Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie pracuje w KZ4, ale też i np BF4 miewa swoje momenty. Jest to chyba ustawione na kombinację nagrzanie układu x zapotrzebowanie na energię, wszystko po to by się nie przegrzało przypadkiem. Niestety, ale widać też na necie filmiki ludzi którzy mają autentycznie bezgłośne konsole i albo to jest kwestia lepszego dopastowania układu albo oni mają klimę w pokoju a my nie :/ 

Teoretycznie nie powinienem się przejmować do momentu kiedy sprzęt pracuje normalnie, ale wnerwia mnie poczucie że coś tam pracuje mocniej niż powinno.

U mnie w NBA 2k14 jest wprawdzie ciszej niż w KZ4 ale też potrafi mocniej pobuczeć, szczególnie podczas powtórek. Sama akcja na parkiecie nie męczy znacząco konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pocieszyliscie u mnie podczas NBA wyje glosno (Gram w nocy moze dlatego mi sie tak wydaje). W KZ nie gralem. Ogolnie albo konsola jest sporo glosniejsza od PS3 albo z moja jest cos nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kevcio z NBA jest znosnie, z KZ ma się wrażenie że szykuje się do startu i zaraz odleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens się przejmować tym wyciem konsoli, postawiłem swoją na czterech nóżkach dzisiaj, każda po 4cm, tak żeby powietrze mogło swobodnie przepływać także i pod powierzchnią konsoli i mniej się wkręca niby na obroty. Sprawdzałem w Battlefield 4 gdzie jest bardzo znośnie, głośność mocno poniżej tego co miałem w PS3 Slim - a dodać należy że moja slimka jest bardzo głośna w stosunku do pozostałych z którymi miałem do czynienia a pracuje normalnie ponad 3 lata.

 

Gdyby to jednak był okres letni, to pewnie mielibyśmy o co bić pianę bo przy ponad 25 stopniach w pomieszczeniu i relatywnie wilgotnym powietrzu ilość padniętych konsol może się drastycznie zwiększyć. Prawda jest też taka, że nigdy nie stwierdziłem w stosunku do swojej czarnuli że jest gorąca.

 

Jeszcze pytanie... Wasze konsole są poziomo czy pionowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem 3 dni temu ps 4. Wybrałem 2 gry. Fife 14 i call of duty ghost. Fifa w trybie manager ma czasami lagi... i nie wiem dlaczego. Soft i gra zaktualizowana. W call of duty tylko widac maly skok w intro. Poza tym przy odpalaniu i w głównym menu ps4 widac czasami przy przechodzeniu do innych funkcji, nie jest to plynne. Mozw ktoś miał podobny problem i moze cos mi doradzić. Czekam na opinie. Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To konsola - tu nie podkręcisz sprzętu czy nie wymienisz karty graficznej na nową. Raczej niewiele można w tym przypadku doradzić - jak widać klatkowanie czy spadki framerate to nie tylko domena PC. Weź pod uwagę, że te pierwsze gry to naprędkie porty z PC klecone w ciagu kilku miesięcy, więc optymalizacji nie ma to żadnej - ważne że gra w ogóle działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez sensu isc i reklamowac sprzęt? KKupilm go w Niemczech mam 4 lata gwatancji. Poza tym zapomnialem ze kumpel ma te same gry i zero kLatkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie konsola laguje a zwyczajnie tryb wyświetlania TV jest jakiś dziwny i nie wygląda to najlepiej... Jakieś inne objawy? Mocniejsza praca wentylatora? Zbytnie nagrzewanie w momentach lagów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam ps4 i momentami tlo ma lekki lag. Gdy przechodze z folderu do folderu rrównież. Praca ps4 jest ok.cicho.a temperatura jeat moim zdaniem dobra jak na czas gry. Gra nie laguje caly czas.sa momenty ze biegne pilkarzem mam 3 sekundowy lag i mogw rozegrac caly mecz a czasami mam kilka takich sytuacji podczas jednej rozgrywki.chyba to nie wina tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grasz online czy offilne?

