Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

@up mam taki sam kolor mebli xD 

 

A tak w ogóle jedno pytanie...czy bez tego day-one patch na konsoli będize można normalnie grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się że trzeba było pędzieć do sprzedawcy aby dostać konsolę. W Warszawie na Bemowie zrobiliśmy listę (pierwsze 30 osób) i kierownik sprzedaży o niej wcześniej wiedział. Chołota rzuciła się oczywiście do szaleńczego biegu i tratowała wszystko i wszystkich ale to jej nic nie dało. Sprzedawca poprosił o listę i według niej wydawał sprzęcik. Wielki szacun :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą złapałem cisnienie :blink: W meilu od firmy kurierskiej status - "paczka doręczona do adresata" a przecież konsoli nie dostałem. Okazalo sie że kurier w biurowcu trafił do innego biura i zostawił moją PS4 komuś innemu... No to niezły prezent ktoś dostał :)

nie rozumiem. Jak ktos mogl popelnic taki blad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie na stronę Sklepu Sony online, PS4 bez gier kosztuje 1592,6 zł z VAT z bezpłatną wysyłką ale brak na stanie.

Edytowane przez beniuasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zapraszam do znajomych mój nick czerstwychleb ;) na chwile obecna moge pograć po sieci w KZ:SF o ile sieć wytrzyma... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he dobre tylko ze jedna z tych czarnulek to makieta z kartoniku :P

He he no faktycznie dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia, bo nie za bardzo mialem czas grac przez przygotowania do jutrzejszego rajdu - jest płynnie, jest ślicznie. Gry nie zwalniaja, a do tego wygladaja oblednie w porownaniu z tym co bylo na PS3 (mowie na przykladzie AC4) :) Patrzac na ekran mam wrazenie ze to przyzwoity PC, a nie konsola .. ;)

 

Pad jest ok, fajny "feeling" .. gałki chodza z fajnym oporem. Sama konsola wykonana raczej tandetnie w porownaniu do PS3 FAT .. ten plastik jakis taki tani. Cwanie ukryli power oraz wyjmowanie plyty … co ja sie naszukalem jak odpalic konsole :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czytam dzisiaj cały temat i tak mnie podkręciliście że taka myśl zakiełkowała mi w głowie a jakby opędzlować swoją konsolke z grami, dołożyć i kupić ps4. Wróciłem do domu i mi przeszło stwierdziłem że kupię sobie w przyszłym roku na prezent urodzinowy. A wracając do tłumów  ludzi w sklepach, rozpychaniach itp. Pamiętam jak dziś kiedy w Warszawie otwierali Blue City przy zachodniej. Otwierali tam jakiś sklep chyba Euro AGD. Pomyślałem że przed wykładem wstąpie z ciekawości, super promocją było dvd za 89 zł jakiejś znanej firmy. Byłem 30 min przed otwarciem z 5 m od wejścia głownego . Jakieś 5 min przed otwarciem tłum zaczął napierać tak, że stwierdziłem że nie wytrzymam,  jeszcze chwila i wyszedłbym ze zgniecionymi jajkami. Przeprosiłem grzecznie (był problem z wydostaniem) i poszedłem na koniec kolejki. Sklep się otworzył, to co ujrzały moje oczy nie zapomnę do końca życia, po prostu bydło. Ludzie rzucili się w pierwszej kolejności na dvd w końcu było w super promocji. I wiecie co jak już zabrakło tych firmowych (bodajże Panasonic) to ludzie brali po 89zł wszystkie firmy jakie były na stanowisku (typu WIWA  itp). Ci co nie załapali się na dvd zaczeli brać co popadnie z półek. Finał był taki że jak wszedłem do sklepu po kilku minutach , a następnie poszedłem w stronę kas to półki były niemal wyczyszczone. Od tamtej pory powiedziałem sobie dość robienia ludzi w ch..ja.

 

