Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

. UFC jest dobra gierka?

Jeśli choć trochę lubisz UFC/mieszane sztuki walki i dodatkowo masz możliwość grania ze znajomymi na jednej konsoli to jak najbardziej polecam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką grę warto wybrać na początek przygody z PS4 ? Myślałem nad takimi tytułami jak : Watch Dogs, Knack, Killzone, Wolfenstain, Infamous, Sniper Elite III ? Z tego faktu ,że konsolę kupuję pod koniec lipca co prawdopodobnie złoży się z premierą TLOU na PS4 i to chyba must have z tego co słyszałem tymbardziej dla mnie, kogoś kto nie ograł TLOU na PS3. Stąd też moje czy będzie jakieś bundle z ową grą do wzięcia na premiere ?

 

Jest tylko jeden trafny wybór DESTINY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy warto kupować Diablo 3. Mając 70 Lvl i przejście gry i co potem? Boje sie ze niebedzie tak fajnie jak na pc grałem przez rok. Podobno na ps3 ludzie biegali z shackowanymu itemkami i jestem ciekaw czy ta gra ma sens na dłuższa metę na ps4. Ciekaw tez jestem czy zawsze będzie dobry matchmaking i szybkie dobieranie graczy online. Mówiąc szczerze oczekuje Ze ktoś mnie zniechęci do tej gry bo craftowac i łączyć przedmiotów itp nie robiłem i nie lubię. Pozatym po 70lvl zostaje bounties i szczeliny. Z góry dziękuje za odpowiedz. (Przepraszam za błędy i składnie pisze z Iphone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywałem w to na pc, niestety nie ukończyłem bo mój antyczny lapek za bardzo się dławił. Kupiłem wersję na PS3 i wbiłem calaka. Przez kilka tygodni bawiłem się wyśmienicie. Wersję na PS4 kupię w dniu premiery i znowu będę ciułał trofea. Już nie mogę się doczekać premiery :) .

Jeżeli nie lubisz wbijać osiągnięć, raczej powinieneś sobie odpuścić. Ja uwielbiam i to jest jeden z moich głównych powodów do zakupu wersji na PS4. Drugim powodem są dodatki, których nie było na PS3.

Gdyby nie rozszerzenie i ponowna szansa na platynę, chyba bym jej nie nabył. Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black flag? Warto? Nie mialem jeszcze wg styczności z seria AC. Znajomosc zerowa. Nigdy mnie do niej nie ciągnęło i w sumie dalej tak jest ale jezeli w chwili obecnej oczekuje na Tlou...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to najgorsza odsłona serii, pograłem kilka godzin i mi się znudziło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black flag? Warto? Nie mialem jeszcze wg styczności z seria AC. Znajomosc zerowa. Nigdy mnie do niej nie ciągnęło i w sumie dalej tak jest ale jezeli w chwili obecnej oczekuje na Tlou...

Warto. Osobiście nie przepadam za tą serią, ale Black Flag bardzo mi się spodobał - pewnie przez ten piracki klimat i morskie potyczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sprawdze ta gre pewnie i tak nie ukoncze do premiery TLOU ale przynajmniej zabije czas ;-)

Dla mnie jest to najgorsza odsłona serii, pograłem kilka godzin i mi się znudziło.

No wlasnie tez się tego boje bo nie moje klimaty

W sumie sprawdze ta gre pewnie i tak nie ukoncze do premiery TLOU ale przynajmniej zabije czas ;-)

No wlasnie tez się tego boje bo nie moje klimaty

No to 1-1

Mam okazje wymienic second son za blackflag oplaca sie.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Son to gra na dwa razy, więc i tak jej pewnie nie będzie już ogrywał. Ja bym wymienił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Son to gra na dwa razy, więc i tak jej pewnie nie będzie już ogrywał. Ja bym wymienił...

No wlasnie platyne mam w second son i teraz sie kurzy. Napewno juz nie odpale bo po co?

No wlasnie platyne mam w second son i teraz sie kurzy. Napewno juz nie odpale bo po co?