Imho poczekaj kilka dni, to nie PS3. PS4 ma kilka funkcji działających totalnie w tle (downloading, instalacja, etc.) i w grze może coś przyciąć, jeżeli akurat konsolka zaczyna kilka GB przerzucać z miejsca na miejsce ;)

Mi się pierwszego dnia Killzone przyciął dokumentnie na jakieś 10s. Też już chciałem panikować. Więcej się nie powtórzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem w pobierane i nic nie pobiero. Hmm mam caly czas połączenie z internetem. Moze to mieć wplyw?

Poza tym mam tak od paru dni. Odkąd kupilem konsole. Innym nie klatkuje. Aktualizacje pobrame. Wiec nie wiem. Klatkuje mi nawet menu główne ps4. Tak jakby momentami procek nie ogarnial. Wiec nie tylko podczas gry mam ten objaw

Moze dam jej miesiąc. Jak bedzie tak dalej to gwaranja. Ciesze sie ze w Niemczech ja kupilem. Tutaj maja inne podejście do klienta niz w Pl. Specjalnie doplacilem 70 euro zeby miec 4 lata gw. Wiadomo ze to konsola i bd uzywal ja czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu miałem dziwną sytuacje  :mellow: Grałem w fife i gdy postanowiłem  ją wylączyc ( zamknac aplikacje) przytrzymujac przycisk mialem tylko niebieski ekran. Po nacisniecu go moglem wyjsc do menu ale z kolei nie moglem za pomoca poda tez wylaczyc konsoli ( brak opcji tylko niebieski ekran) Sprobowalem przyciskiem od konsoli...niestety ps4 nie chciala sie wylaczyc  ( pulsowala na bialo) Pomoglo  dopiero wylączenie listwy. Spotkal sie ktos z tym problemem ? 

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w BF4 miłem przycięcia podczas strzelania z pistoletu oraz karabinków snajperskich, wiec myslałem że mam problem z trigerami, teraz już jestem pewien że to nie jest wina pada, te przycinanie jest raczej związane z wyswietlaniem obrazu na ekranie Tv, zaobserwowałem mianowicie że jeśli leże na ziemi i staram się obkręcić w jakimś kierunku to obraz zaczyna drżeć taj jakby zaczynał klatkować, pozatym na kiedy strzelam i używam celowników do przybliżenia także obraz jakby tracił płynnośc lub jak mijam sie z kims jesteśmy blisko to tez obraz drży...nie wiem więc czy te anomalie są związane z Tv czy raczej wadą konsoli... 
P.S najbardziej widoczne jest to na duzych mapach (duży podbój)

Edytowane przez rufusss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, kupiłem wczoraj o 21 pakiet dwóch stołów do gry Pinball Arcade, Zapłaciłem, na maila przyszło potwierdzenie... ale tych stołów nie mam w grze, mam tylko napisane że moge kupić dwa packi jakieś, w tym ten jeden co już kupiłem, no i że mogę grać w TRIAL.. Patrzyłem w PSS i jest napisane że ZAKUPIONO... co z tym zrobić ? jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas grania w Fifa14 konsola 3 razy wyłączyła się sama podczas meczu. Po wyłączeniu restartuje się i uruchamia tryb bezpieczny. Po sprawdzeniu systemu plików konsola uruchamia się w normalnym trybie i można grać. Zdarzyło się to wczoraj w bardzo krótkich odstępach czasu. W przeciągu 40 minut konsola wyłączyła się 3 razy, potem było w porządku. Przed tym zdarzeniem grałem może około godzinkę. Konsola postawiona na półce, z każdej strony ma około 50 cm wolnej przestrzeni, położenie poziome. Konsola pracuje cicho. Czy ktoś coś poradzi? Zastanawiam się czy nie oddać w Saturnie z tytułu niezgodności towaru z umową (do 6 miesięcy od zakupu przyjmuje się z urzędu, ze sprzęt posiadał wadę ukrytą), tylko na pewno nie mają na wymianę od reki. Nie wiem czy nie lepiej poczekać z miesiąc albo dwa i wtedy do nich uderzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, kupiłem wczoraj o 21 pakiet dwóch stołów do gry Pinball Arcade, Zapłaciłem, na maila przyszło potwierdzenie... ale tych stołów nie mam w grze, mam tylko napisane że moge kupić dwa packi jakieś, w tym ten jeden co już kupiłem, no i że mogę grać w TRIAL.. Patrzyłem w PSS i jest napisane że ZAKUPIONO... co z tym zrobić ? jak żyć?

