Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy podłączał ktoś już pod ps4 słuchawki TURTLE BEACH EAR FORCE SHADOW ,  za cholerę nie mogę ich podłączyć , pod ps3 śmigają super ale pod ps4 niby tylko wystarczy pod USB wpiąć , mikrofon działa , brak regulacji dźwięku na pilocie .

Jak by ktoś coś wiedział to proszę o info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby samo USB nie wystarczy ;)

Podepnij je tak samo jak do PS3, czyli USB do konsoli a RCA/Cinche do wyjścia słuchawkowego w TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Podłączyłem i lipa , coś czuje że słuchawki nadadzą się tylko do ps3 i xbox360 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię jak jest w opisie i dalej to samo , jest głos ale to nie jest to co chcę , nie tak jak w ps3 .

Brak jest regulacji głosu na pilocie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulacja nie działa nie tylko w tym modelu. To już leży w kwestii Sony i ewentualnego upgrejdu softu w konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulacja nie działa nie tylko w tym modelu. To już leży w kwestii Sony i ewentualnego upgrejdu softu w konsoli...

Nie liczył bym na to.

Dedykowane działają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turtle Beach majstruje dla Sony jakiegoś oficjalnego HS'a, więc może i jest na co liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiedy będą dostępne?

Nie wiem. Od styczniowej zapowiedzi dealu z Sony, żadnych info więcej nie było.

A najbliższa premiera czegoś nowego od TB, dedykowanego pod PS4 i Vite, jest zdaje się w lipcu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie nową "słuchawkę" sony Xperia z1 compact. (swoją drogą polecam bo smartfon z niewielkimi rozmiarami a plasuje się w top5 jeśli chodzi o parametry). Teraz pytanie. Jake funkcjonalności ma smartfon w parze z ps4? W ustawieniach widziałem ze można ds3 podpiąć. Jak jest z ds4? Czy są jeszcze jakieś inne ficzery? Za pomoc z góry dziękuję. Temat może trochę nieodpowiedni... Ale ciężko było coś wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie nową "słuchawkę" sony Xperia z1 compact. (swoją drogą polecam bo smartfon z niewielkimi rozmiarami a plasuje się w top5 jeśli chodzi o parametry). Teraz pytanie. Jake funkcjonalności ma smartfon w parze z ps4? W ustawieniach widziałem ze można ds3 podpiąć. Jak jest z ds4? Czy są jeszcze jakieś inne ficzery? Za pomoc z góry dziękuję. Temat może trochę nieodpowiedni... Ale ciężko było coś wybrać.

DS4 podłączalem do Sgs3 przez kabel i działał, ale potraktowałem to tylko jako ciekawostkę. Androidowy soft do PS4 wykorzystałem do wrzucenia wlasnego avatara do profilu. Pobawilem sie chwile softem do COD, ale nie znalazłem w nim nic więcej, czego nie oferowalaby konsola. Więcej funkcjonalnosci nie dostrzeglem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sony Gold Wireless 2.0. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie wyście audio wybrać aby był jak najlepszy dźwięk i 7.1 działało? Linear PCM, Bitstream DTS czy Dolby? Czy bez różnicy co wybiorę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy.

On i tak dostaje stereo po USB i sam robi wirtualne 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy hej....

 

Co myślicie o Creative Tactic 3D Alpha do PS4 (ewentualnie PS3 i VITY)... Wcześniej miałem Creative Fatality i byłem zadowolony  :)

 

Nie jestem audiofilem i tamte mi starczały ale chcę coś odrobinkę lepszego więc myślę o 3D Tactic :)

 

A nie mam budżetu ay wydawać po kilka stów za HS Sonego PULSE czy co oni tam mają... A te za 149 - 169 wyrwę bez problemu :)

 

Co wy na to?? Pomożecie?? 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta na USB która jest do nich dołączana działa na PS4, ale dźwięki z gier są strasznie ciche w stosunku do chatu, więc i tak trzeba skorzystać z przejściówki i podpiąć je do pada...

Zobacz sobie jeszcze na Plantronicsy Gamecon 380. Cena trochę niższa ale sprzęt dobrej jakości i bardzo wygodny - przynajmniej na mojej głowie tak było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta na USB która jest do nich dołączana działa na PS4, ale dźwięki z gier są strasznie ciche w stosunku do chatu, więc i tak trzeba skorzystać z przejściówki i podpiąć je do pada...

Zobacz sobie jeszcze na Plantronicsy Gamecon 380. Cena trochę niższa ale sprzęt dobrej jakości i bardzo wygodny - przynajmniej na mojej głowie tak było ;)

 

Uuuu ciche odgłosy z gry :( Zmartwiłeś mnie :(

 

Choć w Fatality (przy użyciu jakiejś chińskiej karty za 5zł) w PS3 i PS4 było GIT jeżeli chodzi o głośność... :)

 

Dzięki za info zaraz zerknę na te co podałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tą chińską kartę to zawsze możesz ją przecież wykorzystać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLOOSE a ch... ;) Szarpnę się na 3D Tactis ALE zanim to uczynię, wezmę na 1 czy 2 dni jeden egzemplarz który mamy na odsłuchach :biggrin: I sobie po testuję :)

 

Jeżeli będzie za cicho faktycznie to wezmę wtedy inne :P

 

EDIT: W chińskiej karcie kilka dni temu USB uje... zahaczyłem o nią o jeb ;) :(

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wypożycz sobie też Plantronicsy - pewnie też je macie na półce bo to popularny model :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no o dziwo nie mamy :( więc tylko 3D Tactic wezmę jak coś :p ALE jutro w pracy pierwsze co to sie loguje na kompa i sprawdzam czy mogę je zamówić ;) i jak coś to zamówienie kilka

na Sklep

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ;)

 

PS4 podłączone mam kablem optycznym do Logitech-ów Z5500, a kablem HDMI do TV. W ustawieniach audio mam zaznaczone jako źródło dźwięku kabel optyczny a pomimo to dźwięk przesyłany jest zarówno na głośniki jak i TV, co jest irytujące bo za każdym razem muszę wyciszyć TV przed odpaleniem konsoli...

 

Jakieś pomysły jak ustawić aby dźwięk był przesyłany TYLKO po optyku...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się inaczej.

Musisz wyciszyć TV bo niestety tak są skonstruowane - jest to wina TV a nie konsoli czy głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się inaczej.

Musisz wyciszyć TV bo niestety tak są skonstruowane - jest to wina TV a nie konsoli czy głośników.

dla mnie jest to ewidentna wina konsoli. Wcześniej mialem ps3 i tam przy takim samym podłączeniu dźwięk mialem tylko w kinie domowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×