Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

ludzi. Gosciu gada a jak gram to urywki przy strzelaninie slychac. Edytowalem w grze ale to nic nie dalo..;/

Maja z przodu na lewej, z tylu glosnosc a z przodu balans

Czyli dokładnie tak samo jak reszta.

W górę balans na głośniejszą grę a w dół na czat.

Poczytaj instrukcję, może znajdziesz jakiś ciekawe rzeczy o których nie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem. mam na sluchawkach VSS to glos przestrzenny, glosnosc ale reguluje ja tylko do dzwiekow i mute, calkiem wyl. sprawdzalem ale czatu nie uregulowalem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przełącznik vss tylko + -. Na lewej słuchawce są dwa suwaki. Z tylu głośność słuchawek a z przodu taki sam tylko do balansu czatu/gry.

Ja nie czytałem i na przykład o funkcji słyszenia otoczenia w słuchawkach dowiedziałem się na forum ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ma to, ale teraz nie moge ustawic aby dziwek byl w grze slyszalny a osoba troche bardziej bo albo to sie przestawia albo to. Trzymam na dzwiek i daje plus na glosnosc ale znowu czat na tym traci i tak w kolko. ;/ ajaajaja . 5 min ustawiania i dalej nic ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś mi poleci jakieś słuchawki mono do ps4 podobne do tych jakie ma xone?

Edytowane przez Syndicate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łatwo dostępnych masz Turtle Beach P4c. Możesz też poszukać Gioteck'a EPS, ale są dostępne chyba tylko w niemieckich MM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ma to, ale teraz nie moge ustawic aby dziwek byl w grze slyszalny a osoba troche bardziej bo albo to sie przestawia albo to. Trzymam na dzwiek i daje plus na glosnosc ale znowu czat na tym traci i tak w kolko. ;/ ajaajaja . 5 min ustawiania i dalej nic ;]

Mam dokładnie tak samo. Bawiłem się ustawieniami i nic. Mam wrażenie, że stało się tak po aktualizacji. Jak bym coś wymyślił to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pękły już dawno. 2 Zip Tie spięte i słuchawki działają bez problemów i jak się nie przyglądniesz ot nie widać że były spinane ;)

Nie służą do paradowania w nich po ulicy, nie chwale się znajomym a działają więc rozwiązanie dobre jak każde inne.

Chodzi o Pulse Elite? Pękły mi i nie wiem za bardzo jak je spiąć, możesz jaśniej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Muszę kupić zip tie i jest spiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam taki problem może mi ktoś pomoże.Podłączyłem słuchawki Steelseries Siberia przez Soudblastera X-fi SB1090 do ps4 przez USB i wszystko byłoby w porządku gdyby cholerne PS4 nie zamieniało kanałów z lewego na prawy.Tak samo pod łączone na pc działają w porządku.Jakiś sposób jak zamienić kanały spowrotem(nie da sie założyć słuchawek odwrotnie bo nie są odwracalne i mają mikrofon z jednej strony:(   )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich.Mam taki problem może mi ktoś pomoże.Podłączyłem słuchawki Steelseries Siberia przez Soudblastera X-fi SB1090 do ps4 przez USB i wszystko byłoby w porządku gdyby cholerne PS4 nie zamieniało kanałów z lewego na prawy.Tak samo pod łączone na pc działają w porządku.Jakiś sposób jak zamienić kanały spowrotem(nie da sie założyć słuchawek odwrotnie bo nie są odwracalne i mają mikrofon z jednej strony:(   )

 

Po pierwsze witamy na forum.

Po drugie jak piszesz na wielu forach i robisz kopiuj/wklej tego samego tekstu to usuń formatowanie.

 

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to przejściówka zamieniająca kanały mini jack (do zrobienia lub od poszukania na przykład na allegro) lub przejściówka mini jack > chincze (zamiana kabli) chinche > mini jack.

