Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy jesli oddaje sprzęt na gwarancje do wymiany to muszę oddać cały zestaw razem z gra czy jak ? Czy sama konsole jak jest wadliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos mial i moze poradzil sobie z problemem dzwieku wpadajacego trofeum?

Pojawia sie pasek po lewej ale nie ma charakterystycznego dzwieku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując gry przez PSS na PS4 nie można ich potem odsprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos mial i moze poradzil sobie z problemem dzwieku wpadajacego trofeum?

Pojawia sie pasek po lewej ale nie ma charakterystycznego dzwieku :/

Też nie mam,ale żeby wszyscy mieli takie problemy to świat byłby nudny...,zobacz wcześniejsze posty i ciesz się,że to tylko taka pierdółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh

No oby tak zostalo bo plytką tez kilka razy plulo :)

Na razie gram w asasyna i spokoj...i oby tak zostalo

Mam nadzieje ze wszystkie te bledy mlodosci poprawia przy nastepnej wiekszej latce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że to czułość przycisku do ejectowania jest problemem i że można ją spokojnie regulować z poziomu biosu. Tyle tylko, że dopóki SONY nie puści łatki która we wszystkich konsolach taką regulację wprowadzi to masa sprzętów może przez taką durnotę odpaść.

Nie ma co owijać kota w bawełnę, to tak jakbyście załóżmy non stop trzymali palec na 'wysuń' w napędzie w komputerze - nie ma wałka, żeby za ktorymś razem szlag nie trafił.

Martwi mnie niedopracowanie softu pod tym kątem. Po drugie, SONY chyba już raz wprowadziło istotniejsze zmiany w biosie konsoli. Chodzą słuchy, że przed updatem 1.51 i 1.52 sprzęt pracował ciszej - rzadziej wkręcając się na wyższe obroty. Być może firma chcąc uniknąć więcej przegrzań i defektów zmieniła widełki wentylatora?

Moja czarnula też pracuje głóśniej po tym update. Nie ma jeszcze tragedii ale niejednokrotnie niepotrzebnie wogóle odpala wyższe obroty. Przy zimnym starcie słyszę leciutku wentylek jak przyłożę ucho albo jest ekstremalnie cicho, a jestem na 100% pewien że z początku nie słyszałem absolutnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm konsola trochę glośno chodzi w trakcie grania w KZ czy NBA2k14 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? KZ ze swoją grafiką i ilością elementów trójwymiarowych wciska z konsoli na dzień dzisiejszy ostatnie poty.

Aż strach pomyśleć co będzie za parę lat jak studia nauczą się pisać porządnie na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? KZ ze swoją grafiką i ilością elementów trójwymiarowych wciska z konsoli na dzień dzisiejszy ostatnie poty.

Aż strach pomyśleć co będzie za parę lat jak studia nauczą się pisać porządnie na PS4.

Czy ostatnie to nie wiem, ale z pewnością korzysta z wielowątkowości i potrafi używać zasobów PS4 należycie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra robiona na start konsoli pod dużą presją czasu? I firmware i gry potrzebują czasu na "dotarcie się". Nie wierzę że jest na tyle zoptymalizowana żeby efektywnie wykorzystać zasoby konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Po jakimś czasie zauważyłem też, ze konsola stała sie glosniejsza troszke. Nie jest to dla mnie żaden problem poniwaz nadal jest bardzo komfortowo pod względem głośności pracy ale faktem jest ze zauważalnie wzrosła czestotliwosc włączania wentylatora.

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rok reklamujesz w Sony a w drugim roku użerasz się że sklepem w którym kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra robiona na start konsoli pod dużą presją czasu? I firmware i gry potrzebują czasu na "dotarcie się". Nie wierzę że jest na tyle zoptymalizowana żeby efektywnie wykorzystać zasoby konsoli.

To co piszesz, że wyciska ostatnie soki ?

 

Z PS3 TLOU wyciskał ostatnie soki, KZ4 potrafi korzystać z konsoli lepiej niż dajmy na to BF4 czy NFS:R ale zapas pewnie jeszcze spory pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak by to wyglądało jakbym kupił w mm w niemczech lub na gamestop.de ? 

Pakujesz i odsylasz? W Niemczech przyjaznie podchodza do klienta, a nie jak w Polsce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak kupie w niemieckim mm to w polskim mm normalnie przyjmą jako drugi rok gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz, że wyciska ostatnie soki ?

 

Z PS3 TLOU wyciskał ostatnie soki, KZ4 potrafi korzystać z konsoli lepiej niż dajmy na to BF4 czy NFS:R ale zapas pewnie jeszcze spory pozostaje.

napisał że wyciska ostatnie soki poprzez słabą optymalizację, na która nie było czasu, bo gra musiała być gotowa na premierę konsoli. 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak kupie w niemieckim mm to w polskim mm normalnie przyjmą jako drugi rok gwarancji ?

Kupilem w niemieckim Deichmannie buty, a w polskim oddalem, wiec tutaj tez nie bedzie chyba problemow.  Co prawda kase, bo modelu nie mieli takowego w polsce, ale moglem kaske lub inne buty w tej cenie. :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm KZ mam nadzieje pierwsze soki wyciska,niepodoba mi się że wentylator tak głośno pracuje :( w mojej ocenie NBA2K14 wyglada lepiej i jakby ciszej wszytsko chodziło.Czekam na gry od Santa Monica czy Naughty Dog :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×