Zdrowe podejście do tematu. Są ludzie którzy wiedzą jak zrobić z innych zwierzęta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tak opiszę swoją historię z rtv euro agd, to był mój ostatni zakup w tym sklepie, wolę kupić gdzieś drożej, dalej niż u nich. Złożony preorder we wrześniu opłacony przelewem odebrany w sklepie przy Tesco w Lublinie, pozniej zrobiony przelew reszty pieniędzy czyli 1899zł +100zł preorder wszystko. Odwiedzam dzisiaj sklep po 14 tak jak dostalem wiadomość ze po 14 do odbioru, oczywiście pracownik oczy i mówi, że coś tam przyszło ale nie moge dostać konsoli bo nie wprowadzono do systemu.... no myśle spoko poczekam... pojechałem do dpd wysłałem paczkę wracam do nich ;) I pytam około godziny 16 czy już w końcu jest konsola, pracownik odpowiada że on nie umie z preorderami się bawić to trzeba do kierownika... skierowana mnie do kierownika kierownik zaczął sprawdzac w komputerze i oczywiście problem czy przelew czy gotówka bo on nie wie.... w koncu po 20 minutach znalazl ze oplacone... myślę spoko w końcu dostane konsolę i się zaczeły schody... że dzisiaj konsoli mogę nie dostać bo mialem zrobiony preorder ale źle wystawiony rachunek, informatycy już nie pracują... zacząłem robić raban, że mnie to nie obchodzi mam zapłacone, konsola czeka na magazynie i tylko mam odebrać!! Postekał przy komputerze, paru pracowników się przewijało coś kombinowali, dzownili do centrali itd cuda i akcje odprawiali.... Spędziłem tam w sklepie ponad godzinę...... w końcu otrzymałem konsolę i słowa... Dziękuje za cierpliwość... To jest śmiech na sali.... Traciłem nerwy... czas..... to był mój ostatni zakup w rtv euro agd
Cały plus z sytuacji, że konsola działa :) I w końcu jest u mnie w pokoju :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co sie dzieje na przecenach ciuchów - laski mało sobie oczu nie wydrapię za kieckę za 50zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tak opiszę swoją historię z rtv euro agd, to był mój ostatni zakup w tym sklepie, wolę kupić gdzieś drożej, dalej niż u nich. Złożony preorder we wrześniu opłacony przelewem odebrany w sklepie przy Tesco w Lublinie, pozniej zrobiony przelew reszty pieniędzy czyli 1899zł +100zł preorder wszystko. Odwiedzam dzisiaj sklep po 14 tak jak dostalem wiadomość ze po 14 do odbioru, oczywiście pracownik oczy i mówi, że coś tam przyszło ale nie moge dostać konsoli bo nie wprowadzono do systemu.... no myśle spoko poczekam... pojechałem do dpd wysłałem paczkę wracam do nich ;) I pytam około godziny 16 czy już w końcu jest konsola, pracownik odpowiada że on nie umie z preorderami się bawić to trzeba do kierownika... skierowana mnie do kierownika kierownik zaczął sprawdzac w komputerze i oczywiście problem czy przelew czy gotówka bo on nie wie.... w koncu po 20 minutach znalazl ze oplacone... myślę spoko w końcu dostane konsolę i się zaczeły schody... że dzisiaj konsoli mogę nie dostać bo mialem zrobiony preorder ale źle wystawiony rachunek, informatycy już nie pracują... zacząłem robić raban, że mnie to nie obchodzi mam zapłacone, konsola czeka na magazynie i tylko mam odebrać!! Postekał przy komputerze, paru pracowników się przewijało coś kombinowali, dzownili do centrali itd cuda i akcje odprawiali.... Spędziłem tam w sklepie ponad godzinę...... w końcu otrzymałem konsolę i słowa... Dziękuje za cierpliwość... To jest śmiech na sali.... Traciłem nerwy... czas..... to był mój ostatni zakup w rtv euro agd

Cały plus z sytuacji, że konsola działa :) I w końcu jest u mnie w pokoju :)

Ja tez bralem w tym Euro dzisiaj ok 12 godziny. Siedzialem tam do ok 14 bo jakies zawirowania z ratami były.... konsole byly caly czas do odbioru ja mam preorder z konca wrzesnia i wsio ok ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu oszustwo ze strony pracownika... matko swięta co za kretyni tam pracują i kretyni nimi rządzą... nigdy więcej nie zrobie zakupów w żadnym rtv euro agd.... dzisiaj jeden Pan też miał problem z tabletem, na gwarancji mu padł i dostał odpowiedz z serwisu zwrot gotówki lub wymiana na inny o nie gorszych parametrach, a oczywiście sklep euro mu problemy robi... poradziłem mu, żeby zgłosił to do rzecznika praw konsumenta, przy kierowniku to powiedziałem... kierownik nawet słowem się nie odezwał... 

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Media. Po otwarciu rolet mimo kolejki nastąpił totalny brak zasad. Każdy leciał przed siebie. Mi się nie udało. Na szczęście mojej drugiej połówce udało się w Saturnie;-) Konsola zajebista, a Killzone wygląda świetnie. Nie wyobrażam sobie jak deweloperzy "ogarną" konsolę i gry będą wyglądać za 1-2 lata.

post-3166-0-74739100-1385799484_thumb.jp

Edytowane przez moulder
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś tą połówkę zasypać kwiatami, ofc. jak skończysz z konsolą <lol>

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dała radę;-) Teraz jest na uczelni, więc męczę Killzona;-)

