Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ocenia według siebie.

Miałem już kilka produktów Hama i każdy działał bardzo krótko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obydwie wyżej podane przejściówki będą złe. Nie jest nic zapisane o zamienionych pinach czy o tym, że będzie działało z produktami apple.

 

Masakra z tym wyszukiwaniem na allegro, ale tutaj coś znalazłem http://emidas24.pl/p/1521/5912/adapter-inline-iphone-4-pin-do-sluchawek-3-5mm-stereo-jack-akcesoria-pc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy wymienią.

Właśnie dostałem wiadomość ze sklepu. Naprawili. Ciekawe w jaki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 miesiące użytkowałem Turtle Beach P4C, ale zaczyna mnie drażnić słuchawka mono i przeciętne wykonanie. :)
Podsumowując, jakie słuchaweczki polecacie? Interesują mnie przeciwieństwa P4C, czyli stereo i dobre wykonanie, ew. głośne (momentami ciężko usłyszeć kogoś na czacie).

 

Cena: ok. 200-250zł.

Edytowane przez Chiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu ma się pojawić nowy HS stereo od TB - P12 i to może być jakaś opcja. Możesz też szukać używek Sony 7.1 Wireless (pierwsza wersja) - fajny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, ale czasami miewał problemy z zakłóceniami od routerów WiFi. Ewentualnie dokładasz ~100zł i masz ostatnią wersję HS'a Sony - Goldy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obydwie wyżej podane przejściówki będą złe. Nie jest nic zapisane o zamienionych pinach czy o tym, że będzie działało z produktami apple.

 

Masakra z tym wyszukiwaniem na allegro, ale tutaj coś znalazłem http://emidas24.pl/p/1521/5912/adapter-inline-iphone-4-pin-do-sluchawek-3-5mm-stereo-jack-akcesoria-pc.html

 

Niech stracę ;) Wczoraj zamówiłem + kurier za 15 zł, a ch... ;) Kto bogatemu zabroni :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech stracę ;) Wczoraj zamówiłem + kurier za 15 zł, a ch... ;) Kto bogatemu zabroni :P

Daj znać jak będzie śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu ma się pojawić nowy HS stereo od TB - P12 i to może być jakaś opcja. Możesz też szukać używek Sony 7.1 Wireless (pierwsza wersja) - fajny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, ale czasami miewał problemy z zakłóceniami od routerów WiFi. Ewentualnie dokładasz ~100zł i masz ostatnią wersję HS'a Sony - Goldy...

 

To może skuszę się na te Goldy. A one nie mają problemów z zakłóceniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może skuszę się na te Goldy. A one nie mają problemów z zakłóceniami?

Posiadam goldy i u mnie żadnych zakłóceń nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiały się pojedyncze przypadki, ale ogólnie Goldy nie mają już problemów z zakłóceniami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o seinnheiser u320? Będą działać przy podłączeniu do pada? Myślałem też o G4ME ONE ale cena już spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o seinnheiser u320? Będą działać przy podłączeniu do pada? Myślałem też o G4ME ONE ale cena już spora.

Widziałeś nową linię headsetów dla PS4 od Turtle Beach? Będą dostępne we wrześniu. Warto poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie słuchawek gamerskich te Turtle Beach to słuchawki pokroju Beats by Dr Dre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beatsy to raczej do słuchania muzuki a TB to specjalizują się gamingowych zestawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej czy tak samo jak w Beats ach płacisz w większości za markę czy jak u znanych producentów z długą historią za jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Turtle Beach za 300$ pod PS4 (Elite 800) to pewnie połowa ceny to płacisz za markę ale gdzie się nie płaci za dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej czy tak samo jak w Beats ach płacisz w większości za markę czy jak u znanych producentów z długą historią za jakość.

W TB płacisz i za markę i za jakość. A Beatsy, to przereklamowane, drogie i walące basem badziewie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beats znam tzn testowane jakiś topowy model i grał gorzej niż moje seinnheiser hd555. Chyba poczekam na recenzję tych turtle Beach a w międzyczasie dokupię po prostu mikrofon i przejściówkę. Ps w elite 800 ten system silence to taki wyciszajacy otoczenie bez grania? Chodzi mi czy np w samolocie wciskać sobie przycisk i mam ciszę?

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, że tak. Coś jak w Beats Executive ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję słuchawek do gry na PS4. Dźwięk najlepiej 5.1 (wszechstronny) oraz mikrofon do rozmów na czacie. Budżet tak do 150 zł. Możecie coś dobrego polecić do tej kwoty ? Patrzyłem na Creative Fatality. Słuchawki będę mógł podpiąć tylko pod pada więc będzie mi chyba potrzebny adapter audio. Orientuję się ktoś ile taki adapter będzie kosztował albo czy bez niego będę mógł podpiąć słuchawki wraz z mikrofonem do pada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wiadomość ze sklepu. Naprawili. Ciekawe w jaki sposób.

Otrzymałem właśnie Sony Pulse Elite, mieli przysłać naprawione a przysłali nówkę sztukę :-) Jest ktoś chętny bo chcę sprzedać. Gwarancja do 27.08.2015.

Edytowane przez Bryzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję słuchawek do gry na PS4. Dźwięk najlepiej 5.1 (wszechstronny) oraz mikrofon do rozmów na czacie. Budżet tak do 150 zł. Możecie coś dobrego polecić do tej kwoty ? Patrzyłem na Creative Fatality. Słuchawki będę mógł podpiąć tylko pod pada więc będzie mi chyba potrzebny adapter audio. Orientuję się ktoś ile taki adapter będzie kosztował albo czy bez niego będę mógł podpiąć słuchawki wraz z mikrofonem do pada ?

Wszechstronnego dźwięku w tej cenie nie dostaniesz ;)

A link do przejściówki masz stronę wcześniej i dzięki niej będziesz mógł podpiąć HS do pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają w CS na PC dźwięk był wszechstronny i bardzo ładnie to działało więc dlaczego w PS4 np w CoD by to nie miałoby działać ? Ewentualnie jeżeli nie creative fatality to jakie inne do max 170 zł ? I ten adapter to ,który lepszy :

1 http://allegro.pl/4-pin-adapter-rozgaleznik-mini-jack-3-5mm-i4327819974.html

2 http://allegro.pl/adapter-jack-mini-m-4pin-mini-f-x2-12cm-delock-i4289082023.html

I czy zdaje egzamin ? Korzystał ktoś ?

Edytowane przez BuRRRza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wytłumaczy mu ktoś ludzku dlaczego stereo które ms tylko kanał prawy i lewy nie da mu dźwięku "wszechstronnego"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają w CS na PC dźwięk był wszechstronny i bardzo ładnie to działało więc dlaczego w PS4 np w CoD by to nie miałoby działać ?

Konsola to nie PC i nie zrobisz sobie emulacji dźwięku przestrzennego - wyjście słuchawkowe w padzie wypuszcza tylko stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×