Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

UBI. Obie gry podobne, to samo Universum, jak lubisz tego typu gry to obie podejdą.

Obie ograne, obie przyjemne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiem dlaczego tak przebieram - wezmę Watch Dogs a potem się wymieni na Black Flag :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie fajną grę na ps4'ke z psn store? jakaś platformówka czy coś podobnego, za mniej niż 100. Najlepiej aby było to kilka fajnych gierek, ale jedna też może być :biggrin:

Ps. Czy jeżeli kupię grę, która jest w bundle z ps4'ce ale osobno, to czy coś się stanie z moim kontem, mogę je zablokować czy coś?

Na przodzie jest napis nie sprzedawać osobno, ale cena przystępna, więc kusi :D

Edytowane przez dejoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie fajną grę na ps4'ke z psn store? jakaś platformówka czy coś podobnego, za mniej niż 100. Najlepiej aby było to kilka fajnych gierek, ale jedna też może być :biggrin:

Ps. Czy jeżeli kupię grę, która jest w bundle z ps4'ce ale osobno, to czy coś się stanie z moim kontem, mogę je zablokować czy coś?

Na przodzie jest napis nie sprzedawać osobno, ale cena przystępna, więc kusi :biggrin:

 

Valiant Hearts, Guacamelee, Oddworld, The Swapper.

Co do Postscriptum to chyba żartujesz z tym pytaniem?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso

Przepraszam, wiem, że to głupio brzmi, ale chce mieć 100%, ps4 mam od kilku dni, i gdyby mi zablokowali coś, to bym chyba pół domu zdemolował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boj sie o nic gra z bundle to normalna gra rozni sie tylko napisem na pudełku że jest z bundle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, wielkie dzięki!

Co do tych platformówek, to na 100% biorę Vailant Hearts, a co do drugiej zastanawiam się jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest transistor ale to nie platformer tylko rpg nie wiem czy lubisz. Chociaz ja do 100zł bym raymana wział na twoim miejscu bo chyba promo jeszcze jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC4 Black Flag czy Infamous: Second Son ?

Seria AC podobała mi się 1 i 2 w 3 nie grałem.. Spażyłem się bo jakoś nie podeszły mi brotherhood, revelations i serie odpuściłem. Mój kumpel namawia mnie na black flag jest fanem serii grał we wszystkie AC i twierdzi że jak 2 mi się podobała to 4 napewno mi się spodoba. Infamous ograłem dwie częsci i całkiem spoko, jednak trochę bardziej mam chęć na AC, co sądzicie ?

 

Pytanie z innej beczki, warto nabyć NFS Rivals ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonder - kup Infamousa, wbij platynę w kilka dni, sprzedaj i kup AC BF.

Ma tylko delikatne nawiązania do poprzednich części i jest "inna" niż wszystkie Assassiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od Second Son a jak zrobisz łatwą platynę, to wymienisz na Black Flag. Obie te gry są warte zagrania...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grami z psa bym się wstrzymał teraz są promocje i co tydzień coś nowo ja się zastanawiam nad transistor i Child of light bo primo jest to vailant hearts podejrzewam że za tydzień będzie w promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valiant hearts jest nowsze nie sadze ze juz bedzie w promo. A ktoras z tych gier i tak predzej czy pozniej do plusa trafi pewnie. Child of light warto za kazda kase imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na jakiej zasadzie ktoś sprzedaje grę the lost of us w wersji cyfrowej po ok 90 zł  ?

Skąd on wziął jej 27 sztuk może mi to ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na jakiej zasadzie ktoś sprzedaje grę the lost of us w wersji cyfrowej po ok 90 zł ?

Skąd on wziął jej 27 sztuk może mi to ktoś wytłumaczyć?

Kupił nd koncie amerykańskim i sprzeda przynajmniej dwa razy jedno konto.

W to jak jest to możliwe już nie wnikaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman na vite czy Murdered: Soul Suspect na ps4?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Murderer ma taką słabą ocenę na gryonline? Aż tak słaba gra? Sam miewam dylemat, czy kupić nowego Wolwa, WatchDogs tylko odstrasza mnie ta ilość wersji, deluxe, D1, bleble. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein > WD > Murdered jak dla mnie. Wolf mega arcadowa strzelanka, radocha z wyrzynki nazistów gwarantowana :biggrin: . WD też dobrze wspominam ( takie troszkę słabsze gta z hakowaniem miasta, które wyszło ubi całkiem fajnie). Murdered dałem szanse mimo słabych ocen i nie żałuję. Fajny klimat i wciągająca fabuła. 

Edytowane przez creatinfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: warto brać Call of Duty Ghost za 139 zł? Na ps4 mam tylko diablo i chętnie bym też pograł w jakiegoś fps ale nie wiem czy się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CODa, to jeśli nie jesteś napalony na multika, to polecam Metro Redux za ok. 129 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam dylemat miedzy Assassin's Creed IV, a Diablo 3 RoS. Generalnie konsole mam od wczoraj i ze względów finansowych mogę sobie pozwolić na jedną z wyżej wymienionych gier. Co radzicie? :)

Edytowane przez Trooper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous second son - lepsza od obu z tych gier, a frajdy co nie miara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 grając samemu dość nudne (przynajmniej w mojej opinii) natomiast AC IV zapewnia kilka godzin świetnej zabawy. Jeśli planujesz grać sam to wybierz Black Flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black flag to porażka. To nudna gra, zero inowacji w stosunku do poprzednika. To samo tylko w innej sceneri, po co odgrzewac kotleta, jak mozna zjesc wolowine po burgundzku? Jak z tych 2 to diablo, ac zeszlo na psy i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×