Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które mają problemy z konsolą lub z padem ( odklejająca się gumka ). Czy wasza konsola została zakupiona w dniu premiery, lub kilka dni po premierze do 6 grudnia ??? Ja mam konsolę z drugiej fali dostaw, czyli z soboty 7 grudnia i działa prwidłowo. Oglądałem obudowę i nie ma przebarwień a gumki na padzie są idealne, nie wyrzuca płyt i nigdy się nie zawiesiła.

Edytowane przez Fiaam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają problemy z konsolą lub z padem ( odklejająca się gumka ). Czy wasza konsola została zakupiona w dniu premiery, lub kilka dni po premierze do 6 grudnia ??? Ja mam konsolę z drugiej fali dostaw, czyli z soboty 7 grudnia i działa prwidłowo. Oglądałem obudowę i nie ma przebarwień a gumki na padzie są idealne, nie wyrzuca płyt i nigdy się nie zawiesiła.

 

Ja mam z dnia premiery i żaden z ww. problemów u mnie nie występuje ;) Nie ma żadnej reguły kolego ;)

 

 

P.S. Reklamujesz filtry samochodowe  ? :D

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem to samo wczoraj uruchamiałem gre kilka razy i nic dopiero po właczeniu konsoli ponownie gra ruszyła(...)
Zdarzy się to czasami po instalacji gry(nieważne jakiej) Żaden problem. Konsole trzeba wyłączyć(całkowicie) i wlaczyc i gra startuje. Mój kuzyn miał to z zen pinbalem i DCUO, ja chyba z killzonem. Z czasem zalataja.;)

Dobra, oszaleje zaraz. Możecie mnie mieć za debila jakiegoś, na forum mam trochę postów i używałem długo PS 3, PS 4 mam od premiery i może mi ktoś wytłumaczyć w którym miejscu wcisnąc przycisk od wysuwania plytki zeby zadzialal ? Nie wiem czy moj jej popsuty czy poprostu w zlym miejscu wciskam...raz od razu wysunie plytke a czasem wciskam w 3 miejscach i nic.

przycisk jest dotykowy i nic się tam nie wciska ją przesuwam palcem z gory na dół i zawsze łapie. Czy to wlacznik czy eject. Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Reklamujesz filtry samochodowe  ? :biggrin:

 

Nie, ale faktycznie kiedyś handlowałem tymi fitlrami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i miesiąc po zakupie zaczynają się pierwsze problemy. Mianowicie włączyłem wczoraj wieczorem BF4 a tu nie wyświetla całego ekranu. Dźwięk jest wszystko chodzi ale widać tylko kawałek nóg bohatera na tym początkowym screenie i reszta ekranu jest czarna. Reset gry nie pomógł ani wyjęcie płyty. Uruchomiłem ponownie konsolę i już działało normalnie. Spotkał się ktoś z takim problemem?

Miałem dokładnie to samo,kilkanaście dni temu.Gram codziennie(prawie) i nic się nie dzieje-BF śmiga i konsola też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaobserwowalem ciekawa rzecz. mam konsole od premiery i kilka razy wyplulo mi plytke (czasami tez konsola sie wlaczyla wypluwajac plytke)

na poczatku jechalem tylko na upgradach z plyt z ps3 (cod i nba) i to wtedy wlasnie wyplulo mi plyty.

kupilem asasyna plytke na ps4 i gralem ponad 30h (ze 2 tyg) i ani razu problem nie wystapil.

po przejsciu asasyna wlozylem plytke nba (z ps3) i wczoraj spokoj a dzis rano wyplulo.

jak na razie wniosek z tego taki, ze "rzyga" mi plytkami z ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zauwazyłem, że gdy konsola leży chodzi cichutko, w takim sensie, że słychać szum tylko wiatraczków normalny, natomiast gdy konsola stoi pionowo słychać szum wiatraczków i chrobotanie, włączoną konsolę ustawiałem raz pionowo raz poziomo i chrobotanie znikało i pojawiało się, ktoś wie co to może być? Chciałem postawić konsolę pionowo, niestety chrobotanie jest słyszalne, wieczorem nagram jak to słychać i udostępnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jeszcze milion razy, ze wam dobrze dziala konsolka, ze slychac szum wiatraczkow czy, ze wasze pady sa ok, a ktos kto przyjdzie tu z prawdziwym problemem utonie w tym gownie.

