Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

@Windoctor

Jak lubisz tego typu produkcje ( hack'n'slash z perspektywy 3 osoby + oprawa nawiązująca do greckiej mitologii ) to bierz bo gra jest bardzo dobra. Ja czas z nią spędzony wspominam wyśmienicie  ;) . Remaster pewnie też ogram aczkolwiek w późniejszym terminie. Fabularnie części nawiązują do siebie, ale spokojnie możesz zacząć od 3 części. Zwłaszcza, że jak nie masz ps2 lub ps3 to 1 i 2 będzie Ci ciężko ograć. 

Czy zakup opłacalny to kwestia gustu. Dla jednego tak bo nowa gra za <150zl, dla drugiego nie bo kotlet, tfu itp.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem gre BT Hardline na Dying Light ale przy wymianie nie zauważyłem, że nie ma książeczki z kodem do Be zombie mode. Kontaktowałem się z Panem co się wymieniał ale poinformował mnie, że nie posiada tej książeczki więc zostałem z niekompletną gra. Jest sansa by za darmo zdobyć ten dodatek?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cokolwiek i kiedykolwiek Ciebie zadowoliło? Ponieważ mędzisz niemiłosiernie :laugh:  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie tak to odbierasz? :-D

Ogólnie jestem uśmiechniętym facetem, niestety chyba każdy w tym przypadku by się lekko zasmucił nie mając kompletnego tytułu :-)

Jakby co to chyba jest darmowe dlc z tym dodatkiem ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek i tak jest słaby. Poza tym on nie jest za friko do pobrania czasem? Grając normalnie i tak o nim zapomnisz raz dwa. Zajawka na chwile i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek i tak jest słaby. Poza tym on nie jest za friko do pobrania czasem? Grając normalnie i tak o nim zapomnisz raz dwa. Zajawka na chwile i nic poza tym.

 

tak, on jest na psn do pobrania - twórcy go dali chyba za opóźnienie EU-premiery wszystkim ostatecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz RPGi to nie ma co się zastanawiać. Według mnie najlepszy w ostatnich latach. Gra starcza na długie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos cos wie moze o jakis newsach odnosnie nowego tenisa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tenisa to wiem tylo tyle że "nasza  Isia" znowu przejebała :)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że GTAV ukończyłem i mam niedosyt zajebistych gierek, a skończyła mi się sesja i mam w końcu trochę wolnego czasu, to zastanawiam się nad zainwestowaniem w Wieśka 3. Nie grałem w poprzednie części, ani nie znam książek (wieeem wstyyyd:P) i tutaj pojawia się pytania: Czy warto brać nieznająca tytułu? Znam i lubię serię Dragon Age, jednak na Inkwizycje nie miałem czasu ani sprzętu, dlatego zastanawiam się co wybrać... Znajomy powiedział, żebym kupił najpierw DA:I bo jak usiądę do Wieśka, to Dragon Ejdż będzie dla mnie zbyt słaby...

 

Szukam czegoś co zatrzyma mnie na kilka wieczorów przy konsoli tak jak GTA i będę mógł popodziwiać widoczki :).

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba znać uniwersum żeby się połapać o co chodzi w całej historii, chociaż wiadomo, że zapoznanie się z twórczością Sapkowskiego na pewno ułatwia immersję w świat gry. Osobiście uważam, że nie masz się nad czym zastanawiać tylko brać Wiedźmina 3, chyba że faktycznie zależy Ci tak na DA:I, bo akurat w tej kwestii Twój kolega może mieć rację - Wiedźmin 3 należy bowiem do tych gier, które powodują niedosyt przy ogrywaniu kolejnych tytułów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne...a co do wieska to obleci. Możesz śmiało brać bez znajomości czegokolwiek. Większość użytkowników playstation nie miało nawet styku z poprzednimi częściami i dalej sobie chwała w3.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajomość poprzednich części czy sagi może wyjść nawet na plus. Po prostu grasz w grę ze świetną fabułą, a nie szukasz nielogiczności czy innych braków względem uniwersum :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że GTAV ukończyłem i mam niedosyt zajebistych gierek, a skończyła mi się sesja i mam w końcu trochę wolnego czasu, to zastanawiam się nad zainwestowaniem w Wieśka 3. Nie grałem w poprzednie części, ani nie znam książek (wieeem wstyyyd:P) i tutaj pojawia się pytania: Czy warto brać nieznająca tytułu? Znam i lubię serię Dragon Age, jednak na Inkwizycje nie miałem czasu ani sprzętu, dlatego zastanawiam się co wybrać... Znajomy powiedział, żebym kupił najpierw DA:I bo jak usiądę do Wieśka, to Dragon Ejdż będzie dla mnie zbyt słaby...

 

Szukam czegoś co zatrzyma mnie na kilka wieczorów przy konsoli tak jak GTA i będę mógł popodziwiać widoczki :).

Ja nie znałem książek, nie grałem w poprzednie części, a W3 wciągnął mnie bez reszty.

I to do tego stopnia, ze właśnie dzięki tej grze sięgnąłem po Sapkowskiego i w 2 tygodnie łyknąłem 7 tomów sagi. Jedna mi została do kupienia :)

Gra wzbudziła we mnie niesamowite zaciekawienie tym uniwersum.

 

Zresztą jak ktoś wcześniej wspomniał - nieznajomosć sagi to też plus.

Pierwszy raz grałem "po swojemu", a teraz za drugim przejściem staram się zachowywać jak książkowy Geralt ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przekonaliście mnie, trochę się obawiałem, bo ludzie krzyczą, że nudą wieje :P.

 

To zabieram się za szukanie Wieśka na Gametrade, muszę się pozbyć Watch Dogsa którego nawet nie odpaliłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolego z pracy zastanawia się nad kupnem Dying Light albo 

Call of Duty Advanced Warfare. Dying Light mam i mu polecam ale nie grałem w COD więc nie potrafię mu odpowiedzieć co lepsze.

Kolega zadaję sobie sprawę, że to dwie różne gry ale chce kupić którąś z tych dwóch.

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: Czy warto brać nieznająca tytułu? Znam i lubię serię Dragon Age, jednak na Inkwizycje nie miałem czasu ani sprzętu, dlatego zastanawiam się co wybrać... Znajomy powiedział, żebym kupił najpierw DA:I bo jak usiądę do Wieśka, to Dragon Ejdż będzie dla mnie zbyt słaby...

 

Szukam czegoś co zatrzyma mnie na kilka wieczorów przy konsoli tak jak GTA i będę mógł popodziwiać widoczki :).

 

Warto. W robocie mam Węgra, który kompletnie nie zna ani poprzednich gier, ani książek a się bawi świetnie i codziennie pyta się mnie o jakieś niuanse. Ja osobiście od DA: I się odbiłem ale to zapewne kwestia gustu, czy wolisz bardziej ostrą sieczkę czy taktyczne walki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolego z pracy zastanawia się nad kupnem Dying Light albo 

Call of Duty Advanced Warfare. Dying Light mam i mu polecam ale nie grałem w COD więc nie potrafię mu odpowiedzieć co lepsze.

Kolega zadaję sobie sprawę, że to dwie różne gry ale chce kupić którąś z tych dwóch.

COD to tylko do multi i jak lubi to decyzja zapadła jednak jak ma ochotę na coś nowego to ja bym brał Dying Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca mi się wymiana Dying light (średnio mi przypadła do gustu) na Far Cry 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem Dying Light na Far Car 4 i jestem mega zadowolony z wymiany!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilibyście się na Bloodborne za MKX. Nie wiem czy to dobry deal. MKX mam z niewykorzystanym kodem na Goro :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×