 

powinieneś tą połówkę zasypać kwiatami, ofc. jak skończysz z konsolą <lol>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam , co poniektóre relację, to się cieszę, że mieszkam w tak zadupnym kraju jak Dania.  Ktoś pisał, że w Norwegii było tylko 9 sztuk, co dziwne, bo u mnie w GameStopie przyszło około 50 osób, do których wykonano telefon, z zapytaniem, czy w ogóle chcą przyjść  i odebrać o godzinie 0:00 . Była kulturalna kolejka , chipsy i cola , dla znudzonych czekaniem , a ci co po otwarciu byli ostatni dostali jakieś koszulki na pocieszenie, a ci którzy w pierwszy miesiąc od zaczęcia preorderów go zrobili dostawali losowe gadżety , ja np koszulkę black flag , także będę ten dzień bardzo miło wspominać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he dobre tylko ze jedna z tych czarnulek to makieta z kartoniku :P

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Og%C3%B3lnie/Event-Dorwij-PS4-przed-premier%C4%85/td-p/20010663

Witaj! czyli nie ma tak naprawdę po co iść do M,M tarnowskiego ;/ pytałęś może kiedy ma być nowa dostawa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja was wszystkich nienawidzę  :beee:

Spokojnie, AC 3 mnie zawiódł, B4 nie trawię , na Killzone poczekam aż wyjdzie z dodatkami jakies dlc pewnie będą, CoD Ghosts też z jakimiś dlc. Nie widzę sensu brać ps4 na premierę a kasa jest.Mam 2 konsole,mało czasu i trochę zaległości.Ogram to zobacze.Ze znajomych to tylko Warga 13 się szarpnął chyba tylko. 

P.S.  Jak wyjdzie Far Cry 4 to biore w tym samum dniu na pniu.Cena jest jak Mroczek w  Szekspirze , nie gra roli :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOOM_MACHINE - Ale w duzym mesice? Ja mieszkam w miescie ktore ma 10000 ludnosci, dobrze nawet ze chociaz 8 tych konsol przyslali. Ale kulturka to byla :) Kawke i ciastka ze sklepu nam dali :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, AC 3 mnie zawiódł, B4 nie trawię , na Killzone poczekam aż wyjdzie z dodatkami jakies dlc pewnie będą, CoD Ghosts też z jakimiś dlc. Nie widzę sensu brać ps4 na premierę a kasa jest.Mam 2 konsole,mało czasu i trochę zaległości.Ogram to zobacze.Ze znajomych to tylko Warga 13 się szarpnął chyba tylko. 

P.S.  Jak wyjdzie Far Cry 4 to biore w tym samum dniu na pniu.Cena jest jak Mroczek w  Szekspirze , nie gra roli :-)

no fakt szarpnąłem się okropnie:)a myślałem,że w tym roku wszystkie większe wydatki za  mną,auto,remont itd.Battlefield 4 jest zajefajny,wygląda pięknie:)kupuj i gramy,trochę znajomych się skusiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z tych Wróżbitów którzy negowali sprawdzone doniesienia o małym zatowarowaniu sieciówek siedzi teraz w domu bez konsoli i obgryza paznokcie z nudów. Ciekawe też ilu z nich teraz tutaj pisze o bydle i beznadziejnym zachowaniu ludzi którzy wdzierali się do sklepu i tracąc na chwile odruchy człowieczeństwa biegli na złamanie karku do palet z konsolami. Życie już takie jest że trzeba się czasem umieć rozpychać łokciami, kto nie chce tego robić, musi zadbać o plan alternatywny. Nie było to absolutnie żadnym wyczynem. Napisałem na FB durny wpis że oddam 0,5 Jacka Danielsa za namiar na kogoś z MM kto odłoży mi konsolę. Po jednym dniu miałem numer do 3 osób w trzech różnych miastach. Swojego bundle'a odbierałem o 12:00, co dziwne w tym sklepie nadal na regałach stało 5 golasów i 2 bundle KZ + AC pomimo tego że był otwarty już 3 godziny, zapewne dzięki temu że był mocno na uboczu a w centrum miasta było więcej innych sklepów z elektroniką. Po drodze przy okazji załatwiania różnych spraw widziałem co działo się pod MM i Saturnem na Śląsku, widziałem tam wiele rozczarowanych twarzy, podobnych do tych z filmików wrzucanych ciągle na youtube'a, spokojnie w skali kraju można ich liczyć w tysiącach, tylko dowodzi słuszności Kill'a który szacował popyt na poziomie > 100.000szt. Kto nie robił nic wmawiając sobie i innym że na pewno wystarczy dla wszystkich musiał chyba mocno kiedyś uderzyć się w głowę. Nie wiem czy ta lekcja nauczy Was aby nie snuć historyjek i przemyśleń które później okazują się być wyssanym z palca u nogi nic nie wartym stekiem bzdur. Mam nadzieję że tak bo mi się już ulewa od czyszczenia forum z wpisów fanów Tarota. W jednym mogę się zgodzić, Polska to nie USA i nie wszyscy mogą pozwolić sobie na zabawkę za 2.000, skoro jednak mamy takie g*wniane średnie wynagrodzenie to tak samo g*wniane było zatowarowanie w naszych sklepach. Peace!

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×