Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płaciłam mniej, jakoś 350-370zł z wysyłką, więc nie było tragedii  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam PS4 Gold Wireless Headset i jestem zadowolona. Dźwięk super, porównując do headsetu, który miałam na xboxie, poza tym nie muszę ich często ładować.

Działają podłączone do PS4 i laptopa, niestety nie na TV (chociaż też Sony), to jedyny minus.

Słuchawki same nie są w sobie złe, dobre powiedzmy na początek dla osób, które nie miały styczności wcześniej ze słuchawkami bezprzewodowymi i z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym.

Na pewno pierwsze wrażenie było wow jaki dźwięk.

Wg. mnie aktualna cena za wysoka.

Jeśli ktoś gra dużo w słuchawkach to niestety szybko dostrzeże ich dużą wadę a mianowicie krótki czas działania na baterii i ładowanie które trwa prawie tak samo długo jak ich bezprzewodowe używanie. Nie wierzę w bajki, jak ktoś napisze, że działają 8 h a ładowanie trwa 2 czy 3 h bo po prostu jest to nieprawda, z wieloma osobami i znajomymi miałem styczność i dużo z tych osób właśnie z tego względu je sprzedała. Realny czas działania z włączonym mikrofonem to max 6 h a ładowanie do pełnej gotowości to dobre 4 czy nawet 4,5 h.

Dla mnie niestety jak każdy headset sony został skreślony po jakimś czasie właśnie ze względu na baterię.

Gram z 5-6 h na jednym posiedzeniu wieczorem jak już córa zaśnie i dlatego wymieniłem na słuchawki, które działają prawie trzy razy dłużej, niesamowity komfort w tym przypadku.

Ale jak ktoś ma krótsze sesje bez rozmów ze znajomymi to dla takiej osoby będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi to nie przeszkadza, no chyba, że robiłem jakieś chore maratony przed konsolą. Wieczorem wyłączam konsole, podpinam słuchawki do ładowarki i przez noc mają czas na regeneracje :P Jedyna rzecz, której mogę się przyczepić to jakość wykonania oraz komfort przy dłuższym posiedzeniu. No czuć te słuchawki na głowie :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Portable49

kolega ma P12 i słyszę go idealnie, ma podłączone do pada.

jak miał podłączone przez usb to słyszałem siebie i jeden wielki pisk

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portable49

kolega ma P12 i słyszę go idealnie, ma podłączone do pada.

jak miał podłączone przez usb to słyszałem siebie i jeden wielki pisk

No tak ale po 1 ja mam chyba coś nie tak z tym wjeviem od pada bo nie mogę całego jacka wpuścić tylko kawałek wtedy działa ale żeby mikro było włączone to już musi być minimum jacka wpietę, nie wiem o co kaman czy to błąd pada czy czego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę te goldy tak długo się ładują i krótko trzymają czy trochę przesadzacie? Od znajomych słyszałem, że spokojnie po 8 godzin im trzymają. Sam miałem je kupić, ale nie ma w normalnych cenach, a powyżej 400 zł za nie nie dam, a w sklepie gdzie miałem zamówione w dobrej cenie dostałem odpowiedź podobną jak Tomi915.  Byłem wkurzony na swoje Sony stereo wireless  7.1(te pierwsze) bo po zakupie ps4 często mi się rozłączały mimo wyłączonego wifi i krócej trzymały jak na ps3. Jednak teraz przestały się rozłączać i na dość wysokim poziomie głośności przy graniu w multi + czat z imprezy wytrzymują mi do 5 - 6 godzin, ale ładowanie do pełna trwa mniej jak 3 godziny, nie mówiąc już o tym, że podładowanie na w 30 minut starczy na spokojnie 2 godziny grania. Swoje słuchawki mam prawie półtora roku a wyglądają praktycznie jak nowe i oczywiście jak były nowe to trzymały  i po 8 godzin. Piszę o tym, bo jeśli wszystkie inne są tak słabo wykonane i nawet goldy pękają, to myślę, że warto się nimi zainteresować bo można je pewnie dostać w świetnej cenie. Co do mikrofonu, to wygląda może byle jak, ale nie ma z nim problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie mam innego pada ... To się przedstawia tak , podłącze słuchawki normalnie wpychajac całego jacka nie działa , dopchne do 3/4 działa dźwięk i wyczynem aby 1 kreska była tylko w środku jest mikro ale nie ma dźwięku ... a przez usb wszystko działa tylko ze jak cce ustawić poziom mikrofonu to jest jeden wielki huk .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie mam innego pada ... To się przedstawia tak , podłącze słuchawki normalnie wpychajac całego jacka nie działa , dopchne do 3/4 działa dźwięk i wyczynem aby 1 kreska była tylko w środku jest mikro ale nie ma dźwięku ... a przez usb wszystko działa tylko ze jak cce ustawić poziom mikrofonu to jest jeden wielki huk .

