Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

@Bryzyt

Nie, nie przepuści - rozdzielacz optyczny bez switcha, puszcza tylko i wyłącznie dźwięk z Xboxa One ;)

Przeczytaj pytanie które napisałeś, i zastanów się czy jest zrozumiale sformułowane...

Większość rozdzielaczy optycznych działa w obie strony (czyli jako rozdzielacz albo przełącznik), ale jednocześnie aktywne może być tylko jedno urządzenie wysyłające dźwięk...

kloose :-) Chodziło mi o to, czy rozdzielacz optyczny, który nie posiada przełącznika ( switcha ) będzie przepuszczał dźwięk ( wiadomo, że jakiś przepuści :-) ) z konsoli czy z TV? Może ma jakiś priorytet jeśli chodzi o wybór źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TB 500P sa małe więc jeżeli nie jesteś 10 letnim dzieckiem lub Azjatą, to automatycznie jest nacisk na pałąk który po prostu nie wytrzymuje.

Pod względem dźwiękowym są rewelacyjne. Wykonanie tandeta.

Nagle w przeciągu tygodnia już 3 osoby napisały że dokładnie w tym samym miejscu pękły - środek prawego pałąka. Coś jest na rzeczy.

Bo gracie w Hardlina. Nerwusy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bryzyt, zakładam że taki kabel będzie puszczał sygnał z tego źródła które jest aktywne.

Niestety i TV i PS4 puszcza dźwięk cały czas więc może być kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :-) Bynajmniej już wiem, że muszę kupić rozdzielać z przełącznikiem. Po konsultacji z kloose, wiem że muszę kupić selektor ( przełącznik ) zamiast rozdzielacz z przełącznikiem :-)

Edytowane przez Bryzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkie się tak łamią to jaka jest alternatywa? Szkoda trochę dawać tyle kasy żeby musieć potem oddawać za pół roku.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkie się tak łamią to jaka jest alternatywa? Szkoda trochę dawać tyle kasy żeby musieć potem oddawać za pół roku.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Nie ma zbytnio alternatywy.

Możesz zobaczyć Scullcandy, Elite 800 i inne drogie wynalazki ale to musisz się liczyć z dołożeniem paru stówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ma sensu hs bezprzewodowego - bo to same problemy

Proponowany przez Szuldiego Turtle Beach P12 w zupełności starczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od sytuacji. U mnie

mając 2 koty kable zaraz by były zjedzone. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandi, ty chyba zartujesz. Jak bedziesz mial male dziecko to zobaczysz czy hs bezprzewodowy nie ma sensu. Ja nie wobrazam sobie powrotu do kabli. Moze jeszcze powinni zrobic dualshocka na kablu, skonczylby sie placz szybko padajacej baterii :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziecku już nawet nie wspominam bo od dawna sama gra.

Jak naj mniej kabli to u niektórych konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie

mając 2 koty kable zaraz by były zjedzone. ;-)

True, mój wandal (brytyjski długowłosy) oskórował ten specyficzny od Vity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak zostaje albo hs sony albo tb 500p.

Jeszcze się zastanawiam nad Bayerdynamic custom one pro + bo można kupić w podobnej cenie. Wiem, że to na kablu ale można sobie w nich wszystko powymieniac, dać nawet kabel z mikrofonem. Ojciec zamówił to będę wiedział jak to gra itp.

500 zł to i tak dużo a wydawać dwa razy tyle na inne podobne i nie mieć pewności co do jakości to już w ogóle.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkie się tak łamią to jaka jest alternatywa? Szkoda trochę dawać tyle kasy żeby musieć potem oddawać za pół roku.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

ja mogę polecić bezprzewodowe Sony DS6500  http://www.ceneo.pl/11615905 - mam je już 3 rok i nie zamieniłbym na nic innego. Minusem może być brak mikrofonu ale odkąd wreszcie soft PS4 ma opcję przerzucenia głosów czatu na główne wyjście to to już żaden problem. Do pada podłączamy jedynie np. ten dołączany hs przewodowy w roli mikrofonu i lecimy. Taki zestawik spisuje się bardzo dobrze. Same słuchawki DS6500 są wygodne i dobrze zrobione więc się nie rozlecą po kilku miesiącach intensywnego użytkowania ;)

 Stacja bazowa podłączana jest przez optyk więc żadna kostka na usb nie wystaje nam na przodzie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkullCandy to plus minus 700 PLN ale nie ma konkurencji.

