Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm zaintrygowały mnie te Sony DS6500:) Ktoś może napisać coś więcej o nich? Jak wypada 7.1, jak sprawdzają się w grach i filmach, jak gra bas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja wyłączenia boxa ale i tak zostaje na boxie napis STANDBY...ledwo widoczny...ale jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budzecie tylko jeden rozsadny wybor to tb p12, nic lepszego nie dostaniesz,sluchawki jak najbardziej warte polecenia

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

 

 

Pewny jesteś, ze przy połączeniu jackiem z padem można je wyciszać? Ten pilot to działa chyba tylko przy ciągnięciu metrów kabli do konsoli, co jest raczej słaba opcja.

 

Od dłuższego również szukam czegoś sensownego w przystępnej cenie, ale tak sie nie da. Bez mica polecę od siebie CAL.

Czy jest ktoś w stanie podrzucić jakiś model podobny do P12, ale tylko pod pada z opcja MUTE ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja wyłączenia boxa ale i tak zostaje na boxie napis STANDBY...ledwo widoczny...ale jest.

No to na to samo wychodzi, anyway, mozesz powiedziec jak to zrobic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pamięci nie dam rady opisać gdyż trochę trzeba pokręcić i powciskać ten "wichajster" od boxa.

Lepszym rozwiązaniem by był dodatkowy "psztyczek" ON/OFF i by było ekstra.

Opisze wieczorem gdzie to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś, ze przy połączeniu jackiem z padem można je wyciszać? Ten pilot to działa chyba tylko przy ciągnięciu metrów kabli do konsoli, co jest raczej słaba opcja.

Od dłuższego również szukam czegoś sensownego w przystępnej cenie, ale tak sie nie da. Bez mica polecę od siebie CAL.

Czy jest ktoś w stanie podrzucić jakiś model podobny do P12, ale tylko pod pada z opcja MUTE ??

Napisz do Kloose to jest spec od sluchawek,na pewno fachowo Ci doradzi

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zaczynają się schody.

Steelserries H wireless (teraz zmieniona nazwa na Siberia 800)

Przy podpięciu chatu audio do pada Xbox One Elite (do adapterów również) słychać bardzo denerwujące buczenie.

Gadałem z gościem od jakiegoś czasu na chacie i w końcu wczoraj zapytałem co mu tak buczy. Okazało się że ma dokładne ten sam model co ja. :/

Będę szukał jakiegoś rozwiązania. 


Mam obejście.

Wkurzające ale działa.

ikoSbir.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zaintrygowały mnie te Sony DS6500:) Ktoś może napisać coś więcej o nich? Jak wypada 7.1, jak sprawdzają się w grach i filmach, jak gra bas?

 
Ja posiadam Sony ds6500 i jestem bardzo zadowolony, używam głównie do grania i do muzyki.
 
Bas jest naprawdę ok, może nie powoduje wypadania oczu z orbit, ale jest wystarczający, przyjemny i ciepły :). Porównując do typowo gamingowych pierdziawek Sony Gold i Turtle 500p...to właściwie to nie ma tu co porównywać, bo jest różnica klasy, zarówno pod względem dźwięku jak i wykonania, ale to trochę inna półka cenowa i przeznaczenie.
Tryb virtual 7.1 nie da oczywiście prawdziwej przestrzeni, bardziej wyrówna scenę i wszystkie dźwięki będą dobrze słyszalne, nie ma żadnego efektu beczki itp. Czasami łapałem sie jednak na tym, że ktoś mi puka w mieszkaniu, a to jakiś dźwięk z gry, więć jakiś tam efekt przestrzenny jest, na pewno dużo lepszy niż w słuchawkach pokroju goldów czy turtle. Do tego są bardzo wygodne, przynajmniej dla mojej głowy, bateria trzyma te katalogowe 20h.
Na PS4 brak mikrofonu można obejść ustawiając wyjście czatu na słuchawki a wejście na mikrofon, na XONE tak się nie da i to trochę komplikuje sprawę.
 
Nie mam jednak porównania do droższych słuchawek, do tego kupiłem je swego czasu nówki za 570zł na morele.net i za tę cenę konkurencji nie widzę. Czy dałbym za nie 700-800zł? Na pewno musiałbym przetestować inne słuchawki i dopiero podjąć decyzję, ale myślę, że są warte tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz za 570 raczej są nie do dostania, bliżej 750 jakoś. Zastanawiam się czy Steelseries H czy DS6500 teraz. Cenowo bardziej korzystnie te drugie, ale zależy mi na jak najlepszym dźwięku i jak coś to skłonny jestem dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz za 570 raczej są nie do dostania, bliżej 750 jakoś. Zastanawiam się czy Steelseries H czy DS6500 teraz. Cenowo bardziej korzystnie te drugie, ale zależy mi na jak najlepszym dźwięku i jak coś to skłonny jestem dołożyć.

Witaj w klubie ;)

Podobnie rozkminiam. Ale chyba skuszę się na SH. Czekam tylko na jakieś promo. Już w kilku sklepach wkroczyła cena 999 to może zaraz przed świętami coś się trafi.

