Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na swoim odtwarzaczu LG nigdy nie miałem problemu z filmem, czy napisami dlatego uważam go za bardzo przydatną rzecz.

 

A co do pilotów to polecam-

 

harmony-one-vs-harmony-touch.jpg

 

Mam obydwa, na jednym obsługuję 5 urządzeń, a na drugim 3. Sprawdzają się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wlasciwie pytam za kolege, czy gioteck  ex-05 zadziala z ps4?

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wlasciwie pytam za kolege, czy gioteck  ex-05 zadziala z ps4?[/size]

przeczytaj pierwsze posty na tej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem wczoraj w Media Markt słuchawki Sony Wireless Headset 2.0. Czy ktoś może posiada takie słuchawki? Wydaje mi się że z moimi jest coś nie tak ;/ Dźwięki po ustawieniu suwaka na 1 lub 2 wydają się bardzo przytłumione. Czy w opcjach konsoli coś trzeba ustawić, czy zostawić standardowe opcje? Czy w grach też trzeba osobno coś ustawiać? Przykładowo w TLOU, mam do wyboru różne opcje, przykładowo: domyślny, słuchawki stereofoniczne, Dolby Pro Logic II, Liniowe PCM 5.1 oraz 7.1, którą z nich wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ściągnij aplikację z PSStore. Tam masz regulację tonów.

Akurat pod TLoU masz gotowy preaset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O DS4 i problemach z nim pisałem w innym dziale, ale dzisiaj rano moja temperatura doszła do 40 stopni kiedy dosłownie w rękach pękł mi plastik w Elite... Dzięki Sony!

 

Panowie, jakie jest według Was Top 3 słuchawek bezprzewodowych pod kątem PS4? Ma ktoś z Was jakieś Turtle, z wyższej półki?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pękły już dawno. 2 Zip Tie spięte i słuchawki działają bez problemów i jak się nie przyglądniesz ot nie widać że były spinane ;)

Nie służą do paradowania w nich po ulicy, nie chwale się znajomym a działają więc rozwiązanie dobre jak każde inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pękły już dawno. 2 Zip Tie spięte i słuchawki działają bez problemów i jak się nie przyglądniesz ot nie widać że były spinane ;)

Nie służą do paradowania w nich po ulicy, nie chwale się znajomym a działają więc rozwiązanie dobre jak każde inne.

 

Już dałem je mojej młodszej siostrze. Twój patent tie wrapem zadziałał, ale teraz muszę coś dla siebie znaleźć ;) Skaczę trochę po necie i czytam o różnych headsetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wlasciwie pytam za kolege, czy gioteck  ex-05 zadziala z ps4?[/size]

Witam gioteck ex05 zadziała z ps4 lecz nie będzie działał poprawnie, jak podłączysz pod tv to dźwięk z gry spoko a impreza dalej cicho. Nie polecam!!!pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do posiadaczy goldów, czy filmy oglądane na ps3 z dźwiękiem 5.1 na słuchawkach też są 5.1 ? Bo słyszałem że pulsach przy oglądaniu filmów zawsze było stereo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie, wirtualne 5.1 działa tylko w grach.

W praktyce trzeba by sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ściągnij aplikację z PSStore. Tam masz regulację tonów.

Akurat pod TLoU masz gotowy preaset.

Zaraz zaraz to ta apka też jest na PS3 ? czy mówisz o presecie pod TLoU na ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka na PS3 jest od dawna. Oryginalnie była to apka pod Sony Pulse Elite ale po wyjściu Goldów dostała też update do ich obsługi. ;)

Z racji że TLoU wychodzi na PS4, to preaset dedykowany do niego tez się pewnie niedługo na PS4 pojawi.


PS3:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/aplikacje/aplikacja-pomocnicza-do-s%c5%82uchawek-z-mikrofonem/cid=EP9000-NPEA00476_00-MILKATRILITHIUM1

 

PS4:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/aplikacje/aplikacja-pomocnicza-do-s%c5%82uchawek-z-mikrofonem/cid=EP9000-CUSA00468_00-HEADSETCOMPANION

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka na PS3 jest od dawna. Oryginalnie była to apka pod Sony Pulse Elite ale po wyjściu Goldów dostała też update do ich obsługi. ;)

Z racji że TLoU wychodzi na PS4, to preaset dedykowany do niego tez się pewnie niedługo na PS4 pojawi.

PS3:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/aplikacje/aplikacja-pomocnicza-do-s%c5%82uchawek-z-mikrofonem/cid=EP9000-NPEA00476_00-MILKATRILITHIUM1

PS4:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/aplikacje/aplikacja-pomocnicza-do-s%c5%82uchawek-z-mikrofonem/cid=EP9000-CUSA00468_00-HEADSETCOMPANION

Ale jaja jak kupiłem słuchawki szukałem apki na ps3 i nie znalazłem a tu taki zonk :) wrócę z pracy to musze sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja jak kupiłem słuchawki szukałem apki na ps3 i nie znalazłem a tu taki zonk :) wrócę z pracy to musze sprawdzić.

Ok rzeczywiście apka. Jest na ps3 ale niestety nie ma presetu do TLoU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rzeczywiście apka. Jest na ps3 ale niestety nie ma presetu do TLoU.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Preaset jest ale dla Pulse.

9yvygegu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ale z deka wala w gumy z tym że dla Stereo Wirless nie ma takich ustawień :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dadzą ustawienia jak wyjdzie remaster na ps4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam headset gold. Grywam w killzone, slabo slychac jak rozmawiam z kims. Jak to podniesc? Grzebalem w ustawieniach gry, rozmowa jest na 100% a wyciszylem gre, dalej to samo ;/ mikrofon slabo sie zachowuje w tym headsecie. Czy jest gdzies w systemie mozliwosc podgloszenia rozmow na wszystkie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo słychać ludzi czy ciebie słabo słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzi. Gosciu gada a jak gram to urywki przy strzelaninie slychac. Edytowalem w grze ale to nic nie dalo..;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...goldy nie mają balansu pomiędzy czatem a grą?

Poprzednie modele mają to wbudowane na lewej słuchawce ;) Upewnij się że nie masz przypadkiem za głośno gry a za cicho czatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×