Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, czy to normalne w słuchawkach bezprzewodowych,ze po włączeniu ich,gdy nie ma żadnego dźwięku,słychać w jednej słuchawce cichutkie brzęczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie brzęczy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy to normalne w słuchawkach bezprzewodowych,ze po włączeniu ich,gdy nie ma żadnego dźwięku,słychać w jednej słuchawce cichutkie brzęczenie ?

U mnie TurtleBeach 400 na początku szumiły, potem zaczęły właśnie brzeczęcz, ale w obu słuchawkach, a podczas grania/słuchania/oglądania nasilał się ten dźwięk. Tylko, że to było słychać nawet przy wyłączonym mikro, a przy włączonym mikrofon powodował zakłócenia, ale co dziwniejsze tylko wtedy jak słuchawki łączyły się z transmiterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikrofon mam wyłączony,dzieje się to w nowych słuchawkach,jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza,ale wolałbym,żeby wszystko było ok.Być może ten model tak po prostu ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś tutaj wrzucał link do belgijskiego sklepu gdzie headset kupował i sobie chwalił obsługę. Ktoś, coś? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh już zdecydowany byłem praktycznie na DS-6500 ale znalazłem jeszcze Sennheisery Rs 170. Ktoś może coś o nich powiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Wireless 2.0 Gold można grać na kablu nie obawiając się o pogorszenie stanu baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Wireless 2.0 Gold można grać na kablu nie obawiając się o pogorszenie stanu baterii?

Tak samo jako grając na telefonie na kablu ;)

Nie ma się czego obawiać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak goldy są podpięte przez jacka pobierają energię z urządzenia czy z własnej baterii?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko dzięki za odpowiedź. Ale dla jasności powiem , że mi chodzi o podłączenie do usb tak jak by się ładował. Czy żywotność baterii nie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko dzięki za odpowiedź. Ale dla jasności powiem , że mi chodzi o podłączenie do usb tak jak by się ładował. Czy żywotność baterii nie spadnie.

Żywotność baterii spada z każdą sekundą używania :) To nie jest perpetum mobile

Ale możesz śmiało grać na kablu, ja tak gram na swoich słuchawkach cały czas praktycznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niby dlaczego ma spac od podlaczenia? W latopie od tego nie spada, w telefonie od tego nie spada.. nigdzie nie spada od podlaczenia do ladowania. 20 lat temu byly inne akumulatory, dzis nie robi to roznicy.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh już zdecydowany byłem praktycznie na DS-6500 ale znalazłem jeszcze Sennheisery Rs 170. Ktoś może coś o nich powiedzieć ?

Podbij do Natsu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niby dlaczego ma spac od podlaczenia? W latopie od tego nie spada, w telefonie od tego nie spada.. nigdzie nie spada od podlaczenia do ladowania. 20 lat temu byly inne akumulatory, dzis nie robi to roznicy.

Akumulator to akumulator, żywotność zawsze będzie spadać.

Kwestia tylko tego jak szybko i jak bardzo męczy się sprzęt gdy jest podpięty. Wiadomo, że jak się nic nie robi i zostawi to nic się nie dzieje bo sprzęt sam sobie powinien odciąć dopływ, chociaż z tym też różnie bywa.

Zostawienie wiecznie podpiętego sprzętu też nie można, również źle to wpływa na baterię.

Ale jak ktoś używa sprzętu na kablu to bateria magicznie się nie odcina... Jest minimalnie rozładowywana po czym znów doładowywana. Tylko, że obecnie jest to tak marginalne, że nie da się tego zauważyć. Trzeba by mieć mierniki i obserwować na bieżąco, żeby to widzieć. Wciąż najlepszą opcją oszczędności baterii jest jej wyciągnięcie i jechanie na samym kablu.

Obecne baterie litowo jonowe mają trochę inne zasady ładowania. Warto o tym poczytać, bo wieczne trzymanie na kablu również działa źle na baterię.

Jeśli już mówimy o słuchawkach z wbudowaną baterią to przede wszystkim należy unikać rozładowywania do samego końca aż się wyłącza, to jest najgorsze co może być dla tego typu baterii.

Granie na kablu nie robi większej różnicy, bateria wciąż się zużywa, ale jak już mówiłem, jest to tak marginalne że nie odczujesz efektów nawet po kilku latach.

