Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) 

 

Polecacie coś do co-opa kanapowego oprocz fify, knacka i lego? Czy w ogole coś istnieje, albo zamierza istnieć ? :)

 

Czy Vite można używać jako drugiego pada w każdej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnym kanapowym coopem jest Diablo 3. Na PS3 już jest a na PS4 ma być niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Polecacie coś do co-opa kanapowego oprocz fify, knacka i lego? Czy w ogole coś istnieje, albo zamierza istnieć ? :)

 

Czy Vite można używać jako drugiego pada w każdej grze?

 

Dołączam się do pytania; czy VITA może być użyta jako drugi pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Chętnie zakupił bym np w play-asia Yakuze Ishin na PS4 bo gameplay tej gry bardzo mnie nakręcił. Z tego co widziałem nie ma nigdzie wersji angielskiej więc gra chyba w takowej nie wyjdzie.

Grał ktoś z Was w jakąkolwiek grę w wersji japońskiej? Da się ? Nie będę ukrywał że nie znam znaczenia żadnego z tych krzaczków. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że w temacie Playstation nie siedzę za długo, więc moje pytanie może niektórym wydac się banalne,ale bardzo mnie to ciekawi.

Na aukcjach allegro często pojawiają się gry w wersji cyfrowej PL, i są tańsze od oficjalnych cen gróbo ponad 100 zł. Nie są to gry przypisane do kont, tylko dostaje się 12 cyfrowy numer do zrealizowannia w PSN.

Czy te gry są legalne, skąd ci ludzie je mają i są w stanie je sprzedawać w tak dobrych cenach?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

W swojej kolekcji gier na PS4 mam: ACIV, BF4, NFS Rivals, Killzone SF oraz Tomb Raider DE.
W marcu na pewno zakupię Infamous Second Son.

Mam jednak jeszcze kilka wolnych złotych do przeznaczenia na grę i nie wiem na co się zdecydować.

Na pewno odpadają sportówki (nie ciągnie mnie w ich kierunku, demko FIFY wystarcza mi w zupełności), gry z Plusa czy wykorzystujące Move też omijamy.
Zastanawiam się nad Thief, Knack, COD Ghosts, LEGO Marvel oraz MGS V Ground Zeroes.
Thief/GZ - mam obawy co do tego gatunku, bo nigdy nie byłem zbyt dobry w skradanki... Poza tym obie mają premierę za jakiś czas.

LEGO Marvel/Knack - trochę gry dla dzieci, chyba nie są warte więcej niż 120zł, tymczasem Knacka najtaniej mogę mieć za 160zł.

COD - nie grałem w żadnego CODa przez dobre 2-3 lata, ale nie wiem jak będzie z żywotnością multi i czy teraz opłaca się kupić grę, za jakieś 170zł.

 

Co doradzacie? Może powinienem zwrócić uwagę na coś jeszcze innego?

 

EDIT: Padło na CoD'a bo trafił mi się w przystępnej cenie:)

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knack dziecinny, wręcz przeciwnie, bardzo dobra odskocznia po dniu pełnym pracy :)

Ale COD na ps4 wygląda bardzo dobrze, dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup LEGO movie videogame super platformowka dużo lepsza od Marvel LEGO - jest w niej jakiś klimat gier z PSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według was warto zakupić South Park: Kijek Prawdy??

Osobiście gniję w przekonaniu, że rpg to coś co nie jest dla mnie :P  

Grę chcę zakupić w celu przekonania się do tego właśnie gatunku, gdyż po zwiastunie i gamepley'u naprawdę urywa mi dupę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według was warto zakupić South Park: Kijek Prawdy??

Osobiście gniję w przekonaniu, że rpg to coś co nie jest dla mnie :P

Grę chcę zakupić w celu przekonania się do tego właśnie gatunku, gdyż po zwiastunie i gamepley'u naprawdę urywa mi dupę :biggrin:

 

 

tej gry nie ma na ps4 czy o czymś nie wiem?

jeżeli nie masz przekonania, to nie kupuj teraz tylko jak już jakiś czas będzie na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, szukam najbardziej grywalnego fpsa, więc Killzone Shadow Fall vs Battlefield 4 vs Call of Duty: Ghosts? (Chyba, że są jeszcze inne o, których nie słyszałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili najbardziej grywalny jest CoD. Jest dopracowany, ładny, płynny i oblegany przez ludzi. BF to jest moim zdaniem jakiś technologiczny żart, a w Killzonie gra kilkadziesiąt osób na tryb, wszyscy z Dronami siedzą w krzakach. Uber fun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowno CoD! Nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD>KZ>BF. Nigdy nie sądziłem, że jako wieloletni fan BFa będę bardziej za CODem. Pierwszy z beznadziejnym netcodem nie oferuje nic poza grafiką. Ghost jest płynny, po 30h grania praktycznie nie zauważyłem żadnych bugów, mnóstwo trybów do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą grę bardziej polecacie? AC czy TR? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mówię, że AC IV :P Więcej do roboty, większy świat i ogólnie więcej ciekawych rzeczy :P

 

(teraz gram w AC IV, a TR już ograłem, ale na PS3 ;) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej się zdecyduję na tego Tomb Raidera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaką tanią gre kupić?

Wyścigi, musi być split screen (na dwoch graczy), jakieś fajne? 

 

(Gran turismo 5 prologue? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 z wyścigów to na razie tylko NFS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flower i flOw czy Awesomenauts Assemble? Pytam bo mam 50pln i nie wiem czy wziąć flower i flOw razem 50zł czy Awesomenauts Assemble! za 33złocisze ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×