Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Starczy Ci słuchawka mono?

A voice chat dziala w srereo ?

Mnie interesuje tylko czat a gra na TV i nie wiem co kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić w USA a Ty gdzie zamierzasz kupić? Będą działać w Polsce jak kupię w stanach?

Nie ma znaczenia gdzie kupisz - będą działać wszędzie...

Nie wiem jeszcze gdzie kupię, ale pewnie Amazon albo sklep TB. Zależy od całościowych kosztów (wysyłka, ewentualne cło i cena samego sprzętu)...

A voice chat dziala w srereo ?

Mnie interesuje tylko czat a gra na TV i nie wiem co kupic.

Jak podepniesz słuchawki stereo, to będzie miał stereo...

Jak potrzebujesz to tylko do samego chatu, to w zupełności wystarczą te TB...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kloose a orientujesz się czy Stealth 800 i 400 będą wymagały połączenia poprzez kabel do pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze specyfikacji wynika, że nie będą wymagały spięcia z padem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla każdego cos dobrego.Ja jestem zadowolony ze swoich Trrionow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się te HS'y prezentują. Nawet XONE wreszcie dostanie swoją wersję HS'a, którego nie trzeba podpinać do pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum. Posiadam słuchawki roccat kave 5.1. Chciałbym je podłączyć do mojej konsoli za pomocą zewnętrznej karty dźwiękowej


iTec  USB71AA 7.1. Czy to zadziała? Jeżeli nie proszę o inny sposób na podłączenie słuchawek. Z góry dziękuje 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta bez udziału komputera i zainstalowanych na nim sterowników nie zrobi Ci 5.1, bo nie jest dekoderem. Możesz jej jedynie użyć jako prostej dwukanałowej karty dźwiękowej...

Pozostaje kupno konwertera albo dekodera - coś pokroju DDTS-100 albo Sound Blaster Extigy od Creative...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta bez udziału komputera i zainstalowanych na nim sterowników nie zrobi Ci 5.1, bo nie jest dekoderem. Możesz jej jedynie użyć jako prostej dwukanałowej karty dźwiękowej...

Pozostaje kupno konwertera albo dekodera - coś pokroju DDTS-100 albo Sound Blaster Extigy od Creative...

Czyli z kartą dźwiękową nie uzyskam dźwięku 5.1 ale stereo? Czy w przypadku zarówno dekodera jak i karty dźwiękowej mikrofon będzie działał? Niestety kupno takiego dekodera nie wchodzi w gre (cena) ale bardzo dziękuje za cenne informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z żadną kartą dźwiękową podpinaną przez USB do konsoli, nie uzyskasz nic więcej niż stereo...

Nie wiem jak z dekoderem, ale z kartą mikrofon będzie działał. Chyba, że I-tec wkłada już tam coś innego niż układy C-Media...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy jest sprawa ;)

 

Podłączyłem słuchawy pod PS4 (testowałem na Creative Fatality oraz SB Tactic Alpha) i według mnie maksymalna głośność to jednak za mało po prostu za cicho jak dla mnie (zresztą to częsta opinia ;) )....

 

I teraz pytanie czy jak zakupię jakaś kartę dźwiękową na USB (może Creative właśnie) to czy jest szansa na polepszenie owej głośności?? (Tzn. chciałbym jakąś kartę ze wzmocnieniem sygnału)...

 

Jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinałeś te HS'y przez tego dongla z Tacticów, czy do pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

 

Podpinanie pod pada ODPADA bo i tak nie chcę skracać długości pracy baterii...

 

Podłączałem przez Dongla od SB Tactic-sów oraz przez zwykłą kartę dźwiękową na USB (takie chińskie zielone gówno za 5 zł z allegro :P)...

 

Dlatego myślałem może o czymś odrobinę droższym ze wzmocnieniem sygnału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podepniesz do pada, to będzie głośniej niż przez dongla - ale fakt, bateria cierpi :/

Z prostrzych rozwiązań to pierwsze co mi przychodzi do głowy, to małe wzmaczniacze słuchawkowe - FiiO E3 i E6. E3 miałem spięte z Plantro 380 i jakimś chińskim, dźwiękowym badziewiem z Alledrogo + PS4 i dawało to radę, ale były dwa minusy: i chat i dźwięki z gier zostają wzmocnione, więc jak gimbaza się wydziera to można jedynie wyłączyć chat (nie każda gra umożliwia regulację głośności) oraz zauważalny spadek jakości dźwieku (spłaszczenie sceny i podbicie niskich tonów). Proste dongle na USB odpadają, bo i tak głośniej nie będzie - jak już, to coś zewnętrznego z dodatkowym zasilaniem...

 

PS. Jak już chcesz się szarpnąć, to Astro ma fajną zabawkę - Mixamp Pro. Szkoda, że tyle to kosztuje :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh coraz częściej cieszę się że takich drobiazgów nie wyłapuję i zadowalam się Sony Pulse Elite.

Nie za ciche, mają regulację balansu gra/chat i są bezprzewodowe. :-P

Na PC bawiłem się w różne kombinacje żeby zaoszczędzić. Od kiedy mam konsolę liczy się dla mnie prostota i wygoda. ...I brak miliona kabli do wszystkiego.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nie stać mnie nawet na pulse :p poszukam może jakaś dźwiękowa na USB w granicach rozsądku czyli ok. 100zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "rozsądek" nie zagwarantuje Ci zwiększenia poziomu głośności i poprawności działania ;) Olej baterię i podepnij słuchawki do pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaa skoro tak ;) :P To teraz muszę wykminić czy ZNOWU kupić Creative Fatality (dla mnie starczały - taki ze mnie audiofil ;) ) ale niestety spier.... niczyły się na regulacji głośności czy kupić SB Tactic Alpha hmmm?? ;)

 

No chyba że do 200 kilku zł znajdę te bezprzewodowe Sonego (ten starszy model Pulse chyba)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś jedne i drugie to masz porównanie. Kup też dłuższy kabel microUSB, żebyby Cię słaba bateria w padzie nie zaskoczyła ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w sumie Fatality starczają, ale Alpha jakoś bardziej komfortowe są :D

 

A swoją drogą jak wypadają te Sony Pulse ?? (ten starszy model a nie te Goldy po 600 zł ;) )... Długo bateria trzyma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w sumie Fatality starczają, ale Alpha jakoś bardziej komfortowe są :biggrin:

 

A swoją drogą jak wypadają te Sony Pulse ?? (ten starszy model a nie te Goldy po 600 zł ;) )... Długo bateria trzyma??

Goldy chodzą po 300-350 zł, dla takiego każuala jak Ty i ja są w sam raz ;) Nie mierzyłem dokładnie, ale wydaje mi się, że te 6h, jak nie więcej, goldy trzymają. Najwyżej kloose mnie poprawi. Tylko kabel dokup, bo ten w zestawie ma jakieś 10 cm i na nim nie pograsz.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej te 6 godzin trzymają. Mają tylko jeden mały minus - lubią pękać i trzeba się ratować opaskami zaciskowymi ;) zresztą, parę przypadków już tutaj było opisywanych...

 

wGulkmR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×