Przywróc te ustawienia w konsoli i wtedy spróbuj podpiąć je na USB. A sam headset możesz też podpiąc do telefonu/smartfona/tabletu i sprawdzić czy wszystko z nim jest ok...

W zestawie z konsolą, powinieneś mieć taki prosty, przewodowy zestaw słuchawkowy (ewentualniue użyj tego z telefonu/smartfona jak masz) - spróbuj podpiąć go do pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę te goldy tak długo się ładują i krótko trzymają czy trochę przesadzacie? Od znajomych słyszałem, że spokojnie po 8 godzin im trzymają. Sam miałem je kupić, ale nie ma w normalnych cenach, a powyżej 400 zł za nie nie dam, a w sklepie gdzie miałem zamówione w dobrej cenie dostałem odpowiedź podobną jak Tomi915. Byłem wkurzony na swoje Sony stereo wireless 7.1(te pierwsze) bo po zakupie ps4 często mi się rozłączały mimo wyłączonego wifi i krócej trzymały jak na ps3. Jednak teraz przestały się rozłączać i na dość wysokim poziomie głośności przy graniu w multi + czat z imprezy wytrzymują mi do 5 - 6 godzin, ale ładowanie do pełna trwa mniej jak 3 godziny, nie mówiąc już o tym, że podładowanie na w 30 minut starczy na spokojnie 2 godziny grania. Swoje słuchawki mam prawie półtora roku a wyglądają praktycznie jak nowe i oczywiście jak były nowe to trzymały i po 8 godzin. Piszę o tym, bo jeśli wszystkie inne są tak słabo wykonane i nawet goldy pękają, to myślę, że warto się nimi zainteresować bo można je pewnie dostać w świetnej cenie. Co do mikrofonu, to wygląda może byle jak, ale nie ma z nim problemu.

Jak nie masz w swoich sluchawkach problemu z pekaniem i w ogole wszystko Ci dobrze dziala, jak trzymaja tak jak piszesz po 5-6 h to w ogole nie zmieniaj ich na goldy. Roznica w dzwieku zadna, trzymaja na baterii podobnie, dluzej sie laduja. Jesli ktos ma headset od sony jakis to nie ma sensu zmieniac go na goldy.

Mi to nie przeszkadza, no chyba, że robiłem jakieś chore maratony przed konsolą. Wieczorem wyłączam konsole, podpinam słuchawki do ładowarki i przez noc mają czas na regeneracje Jedyna rzecz, której mogę się przyczepić to jakość wykonania oraz komfort przy dłuższym posiedzeniu. No czuć te słuchawki na głowie

Widzisz Tobie to odpowiada i szanuje to, dla mnie jednak bateria w headsetach sony to porazka. W obecnych sluchawkach mam ten komfort, ze nie pamietam kiedy je laduje, trzymaja dlugo a jak zawolaja o prad to z zegarkiem w reku 2 h i sa w gotowości. Nie robie maratonow bo nie mam juz czasu na takie cos, jak pisalem max 5-6 h gram jednym ciagiem wieczorem i dla mnie to jest komfort, ze po takiej jednej sesji nie musze ich ladowac, tylko zycia starcza im na trzy takie wieczory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goldy mam już rok, podpięte pod komputer ładują się około 3 godzin.

gdy ładuję ładowarką od nexusa to 100% osiągają po około 2 godzinach.

czas jaki osiagają na jednym ładowaniu to to 6-7 godzin z imprezą i około 8h bez.

więc nie narzekam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wprawdzi minęło już trochę stron wątku, ale pozwólcie że się pochwalę. Ostatecznie nabyłem słuchawki Turtle Beach PX4, póki co zadowolenie i satysfakcja w 100%. Po pierwszym naładowaniu, rozegrałem z 12-13h (reklamują się 15h) i jeszcze nie ładowałem, więc zobaczymy jak będzie. Surround bardzo dobry, narazie grałem tylko w TLOU. Jeśli chodzi o mikrofon to jeszcze nie tesotwałem, ale odkryłem czego nie wiedziałem przed zakupem, że jest odłączany :). Słuchawki leżą bardzo dobrze, w moim przypadku obejmują całe ucho i przy jednorazowym użytku ok. 3h nie odzuwałem żadnego dyskomfortu. Po dwóch tygodniach polecam z czystym sumieniem, jak będzie później to się okaże :)/

Edytowane przez DibzDeebz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzi minęło już trochę stron wątku, ale pozwólcie że się pochwalę. Ostatecznie nabyłem słuchawki Turtle Beach PX4, póki co zadowolenie i satysfakcja w 100%. Po pierwszym naładowaniu, rozegrałem z 12-13h (reklamują się 15h) i jeszcze nie ładowałem, więc zobaczymy jak będzie. Surround bardzo dobry, narazie grałem tylko w TLOU. Jeśli chodzi o mikrofon to jeszcze nie tesotwałem, ale odkryłem czego nie wiedziałem przed zakupem, że jest odłączany :). Słuchawki leżą bardzo dobrze, w moim przypadku obejmują całe ucho i przy jednorazowym użytku ok. 3h nie odzuwałem żadnego dyskomfortu. Po dwóch tygodniach polecam z czystym sumieniem, jak będzie później to się okaże :)/

No ja zgodzę się z wypowiedzią kolegi, bo właśnie ten model nabyłem jakiś czas temu w promo na netia emarket, wyszedł mnie 467 zł.

