Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że mam do wykorzystania kupon o wartości 20zł na allegro chciałbym zakupic jakaś grę. Z gier jakie posiadam to gta v, bf4, dragon age, diablo 3. Far cry 3 przeszedłem jeszcze na ps3 a z tego co słyszałem to fc4 jest bardzo podobny. Co sadzicie o unity? warta 120zł? {wersja cyfrowa}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugunity bym odradzil. Jak masz 120 zl na wydanie to mozna lepiej je wydac. Rozsądnie lepiej wybrac metro redux jezeli nie ograles. Cena ok 100 zl za dwie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał pan chociaż w Unity, bo nie sądzę. Bugi są, owszem, ale w żaden sposób nie przeszkadzają w rozgrywce. Bezproblemowo ukończyłem tytuł i polecam.  Może jestem wybrańcem, a może najwięcej narzekają ludzie oglądający AC na Youtube.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał pan chociaż w Unity, bo nie sądzę. Bugi są, owszem, ale w żaden sposób nie przeszkadzają w rozgrywce. Bezproblemowo ukończyłem tytuł i polecam. Może jestem wybrańcem, a może najwięcej narzekają ludzie oglądający AC na Youtube.

Seria AC jest mi wg nieznana. Staram sie koledze pomoc w rozsadnym wyborze, bo można lepiej wydac pieniądze. 100 pln za dwie swietne gry. Lepiej miec 2 niż jedna gre. A uczestniczac w becie Ac za takie pieniądze sie nie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlou przeszedłem, mysle nad tym unity. Aktualnie nie ma nic ciekawszego chyba aż do czasu premiery evolve a szkoda żeby owy kupon przepadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlou przeszedłem, mysle nad tym unity. Aktualnie nie ma nic ciekawszego chyba aż do czasu premiery evolve a szkoda żeby owy kupon przepadł.

Shadow of mordor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem gdzieś, że świat jest dość mały i szybko się nudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem gdzieś, że świat jest dość mały i szybko się nudzi...

Warta ogrania ale o nudzie o nie ma mowy bo jest krotka. Naprawdę warta ogrania gra. I system nemezis poezja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam Shadow of Mordor. Co prawda "trochę" krótka (mi zajęła około 30-40godzin) to według mnie nie żałowałem ani złotówki na ten tytuł. Grało mi się świetnie (platyna dosyć prosta) i cały czas miałem ochotę wrócić do tytułu. POLECAM!

 

AC Unity także mi się podobało, mimo swoich wad (spadki fps, bugi i doczytywanie większe bądź mniejsze) to również mogę polecić. Z tym tytułem również bardzo dużo czasu spędziłem i u mnie nie były te wszystkie problemy aż tak widoczne.

 

Zbierasz gry? Jeżeli nie to polecam ograć Shadow of Mordor, a później AC: Unity.

 

Co do Metro nie mam zdania, bo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na X'ie ale krótko - byłem młody i nie wiedziałem co dobre xd Czekam aż wrzucą do Plusa albo jeszcze troche cena spadnie :) Teraz jeszcze mam w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlou przeszedłem, mysle nad tym unity. Aktualnie nie ma nic ciekawszego chyba aż do czasu premiery evolve a szkoda żeby owy kupon przepadł.

 

zdrapkę kod na PSN sobie kup- 88zł kosztują minus 20 jeszcze z kodu i masz za 68zł 100 do PSN na wydanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moglibyście polecić z PSN do kwoty 55pln? Tyle mi zostało po ostatnim zakupie i zastanawiam się czy jest coś godnego uwagi w tym piniondzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale do tej kwoty to chyba ciężko będzie o coś konkretnego. Nie wiem też w co lubisz grać. Może Zen Pinball 2 + stoły dodatkowe? Co jakiś czas wracam do tej gry dla odstresowania. A może poczekaj na kolejne obniżki z okazji Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moglibyście polecić z PSN do kwoty 55pln? Tyle mi zostało po ostatnim zakupie i zastanawiam się czy jest coś godnego uwagi w tym piniondzu.

To rzecz gustu, ale ja ci polecam Guacamelee. Jeżeli nie miałeś z nią do czynienia, zobacz zajawki na YT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać w Watch Dogs? Dosyć tanie teraz jest.

Moim zdaniem warto. Szału nie ma ale i tak ta gra dostarczyła mi kupę godzin fajnej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać w Watch Dogs? Dosyć tanie teraz jest.

Ciekawy pomysł, hackowanie itp Ograć warto. Najgorsze w grze jest co? - główny bohater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, chce sobie kupic PS4 i nie wiem jakie gry wybrac.Tzn 2 które biore to napewno Gta i The Crew ( co do tej 2 80%) ale kolejnych 2 ktore mam wybrac to nie wiem za nic w swiecie :D Myśle nad bf4 oczywiscie w premium , na 3 miałem i gierka dobra a z dodatkami plus grafa ps4 pewno miazga tylko czy sie oplaca 2 raz to samo , tak samo z fifa tez mam i nie wiem czy sie oplaca wogóle o niej myslec skoro zmienia sie tylko grafika. PS3 nie sprzedaje wiec w te 2 gierki moglbym grac na 3 o ile mialbym na nie ochote.Prosze was o jakies podpowiedzi , zalezy mi zeby gra miala dosc dobre multi , dla mnie singiel<multi i to multi jest dla mnie najwazniejsze.Podawajcie swoje typy tak zebym mogl wspomoc sie waszymi radami w sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej nie ograłeś, to polecam Tomb Raider Definitive.

A do rozluźnienia PES 2015 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej nie ograłeś, to polecam Tomb Raider Definitive.

A do rozluźnienia PES 2015 :)

Tomb Raider bezsprzecznie również polecam. Co do PESa, jeśli zależy Ci na multi to raczej rozluźnienia dostaniesz, ale zwieraczy od serwerów Konami ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wybrać na pierwszy ogień z poniższych:

 

GTA V, Shadow of Mordor, czy Tomb Raider? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wybrać na pierwszy ogień z poniższych:

 

GTA V, Shadow of Mordor, czy Tomb Raider? 

Tomb Raider najtańszy. Bardzo dobra gra. Musisz ograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×