Chłopaki z forum trafili je za 850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekac, na allegro jest fajna promo dzieki payu - raty 10x0%. ;)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolar idzie w góre, zapomnijcie o promocjach i znizkach na cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem sobie podłączyć SB X-Fi HD do PS4 i mam problem ponieważ karta działa ale dźwięk jest bardzo cichy.

Podłączyłem ją przez USB i dodatkowo optykiem lecz niestety dźwięk nie idzie po optyku bo gdy go odłączam i podłączam nic się nie zmienia.

Karta podłączona do PC gra bardzo fajnie a przy ps4 lipa.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać by dźwięk szedł po optyku.

 

Nie było pytania sytuacja rozwiązana

Edytowane przez michal333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy opłaca się kupować Sony Wireless 2.0 do PS4? Czy rzeczywiście czuć ten dźwięk 7.1? Jakie są wasze odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, które lepsze - 6500 czy H? Oj mam dylemat...

Ale w tym wypadku wybór jest cholernie prosty. Potrzebujesz MIC czy nie i tyle.

Dźwięk lepszy będzie w Sony bo to nie jest gamingowy syf, ale słuchawki bez bajerów. Chcesz mieć HS z mikrofonem i bajerami jak regulacje głośności game/voice to nie ma co się zastanawiać bierz SS ^^ Ka kupiłem Astro bo chciałem głośno i mikrofon, ale gdybym nie chciał mikrofonu to gamingowe badziewia jak SS czy Astro unikal bym jak ognia.

Mam pytanie. Czy opłaca się kupować Sony Wireless 2.0 do PS4? Czy rzeczywiście czuć ten dźwięk 7.1? Jakie są wasze odczucia?

Kilka ostatnich stron o niczym innym się nie pisało jak między innymi o Goldach.

Dźwięk przestrzenny na słuchawkach stereo z emulacją do 7.1 to nie to samo co kino domowe z 7 kolumnami w salonie.

Jak byś zaprosił do domu każdego kto tutaj zapewnia, że słuchawki 7.1 wgniatają w glebę i sprawiają, że granie wprowadza ich na inny poziom i zawiązał byś takiemu delikwentowi oczy następnie włożył byś mu na głowę Astro A50 a następnie Superluxy Stereo za 200 PLN to by po 20 porównaniach strzelał które to 7.1

I pewnie by wskazał Superluxy :)

Gamingowe słuchawki ssą ogólnie, ale za 1000 PLN ssą lepiej jak Goldy które.maja jakość dźwięku jak na integrze w laptopie z Lidla.

SS H czy Astro A50 jeszcze jako tako dźwięk mają bo ratują ich w Astro Mixamp a w SS ten box (nie wie jak on się nazywa)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już rozwiązanie mam:) Goldy zostaną ze mną do grania ze znajomymi, a do singla i filmów biorę Sony 6500:)

Edytowane przez wesoly_kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand czyli nie opłaca się brać , jeśli się oczekuję wysokiego skoku jakości dźwięku w grach i rozmów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam duże problemy  z konfiguracją Steelseries H Wireless z chatem xbox - chwilowo proponuję się wstrzymać każdemu właścicielowi xbox'a kto jest na ich kupnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam duże problemy  z konfiguracją Steelseries H Wireless z chatem xbox - chwilowo proponuję się wstrzymać każdemu właścicielowi xbox'a kto jest na ich kupnie.

 

Weź Seph nie żartuj ;/ Ogólnie chyba się w d... ugryzę jak nie będzie to działało jak trzeba.Z PS4 działały bardzo dobrze to faktycznie z XO nie muszą - kicha na maxa.

 

Proszę szukaj rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand czyli nie opłaca się brać , jeśli się oczekuję wysokiego skoku jakości dźwięku w grach i rozmów?

Zależy kto czego oczekuje :)

Na moim Xonarze (dźwiękówka z PC) zwykle słuchawki za 200 PLN graja może nawet lepiej jak Astro A50 za 1000 PLN.

Jeśli ktoś chce wypasionego dźwięku słuchając Spotify nie powinien pchać się w HS a kupić DAC plus jakieś poważne słuchawki z szeroką sceną. Szeroka scena w poważnych słuchawkach stereo lepiej pozycjonują jak Astro a50 czy SS i każdych gamingowych badziewiach bo 7.1 to ściema.

Jeśli masz szmal i chcesz mieć akceptowalny dźwięk + mikrofon i bajery typu voice chat /game kup Astro A50

Na przykład TB 500 mają USB z dźwiękówka która w Mediamartk kupisz za 25 PLN wiec w Astro będzie o wiele lepiej gdyż mają Mixamp ale każde poważne słuchawki Stereo z szeroką sceną +DAC miażdżą jakościowo Astro i każde inne gamingowe HS

