Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam headset Sennheiser PC 360 i chciałbym wiedzieć, czy headset da się podłączyć do Playstation 4 tak, by móc słyszeć dźwięk z gier i móc rozmawiać ze znajomymi. Headset posiada 2 wyjścia mini-jack: jedno dla dźwięku (zielone gniazdko w PC) drugie dla mikrofonu (różowe gniazdko w PC). Gdzieś chyba czytałem, że da się jakimś adapterem połączyć te dwa wyjścia w jedno mini-jack i wpuścić to do pada DS4, to prawda? Nic konkretnego nie mogę teraz na ten temat naleźć.Z góry dzięki za odpowiedź!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak potrzebujesz adapter mini Jack 2.5mm na 3.5mm.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zakupie goldow, pierwsze 30 minut bo tylko tyle mialem czasu i poqiem tak. Ludzie twierdzacy ze w tych sluchawkach nie ma basu powinni udac sie do laryngologa! Sluchawki maja bardzo duzo basu nawet na.virtual 7.1 po wylaczwniu tej funkcji jest go jeszcze wiecej. Sluchawki testowane na ustawieniach schooter. Podlaczone do pc na chwile wlaczony the dark knight rises bass zabija. Posiadam rowniez sluchawki Creative fatality ktore moim,zdaniem maja mocny bass i tutaj,nie.wiem,czy nie.jest, mocniejszy. Fakt.ze bf4 zalaczony bez presetu brzmial biednie ale pierwsze wrazenia raczej pozytywne, sluchawki sa przedewszystkim mega wygodne.

 

Edit : Zapomniałem dodać że co niektórzy chyba nie wiedzą ze słuchawki jak każde muszą się "wygrzać" aby zagrały pełnymi parametrami

Edytowane przez kaktusr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak potrzebujesz adapter mini Jack 2.5mm na 2.3mm.

 

A czasami w DS4 nie ma 3,5mm ? Chyba tyle jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że 3.5. Nie ma 2.3. To był typowy czeski błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to już nie jestem w stanie na 100% ci powiedzieć bo używam headsetu na USB, ale z tego co ludzie pisali wcześniej to właśnie przejściówka do iPhone powinna być.

...ale to niech potwierdzi ktoś kto używa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy gra+muzyka...

 jako ze sluchajanie muzyki podczas grania pozwala mi sie przeniesc w pewnego rodzaju trans to idac sladami sephirota podpialem tv z laptopem przy pomocy kabla audio z drobna modyfikacja (w laptopie nie mam audio in to podpielem pod wejscie do mikrofonu i cos tam pomieszalem z poziomami w ustawieniach) w kazdym razie dziala. Dzwiek idzie z playa do tv,  z tv do laptopa do ktorego sa tez podlaczane sluchawki (USB dongle). Teraz pytanie jak rozwiaczac sprawe mikrofonu? Zalezy mi zeby gadac z ludzmi przez impreze. Skype itd mnie nie interesuje. Mam jeszcze jedne sluchawki ktore moga sobie lezec z boku i pelnic funkcje mikrofonu tylko nie wiem jak bedzie ze zbieraniem dziweku. jesli HS bedzie lezal metr ode mnie. Zastanawiam sie czy daloby sie podpiac pod ps4 sam mikrofon na usb z dobrym zbieraniem bo skoro czyta sluchawki z mikrofonem to sam mikrofon chyba tez powinien. Wszelkie porady mile widziane ;)

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zawsze możesz pod DualShock 4 podpić sam headset - nawet ten mono (dźwięk chatu na pada) albo przejściówka + całość głosu na pada i mikrofon osobno podpinasz a głos dajesz na PC ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście specjalnie zakupiłem listwe głośnikową samsung HW-F450 i podlączyłem ją bezpośrednio do TV za pomocą przewodu optycznego.Nie mam żadnych problemów z odtwarzaniem dzwięku czy to w TV czy na konsoli a do tego efekt kina domowego za rozsądną cenę ,no i zajęło mi to mało miejsca w pokoju.

Edytowane przez szalony_szaleniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z  creative sound blaster tactic 3d alpha mam je podlaczone pod usb -  do ps4 dzwiek jest strasznie cicho probowalem zmieniac w opcjach ps4 ale nic to nie pomoglo na czacie prawie mnie nie slychac jakies rady . w zalaczniku dalem zdjecie jaka przejsciowke  USB posiadam 

post-55497-0-08425900-1395585702_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z creative sound blaster tactic 3d alpha mam je podlaczone pod usb - do ps4 dzwiek jest strasznie cicho probowalem zmieniac w opcjach ps4 ale nic to nie pomoglo na czacie prawie mnie nie slychac jakies rady . w zalaczniku dalem zdjecie jaka przejsciowke USB posiadam

kup przejsciowke jaka zlinkowal Jacek i podlacz sie pod pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z  creative sound blaster tactic 3d alpha mam je podlaczone pod usb -  do ps4 dzwiek jest strasznie cicho probowalem zmieniac w opcjach ps4 ale nic to nie pomoglo na czacie prawie mnie nie slychac jakies rady . w zalaczniku dalem zdjecie jaka przejsciowke  USB posiadam 

 

Mam te słuchawki- karta dźwiękowa na usb w połączeniu z konsola daje nawet fajny dźwięk, mocny bass z tymi słuchawkami, ale do mikrofonu trzeba krzyczeć, żeby się aktywował (w połączeniu z kompem problem nie występuje) 

Jedno rozwiązanie podał ci kolega wyżej, ewentualnie możesz popróbować z innymi dźwiękówkami na usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mikrofonik zalman zm-mic1. Czy adapter mini jack 2,5 na 2,3 będzie dobry do połączenia z padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahh widzę że moje posty nawet te z błędami są kopiowane ;)

Tam był błąd (już go poprawię).

Nie 2.5 na 2.3 tylko 2.5 na 3.5 (a układ kabli jak pod iPhone czyli przejściówka pod iPhone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem goldy i mam problem, przy pollaczeniu z laptopem nie dziala regulacja glosjnosci a przy ps4 nawet na minimum sa bardzo glosne, nie da sie tego zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy połączeniu z laptopem regulacja jest na komputerze.

W PlayStation przypadkiem nie masz źle ustawionego balansu głos/czat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie goldow. Gdy wl słuchawki to pokazuje w prawym górnym rogu poziom baterii itp. Lecz jest jakas możliwość aby sprawdzić w danej chwili ile kresek baterii zostało? W ds4 mamy ramkę z informacja o słabej baterii a w goldach tego nie mam;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzam to w taki sposób, podczas grania klikam przyciskiem "mute" i

te okienko pokazuje mi się w każdej grze jaką gram. Ponowne kliknięcie przywraca funkcję mikrofonu.

prosto i funkcjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy połączeniu z laptopem regulacja jest na komputerze.

W PlayStation przypadkiem nie masz źle ustawionego balansu głos/czat?

dzieki, widze ze jak zawsze mozna na Ciebie liczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie gdzie można kupić te goldy za dobra cene i od reki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie gdzie można kupić te goldy za dobra cene i od reki?

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem wczoraj u nich i dzisiaj dostalem maila ze zamawiaja od producenta i moze to trwac 30 dni lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×