Ostatnio byłem w mediamarkt brałem w ręce 3 modele TB i porównując jakość wykonania do Skullcandy to jest to kpina z ludzi. Tania tandeta z Chin za grubą kasę.

Nje wiem jak sprawa wygląda z TB 800 elite bo nie dotykałem, ale mam nadzieje, ze przynajmniej tamte wykonano z materiału który przypomina klasę premium bo jeśli nie to jest to skandal. naprawdę nie wiem co kieruje ludźmi aby płacić za ten chłam zwany Turtle Beach po pół tysiąca złotych.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku kieruje i brak alternatyw. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephirot, a Ty jaką alternatywę wybierzesz zamiast TB 500p ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Najpierw muszę je (jutro) wysłać do naprawy.

Później będę się nad tym zastanawiał. Teraz mam za dużo roboty na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba na początek skusze się na Sony Wireless 2.0.

 

Cena jeszcze znośna, są całkowicie bezprzewodowe. No i nie miałem możliwości ich przymierzenia więc sprawdzę. Bo niestety TB są średnio wygodne dla mnie.
Zawsze mam te 14 dni na przetestowanie. Potem można myśleć nad czymś innym.

 

 

EDIT

 

Ktoś wie gdzie można kupić te słuchawki z wysyłką do domu ? Bo niestety ja znalazłem tylko dostępne w MM i Saturnie ale z odbiorem w salonie. Co niestety nie daje mi raczej mozliwosci zwrotu do 14 dni jezeli nie bede z nich zadowolony.

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jakby Skullcandy były dostępne w PL to by więcej ludzi je kupiło.

Ja sam osobiście bym je zamówił za test 14 dniowy ;-) a kupując z zagranicy chyba nie ma opcji zwrotu.

Ja swoje TB500 sprzedałem zamówiłem PX4 jutro do mnie dojadą i zobaczę jakie jest ich wykonanie w porównaniu do 500tek.

 

Poczytałem opinie na amazonie o PLYR1 i co najśmieszniejsze ,że są tam ludkowie którym też pękły i opisują ich kiepskie wykonanie oraz podejście serwisu - poniżej daje link do tematu wraz ze zdjęciami:

 

http://www.amazon.com/Skullcandy-Surround-SMPYFY-072-Not-Machine-Specific/product-reviews/B00C2B355W/ref=cm_cr_pr_hist_1?ie=UTF8&showViewpoints=1&sortBy=helpful&reviewerType=all_reviews&formatType=all_formats&filterByStar=one_star&pageNumber=1

 

Kliknijcie sobie na komentarze z 1 gwiazdką tam są foty ;-)

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej szukam Elite 800, tym bardziej odechciewa mi się kupować je. Gdyby nie to, że priorytetem są słuchawki bezprzewodowe, to bym kupił Tritton ax pro 5.1.

 

 

ja mogę polecić bezprzewodowe Sony DS6500  http://www.ceneo.pl/11615905 - mam je już 3 rok i nie zamieniłbym na nic innego. Minusem może być brak mikrofonu ale odkąd wreszcie soft PS4 ma opcję przerzucenia głosów czatu na główne wyjście to to już żaden problem. Do pada podłączamy jedynie np. ten dołączany hs przewodowy w roli mikrofonu i lecimy. Taki zestawik spisuje się bardzo dobrze. Same słuchawki DS6500 są wygodne i dobrze zrobione więc się nie rozlecą po kilku miesiącach intensywnego użytkowania ;)

 Stacja bazowa podłączana jest przez optyk więc żadna kostka na usb nie wystaje nam na przodzie ;)