Sorry za chaotyczny post, ale dzieciaki mi płaczą haha. Ogólnie jeśli chcesz poruszać się w segmencie gamingowych Headsetow to różnica między Goldami a A50 będzie spora, ale nie można tego porównywać do poważnych słuchawek Stereo.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, jakiś czas temu obiecałem relację z tego, jak przebiegnie u mnie składanie reklamacji w euro - reklamowałem słuchawki TB 400 ze względu na różne trzaski, piski i inne rzeczy, które raczej nie powinny występować. Słuchawki odebrałem 5.11, a jako, że jestem leniwy i nie chciało mi się wcześniej to reklamację złożyłem dopiero 14.11. Przygotowałem sobie ładne pisemko o reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową i poza wymianą towaru na nowy zaznaczyłem też zwrot pieniędzy jako opcję rozwiązania sprawy. Pan kierownik na sklepie reklamację oczywiście przyjął, wklepał ją w jakiś swój wewnętrzny system, dał mi papierek informujący o rozpoczęciu procesu reklamacyjnego no i co najważniejsze podpisał mi moje pismo. Dziś dostałem SMS i maila z informacją, że słuchawki na wymianę jadą do sklepu, ale mam też możliwość odebrania pieniędzy za towar, co zresztą zamierzam uczynić. Także wbrew temu co tu niektórzy twierdzili warto czasem poświęcić godzinę i powalczyć o swoje. Wnioski i rady jakie wysnuwam z tej sytuacji:

- elektronikę zawsze kupujcie wysyłkowo, wtedy wystarczy zwrócić towar

- reklamujcie towar z tytułu niezgodności z umową zamiast oddawać na gwarancję producenta - szybciej i pewniej, pamiętajcie tylko, że to gwarantuje tylko wymianę towaru na nowy, a nie zwrot pieniędzy.

No i teraz najważniejsza część posta - mam do wydania maksymalnie 350 złotych i chcę za to kupić słuchawki. Słuchawek używam w zasadzie tylko przy okazji rozmów na chacie, więc zależy mi na przyzwoitym mikrofonie i możliwości oddzielnej regulacji głośności czatu i dźwięku z gry. Tego, że dobrych bezprzewodowych słuchawek w tej cenie nie kupię już się dowiedziałem, więc może być coś na kablu. Na super jakości dźwięku mi nie zależy, bo muzyki i tak na nich słuchał nie będę, ale fajnie jakby dobrze sprawdzały się w grach - lokalizowanie przeciwników w FPS-ach i takie tam sprawy. Ktoś może coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C

 

Dobra panowie, jakiś czas temu obiecałem relację z tego, jak przebiegnie u mnie składanie reklamacji w euro - reklamowałem słuchawki TB 400 ze względu na różne trzaski, piski i inne rzeczy, które raczej nie powinny występować. Słuchawki odebrałem 5.11, a jako, że jestem leniwy i nie chciało mi się wcześniej to reklamację złożyłem dopiero 14.11. Przygotowałem sobie ładne pisemko o reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową i poza wymianą towaru na nowy zaznaczyłem też zwrot pieniędzy jako opcję rozwiązania sprawy. Pan kierownik na sklepie reklamację oczywiście przyjął, wklepał ją w jakiś swój wewnętrzny system, dał mi papierek informujący o rozpoczęciu procesu reklamacyjnego no i co najważniejsze podpisał mi moje pismo. Dziś dostałem SMS i maila z informacją, że słuchawki na wymianę jadą do sklepu, ale mam też możliwość odebrania pieniędzy za towar, co zresztą zamierzam uczynić. Także wbrew temu co tu niektórzy twierdzili warto czasem poświęcić godzinę i powalczyć o swoje. Wnioski i rady jakie wysnuwam z tej sytuacji:
- elektronikę zawsze kupujcie wysyłkowo, wtedy wystarczy zwrócić towar
- reklamujcie towar z tytułu niezgodności z umową zamiast oddawać na gwarancję producenta - szybciej i pewniej, pamiętajcie tylko, że to gwarantuje tylko wymianę towaru na nowy, a nie zwrot pieniędzy.

No i teraz najważniejsza część posta - mam do wydania maksymalnie 350 złotych i chcę za to kupić słuchawki. Słuchawek używam w zasadzie tylko przy okazji rozmów na chacie, więc zależy mi na przyzwoitym mikrofonie i możliwości oddzielnej regulacji głośności czatu i dźwięku z gry. Tego, że dobrych bezprzewodowych słuchawek w tej cenie nie kupię już się dowiedziałem, więc może być coś na kablu. Na super jakości dźwięku mi nie zależy, bo muzyki i tak na nich słuchał nie będę, ale fajnie jakby dobrze sprawdzały się w grach - lokalizowanie przeciwników w FPS-ach i takie tam sprawy. Ktoś może coś polecić?

Czytając recenzje,niby Afterglow Kral są dużo lepsze od TB 400, i też są bezprzewodowe,ja właśnie dzisiaj je zamówiłem,ciekawe jak będą grały,w tym momencie mam Tritton Pro +,więc za kilka dni je porównam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko one są niedostępne w Polsce z tego co wiem, a bawić się w ściąganie z zagranicy to raczej mi się nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek do FPS, głównie CoD tak do 350zl ;)

Najlepiej bezprzewodowe ;) może się coś znajdzie w tej cenie, chociaż średniej klasy, bo z tego co czytam to za te pieniądze cudów nie dostane ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×