To powiem ci  że bardzo dziwna sprawa.Ja kupiłem i zainstalowałem bez problemu.Popatrz,poszukaj,posprawdzaj.Oczywiście kupiłeś na swoim europejskim koncie?Chodzi mi o to że ja kiedyś na PS3 kupiłem na USA PSS i na Eu ich nie miałem,nie wiem jak teraz jest na Ps4,ale też nie będe ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoły się pobiera jako osobne aplikacje.

Reklamować ... powodzenia życzę. Zakupy są nie reklamowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoły się pobiera jako osobne aplikacje.

Reklamować ... powodzenia życzę. Zakupy są nie reklamowalne.

Zgłoś do sony błąd przecież dostałeś maila potwierdzającego zakup.

Można reklamować zakupy w psn. Poszukaj na stronie sony.

 

http://pl.playstation.com/home/news/articles/detail/item293189/Centrum-Obs%C5%82ugi-Klienta-PlayStation/

 

Zadzwoń i zgłoś problem.

Edytowane przez lindworm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę oddawał PS4 do serwisu z powodu nie działającego lewego analoga DS4. Wolałbym wymienić tylko pad, ale jeśli bedą ode mnie żądać całego zestawu (PS4 + DS4) lub jeśli na miejscu w sklepie wymienią mi cały zestaw, to jak mam sie do tego przygotować, tak aby usunąć ze starej konsoli wszystkie dane mojego konta PSN, aby potem móc zainstalować bez problemu na nowej konsoli stare konto w PSN ? Nie interesują mnie rzeczy typu dzielenie kont, priorytetem jest bezpieczeństwo danych i mozliwość zalogowania się na stare konto na ew. nowej konsoli. (czy w przypadku PS4 też można zarejestrować na jednym koncie PSN dwie konsole jak w przypadku PS3 ?)

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę oddawał PS4 do serwisu z powodu nie działającego lewego analoga DS4. Wolałbym wymienić tylko pad, ale jeśli bedą ode mnie żądać całego zestawu (PS4 + DS4) lub jeśli na miejscu w sklepie wymienią mi cały zestaw, to jak mam sie do tego przygotować, tak aby usunąć ze starej konsoli wszystkie dane mojego konta PSN, aby potem móc zainstalować bez problemu na nowej konsoli stare konto w PSN ? Nie interesują mnie rzeczy typu dzielenie kont, priorytetem jest bezpieczeństwo danych i mozliwość zalogowania się na stare konto na ew. nowej konsoli. (czy w przypadku PS4 też można zarejestrować na jednym koncie PSN dwie konsole jak w przypadku PS3 ?)

Chyba zartujesz ze bedziesz wymienial cala konsole z powodu pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mi konsola zrywa polaczenie wifi, po wybudzeniu konsoli z trybu czuwania tak jakby karta sieciowa sie wogole wylaczyla w konsoli i nie wylapuje zadnych sygnalow wifi, dopiero po

zresetowaniu jest wszystko ok i tak jest za

kazdym razem ,jak budze konsole z trybu czuwania. Reklamowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tez tak mam, to wymaga patcha albo zmiany gdzies w ustawieniach konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×