Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Pacz Psy aż tak ssie? :P

Kwestia gustu.W_D skończone na 98%.

GTA 5 leży nie ograne, zabierałem się kilka razy i nie chciało mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD nudne w ujj. Ciężko mi będzie to skończyć.

No i nie ma Trevora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs czy GTAV? 

WD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie możesz wziąć teraz WD (można wyrwać w przyzwoitej cenie), a na jesień GTA V.

 

A jeśli wybierać WD czy GTA, to GTA (bardziej mi przypadło)   :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's ograny 2 razy i trzeci z przyjemnością przejdę wiec polecam:) potem Killzone i Wolfenstein też polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murdered czy thief ? Wolf albo Sniper Elite 3 Afrika Action?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thief jest tańszy więc zacznij od niego, a później łykniesz Murdered...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thief jest tańszy więc zacznij od niego, a później łykniesz Murdered...

U mnie jest na odwrot, to wlasnie Murdered jest tanszy.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skali od 1 do 10 ile byście dali murdered ? Ile średnio czasu zajmuje przejście? Zastanawiam się nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skali od 1 do 10 ile byście dali murdered ? Ile średnio czasu zajmuje przejście? Zastanawiam się nad zakupem.

Nie gralem ale przejscie raczej krótkie bo w poradniku czas platyny to 6-8 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką grę warto wybrać na początek przygody z PS4 ? Myślałem nad takimi tytułami jak : Watch Dogs, Knack, Killzone, Wolfenstain, Infamous, Sniper Elite III ? Z tego faktu ,że konsolę kupuję pod koniec lipca co prawdopodobnie złoży się z premierą TLOU na PS4 i to chyba must have z tego co słyszałem tymbardziej dla mnie, kogoś kto nie ograł TLOU na PS3. Stąd też moje czy będzie jakieś bundle z ową grą do wzięcia na premiere ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Infamousa oraz Killzone. Powinieneś je kupić w cenie max. 195zł za obie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie bundle z TLOU Rem. 

x1895-Sony-prepara-un-Bundle-Pack-para-l

Myślę, że to będzie bardzo dobry początek przygody z PS4  :) Tak jak post wyżej, zapoluj na Infamousa i Killzona, można je wyrwać w dobrych cenach. Aaa i nie zapomnij we wrześniu kupić Destiny  :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką grę warto wybrać na początek przygody z PS4 ? Myślałem nad takimi tytułami jak : Watch Dogs, Knack, Killzone, Wolfenstain, Infamous, Sniper Elite III ? Z tego faktu ,że konsolę kupuję pod koniec lipca co prawdopodobnie złoży się z premierą TLOU na PS4 i to chyba must have z tego co słyszałem tymbardziej dla mnie, kogoś kto nie ograł TLOU na PS3. Stąd też moje czy będzie jakieś bundle z ową grą do wzięcia na premiere ?

Też bym Ci polecił na początek tak jak kolega wyżej by ograć exy na PS4. Second Son jest świetny, Killzone graficznie piękny i całkiem dobry. Teraz powinieneś kupić za 200zł obie te gry, a The Las Of Us to chyba najlepsza gra tamtego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym Ci polecił na początek tak jak kolega wyżej by ograć exy na PS4. Second Son jest świetny, Killzone graficznie piękny i całkiem dobry. Teraz powinieneś kupić za 200zł obie te gry, a The Las Of Us to chyba najlepsza gra tamtego roku.

Tamtej generacji; osobiscie, to polecam Ci ograc TLoU na ps3 taniej Ci wyjdzie, bo fabula i mechanika gry ta sama, a tylko graficznie lekko podbite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica cenowa przy kupnie 'nowki' jest znikoma zaledwie 40zl wiec lepiej imo lykac wersje ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką grę warto wybrać na początek przygody z PS4 ? Myślałem nad takimi tytułami jak : Watch Dogs, Knack, Killzone, Wolfenstain, Infamous, Sniper Elite III ? Z tego faktu ,że konsolę kupuję pod koniec lipca co prawdopodobnie złoży się z premierą TLOU na PS4 i to chyba must have z tego co słyszałem tymbardziej dla mnie, kogoś kto nie ograł TLOU na PS3. Stąd też moje czy będzie jakieś bundle z ową grą do wzięcia na premiere ?

Infamousa kupisz tanio bo wszyscy pozbywają się tego dziadostwa gdyż to gra na kilka godzin, popatrz na allegro jest cała masa wirtualnych gier nowych, typu Wolf albo WDogs kodów z PSN którymi ludzie handlują, chodzą one po ok 100 zeta .. to dobra cena za nowość ale ryzyko utraty gry w przypadku awarii konsoli istnieje,  ja obecnie ogrywam Sniper Elite nabyte za 84 zeta kod z PSN, dawno nie bawiłem się tak dobrze przy likwidowaniu niemców :) ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinię. Kupię tego Infamous i Killzone jeżeli będę miał już konsolę. @wili23 nie mam PS3 tylko X360 dlatego przymierzam się do kupna TLOU na PS4.

A swoją drogą ten zestaw co podał @Malibu19 to jest gdzieś do wzięcia na allegro ? Bo szukałem ale nie znalazłem takiej oferty chyba ,że słabo szukałem. I dodam ,że interesuje mnie tylko konsola z polskiej dystrybucji bo zamawianie przez amazony i inne ebaye mi się nie uśmiecha. A te Destiny to dobrze się zapowiada ? Bo jeżeli chodzi o FPS to jestem fanem serii Call Of Duty i tego typu arcade bym chciał.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BuRRRza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce startuje Beta Destiny - jak zdobyć kod na nią, masz w odpowiednim temacie i będziesz mógł sam się przekonać. Jak jesteś fanem CoD'a, to możesz nie załapać tej zajawki na Destiny (mówię o PvP) - to gra odrobinę wolniejsza niż CoD. Bardziej podobna do Killzone'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nawet nie mam PS4 dlatego o żadnych betach jeszcze nie czytałem. Na start będę miał Killzone, jak mi się spodoba to może zainteresuję się tym Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta startuje 17 lipca - więc masz szansę się załapać. Zajrzyj do odpowiedniego tematu na forum - tam masz potrzebne informacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę kupuję pod koniec lipca w okolicach 29 jak wrócę z urlopu. Wtedy też będę mógł się jakoś załapać na tą betę czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile ta Beta faktycznie potrwa, ale sam kod i dostep do niej, możesz zaklepać już teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×