Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej beczki to ciekawe czy by się dało zamienić kolory podświetlenie z białego na niebieski podczas pracy konsoli a biały przy rozruchu. Niby szczegół ale o wiele lepiej by się konsola prezentowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ps3 bylo wtedy stereo

Ee no jakie stereo ? Mam ustawione na wiele wyjsc bo czasami gram tylko na samym TV i wtedy idzie dzwiek po HDMI a czasami wlaczam kino domowe i wtedy dzwiek idzie przez optyk do ampli i mam 5.1..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu nie przyjmowania plyty do napędu. Wczoraj po inicjalizacji konsoli było już ok. Włączam dzisiaj konsole po pracy aby sobie zagrać a tu znowu to samo nie przyjmuje płyty. Normalnie szału można dostać całą noc i dzień byla wyłączona i znowu to samo. Macie pomysł o co tu chodzi. Wadliwy napęd, źle złożenie a może jakieś sterownki. Tak czy tak pozostaje serwis na święta i ogrywanie plusowych gier. A mam pytanko czy mogę wystąpić o zwrot kasy do Media markt?

O radzicie co załatwię szybcie reklamację z tytulu gwarancji, ustawy czy serwis pram?

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne ze konsola wylanczyla sie po 30 sek ? Wczesniej znacznie szybciej bylo.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Pewnie przesyłała dane do chmury...

Ee no jakie stereo ? Mam ustawione na wiele wyjsc bo czasami gram tylko na samym TV i wtedy idzie dzwiek po HDMI a czasami wlaczam kino domowe i wtedy dzwiek idzie przez optyk do ampli i mam 5.1..

Jak konfigurowałeś wyjście dźwięku, to wybrałeś najpierw optyka i to przez niego leci 5.1 a po HDMI masz właśnie stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne ze konsola wylanczyla sie po 30 sek ? Wczesniej znacznie szybciej bylo.

A konkretnie to o o Ci chodzi??

Nie kumam-sama się wyłączała szybciej a teraz wolniej?

:shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o to że konsola długo się włącza. Czas między nadciśnieniem guzika a realnym wyłączeniem się konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Od kilki dni meczy mnie pewien problem z PS4 a konkretniej przy uruchomieniu Fify 14 nie moge odpalic jej za pierwszym razem gdyż wyskakuje mi bład "Nie można uruchomnić aplikacji. (E-FFFFFFF)  na niebieskim tle
gra zazwyczaj zaskoczy za 3,4 razem ale zdarzało sie tak ze musiałem wyciągnąć płyte i wsadzić z powrotem by gra sie włączyła. Z BF4 nie mam tego problemu. Wiec raczej napęd jest ok. Miał ktos taki przypadek i jak sobie z nim radzic?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wstrzymuje się z kupnem ps4.Za mało gier na start, tak naprawdę tylko Killzone SH daje rade, a reszta to kotlety odgrzewane na oleju z nie pierwszego tłoczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sporo sie tutaj pisze o problemach z połaczeniem internetowym. Też mam taki problem i jak dotychczas nie doszukałem sie rozwiązania. Chodzi mianowicie, że moja ps4 w ogole nie chce sie połączyć z netem. Przez dwa dni próbowałem po wi-fi, po kablu, a nawet u sasiada. Zawsze jest to samo - przechodzi przez ustwienia sieci, a przy testowaniu niepowodzenie. Jeden raz tylko dało sie jakoś połączyc, zaktualizowało sie oprogramowanie i znowu  lipa = brak połączenia z internetem. Nie da się zalogować do PSN, Store i całej reszty. Byłbym wdzieczny za pomoc, pozdrawiam.. Internet oczywiście sprawny, laptop, ps3 bez zastrzeżeń.

Edytowane przez MrPunkier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zauważył że do konsoli po wyłączniu dostarczany jest prąd? U mnie słychać cicho bo cicho ale jednak że pracuje zasilacz, nie wiem czy się martwić tym czy nie w ps3 tego nie słychać. Przy okazji wczoraj po wyłączeniu z 10 razy mialem sygnał wysuwania płyty. Tak jak by ktoś naciskał na przycisk. Duchy:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z napędem. Otóż uruchomilem ps4 pierwszy raz ale napędu mi nie wysuwa. Gdy klikam na strzałkę po przeciwnej str power jest tylko dźwięk a napęd stoi w miejscu? Co to moze byc?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety rownież należę do grona pechowcow dotkniętych awaria napędu w PS4. Objawy takie same jak u innych: wysuwanie płyty w trakcie gry, a następnie brak możliwości jej włożenia i dźwięk silniczków wysuwajacych płytę, mimo ze nie ma jej w napędzie. Wyglada to na powszechna dosyć usterkę - zgłaszają ja użytkownicy z Polski (choćby bloger nrgeek na YT), jak i wiele zgłoszeń można znaleźć na amerykańskim forum PS4). Podobno usterki nie da sie naprawić i konsole są wymieniane. Moja jutro jedzie do serwisu PRAM. Dam znac jak wróci, ale sadze ze to dopiero w nowym roku...

Szkoda, bo przez ponad dwa tygodnie konsola pracowała bez zarzutu - mam ja od dnia premiery.

Pozdrawiam szczęśliwców cieszących sie sprawna PS4 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem odnosnie trofeow . Zdobylem dwa w killzone i jeden w playroom, lecz ani na ps4 ani na aplikacji na moim fonie nie mam tych trofeow.. nie zsynchronizowaly sie czy co?? jak to mozliwe?;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem odnosnie trofeow . Zdobylem dwa w killzone i jeden w playroom, lecz ani na ps4 ani na aplikacji na moim fonie nie mam tych trofeow.. nie zsynchronizowaly sie czy co?? jak to mozliwe?;o

 

Żartujesz sobie?

Same z siebie się nie zsynchronizują.

Wejdź na "Trofea" na konsoli i wtedy powinny się zacząć synchronizować.

...chyba że masz Plus'a i konto ustawione jako podstawowe to możesz ustawić automatyczna synchronizację codziennie o ustalonej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chcialem wl plusa na te 14 dni ale musze koniecznie podac kod karty kredytowej.. a niestety takowej nie posiadam ;  /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chcialem wl plusa na te 14 dni ale musze koniecznie podac kod karty kredytowej.. a niestety takowej nie posiadam ;  /

Wystarczy zwykła debetowa/płatnicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś ustawić aby ściągało z normalną prędkością kiedy konsola jest włączona a nie tylko w stanie uśpienia?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zwykła debetowa/płatnicza.

Jesteś pewien?A jaki to kod karty debetowej wpiszesz-pin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien?A jaki to kod karty debetowej wpiszesz-pin?

Moja karta płatnicza Visa Electron z mBanku ma z tyłu kod (już od lat takie dają) i nie jest to karta kredytowa. Działa z PSN jak również z PayPal'em ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transakcje w internecie nie są weryfikowane kodem PIN tylko CVV2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien?A jaki to kod karty debetowej wpiszesz-pin?

 

 

Transakcje w internecie nie są weryfikowane kodem PIN tylko CVV2

 

 

...jemu chodziło bardziej chyba o to że jeszcze niektóre karty płatnicze (nie debetowe inie kredytowe które nie maja możliwości transakcji internetowych) nie posiadają kodu CVV2 z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×