Słuchawki spokojnie trzymają te 15 h, nie wiem czy nawet nie ciut więcej, jest to ogromny plus. Drugi wielki plus to właśnie ich wykonanie i komfort użytkowania, miałem już wszystkie headsety sony, tb500p, tritton kamy ale żadne nie dorównują w wygodzie użytkowania, po kilku godzinach grania nie czuję żadnych ucisków głowy itp., nie muszę ściągać słuchawek by dać chwilę odpoczynku głowie czy uszom.

Mikrofon bardzo dobry, wyginany na wszystkie strony,ogólnie pozytywnie.

Dla mnie jednak największy plus to specjalny suwak do regulacji słyszalności swojego głosu, gram wieczorami (w nocy również) i w px4 ten bajer jest z prawdziwego zdarzenia, wiem jak mówić, z jaką głośnością by nie budzić żony czy córeczki. Słyszę fajnie dźwięki z gry, kumpli na imprezie i swój głos.

W słuchawkach sony zawsze żona mnie opieprzała, że za głośno mówię, bo dźwięk z gry zagłuszał mi rozmowę i wiecznie myślałem, że za cicho mówię a okazywało się, że wręcz mówię podniesionym głosem. Niby w goldach też jest ten patent słyszalności ale nie działa to tak fajnie jak w px4.

Również mogę polecić bo to solidne i dobrze grające słuchawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biję się z myślami, czy sprzedawać swoje 500p i brać PX4... Czy ktoś już ma decyzję odnośnie reklamacji swoich pęknietych 500p? Jeśli producent będzie robił problemy i zgoni to na uszkodzenie mechaniczne, wtedy bez zastanowienia sprzedaję. Jeśli wymienia je od ręki na nowe to wtedy zostanę przy 500p. Na moje potrzeby w zupełności wystarczają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam. 

W Morele dalej wisi status - wysłano do serwisu producenta/dystrybutora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk przestrzenny powinien być.

W końcu PS4 jak i PLEX ma odpowiednie kodeki.

Nie sądzę żeby ktokolwiek próbował:

 

Niestety aby móc z niej korzystać trzeba mieć aktywny abonament, który w sumie nie jest taki tani:

  • Miesięcznie $4.99 USD
  • Rocznie $39.99 USD  
  • Bez limitu $149.99 USD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, zamówiłem 5m optyka i pociągne od PC do PS4, będę tylko zmieniał kabelek. Jestem zbyt leniwy aby przenosić transmiter konsola PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam zrobić podobnie z optykiem i 10M HDMI (komp na 40" TV) wszystko bez przewodowo (klawiatura/mysz/pad/słuchawki + fotel gamingowy) i centrum dowodzenia dźwiękiem też w jednym miejscu :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyszedł kabelek wszystko śmiga pięknie.

Jako, że czekając na Wiedzmina gram tylko w PES 2015 a tam kopanie piłki brzmi lepiej na stereo niż na przestrzennych efektach :) to PS4 jest pod USB a PC toslink. Co jest fajnie na moich Skullcandy plyr1 które mają regulacje Góra dół Volume a lewo prawo Voice/Game, że przy tym połączeniu reguluje sobie co chce w danej cheili słyszeć lewo prawo :) Przytrzymując w

lewo potencjometr cyfrowy do sygnału dźwiękowego mam PS4, natomiast prawo do sygnału dźwiękowego mam PC przestrzennie. Oczywiście gdy zechcę przestrzennie na konsoli to tylko zmieniam kabelek który jest przy transmiterze.

EDIT

Najmocniejszy dźwięk jest w PowerDVD a tam mogę zostawić Use S/PDiF lub zmienić 8 speaker z zaznaczonym Truetheater Surround pod którym wydaje się jeszcze głośniej (tak zostawiłem bo jest głośno )

Pod słuchawki 7.1 to będą prawidłowe ustawienia?

Juz nie rozróżniam te DTS y Dolby czy true theater surround :/

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam okazje kupic hs Steelseries H za 800zł (nowy, etc). I mam pytanie czy w tej cenie jest coś lepszego co mozecie polecic czy z czystym sumieniem mogę brac w/w hs?
Głownie używany bedzie do gier na  PS4/PC, rozmów, muzyki. Zalezy mi na tym zeby to bylo bezprzewodowe i drzwiek przestrzenny, oraz ze wzgledu na muzyke bass.

Edytowane przez Avatarae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mogę kupić oryginalne słuchaweczki Sony Gold 7.1 Wireless za 45 euro. Warte to coś, czy lepiej kupić coś innego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobre one są w miare? Jakieś oceny użytkowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×