Edytowane przez piachu00
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest szum wiatraczków, potrafie odróżnić szum wiatraczka od dziwnego chrobotania, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskim użytkownikom PS4 brakuje luzu %), co ma sie zepsuc to sie zepsuje - z prochu powstales w proch sie obrocisz, ja nie sram ogniem na forum, że cos pyka,chrobocze czy raz albo dwa mi sie konsola zwiesiła - mimo iż wydalem na nia ostatnie pieniadze. Wchodze tu poczytac o awariach i 80% postów to spam, wiecej luzu Panowie.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest szum wiatraczków, potrafie odróżnić szum wiatraczka od dziwnego chrobotania, 

Mysz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napęd na pewno nie, bo nie ma plyty w środku, jak może hdd skoro w poziomo nie słychać chrobotania. Myślę, że to kwestia wiatraczków..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napęd na pewno nie, bo nie ma plyty w środku, jak może hdd skoro w poziomo nie słychać chrobotania. Myślę, że to kwestia wiatraczków..... 

Mi sie wydaje, ze krasnoludy szukaja swojej szuflandi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie sami zaśmiecacie temat gównem, dla niedowiarków zaraz nagram dzwięk i wrzuce. Po prostu gdy konsola leży chodzi cichutko bez chrobotania, pionowo od razu dochodzi chrobotanie które po prostu słychać. Skoro nie potraficie odpowiedziec jak dorośli ludzie to nie wypowiadajcie się. 

 

Od 0 do 10 sekundy praca w poziomie, od 10sekundy praca w pionie i chrobotanie 
http://ulub.pl/iDVB5QUDMb/ps4

Czekam na konwersje z wrzuta wtedy nie trzeba bedzie sciagac pliku zeby odsluchac.

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nagraj ten film i go puść bo już mi się czka czytaniem tego offtopu. Nikt nie ma pojęcia co to za chrobotanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki mały problemik. Mianowicie , mam przypisane konto z psn razem z Facebookiem, na początku w aktywnosciach wszystko mi pięknie ładnie pokazywało kiedy ost raz grałem itp. Teraz juz to nie aktualizuje sie od jakiś 2 tyg mimo iz konto dalej jest łączone z fb. Z profilu konsoli widać jak i z aplikacji psn lecz jak wchodzę na fejsa to nie. Ktoś

Moze wie czym to jest spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki mały problemik. Mianowicie , mam przypisane konto z psn razem z Facebookiem, na początku w aktywnosciach wszystko mi pięknie ładnie pokazywało kiedy ost raz grałem itp. Teraz juz to nie aktualizuje sie od jakiś 2 tyg mimo iz konto dalej jest łączone z fb. Z profilu konsoli widać jak i z aplikacji psn lecz jak wchodzę na fejsa to nie. Ktoś

Moze wie czym to jest spowodowane ?

Wydaje mi się,że to nie jest żaden problem w porównaniu do tego co można tu poczytać-krzywa nóżka,odbarwienia,chrobotanie,chinol-japoniec i takie tam...,ciesz się,że nie jesteś w gronie "dotkniętych" :biggrin: .A tak na marginesie-chcesz by każdy ze znajomych na "fejsie" widział,że siedzisz przed ps4 zamiast z nimi przy piwie? ;)

W temacie-mam kumpla z "fejsa" i widzę jego poczynania na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że to nie jest żaden problem w porównaniu do tego co można tu poczytać-krzywa nóżka,odbarwienia,chrobotanie,chinol-japoniec i takie tam...,ciesz się,że nie jesteś w gronie "dotkniętych" :biggrin: .A tak na marginesie-chcesz by każdy ze znajomych na "fejsie" widział,że siedzisz przed ps4 zamiast z nimi przy piwie? ;)

W temacie-mam kumpla z "fejsa" i widzę jego poczynania na ps4.

być może nie jest to problem który utrudnia działanie konsoli ale jak ktoś chce z czegoś takiego korzystać to czemu nie, mnie akurat również to nie działa i nie wiem co trzeba by zrobić by te powiadomienia o aktywności czy zdobyciu trofea wyświetlało na facebooku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale taka opcja jest to czemu nie ma byc wykorzystana ? Przez dwa tyg śmigłowce ok. Teraz nic, nie uaktualnia mi na profilu face mimo iz profil mam swój na konsoli jak i na aplikacji smartfone::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale jaki to ma związek z uszkodzeniem konsoli?

To jest ewidentnie coś po stronie konta/PSN a nie wina konsoli.

Pisz w temacie o PSN/Profilu a nie zaśmiecaj takimi pierdołami tematu o uszkodzeniach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia nie mogę zsynchronizować trofeów w PS4. Cały czas dochodzi do 40% i wyskakuje błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z wypluwaniem płyty jest chyba związany z nóżką pod przyciskiem wysuwającym płyty. Nie miałem tego problemu ale spróbowałem z ciekawości docisnąć nóżkę od spodu i o dziwo płytę wypluło. Nóżka jest gumowa i reaguje chyba na przycisk dotykowy wysuwającym płyty gdy sie się go mocniej od spodu docisnie. Generalnie u mnie wszystko ok

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×