 

fhfhh

 

ja mogę polecić bezprzewodowe Sony DS6500  http://www.ceneo.pl/11615905 - mam je już 3 rok i nie zamieniłbym na nic innego. Minusem może być brak mikrofonu ale odkąd wreszcie soft PS4 ma opcję przerzucenia głosów czatu na główne wyjście to to już żaden problem. Do pada podłączamy jedynie np. ten dołączany hs przewodowy w roli mikrofonu i lecimy. Taki zestawik spisuje się bardzo dobrze. Same słuchawki DS6500 są wygodne i dobrze zrobione więc się nie rozlecą po kilku miesiącach intensywnego użytkowania ;)

 Stacja bazowa podłączana jest przez optyk więc żadna kostka na usb nie wystaje nam na przodzie ;)  

 

 Sam w piątek kupiłem na morele TB 500P. Nie miałem z nimi wcześniej styczności i rzeczywiście po wyjęciu z opakowania wydają się takie "zabawkowe".Po przeczytaniu postów o pękaniu,obchodzę się z nimi jak z jajkiem. Element który pęka ma 18 mm szerokości i 4 mm grubości czyli dosyć cienko.A nie jest to lity kawałek plastiku ,bo pod spodem są kanałki którymi przechodzi kabelek. Te soniaki które przedstawiłeś to dość ciekawa alternatywa.Nie wiedziałem o ich istnieniu bo nigdzie oficjalnie nie podawali że są kompatybilne z ps3 i ps4. A skoro piszesz że można prowadzić w nich rozmowę to jest to kolejny headset w przyzwoitej cenie który trzeba brać pod uwagę. Mam jeszcze 11 dni do namysłu. Jeśli chodzi o moje TB500P to żadnego trzeszczenia ani buczenie nie zauważyłem. Grają pięknie i czysto.Kolega po drugiej stronie rozmawiał przez oryginalny "kabelek" od ps4. 

 

Sorki ale jest to mój pierwszy post i coś tam z tym cytowaniem namieszałem ;) .

Edytowane przez klemens1002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 6500 sa kompatybilne ze wszystkim co ma wyjście optyczne (można też stacje bazowa podłączyć przez jacka, ale nie o to przeciez chodzi). To nie sa typowe sluchawki gamingowe, ale porównując je rok temu do Pulsow zostawilem 6500, a odeslalem Pulsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fakers koniecznie zapodaj porownanie tych obu zolwi. bedziemy wiedziec czy jest to jakis level wyzej czy roznia sie tylko kilkoma szczegolami technicznymi...

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozwolicie to mogę już napisać dwa zdania na temat właśnie otrzymanych PX4.

W porównaniu do TB500p które  to jeszcze przedwczoraj miałem na "głowie" są o wiele wygodniejsze tzn nie są tak ciasne i nie uciskają tak łepetyny jak TB...ten pałąk górny jest taki bardzoo elastyczny a 

te boczne  pałąki które pękały  w TB są albo przynajmniej wyglądają na solidne.

Nie wiem jaka mieli recepturę plastiku do ich produkcji  ale przynajmniej wygląda na mocny ( ma strukturę chropowatą i jest taki "ślizgi").

Wieczorem test i mam nadzieję ,że będę w końcu zadowolony bo chyba raczej nie będą grały gorzej od 500p

Chciałbym w końcu zamknąć temat zakupu słuchawek bo ile można kombinować....a nie samymi słuchawkami człowiek żyje ;-)

Oby teraz elektronika nie robiła psikusów hihihi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie ,może ktoś zna odp ,mam słuchawki sony pierwszy model jaki wyszedł na ps3 7,1 moje pytanie brzmi bo mam okazje kupic same słuchawki czy uda sie je sparować z mojim starym odbiornikiem tzn czy każde słuchawki działają na jednej czestotliwości czyna róznych każda para ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie o Creative Tactic 3D Rage Wireless V2.0? W necie widziałem jakąś recenzje, ale na PC i chyba ciężko znaleźć info jak to działa z ps4.  Z tego co widzę niby są kompatybilne z ps4, ale czy w pełni? Zachęca dźwięk przestrzenny, świetna bateria no i cena poniżej 320 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×