Chyba już widziałem jakieś gotowce zrobione z myślą o PS4.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sposób SephiroTa jest najlepszy i najtańszy. Kilka dni temu tez kupiłem tą kartę ze względu na w miarę dobry DAC bo tanie usb za 10zł z allegro grają fatalnie ze słuchawkami PC360 a chce mieć jedne porządne słuchawki połączone z PC i PS4 to w zrobionym przełączniku zmieniłem kanały w gnieździe i po sprawie. 

Edytowane przez LukEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź.Mam jeszcze 2 pytania.Teoretycznie jeśli przetnę przewód(mam przedłużacz do słuchawek) i zamienię przewody i je zlutuję to powinno działać?Czy wszystkie karty zamieniają kanały w Ps4 ,czy jak kupię takiego sticka za 20 zł to bedzie działać.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy któryś z posiadaczy goldów  mógłby powiedzieć , czy filmy oglądane na ps3 z dźwiękiem 5.1 na słuchawkach też są 5.1 ? Bo słyszałem że pulsach przy oglądaniu filmów zawsze było stereo i czy na pc też działa 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie karty zamieniają kanały w Ps4 ,czy jak kupię takiego sticka za 20 zł to bedzie działać.

Niekoniecznie taki stick z Alledrogo musi działać poprawnie...

Miałem 5 różnych sztuk dźwiękówek na USB i dwie miały problem z kanałami (miały różne chipy) a jedna nie puszczała mikrofonu (była sprawna)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie odnośnie słuchawek do PS4, a konkretnie tych oficjalnie dedykowanych, niebieskich :)  Czy istnieje tylko jeden ich rodzaj, czy też występują w różnych wersjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden, Choć mogli zrobić różne wersję kolorystyczne pasujące do padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, noszę się z zamiarem kupna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś dobre głośnika czy wieże do tv tak do 500zł? Cały czas pykam na głośnikach z telewizora bo dają radę, ale czas chyba kupić coś lepszego. Najlepiej Sony bo mam tego farta, że nigdy mi się sprzęt od tej firmy nie psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microlab Solo6C + ewentualnie FiiO D3 do spięcia bezpośrednio z konsolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam czy któryś z posiadaczy goldów mógłby powiedzieć , czy filmy oglądane na ps3 z dźwiękiem 5.1 na słuchawkach też są 5.1 ? Bo słyszałem że pulsach przy oglądaniu filmów zawsze było stereo i czy na pc też działa 7.1

nie wiem jak to jest w innych modelach ale w z tego co się orientuje to w goldach po sparowaniu słuchawek z laptopem(Windows 7) masz do wyboru opcje virtual surround podbicie bassu i jeszcze ze 2 inne. Niestety nie miałem okazji tego sprawdzić w praktyce...

Wczoraj oglądałem najnowszego hobbita na blu-ray i przy okazji sprawdziłem virtual stereo surround w goldach. Co mnie początkowo zdenerwowło to że do obejrzenia filmu kunsola musi sie na chwile połączyć z internetem a ja gram glownie online i kupilem film bo nie mam chwilowo neta ;) w kazdym razie pokombinowalem z tetheringiem na smartfonie i poszło...

Załadowałem modus Film -akcja który uwydatnia wysokie i średnie i muszę powiedzieć że początkowo nie zrobiło to na mnie wrażenia, dopiero jak zacząłem włączać i wyłączać vss na słuchawkach poczułem różnice. Faktycznie kierunkowość 360 jest wyczuwalna i po pewnym czasie zdalem sobie sprawe że czyste stereo gubi wiele informacji w porownaniu do vss. Spokojnie da się rozróżnić czy vss jest aktywne czy nie. Efekt jest inny niż w grach chyba dlatego że w grze mamy możliwość poruszania się i obracania w kierunku dźwięku i nasz mózg potrafi go lepiej zlokalizować.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki headset do konsoli i jednocześnie słuchania muzyki z różnych źródeł (PC, telefon mp3) polecacie? Interesuje mnie aby mikrofon był rozbieralny, a całe słuchawki nieduże. Cena do 500 zł  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×