uśmiechem na twarzy to odbiera? 

 

EDIT:

Ehh nie spojrzałem kto napisał ten komentarz. Niepotrzebnie odpowiadałem...

Zachowania typu bieganie po sklepie i darcie mordy,itp to dla ciebie normalne?A to inna sprawa jak dla ciebie to standard....dla mnie to buractwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BezyBezy

Chińska czy Japońska?

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowania typu bieganie po sklepie i darcie mordy,itp to dla ciebie normalne?A to inna sprawa jak dla ciebie to standard....dla mnie to buractwo

 

A z Ciebie taki VIP, że w garniturze przyszedłeś po konsolę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×