Nie należy też zostawiać sprzętu z wiecznie wpietym kablem. Jak się naladuje to go wyciąg. Unikasz dzięki temu ciągłego doładowywania.

Jeśli ktoś mówi, że bateria w ogóle się nie zużywa bo ładuje tak czy tak, to wiadomo że nie ma pojęcia jak one działają. Jak mówiłem, to nie perpetum mobile.

W obecnych czasach po prostu prędzej sprzęt sprzedamy albo wyrzucimy niż odczujemy ubytek baterii w takim telefonie czy tablecie. Najbardziej odczujemy to w lapkach, moja bateria po ponad 5 latach nie trzyma już nawet 1 godziny, pomimo stosowania się do zasad odpowiedniego ładowania, itd.

Wszystko ma swój limit :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko racja, moj laptop po 5 latach z 9h trzyma 5h .. to swietny rezultat pomimo ze procentowo wydaje sie byc to sporo. Ale gdyby to byl laptop na Windowsie juz dawano bylby bezuzyteczny albo by po prostu przestal dzialac ... a tak dzielnie smiga i niczego mu nie brakuje w porownaniu z obecnymi komputerami  ;)

 

Tak jak piszesz, w 99% przypadkow szybciej zepsuje sie sam sprzęt niz zauwazymy negatywny wplyw nie odlaczania zasilania po naladowaniu. Baterie, ladowarki, procesory w nich, oprogramowanie.. to wszystko czuwa nad tym aby nie przeladowac i nie zniszczyc ogniw. Tak wiec uzywajmy ich tak jak chcemy, bo dzis nawet instrukcje uzytkowania nie zabraniaja takiego postepowania, gdy 10 lat temu grubymi literami wyryte bylo aby ladowac tylko rozladowana baterie i nie przeciagac tego procesu.

 

BTW oczywiscie ze bateria sie zuzywa, uzywana czy nie, ale wplyw zasilania na ten proces jest marginalny. Kiedys pracowalem w sklepie ze sprzetem foto, bralem udzial w nie jednym szkoleniu i temat ogniw byl dosc czesto poruszany ... a ze technlogia jest taka sama jak wszedzie wiec zasady dzialania rowniez ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak goldy są podpięte przez jacka pobierają energię z urządzenia czy z własnej baterii?

Jadą wówczas na emergii z kosmosu, tudzież wodnej żyły o ile takową znajduje się w pobliżu :stupid:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja musiałem sprzedać Goldy bo wodnej żyły pod chata nie było :( a z kosmosu szlo zbyt mało energii i słuchawki zamiast się ładować stały ciągle na tym samym poziomie.

A tak na serio to wiele tu absurdalnych pytań padało, ale to zasługuje na fanfary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co jest dziwnego w moim pytaniu. Przeciez normalne sluchawki dzialaja na energii z urzadzenia do ktorego sa podpiete.

Dlaczego w goldach mialo by tak nie byc?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar kupić logitechy G930 niby mają 7.1 ale PS4 po USB z tego co czytałem wysyła stereo. Jest jakiś sposób podłączyć takie słuchawki żeby uzyskać minimum 5.1?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co jest dziwnego w moim pytaniu. Przeciez normalne sluchawki dzialaja na energii z urzadzenia do ktorego sa podpiete.

Dlaczego w goldach mialo by tak nie byc?

Odpowiedziałeś na swoje pytanie. Dodam tylko że po jacku masz już tylko stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co jest dziwnego w moim pytaniu. Przeciez normalne sluchawki dzialaja na energii z urzadzenia do ktorego sa podpiete.

Dlaczego w goldach mialo by tak nie byc?

Twoje pytanie jest normalne...

Niektórym tutaj, zwyczajnie zaszkodziły te wodne żyły...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i normalne, ale ta odpowiedź z żyłą wodną była dość śmieszna :)

A ja mam inne pytanie z serii ładowania.

Mianowicie kupiłem ładowarkę do OnePlus One i tabletu, jest to ładowarka Tronsmart Quick Charge 2.0

Zastanawiam.sie, czy można by tym ładować baterie Astro A50, ogólnie czy można takim czymś ładować słuchawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×