Ok dzięki za rady ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Son to gra na dwa razy, więc i tak jej pewnie nie będzie już ogrywał. Ja bym wymienił...

Dokładnie tak jak kolega napisał.

Jeżeli chcesz to wbij platynę w Infamousie i wymień.

AC4 będziesz się bawił o wiele dłużej. ...i ma tryb multiplayer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co się zastanawiają nad:

Murdered: Soul Suspect (PS4)

Thief (PS4)

 

Ja zakupiłem tutaj http://www.thegamecollection.net/

Gry doszły w 10 dni kurierem GLS, Cena z dostawą to 110zł za sztukę. CO najważniejsze dla niektórych są to wersje PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam AC4, grałem w część 1 i 2 jeszcze na PC i były zacne, brotherhood i revelation natomiast wydały mi się nudne i nie ukończyłem ich nigdy, Podobnie miałem z częścią 3 która z początku była niezła ale potem.... po prostu mnie irytowała  co chwilowym wychodzeniem do czasów współczesnych i jakoś mnie nie wciągała przez to. 

Część 4 kupiłem jeszcze na PS3 ale tylko dlatego, że cena była ok. Wpadłem po uszy, klimat, muzyka, statek, zwykłe poszukiwanie mamony ,a nie jakieś tam pierdoły o końcu świata. Nawet mimo pewnych nielogiczności (chcesz rozbudować statek ? nie ma problemu można to zrobić będąc na pełnym morzu), jest to najlepszy assassins creed i jedna z najlepszych o piratach, misje można wykonywać na różne sposoby. Masa ciekawostek i duży wypełniony zawartością świat, poszukiwanie skarbów, nurkowanie do zatopionych okrętów, polowania na zwierzęta (i dzięki temu system craftingu), bitwy morskie, ganianie za szantami, zlecenia zabójstw... i resztę odkryj sam.  Kupiłem ps4 i właśnie AC4 brałem w zestawie mimo że już grałem na PS3, nawet dziś odkryłem coś nowego skacząc po dachach, a mianowicie można się pobawić w grze z kotami ;D. Gra jest niesamowita i obawiam się że Unity jej nie przebije.

 

EDIT

Aha, czasy współczesne to jakaś godzina gry najwyżej, w ogóle ten wątek jest tutaj bardzo mocno zredukowany i nie przeszkadza w czerpaniu radości z przebywania na Karaibach.

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC4 ma dubbing czy napisy pl tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisy pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochają ac4 ponieważ ta gra nie ma prawie nic wspólnego z ac...a jedynie podpieli markę żeby sie lepiej sprzedała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kumpla zeby sprawdzić ta gre czy warto i teraz jestem pewien ze ten tutul to błąd. Dla mnie tragedia nie znam serii i teraz mam pewnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kumpla zeby sprawdzić ta gre czy warto i teraz jestem pewien ze ten tutul to błąd. Dla mnie tragedia nie znam serii i teraz mam pewnosc.

Ten tytuł jest tylko delikatnie powiązany z serią.

Zagraj w AC2 jak chcesz żeby poznać serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kumpla zeby sprawdzić ta gre czy warto i teraz jestem pewien ze ten tutul to błąd. Dla mnie tragedia nie znam serii i teraz mam pewnosc.

Wspomaganie przy wspinaniu? Czy wg mozna samemu to robic? To gra dla dzieci ze wystarczy trzymać r2 a postac sama wejdzie na wieze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupić Trials Fusion czy Rogue Legacy ? Co polecacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie mają wysoki współczynnik wkurzania graczy...jednak ją stawiam ją RL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W_D czy IF: SS?

Jak dla mnie IF.

Kwestia czy wolisz pograć w kolejnego infamousa (bo to jest to samo co poprzednie części) czy w ubogą wersje GTA zmiksowaną z AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W_D czy IF: SS?

Zacznij od SS. To dobra gra, ale tylko na dwa razy - później wymienisz ją na Patch_Psy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×